Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8188 8062

    Wysłany: 24 stycznia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Malowana, rozumiem doskonale Twoją frustrację. U nas powrót po rodzeństwo trwał prawie 2 lata. 😔😔😔
    Człowiekowi wydaje się, że już wygrał z niepłodnością, a tu figa, wcale nie idzie łatwiej.
    Dużo siły i pisz śmiało, wierzę, że jak udało się raz, to kolejny jest tltko kwestią czasu. 🙏🙏🙏❤️

    U nas też... pierwsza wizyta, która miała być tylko potwierdzeniem transferu miała być s lutym 2024... transfer w marcu i mlody miał mieć niewiele ponad 2 lata jak się urodzi drugie... jak się uda będzie miał 4 🫣 po drodze 2 nieplanowane wcześniej procedury...🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 25 stycznia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wróciliśmy po rodzeństwo rok temu. Teraz start kolejnej procedury dopiero w marcu, potem pgta więc najwcześniej transfer w kwietniu a bardziej realnie to w maju pewnie - o ile nie wyjdą mi jakieś torbiele albo psikusy ze skokiem TSH... Najbardziej to by mi pasował naturals i do widzenia. Ale w takie cuda to ja nie wierzę 🤡

    Dobrze,że chociaż zaczęłam w grudniu terapię to może jakoś się z tym uporam. Od stycznia wróciłam też do pracy i to jakoś nie pomaga, tzn na niektóre tematy pomaga, ale przy tym inne pogarsza. Byle do wiosny,bo wtedy mam zawsze więcej siły na różne zapasy z życiem. No i A. w Wielkanoc będzie miał 2 latka 🤯 jak to możliwe jak przed chwilą się urodził...

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8188 8062

    Wysłany: 25 stycznia, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój będzie miał 4... Też nie wiem jak... ;).
    U nas od pierwszego nieudanego transferu do tego teraz minęło sporo czas... od czerwca do września kolejnego roku...
    Myślę że większość z nas czeka na wiosnę, TP zawsze nowa energia... Ja nie lubię listopada, bo jest tak szaro, ponuro, do tego wszystko co najgorsze w życiu wydarzyło sie władnie wtedy... ale styczeń też ciężki, powroty do szkół, pracy po tym całym szaleństwie świątecznym..
    Na szczęście dzień coraz dłuższy i będzie tylko lepiej...
    Terapia na pewno pomoże, a potem też będzie łatwiej w ciąży, jak przepracujesz pewne rzeczy... wiem z doświadczenia... trzymam mocno kciuki ✊️✊️

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 lutego, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy jest tu jakaś mama która zaczynała nowa procedure w walce o 3 dziecko? Czy tylko ja mam takie pomysły ? Jeden syn naturalnie lat 13 także prawie dorosły człowiek, drugi syn lat 3 z in vitro. 🙂

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5639 4528

    Wysłany: 13 lutego, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Hej czy jest tu jakaś mama która zaczynała nowa procedure w walce o 3 dziecko? Czy tylko ja mam takie pomysły ? Jeden syn naturalnie lat 13 także prawie dorosły człowiek, drugi syn lat 3 z in vitro. 🙂
    Witam, co prawda nie o trzecie ,ale o drugie w zeszłym roku podeszliśmy do procedury. Walka trwa nadal.
    Córka też by miała 13 lat - naturalna ciaza, synek skończył również 3 latka- inseminacja. A o rodzeństwo walczymy z invitro. Myślę ,że równie szalony pomysł,zostało nam jeszcze 6 zarodków.


    Dziewczyny, ja wracam pomału do gry. W środę mam histeroskopie ✊😁 cieszę się bardzo, że w końcu coś się ruszyło.
    Krysia ,ale mi leci twoja ciąża 🙃 kiedy to zleciało?

    Paula24, Agulek24, Ewa89_89, kluseczka88 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 lutego, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Witam, co prawda nie o trzecie ,ale o drugie w zeszłym roku podeszliśmy do procedury. Walka trwa nadal.
    Córka też by miała 13 lat - naturalna ciaza, synek skończył również 3 latka- inseminacja. A o rodzeństwo walczymy z invitro. Myślę ,że równie szalony pomysł,zostało nam jeszcze 6 zarodków.


    Dziewczyny, ja wracam pomału do gry. W środę mam histeroskopie ✊😁 cieszę się bardzo, że w końcu coś się ruszyło.
    Krysia ,ale mi leci twoja ciąża 🙃 kiedy to zleciało?
    Dużo macie zarodków, ja z każdej procedury miałam zazwyczaj 1-2, teraz muszę wszystko od nowa ale nie wiem czy nie porywam się z motyka na słońce...

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 13 lutego, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    U nas też... pierwsza wizyta, która miała być tylko potwierdzeniem transferu miała być s lutym 2024... transfer w marcu i mlody miał mieć niewiele ponad 2 lata jak się urodzi drugie... jak się uda będzie miał 4 🫣 po drodze 2 nieplanowane wcześniej procedury...🫣
    Krysiu to ze większy to może i lepiej...powiem tak ja mam synka 2 lata i 3 miesiece ,córka 7 miesięcy. Oba transfery jedynie kd się udały...ale syn jest mega zazdrosny, teraz mniej ale widzę ze to maluszek ktory mimo wszystko musiał podzielić się mamą z siostrą i powiem tak wieczory mam przesrane.czasami mam wrażenie ze szkudzi tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę.przyklad dziś mala raczkuje po salonie odwróciłam sie na sekundę patrzę a ten ją za przednie ręce prubujr ciągać po salonie na szczęście byłam w pobliżu ale jak widać pomysły ma nieziemskie...a mloda tez diabełek potrafi bratu ze stolika ściągnąć śniadanie i sobie coś do buzi pchać np.poł kromki chlebka....Oczy mam dookoła siebie...na szczęście ona jest z tych co sie sama pobawi więc niema tragedii jak brat coś chce...ale tez widać ze bedzie agentka...

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 13 lutego, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Dużo macie zarodków, ja z każdej procedury miałam zazwyczaj 1-2, teraz muszę wszystko od nowa ale nie wiem czy nie porywam się z motyka na słońce...
    E tam jeśli chcesz i to czujesz nigdy nie jest za późno...ja mając 40stke urodziłam synka, a córkę 42..wiadomo nie jest lekko ale obiecałam sobie ile uda nam sie uzyskać zarodków tyle transferów zrobimy...Z kd nam się udało 2 zarodki 2 dzieci..ale mam gardkor bo nie jest między nimi duza różnica i wiadomo starszy synek tez potrzebuje mamę a ona niezawsze moze bo musi siostrą się zająć...

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 14 lutego, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    E tam jeśli chcesz i to czujesz nigdy nie jest za późno...ja mając 40stke urodziłam synka, a córkę 42..wiadomo nie jest lekko ale obiecałam sobie ile uda nam sie uzyskać zarodków tyle transferów zrobimy...Z kd nam się udało 2 zarodki 2 dzieci..ale mam gardkor bo nie jest między nimi duza różnica i wiadomo starszy synek tez potrzebuje mamę a ona niezawsze moze bo musi siostrą się zająć...
    No właśnie trochę jesteśmy już zmęczeni, nasz 3 latek to taki mały diabełek 🫣 ale jak nie teraz to kiedy ? Chyba spróbujemy jakieś lekkiej stymulacji żeby nie było dużo ewentualnych zarodków i pójdziemy na żywioł ten ostatni raz. Zobaczymy co zaproponuje lekarz, mam wizytę 25.02, mam nadzieję że moja aktualny biochem się skończy i będziemy mogli działać ✊

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 14 lutego, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    U nas też... pierwsza wizyta, która miała być tylko potwierdzeniem transferu miała być s lutym 2024... transfer w marcu i mlody miał mieć niewiele ponad 2 lata jak się urodzi drugie... jak się uda będzie miał 4 🫣 po drodze 2 nieplanowane wcześniej procedury...🫣
    Z 3 procedury też badalas zarodki ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 15 lutego, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Hej czy jest tu jakaś mama która zaczynała nowa procedure w walce o 3 dziecko? Czy tylko ja mam takie pomysły ? Jeden syn naturalnie lat 13 także prawie dorosły człowiek, drugi syn lat 3 z in vitro. 🙂

    Ja jestem przed 2 procedurą ale w walce o drugie. Trochę się zdołowałam swoim amh, bo wyszło mi tylko 0.49 🙁

    Paula24 lubi tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 15 lutego, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Ja jestem przed 2 procedurą ale w walce o drugie. Trochę się zdołowałam swoim amh, bo wyszło mi tylko 0.49 🙁
    A jakie było wcześniej ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 15 lutego, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    A jakie było wcześniej ?

    Pierwsza procedurę robiliśmy z amh 1

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5639 4528

    Wysłany: 16 lutego, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę, to widzę ,że będzie nas więcej na ten rok do transferowania 🙂 ciesze się,że nie zostaje "sama" ze starej ekipy staraczek 😉...

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5639 4528

    Wysłany: 16 lutego, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Dużo macie zarodków, ja z każdej procedury miałam zazwyczaj 1-2, teraz muszę wszystko od nowa ale nie wiem czy nie porywam się z motyka na słońce...
    Mieliśmy 9 , zostało 6 - mam nadzieję ,że choć jedna ciąża z tego będzie 🫣
    U mnie amh przy procedurze było ponad 11. Także dużo pęcherzyków było. Ale statystycznie słabo to wygląda,bo z 19 zapłodnionych wyszło 9 zarodków.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8188 8062

    Wysłany: 16 lutego, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny, ja wracam pomału do gry. W środę mam histeroskopie ✊😁 cieszę się bardzo, że w końcu coś się ruszyło.
    Krysia ,ale mi leci twoja ciąża 🙃 kiedy to zleciało?
    Czekałam na wieści od Ciebie 🥰 trzymam mocno kciuki 😘✊️
    A mi się ciągnie jak....🫣
    Elka198321 wrote:
    Krysiu to ze większy to może i lepiej...powiem tak ja mam synka 2 lata i 3 miesiece ,córka 7 miesięcy. Oba transfery jedynie kd się udały...ale syn jest mega zazdrosny, teraz mniej ale widzę ze to maluszek ktory mimo wszystko musiał podzielić się mamą z siostrą i powiem tak wieczory mam przesrane.czasami mam wrażenie ze szkudzi tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę.przyklad dziś mala raczkuje po salonie odwróciłam sie na sekundę patrzę a ten ją za przednie ręce prubujr ciągać po salonie na szczęście byłam w pobliżu ale jak widać pomysły ma nieziemskie...a mloda tez diabełek potrafi bratu ze stolika ściągnąć śniadanie i sobie coś do buzi pchać np.poł kromki chlebka....Oczy mam dookoła siebie...na szczęście ona jest z tych co sie sama pobawi więc niema tragedii jak brat coś chce...ale tez widać ze bedzie agentka...

    Trochę tak, ale z drugiej strony boję się, że taki 4latek jest bardziej świadomy, nauczony życia sam... że trudniej będzie mu się przyzwyczaić do nowego, zwłaszcza że coś rozumie, a z drugiej strony nadal jest "glupiutki"....🫣 domyślam się że będzie ciężko, ale wierzę że sobie to poukładamy...
    Paula24 wrote:
    Z 3 procedury też badalas zarodki ?

    Tak, pp pierwszej i dwóch nieudanych ciążach, drugiej i wadliwym zarodku to było jedyne rozsądne wyjście i słuszne, bo jakby nie patrzeć, połowa była wadliwa genetycznie ...
    Pauuulaa wrote:
    Mieliśmy 9 , zostało 6 - mam nadzieję ,że choć jedna ciąża z tego będzie 🫣
    U mnie amh przy procedurze było ponad 11. Także dużo pęcherzyków było. Ale statystycznie słabo to wygląda,bo z 19 zapłodnionych wyszło 9 zarodków.
    U nas też było dość wysokie... ale lekarze mówili że to niestety nie zawsze jest dobre, bo często ilość komórek nie idzie w parze z jakością i u mnie się to sprawdzało... w pierwszej z prawie 30 komórek były 3 zarodki, z drugiej z ponad 20 tylko 1, a teraz w ostatniej nagle z podobnej liczny 8...

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 16 lutego, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Mieliśmy 9 , zostało 6 - mam nadzieję ,że choć jedna ciąża z tego będzie 🫣
    U mnie amh przy procedurze było ponad 11. Także dużo pęcherzyków było. Ale statystycznie słabo to wygląda,bo z 19 zapłodnionych wyszło 9 zarodków.
    Ja amh ponad 6, pęcherzyków 18, jajek 12 zaplodnilo się 10 z czego było 6 zarodków z czego tylko 2 zdrowe 🤷

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 lutego, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo, długo mnie nie było,ale różnie myśli były w głowie ostatnio i takie, że juz nie mam siły na walkę bo za dużo za nami już. Ale nie mogę się do końca pogodzić z tym, że młody miałby być sam i raczej będziemy walczyć. Także u nas w planach procedura numer trzy .... Czas tylko pokaże kiedy.
    To będzie walka o "drugie".

    Krysia jak ten Twój suwak popędził 🥹 Rety jak sobie pomyślę, że mogłabym być w tym samym miejscu dziś 🥲 ehhh 😞

    Malowana, Paula kciukasy 🍀💚

    Paula24 przykro mi, że jednak te bety się nie rozkręciły 🫂

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 16 lutego, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Długo, długo mnie nie było,ale różnie myśli były w głowie ostatnio i takie, że juz nie mam siły na walkę bo za dużo za nami już. Ale nie mogę się do końca pogodzić z tym, że młody miałby być sam i raczej będziemy walczyć. Także u nas w planach procedura numer trzy .... Czas tylko pokaże kiedy.
    To będzie walka o "drugie".

    Krysia jak ten Twój suwak popędził 🥹 Rety jak sobie pomyślę, że mogłabym być w tym samym miejscu dziś 🥲 ehhh 😞

    Malowana, Paula kciukasy 🍀💚

    Paula24 przykro mi, że jednak te bety się nie rozkręciły 🫂
    No niestety, dziś myślę ostateczna beta

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 lutego, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    No niestety, dziś myślę ostateczna beta
    Dziś trzymam kciuki żeby już byla jasna sytuacja dla Ciebie 🫂🙏

    Paula24 lubi tę wiadomość

‹‹ 1067 1068 1069 1070 1071 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ