Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Punkcję mialam 2 lata temu i z niej mielismy 3 zarodki. Jeden wlasnie jest obok mnie i ma 11 miesięcy :) więc jesli ten transfer sie nie uda teraz to mamy jeszcze jeden zarodek, 4BB
    Mocne kciuki ✊ jeśli nawet teraz nic nie wyjdzie to jeszcze macie zarodek więc jest duża szansa ♥️

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    My przystąpiliśmy do programu, mając zarodki z pierwszej procedury. Teraz druga stymulacja też jest w ramach programu. Może dopytaj, jak to jest u Was?
    Przykro mi, że nie masz zaufania do kliniki. Ja mojemu lekarzowi też nie ufam w stu procentach 🥴 Po prostu oni myślą systemowo i statystycznie, a my chcemy jak najszybciej, z jak najmniejszym cierpieniem i z jakimkolwiek poczucim kontroli. To się nie zawsze styka.
    Zaczęłaś już stymulację ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 17 lutego, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    My przystąpiliśmy do programu, mając zarodki z pierwszej procedury. Teraz druga stymulacja też jest w ramach programu. Może dopytaj, jak to jest u Was?
    Przykro mi, że nie masz zaufania do kliniki. Ja mojemu lekarzowi też nie ufam w stu procentach 🥴 Po prostu oni myślą systemowo i statystycznie, a my chcemy jak najszybciej, z jak najmniejszym cierpieniem i z jakimkolwiek poczucim kontroli. To się nie zawsze styka.

    My podobnie, transfery były z programu, teraz będziemy podchodzić do kolejnej procedury też z programu

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 lutego, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    A czym koksowalas ?
    Na pewno była duża dawka koenzym Q10 , przed drugą procedurą 600mg, inozytol,D3,omega,kwas foliowy,B12, Wit e 400mg.

    I to było minimum trzy miesiące. Pierwsza procedurę miałam przełom listopad/grudzień, transfer dopiero 10 marca i po zero zaczęłam znów ostra suplementację i podeszłam do procedury w czerwcu,chyba ostatniego czerwca miałam punkcję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego, 09:50

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 lutego, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    My przystąpiliśmy do programu, mając zarodki z pierwszej procedury. Teraz druga stymulacja też jest w ramach programu. Może dopytaj, jak to jest u Was?
    Przykro mi, że nie masz zaufania do kliniki. Ja mojemu lekarzowi też nie ufam w stu procentach 🥴 Po prostu oni myślą systemowo i statystycznie, a my chcemy jak najszybciej, z jak najmniejszym cierpieniem i z jakimkolwiek poczucim kontroli. To się nie zawsze styka.
    Tak my też tranferowalismy komercyjne zarodki w programie,tylko nie zacznę kolejnej procedury mając zarodki na koncie jeśli chce korzystać z refundacji. Więc albo muszę go transferować i jeszcze za badania tysiaka zapłacić żeby się nie udało 😂 albo go oddać. W tej klinice na pewno nie zostanę już, nie chce mieć kolejnych transferów na palę. Ale to widać, że trzepia kasę . Kurde no lekarz nie widzi wskazać do histero po CC i trzech nieudanych transferach z zarodkami po pgta 🫠 Jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że przed małym też miałam stan zapalny....Ehhhh. Wypierałam się ręką i noga kolejnej histero ale wiem , że rozsądnie będzie ja zrobić. On mi jeszcze jakby groził, że jak zrobię przerwę większą niż 6msc to wylatuję na koniec kolejki 🤪 a od nowego roku 3msc. A jak on nie widzi wskazan to nie wpiszę w papiery i czas przeleci.

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 lutego, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Długo przed punkcja brałaś ?
    Zobacz edytowalam ten post wcześniej, 3 miesiące

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Na pewno była duża dawka koenzym Q10 , przed drugą procedurą 600mg, inozytol,D3,omega,kwas foliowy,B12, Wit e 400mg.

    I to było minimum trzy miesiące. Pierwsza procedurę miałam przełom listopad/grudzień, transfer dopiero 10 marca i po zero zaczęłam znów ostra suplementację i podeszłam do procedury w czerwcu,chyba ostatniego czerwca miałam punkcję.
    No ja mam około 1.5 miesiąca/ 2 miesiące mam nadzieję że wystarczy, zamówiłam wszystko jutro zaczynam suplementację, starego też okupiłam w L karnitynę i ma pic soki pomidorowe 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego, 09:59

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Zobacz edytowalam ten post wcześniej, 3 miesiące
    Tak widziałam 😅

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Tak my też tranferowalismy komercyjne zarodki w programie,tylko nie zacznę kolejnej procedury mając zarodki na koncie jeśli chce korzystać z refundacji. Więc albo muszę go transferować i jeszcze za badania tysiaka zapłacić żeby się nie udało 😂 albo go oddać. W tej klinice na pewno nie zostanę już, nie chce mieć kolejnych transferów na palę. Ale to widać, że trzepia kasę . Kurde no lekarz nie widzi wskazać do histero po CC i trzech nieudanych transferach z zarodkami po pgta 🫠 Jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że przed małym też miałam stan zapalny....Ehhhh. Wypierałam się ręką i noga kolejnej histero ale wiem , że rozsądnie będzie ja zrobić. On mi jeszcze jakby groził, że jak zrobię przerwę większą niż 6msc to wylatuję na koniec kolejki 🤪 a od nowego roku 3msc. A jak on nie widzi wskazan to nie wpiszę w papiery i czas przeleci.
    A nie możesz histero zrobić na własną rękę gdzieś w innym miejscu ? Ja tak zrobiłam 🙂

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 17 lutego, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka a nie próbowałaś histero ogarnąć na NFZ?
    Po prostu że skierowaniem od zwykłego gina?

    Ja tam będę kombinować.
    2 lata temu czekałam 3-4 miesiące na zabieg.
    Jak powiesz, że masz plamienia aż do owulacji w 1 fazie cyklu i już w klinice miałaś symulacje 2 razy, noc nie dało, a lekarz sugerował histero. To dostaniesz skierowanie 🙂

    izabelka90, Cynamonka, Pauuulaa, Agulek24 lubią tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 lutego, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    A nie możesz histero zrobić na własną rękę gdzieś w innym miejscu ? Ja tak zrobiłam 🙂
    Oczywiście, że mogę i tak planuję,ale to nie zmienia faktu że będę miała transfer na pałę 🫣 I nie będzie to wpisane w papiery bo on nie widzi wskazań 🫠
    Dostanę Ovi np w sobotę i za tydzień w sobotę transfer bez sprawdzenia kiedy jajo pęka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego, 10:01

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 lutego, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Izabelka a nie próbowałaś histero ogarnąć na NFZ?
    Po prostu że skierowaniem od zwykłego gina?

    Ja tam będę kombinować.
    2 lata temu czekałam 3-4 miesiące na zabieg.
    Jak powiesz, że masz plamienia aż do owulacji w 1 fazie cyklu i już w klinice miałaś symulacje 2 razy, noc nie dało, a lekarz sugerował histero. To dostaniesz skierowanie 🙂
    Tak ja mam super Panią doktor z poza kliniki od prowadzenia ciąży i do niej mam zamiar się udać. Ona pracuje w szpitalu.

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Oczywiście, że mogę i tak planuję,ale to nie zmienia faktu że będę miała transfer na pałę 🫣 I nie będzie to wpisane w papiery bo on nie widzi wskazań 🫠
    Dostanę Ovi np w sobotę i za tydzień w sobotę transfer bez sprawdzenia kiedy jajo pęka.
    To jest masakra jakaś, a konsultacja z innym lekarzem w klinice ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie planuje teraz histero tylko muszę zapytać gin czy była by szansa żeby zrobić to podczas punkcji żebym nie musiała dwa razy być usypiana, nie wiem czy się to praktykuje wg 😅

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 17 lutego, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Oczywiście, że mogę i tak planuję,ale to nie zmienia faktu że będę miała transfer na pałę 🫣 I nie będzie to wpisane w papiery bo on nie widzi wskazań 🫠
    Dostanę Ovi np w sobotę i za tydzień w sobotę transfer bez sprawdzenia kiedy jajo pęka.

    A histero chcesz zdążyć przed tym transferem? Zagmatwana i ciężka sytuacja, ten Twój lekarz jakiś wyjątkowo twardogłowy 😬

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 17 lutego, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Zaczęłaś już stymulację ?

    Jutro punkcja 🫣

    kasia, Paula24, kluseczka88 lubią tę wiadomość

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Jutro punkcja 🫣
    Ohoho no to kciuki zaciśnięte ✊

    Cynamonka lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 17 lutego, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Ja właśnie planuje teraz histero tylko muszę zapytać gin czy była by szansa żeby zrobić to podczas punkcji żebym nie musiała dwa razy być usypiana, nie wiem czy się to praktykuje wg 😅

    Czytałam o tym i podobno nie, ale daj znać, co usłyszysz od lekarza, bo to ciekawe.

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5639 4527

    Wysłany: 17 lutego, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Izabelka a nie próbowałaś histero ogarnąć na NFZ?
    Po prostu że skierowaniem od zwykłego gina?

    Ja tam będę kombinować.
    2 lata temu czekałam 3-4 miesiące na zabieg.
    Jak powiesz, że masz plamienia aż do owulacji w 1 fazie cyklu i już w klinice miałaś symulacje 2 razy, noc nie dało, a lekarz sugerował histero. To dostaniesz skierowanie 🙂
    Ja tak miałam. Kazali zrobić USG SIS, co prawda skierowanie na NFZ bez problemu, ale czas oczekiwania na termin - czerwiec-lipiec. (Kliniczny-wrockaw)Jutro robię prywatnie w Medfemina.
    Czyli jakbym ogarnęła histero na NFZ, to akurat środki w klinice by się skończyły. I kolejny rok czekania....

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Czytałam o tym i podobno nie, ale daj znać, co usłyszysz od lekarza, bo to ciekawe.
    Jutro na wizycie zapytam o ile nie dostanę @ bo już czuję że jest za rogiem 🫣

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
‹‹ 1070 1071 1072 1073 1074 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ