Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Aga, czy Ty nie miałaś jakoś teraz mieć prenatalnych?

    Jak się czujesz w ogóle?

    Czuję się tak średnio, dziś rano zwróciłam śniadanie 🫠 ale z dnia na dzień jest coraz lepiej, jeśli chodzi o mdłości.

    Tak, dzisiaj miałam prenatalne. Z dzidziusiem wszystko ok, prawdopodobnie moja wymarzona dziewczynka 🥰 wyliczone ryzyka dostanę dopiero do dwóch tygodni, bo dziś pobierali krew.
    Niestety jak wracaliśmy z USG zaczęłam nagle krwawić, pojechaliśmy na IP. Prawdopodobnie krwiak, ale nie powinien zagrażać ciąży. Krwi poszło bardzo dużo, w domu jeszcze raz chlusnęło. Na razie cisza ale będę szukać USG na Cito.
    Także szczęście w nieszczęściu 🙈

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 15 kwietnia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To takie słodko gorzkie. Trzymam kciuki, żeby krwawienie się nie powtórzyło! Super, że to druga dziewczynka! Równowaga w rodzinie będzie zachowana 😂

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Klaudia.91 Autorytet
    Postów: 253 581

    Wysłany: 15 kwietnia, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Daj znać co Ci powie lekarz, bo mamy dzieci w tym samym wieku, tez jestem po 2cc i chcemy wrócić po kolejnego okruszka, ale gdzieś pod koniec roku dopiero.
    Lekarz daje zielone światło 🙂. Generalnie mówił, że aktualnie to nawet 4 CC się zdarzają. Dostałam listę badań, udało mi się wszystkie je wykonać dzisiaj także tylko czekać na wyniki i działamy 🙂

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    30 dpt - mamy ❤️
    ❄️❄️❄️ Na zimowisku
    event.png
    age.png
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 15 kwietnia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia.91 wrote:
    Lekarz daje zielone światło 🙂. Generalnie mówił, że aktualnie to nawet 4 CC się zdarzają. Dostałam listę badań, udało mi się wszystkie je wykonać dzisiaj także tylko czekać na wyniki i działamy 🙂

    Nam sie marzy 4 dzieci, ale właśnie boję sie, ze przez te cesarki to marzenie sie nie spełni..

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Klaudia.91 Autorytet
    Postów: 253 581

    Wysłany: 15 kwietnia, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wizycie lekarz powiedział, że dostał wczoraj SMS od pacjentki, że urodziła czwartego chłopca i będzie wracać po piąty zarodek bo ma jeszcze nadzieję na dziewczynkę 🙃 cztery cięcia miała 🙈

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    30 dpt - mamy ❤️
    ❄️❄️❄️ Na zimowisku
    event.png
    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8058

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo bym dala żeby mieć chociaż kilka lat mniej... na mnie krzywo patrzą jak myślę o kolejnym transferze... 🫣 bo raczej będę po drugim Cc...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 15 kwietnia, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Nam sie marzy 4 dzieci, ale właśnie boję sie, ze przez te cesarki to marzenie sie nie spełni..

    Mi też się marzyła zawsze taka gromadka 🥹 tymczasem mamy problem żeby udało się z drugim 😔

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 16 kwietnia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dużo bym dala żeby mieć chociaż kilka lat mniej... na mnie krzywo patrzą jak myślę o kolejnym transferze... 🫣 bo raczej będę po drugim Cc...

    Krysiu ja Tobie za krzaków cholernie mocno kibicuje i wiesz co Ci powiem? Nie patrz na to co kto mysli.. rob tak jak czujesz Ty i Twój partner, bo nikt za Was zycia nie przezyje, a Ty za kilka lat mozesz żałować, ze nie spróbowałaś.
    Ja nie zwracam w ogole uwagi na ludzi.. bo teraz często sie słyszy, ze jak masz więcej niż 1 dziecko to jesteś patologią a co dopiero 3-4 czy wiecej..

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1133 601

    Wysłany: 16 kwietnia, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Po cc kiedy najwcześniej zgadzają się na transfer? Któraś z Was miała szybko?

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1363 1323

    Wysłany: 16 kwietnia, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Cześć. Po cc kiedy najwcześniej zgadzają się na transfer? Któraś z Was miała szybko?
    Mi wszyscy mówili że muszę odczekać rok. Wróciłam do kliniki jak młoda miała 10 miesięcy a transfer udało się mieć rok miesiąc i jeden dzień po CC

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Klaudia.91 Autorytet
    Postów: 253 581

    Wysłany: 16 kwietnia, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też lekarz prowadząca mówiła, że najwcześniej rok po cięciu można starać się o kolejne. Ja jestem teraz 16 miesięcy po i lekarz w klinice też powiedział, że to jest już wystarczająca odległość od poprzedniego cięcia. Szczególnie, że nie ma gwarancji, że pierwszy/ drugi transfer się uda...

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    30 dpt - mamy ❤️
    ❄️❄️❄️ Na zimowisku
    event.png
    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8058

    Wysłany: 16 kwietnia, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Krysiu ja Tobie za krzaków cholernie mocno kibicuje i wiesz co Ci powiem? Nie patrz na to co kto mysli.. rob tak jak czujesz Ty i Twój partner, bo nikt za Was zycia nie przezyje, a Ty za kilka lat mozesz żałować, ze nie spróbowałaś.
    Ja nie zwracam w ogole uwagi na ludzi.. bo teraz często sie słyszy, ze jak masz więcej niż 1 dziecko to jesteś patologią a co dopiero 3-4 czy wiecej..

    Na razie nie traktuje tego poważnie, sama nie wiem co będę myśleć o tym jak już by można . myśleć o transferze no i nie wiem czy mi lekarze pozwolą, ja już mam 41 lat... Więc mam świadomość ze to że mam jego i być może za chwilę drugiego to i tak dużo po tym wszystkim, ale nie ukrywam że chodzi to trochę za mną, może dlatego że liczyłam że on będzie dziewczynka... 🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1133 601

    Wysłany: 16 kwietnia, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Mi wszyscy mówili że muszę odczekać rok. Wróciłam do kliniki jak młoda miała 10 miesięcy a transfer udało się mieć rok miesiąc i jeden dzień po CC
    Pewnie też mi tak powiedzą, zapewne nie ryzykują wcześniej.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4527

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się z kropkiem na pokładzie 🤩 urwis 4aa +EG ♥️

    Gonia.., aganieszkam, Katikat, Klaudia.91, Malowana87, Agulek24, Paula24 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8058

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Melduje się z kropkiem na pokładzie 🤩 urwis 4aa +EG ♥️
    Odpisałam Ci właśnie w innym wątku, bo tu się nie odzywałaś , ale powtórzę - nieustannie trzymam kciuki ✊️✊️🥰🥰🥰

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Melduje się z kropkiem na pokładzie 🤩 urwis 4aa +EG ♥️
    Piękny zarodek 🥰 niech się trzyma mamusi na kolejne miesiące 😍

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4527

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Odpisałam Ci właśnie w innym wątku, bo tu się nie odzywałaś , ale powtórzę - nieustannie trzymam kciuki ✊️✊️🥰🥰🥰
    Widziałam kochana😘 dziękuję

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4527

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Piękny zarodek 🥰 niech się trzyma mamusi na kolejne miesiące 😍
    Oby 🍀🤞 niech już na zawsze zostanie ze mną 😉

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 17 kwietnia, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dostałam wyniki proga i jest 1.05 dzień przed włączeniem proga, ciekawe czy przejdzie bo przecież powinien być poniżej 1...czekam na info od lekarza...ktoś tak miał?

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4527

    Wysłany: 17 kwietnia, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Kurcze, dostałam wyniki proga i jest 1.05 dzień przed włączeniem proga, ciekawe czy przejdzie bo przecież powinien być poniżej 1...czekam na info od lekarza...ktoś tak miał?
    Ja tak miałam, może nie konkretnie taką liczbę, ale chyba 1.6. na cyklu modyfikowanym. To miał być transfer nr 2 w maju tamtego roku- niestety cykl stracony, transfer odwołany. Ale to było u mnie.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
‹‹ 1095 1096 1097 1098 1099 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ