X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną USK Białystok - NOWA PORADNIA
Odpowiedz

USK Białystok - NOWA PORADNIA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Małe marzenia Koleżanka
    Postów: 119 7

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, Niedawno dowiedziałam się od lekarza że w USK powstała nowa poradnia Endokrynologiczna - Ginekologiczna - wystarczy skierowanie od rodzinnej i można wiele badań zrobić na nfz między innymi KARIOTYPY czy HORMONY. Terminy są bardzo krótkie.

  • Małe marzenia Koleżanka
    Postów: 119 7

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam

  • Iza41 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam .A orientujesz się czy można zapisać się do ginekologa w tej poradni czy tylko wykonać badania??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2021, 20:20

  • Małe marzenia Koleżanka
    Postów: 119 7

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza41 wrote:
    Witam .A orientujesz się czy można zapisać się do ginekologa w tej poradni czy tylko wykonać badania??
    Możesz do ginekologa przyjmuje np dr Pieczyński

  • Iza41 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogła bys wytłumaczyć jak to wszystko wygląda.Idę do swojej fr rodzinnej,biorę od niej skierowanie do poradni.Tam zakładają mi kartę i nie muszę na każdą wizytę w poradni zgłaszać się z skierowaniem??Co do dr Pierzynskiego to jest bdb dr,nie wiesz ile razy w tyg przyjmuję w poradni??

  • Iza41 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do usk i na rejestracji nic nie widzą aby coś takiego powstało.Owszem jest poradnia endokrynologiczna jak ròwnież ginekologiczna ale o nowej poradni to akurat nic nie wiedzą.Jeżeli masz nr tel do tej poradni to prosiłabym .

  • Małe marzenia Koleżanka
    Postów: 119 7

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    85 831 87 89
    To jest poradnia endokrynologiczno ginekologiczna i takie skierowanie bierzesz od rodzinnej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2021, 10:30

  • Iza41 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wszystko,właśnie umòwiłam się na wizytę w nast tyg.Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2021, 23:41

  • Iza41 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanki Małe nadzieję,poleciłaś mi tą nową poradnię ktòra okazała się wielką klapą.Nie zlecono mi żadnych badań z powodu braku funduszy,do tego dr Zbòcka powiedziała żebym dopiero w czerwcu przyszła do niej na wizytę(a co w maju??)porażka.Już więcej tam nie wròcę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ