Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • frezja87 Ekspertka
    Postów: 148 237

    Wysłany: 13 maja, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Dziewczyny, jak robiłyście histeroskopie w znieczuleniu miejscowym to jak oceniacie? Bo mam się zastanowić czy miejscowe czy chce pełne. Histero pierwotnie zaplanowana na 21 mają, chyba,że mi się @ przesunie wtedy mam dać znać mojemu lekarzowi to przesunie (wtedy pewnie na sobotę, 23 mają, bo on jest w klinice poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota)

    Nie słyszałam dobrej opinii o miejscowym. Sama miałam drzemkę i polecam bo ominęło mnie wszystko. I jeszcze się wyspałam 😉

    Warszawa
    styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
    luty 2022 IUI nieudana 😭
    kwiecień 2022 IUI nieudana😭
    maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
    czerwiec 2022 cp :( laparoskopia i usunięty jajowód😭
    czekamy na lepszy czas i działamy dalej!

    Walczymy dalej!

    Sierpień 2022 IUI nieudana😭
    2023 In Vitro
    styczeń 2023 stymulacja in vitro
    Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
    Zapłodniono 6
    4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą <3
    Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄

    27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
    5dpt ⏸️
    6dpt ⏸️
    7dpt Beta 50 mIU/ml
    9dpt Beta 120 mIU/ml
    15dpt Beta 2000 mIU/ml
    Mamy pęcherzyk!
    2023- 👧

    Od 2025 walka o drugie
    1 transfer nieudany
    2 transfer biochem

    Kolejna procedura-start czerwiec ??


    Niepłodność idiopatyczna
    Kariotpy ok
    Cykle i owulacje książkowe
    Amh 2,65
  • frezja87 Ekspertka
    Postów: 148 237

    Wysłany: 13 maja, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie psychicznie z tą sytuacją bycia „w walce”? Dla mnie to z każdym miesiącem coraz cięższe. Mam wrażenie, że nie zaznam spokoju dopóki się nie uda.

    Warszawa
    styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
    luty 2022 IUI nieudana 😭
    kwiecień 2022 IUI nieudana😭
    maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
    czerwiec 2022 cp :( laparoskopia i usunięty jajowód😭
    czekamy na lepszy czas i działamy dalej!

    Walczymy dalej!

    Sierpień 2022 IUI nieudana😭
    2023 In Vitro
    styczeń 2023 stymulacja in vitro
    Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
    Zapłodniono 6
    4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą <3
    Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄

    27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
    5dpt ⏸️
    6dpt ⏸️
    7dpt Beta 50 mIU/ml
    9dpt Beta 120 mIU/ml
    15dpt Beta 2000 mIU/ml
    Mamy pęcherzyk!
    2023- 👧

    Od 2025 walka o drugie
    1 transfer nieudany
    2 transfer biochem

    Kolejna procedura-start czerwiec ??


    Niepłodność idiopatyczna
    Kariotpy ok
    Cykle i owulacje książkowe
    Amh 2,65
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 13 maja, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nikt mnie nie przebije bo pół roku po porodzie miałam już punkcję w walce o rodzeństwo i dalej walczę.
    Zbyt wiele transferów, strat i procedur później jestem gdzie jestem.
    No ale dalej walczę.
    Może kiedyś będę mogła Wam tu dać znać, że czasem potrzeba nie szczęścia, a determinacji 🙂

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 13 maja, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny tych pięknych wieści i oby tak dalej 🥰

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 13 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja87 wrote:
    Nie słyszałam dobrej opinii o miejscowym. Sama miałam drzemkę i polecam bo ominęło mnie wszystko. I jeszcze się wyspałam 😉

    Mój lekarz poleca jednak miejscowe więc się waham. Mówi,że skoro rodziłam naturalnie, to wejście przez szyjkę nie będzie tak trudne no a ewentualny ból zniosę skoro dałam radę urodzić 🤪 sama nie wiem...

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • frezja87 Ekspertka
    Postów: 148 237

    Wysłany: 13 maja, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Mój lekarz poleca jednak miejscowe więc się waham. Mówi,że skoro rodziłam naturalnie, to wejście przez szyjkę nie będzie tak trudne no a ewentualny ból zniosę skoro dałam radę urodzić 🤪 sama nie wiem...

    Ale widzę, że jesteśmy na podobnym etapie dzieciowo-wiekowo-staraniowym. Trzymam kciuki!

    Warszawa
    styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
    luty 2022 IUI nieudana 😭
    kwiecień 2022 IUI nieudana😭
    maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
    czerwiec 2022 cp :( laparoskopia i usunięty jajowód😭
    czekamy na lepszy czas i działamy dalej!

    Walczymy dalej!

    Sierpień 2022 IUI nieudana😭
    2023 In Vitro
    styczeń 2023 stymulacja in vitro
    Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
    Zapłodniono 6
    4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą <3
    Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄

    27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
    5dpt ⏸️
    6dpt ⏸️
    7dpt Beta 50 mIU/ml
    9dpt Beta 120 mIU/ml
    15dpt Beta 2000 mIU/ml
    Mamy pęcherzyk!
    2023- 👧

    Od 2025 walka o drugie
    1 transfer nieudany
    2 transfer biochem

    Kolejna procedura-start czerwiec ??


    Niepłodność idiopatyczna
    Kariotpy ok
    Cykle i owulacje książkowe
    Amh 2,65
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 13 maja, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Chyba nikt mnie nie przebije bo pół roku po porodzie miałam już punkcję w walce o rodzeństwo i dalej walczę.
    Zbyt wiele transferów, strat i procedur później jestem gdzie jestem.
    No ale dalej walczę.
    Może kiedyś będę mogła Wam tu dać znać, że czasem potrzeba nie szczęścia, a determinacji 🙂

    Trzymam mocno kciuki! Ja ciągle się waham czy będę walczyć dalej jeśli z tymi ❄️ się nie uda. Na ten moment wydaje mi się,że się poddam... Teraz zrobię tą histero, a w zależności co tam lekarz zobaczy to rozważa jeszcze czy nie zrobić mi rezonansu

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • frezja87 Ekspertka
    Postów: 148 237

    Wysłany: 13 maja, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Mój lekarz poleca jednak miejscowe więc się waham. Mówi,że skoro rodziłam naturalnie, to wejście przez szyjkę nie będzie tak trudne no a ewentualny ból zniosę skoro dałam radę urodzić 🤪 sama nie wiem...

    Po tym jak badanie drożności miało mnie nie boleć, a bolało mega i nie wiem jak to zniosłam uważam, że pół godzinna drzemka nikomu nie zaszkodzi 😁

    Warszawa
    styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
    luty 2022 IUI nieudana 😭
    kwiecień 2022 IUI nieudana😭
    maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
    czerwiec 2022 cp :( laparoskopia i usunięty jajowód😭
    czekamy na lepszy czas i działamy dalej!

    Walczymy dalej!

    Sierpień 2022 IUI nieudana😭
    2023 In Vitro
    styczeń 2023 stymulacja in vitro
    Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
    Zapłodniono 6
    4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą <3
    Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄

    27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
    5dpt ⏸️
    6dpt ⏸️
    7dpt Beta 50 mIU/ml
    9dpt Beta 120 mIU/ml
    15dpt Beta 2000 mIU/ml
    Mamy pęcherzyk!
    2023- 👧

    Od 2025 walka o drugie
    1 transfer nieudany
    2 transfer biochem

    Kolejna procedura-start czerwiec ??


    Niepłodność idiopatyczna
    Kariotpy ok
    Cykle i owulacje książkowe
    Amh 2,65
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 13 maja, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się boję kolejnego usypiania w tak krótkim czasie. Miałam w zeszłym tyg punkcję, histero byłaby 2,5 tyg po. No i wtedy wolałabym żeby mąż był ze mną, a jeśli młody będzie nadal chory (mamy zapalenie uszu aktualnie) to nie mamy go z kim zostawić 🙁

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • frezja87 Ekspertka
    Postów: 148 237

    Wysłany: 13 maja, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Trochę się boję kolejnego usypiania w tak krótkim czasie. Miałam w zeszłym tyg punkcję, histero byłaby 2,5 tyg po. No i wtedy wolałabym żeby mąż był ze mną, a jeśli młody będzie nadal chory (mamy zapalenie uszu aktualnie) to nie mamy go z kim zostawić 🙁

    To zmienia postać rzeczy 😔 rozumiem

    Warszawa
    styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
    luty 2022 IUI nieudana 😭
    kwiecień 2022 IUI nieudana😭
    maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
    czerwiec 2022 cp :( laparoskopia i usunięty jajowód😭
    czekamy na lepszy czas i działamy dalej!

    Walczymy dalej!

    Sierpień 2022 IUI nieudana😭
    2023 In Vitro
    styczeń 2023 stymulacja in vitro
    Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
    Zapłodniono 6
    4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą <3
    Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄

    27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
    5dpt ⏸️
    6dpt ⏸️
    7dpt Beta 50 mIU/ml
    9dpt Beta 120 mIU/ml
    15dpt Beta 2000 mIU/ml
    Mamy pęcherzyk!
    2023- 👧

    Od 2025 walka o drugie
    1 transfer nieudany
    2 transfer biochem

    Kolejna procedura-start czerwiec ??


    Niepłodność idiopatyczna
    Kariotpy ok
    Cykle i owulacje książkowe
    Amh 2,65
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 14 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Mój lekarz poleca jednak miejscowe więc się waham. Mówi,że skoro rodziłam naturalnie, to wejście przez szyjkę nie będzie tak trudne no a ewentualny ból zniosę skoro dałam radę urodzić 🤪 sama nie wiem...

    Kiedys mialam okropna sytuacje w szpitalu .
    Dzien przed zabiegiem ( koloskopia-usunięcie zmian z szyjki macicy ) mialam rozmowę odnosnie narkozy itd . Wszystkie dokumenty podpisane ,wiec w stresie czekam na kolejny dzien ,aby zgłosić sie na zabieg.
    Przychodzę do szpitala ,a tam sie okazuje ,ze moje dokumenty sie zgubiły 😡nie ma lekarza ktory na szybko omowi ze mną narkozę itd ,wiec zabieg przełożony o miesiac lub .......wykonanie w znieczuleniu miejscowym .
    Strach ktory mi towarzyszył po złej cytologii pamiętam do dzisiaj i tak bardzo sie bałam przedłużyć o miesiac ,ze zgodziłam sie na znieczulenie miejscowe .
    Jedno co zle wspominam ? Chyba zastrzyki ktore musza wbijać do środka, ale to nie jest ból jakis okropny bardziej szczypanie takie nie mile .
    Nawet sobie nie wyobrażacie jaka wyszlam dumna tego samego dnia do domu ,ze jednak dalam rade 💪
    Dlatego mysle ,ze jesli jest konieczność to wytrzymw sie kazdy ból ten slabszy i ten mocniejszy 🙂
    Jakiej decyzji nie podejmiesz panietaj ,ze bedzie dobra 🥰

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 14 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja87 wrote:
    Po tym jak badanie drożności miało mnie nie boleć, a bolało mega i nie wiem jak to zniosłam uważam, że pół godzinna drzemka nikomu nie zaszkodzi 😁
    Nie wiem od czego to zależy, ale dziewczyna co byla również na badaniu drożność wrocila na luzie mówiąc nic nie czułam, a ja oddychałam ostrożnie tak silny bol mialam przy tym badaniu i w dodatku mocno krwawiłam 🙈

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 14 maja, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonią, jak tam u Was? 😘

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 14 maja, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za gratulacje 🥹😘

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 14 maja, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Trochę się boję kolejnego usypiania w tak krótkim czasie. Miałam w zeszłym tyg punkcję, histero byłaby 2,5 tyg po. No i wtedy wolałabym żeby mąż był ze mną, a jeśli młody będzie nadal chory (mamy zapalenie uszu aktualnie) to nie mamy go z kim zostawić 🙁

    Odezwę się odnośnie histeroskopii bo miałam 4 w ostatnim czasie i za pierwszym razem miałam znieczulenie miejscowe i samo podanie znieczulenia szyjki macicy bolało jak cholera😅 więc już kolejne dwie histeroskopie miałam bez znieczulenia i akurat mnie nie bolało już wogole, wiadomo jak jest pobierany wycinek to trochę boli ale to jest do zniesienia.
    Jedyna histeroskopie w znieczuleniu ogólnym miałam jak miałam usuwane polipy, ale to tylko dlatego ze były usuwane "prądem" i było mocno niepożądane żebym się ruszała.

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 14 maja, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Trochę się boję kolejnego usypiania w tak krótkim czasie. Miałam w zeszłym tyg punkcję, histero byłaby 2,5 tyg po. No i wtedy wolałabym żeby mąż był ze mną, a jeśli młody będzie nadal chory (mamy zapalenie uszu aktualnie) to nie mamy go z kim zostawić 🙁

    Kochana ja też polecam drzemkę.
    To są dość krótkie narkozy, szczególnie ta z punkcją.
    Miałam raz histero miesiąc po miesiącu.
    Raz mimo hegarowania i wciskania na siłę nie wszedł mi histeroskop więc tylko łyżeczkowali z polipa, a później miałam powtórkę zabiegu.
    Przy histero miałam 2 razy usuwana przegrodę macicy. Nie wiem czy cięcie nożykami można znieść bez znieczulenia.
    Pewnie właśnie wszytko zależy od tego co tam jest w środku ale też pewnie od zgięcia macicy i samego jej ujścia.
    Np pamiętam właśnie ta pechowa drożnośc, nic mi nie dali na bol i myślałam, że ki zęby strzelą od zaciskania.
    A teraz miałam kolposkopię z wycinkami z tym miejscowym i nie czułam nawet jak znieczulali ale samo pobranie wycinków nie było bezboleśne na 100%.
    Bałam się np też łyżeczkowania po poronieniu bo na żywca i na żywca, a wcześniej miałam w narkozie ale jak stanęłam przed wyborem kolejna doba w szpitalu lub na żywca to poszłam na żywca i nie bolało wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 21:36

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 14 maja, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam kolposkopię i pobieranie wycinków z szyjki na żywca. - nieprzyjemne, ale bardzo nie bolało. Co do drożności to też miałam bez znieczulenia i jajowód który był drożny nie bolał wcale, natomiast niedrożny - ojjj tutaj już było poważnie🫣
    Ogólnie ja jestem zdania ,że jeżeli jest badanie inwazyjne, gdzie trzeba coś pobrać ,wyciąć etc. To korzystam z narkozy- 😁 zauważyłam ,że wtedy i rekonwalescencja jest szybsza, mniej bolesna. Nie wiem czy to działa tak psychika ,czy rzeczywiście tak jest. Ale ja bez narkozy nie dałabym sobie zrobić histero 😬🫣

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 15 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za Wasze opinie!

    Ja się ciągle waham 🤣

    Ale chyba będę musiała przesunąć, bo jeszcze nie dostałam @ a więc pewnie później napisze do lekarza żeby przysunął

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 15 maja, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za Wasze opinie!

    Ja się ciągle waham 🤣

    Ale chyba będę musiała przesunąć, bo jeszcze nie dostałam @ a więc pewnie później napisze do lekarza żeby przysunął

    Robią dziewczyn bez sedacji ten zabieg ale to chyba wtedy bardziej histero diagnostyczna niż operacyjna.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 15 maja, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam kiedyś histero diagnostyczną bez usypiania, badanie podobne było w odczuciu do pobierania cytologi, ale to w klinice i mieli jakąś metodę na to, że chyba taka bez bolesna była, bo nawet nie kojarzę by byla opcja usypiania. Ale jakby mieli mi coś usuwać podczas takiego zabiegu, to też wolałabym nie być tego świadoma 😁

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
‹‹ 1107 1108 1109 1110 1111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ