Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 1298 1121

    Wysłany: 13 stycznia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Przy cyklu naturalnym nie trzeba odstawiać od piersi :)

    O wow! Na prawdę? Ty tak podchodziłaś?
    Rety, dziewczyny! Podczytuję Was tu już od jakiegoś czasu, wszystkim kibicuję i cieszę się z Waszych sukcesów 🥰🥰
    Na nas czeka jeszcze jeden zarodek i nie mogę się doczekać, żeby po niego wrócić 🥰 ale karmie piersią i cały czas mam w głowie, że to będzie stać na przeszkodzie. Chociaż znając mojego lekarza, to na pewno u niego tak będzie 🤣
    Z racji tego, że to nasz ostatni zarodek to chciałabym się bardzo do tego przygotować. Jestem po cc i planuje histeroskopie.

    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    🍂19.11.24🍂 - transfer 4.1.1, cykl naturalny
    5 i 6dpt - II , 8dpt - 204, 10dpt - 486, 22dpt - 24 293 🔥 27dpt - 💗
    8t3d - 2cm, 176 bpm, 10t5d - 4cm 🍓,
    11t4d - 5,5cm 🍋‍🟩12t - prenatalne - wszystko OK 🩵 14t4d - 110g, 17t4d - 220g, 19t6d - II pren - zdrowy chłopczyk, 380g
    38tc - Jest już z nami nasz mały tęczowy cud 🌈
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11376 9616

    Wysłany: 14 stycznia, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Ja dopiero kończę moja „przygodę” z zapaleniem nerwu.. tzn stan zapalny przeszedł po kilku tygodniach tylko zawroty głowy się wciąż utrzymują. Byłam na dodatkowym badaniu które potwierdziło diagnozę, więc o tyle dobrze, że nic więcej się nie dzieje. Wg lekarza po 4 mcach (czyli końcem stycznia) zawroty będą takie że już prawie przestanę je zauważ, a całkiem przejdą po pół roku (czyli końcem marca). Ale do pracy wracam juz 22.01. Pracuję zdalnie, jakoś ogarnę (chyba).
    A od 25.12 chorowałam na jelitowke… 2025 był dla mnie zdrowotnie mega ciężki… 🙈
    Współczuję 🫂 wracaj szybko do zdrowia 🥰

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8188 8062

    Wysłany: 15 stycznia, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po usg, mlody ma ponad 330g 🥹 u najważniejsze - są moje wyniki, z maluchem wszystko jest dobrze 🥹🥹🥹

    Honorka, Agulek24, aganieszkam, Pauuulaa, kluseczka88, Ewa89_89, Saimi, Krysia23, Gonia.., Giosiek lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11376 9616

    Wysłany: 15 stycznia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    My po usg, mlody ma ponad 330g 🥹 u najważniejsze - są moje wyniki, z maluchem wszystko jest dobrze 🥹🥹🥹
    Cudownie 🥰

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5639 4528

    Wysłany: 15 stycznia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    My po usg, mlody ma ponad 330g 🥹 u najważniejsze - są moje wyniki, z maluchem wszystko jest dobrze 🥹🥹🥹
    Super!!! jak się cieszę kochana !!! 🥳 I już całkiem pokaźny bąbelek 🙂

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8188 8062

    Wysłany: 15 stycznia, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Super!!! jak się cieszę kochana !!! 🥳 I już całkiem pokaźny bąbelek 🙂

    🥹
    Teraz zobaczymy co dalej, bo ona niby widzi tam jeszcze jakaś pętelkę jelita... więc albo zniknie, albo będzie zabieg w dużo mniejszej skali niż pierwotnie myśleliśmy 🥹.

    Nie mogę uwierzyć, że mój mały synek może być zupełnie zdrowy 🥹

    Pauuulaa, kluseczka88, Malowana87, Agulek24, Giosiek lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 15 stycznia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Ja dopiero kończę moja „przygodę” z zapaleniem nerwu.. tzn stan zapalny przeszedł po kilku tygodniach tylko zawroty głowy się wciąż utrzymują. Byłam na dodatkowym badaniu które potwierdziło diagnozę, więc o tyle dobrze, że nic więcej się nie dzieje. Wg lekarza po 4 mcach (czyli końcem stycznia) zawroty będą takie że już prawie przestanę je zauważ, a całkiem przejdą po pół roku (czyli końcem marca). Ale do pracy wracam juz 22.01. Pracuję zdalnie, jakoś ogarnę (chyba).
    A od 25.12 chorowałam na jelitowke… 2025 był dla mnie zdrowotnie mega ciężki… 🙈
    A jakie dodatkowe badania robiłaś żeby potwierdzić te zapalenie nerwu? Pytam z ciekawości, bo mam znajomą, która też chodzi po lekarzach z różnymi problemami, rentgeny itp, i ma w tym zawroty głowy i nie może nic znaleźć…a tobie współczuję, że tyle to już trwa pomimo leczenia…

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 15 stycznia, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    My po usg, mlody ma ponad 330g 🥹 u najważniejsze - są moje wyniki, z maluchem wszystko jest dobrze 🥹🥹🥹
    Cudownie 🤩 wszystko zmierza ku dobremu

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5639 4528

    Wysłany: 18 stycznia, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, doczekałam się - we wtorek 20.01 mam SIS 😁 ciekawe co wyjdzie mi z ta niszą. Trzymajcie proszę kciuki ,by histeroskopia operacyjna wystarczyła ✊✊

    kluseczka88, Malowana87, Agulek24, Giosiek lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5639 4528

    Wysłany: 18 stycznia, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    🥹
    Teraz zobaczymy co dalej, bo ona niby widzi tam jeszcze jakaś pętelkę jelita... więc albo zniknie, albo będzie zabieg w dużo mniejszej skali niż pierwotnie myśleliśmy 🥹.

    Nie mogę uwierzyć, że mój mały synek może być zupełnie zdrowy 🥹
    To są piękne wiadomości. Niczym cud 🤩 naprawdę bardzo się cieszę 🤗

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8188 8062

    Wysłany: 18 stycznia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny, doczekałam się - we wtorek 20.01 mam SIS 😁 ciekawe co wyjdzie mi z ta niszą. Trzymajcie proszę kciuki ,by histeroskopia operacyjna wystarczyła ✊✊

    Trzymam mocno kciuki, często myślę o Tobie wierzę że to się uda ✊️✊️✊️
    Pauuulaa wrote:
    To są piękne wiadomości. Niczym cud 🤩 naprawdę bardzo się cieszę 🤗

    Genetyk trochę przystopowała, bo z tego wyniku po prostu nie wyszło to co myślałam że wyjdzie, ale zostaje 5% szans na znalezienie czegoś po porodzie, jeśli będą podstawy do dalszej diagnostyki... Na plus to, że po pozostałych organach nie widać żeby coś było, do tego to prawie zniknęło, no i maluch równo rośnie o tydzień przodu... próbuję odetchnąć, za kilka dni będziemy już w połowie 🙏
    To prawda, to brzmi jak cud... 🥹

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11376 9616

    Wysłany: 18 stycznia, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny, doczekałam się - we wtorek 20.01 mam SIS 😁 ciekawe co wyjdzie mi z ta niszą. Trzymajcie proszę kciuki ,by histeroskopia operacyjna wystarczyła ✊✊
    Trzymamy kciuki 🍀

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 19 stycznia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Genetyk trochę przystopowała, bo z tego wyniku po prostu nie wyszło to co myślałam że wyjdzie, ale zostaje 5% szans na znalezienie czegoś po porodzie, jeśli będą podstawy do dalszej diagnostyki... Na plus to, że po pozostałych organach nie widać żeby coś było, do tego to prawie zniknęło, no i maluch równo rośnie o tydzień przodu... próbuję odetchnąć, za kilka dni będziemy już w połowie 🙏
    To prawda, to brzmi jak cud... 🥹
    To faktycznie już zaraz połowa…i koniec końców, twoja ciąża mi bardzo szybko zlatuje :) wiem ze tobie przez te stresy duuuzo wolniej…ale na prawdę liczę, ze teraz będzie już u was tylko lepiej

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 19 stycznia, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny, doczekałam się - we wtorek 20.01 mam SIS 😁 ciekawe co wyjdzie mi z ta niszą. Trzymajcie proszę kciuki ,by histeroskopia operacyjna wystarczyła ✊✊
    I w jakim czasie po tym zabiegu możesz podchodzić do transferu?? Będziesz mieć od razu wyniki, czy jak to wygląda?

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 19 stycznia, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    My po usg, mlody ma ponad 330g 🥹 u najważniejsze - są moje wyniki, z maluchem wszystko jest dobrze 🥹🥹🥹
    Cudowna wiadomość 🥰
    Myslalam o was 😘

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5639 4528

    Wysłany: 20 stycznia, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluseczka88 wrote:
    I w jakim czasie po tym zabiegu możesz podchodzić do transferu?? Będziesz mieć od razu wyniki, czy jak to wygląda?
    To jest dopiero badanie na jaki zabieg mnie konkretnie zakwalifikować. Jest to sis- rodzaj USG ,ale wprowadza się do macicy sol fizjologiczna jak przy badaniu drożności. Wtedy lepiej widać cała niszę, i na tej podstawie kwalifikuje. Jeżeli uda się podczas histeroskopii operacyjnej to zrobić, a już zaznaczał ,że najprawdopodobniej. To w kolejnym cyklu mogę już transferować. Realia są jednak inne i wiem ,że się nie wyrobie na kolejny cykl. Też się zastanawiam nad cena zabiegu i opcja na nfz- jakie kolejki będą. Myślę ,że do kwietnia-maja uda mi się podejść do transferu.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 23 stycznia, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę dobre wiadomości! Krysia cudowna wiadomość!

    Paula kciuki żeby szybko poszło!

    Ja się nie wpasowuje w te dobre wiadomości więc lepiej zamilknę

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8188 8062

    Wysłany: 23 stycznia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Dziewczyny widzę dobre wiadomości! Krysia cudowna wiadomość!

    Paula kciuki żeby szybko poszło!

    Ja się nie wpasowuje w te dobre wiadomości więc lepiej zamilknę

    Jeżeli uwazasz ze tak lepiej dla Ciebie to ok, ale pamiętaj że jesteśmy... Ja po tym wszystkim wierzę, że na każdą z nas czeka to szczęście, mimo że czasami droga jest wyjątkowo kreta...

    My dzisiaj jesteśmy w teoretycznej połowie...w czwartek prenatalne 🙏

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Małaczarna Ekspertka
    Postów: 177 420

    Wysłany: 23 stycznia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Dawno się nie odzywałam, bo póki co jeszcze się wstrzymuję z powrotem po rodzeństwo, bo karmię piersią, ale mam nadzieję zakończyć karmienie latem i wrócić po bąbelka jesienią.

    Wczoraj od rana się słabo czułam i było mi niedobrze, mąż mówi, że może naturalna ciąża się nam przytrafiła. Ja wiedziałam, że nie, i okazało się, że na wieczór wyszła gorączka i finalnie grypa, ale tak przez chwilę pomyslam, że to mi się nie wydaje wogle możliwe, żeby zajść w ciążę od tak, bez badań, lekarzy, wizyt, pobrań krwi itd. Większość moich koleżanek przeszła in vitro (chociaż nie wszystkie się przyznają), tutaj na forum też się tyle naczytałam, każdy ma swoją historię i w mojej głowie zajście w ciążę naturalnie to jak 6 w totka, niby możliwe. Ale komu to się udaje? I na pewno nie mnie...

    Taka tylko refleksja się chciałam podzielić.

    Miłego wieczoru! Powodzenia!

    01 2022 ❤️
    03 2024 ❤️
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3390

    Wysłany: 24 stycznia, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Dziewczyny widzę dobre wiadomości! Krysia cudowna wiadomość!

    Paula kciuki żeby szybko poszło!

    Ja się nie wpasowuje w te dobre wiadomości więc lepiej zamilknę

    Malowana, rozumiem doskonale Twoją frustrację. U nas powrót po rodzeństwo trwał prawie 2 lata. 😔😔😔
    Człowiekowi wydaje się, że już wygrał z niepłodnością, a tu figa, wcale nie idzie łatwiej.
    Dużo siły i pisz śmiało, wierzę, że jak udało się raz, to kolejny jest tltko kwestią czasu. 🙏🙏🙏❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
‹‹ 1066 1067 1068 1069 1070 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ