Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
-
WIADOMOŚĆ
-
Malowana87 wrote:Dziewczyny, jak robiłyście histeroskopie w znieczuleniu miejscowym to jak oceniacie? Bo mam się zastanowić czy miejscowe czy chce pełne. Histero pierwotnie zaplanowana na 21 mają, chyba,że mi się @ przesunie wtedy mam dać znać mojemu lekarzowi to przesunie (wtedy pewnie na sobotę, 23 mają, bo on jest w klinice poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota)
Nie słyszałam dobrej opinii o miejscowym. Sama miałam drzemkę i polecam bo ominęło mnie wszystko. I jeszcze się wyspałam 😉Warszawa
styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
luty 2022 IUI nieudana 😭
kwiecień 2022 IUI nieudana😭
maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
czerwiec 2022 cp
laparoskopia i usunięty jajowód😭
czekamy na lepszy czas i działamy dalej!
Walczymy dalej!
Sierpień 2022 IUI nieudana😭
2023 In Vitro
styczeń 2023 stymulacja in vitro
Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
Zapłodniono 6
4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą
Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄
27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
5dpt ⏸️
6dpt ⏸️
7dpt Beta 50 mIU/ml
9dpt Beta 120 mIU/ml
15dpt Beta 2000 mIU/ml
Mamy pęcherzyk!
2023- 👧
Od 2025 walka o drugie
1 transfer nieudany
2 transfer biochem
Kolejna procedura-start czerwiec ??
Niepłodność idiopatyczna
Kariotpy ok
Cykle i owulacje książkowe
Amh 2,65 -
Jak sobie radzicie psychicznie z tą sytuacją bycia „w walce”? Dla mnie to z każdym miesiącem coraz cięższe. Mam wrażenie, że nie zaznam spokoju dopóki się nie uda.Warszawa
styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
luty 2022 IUI nieudana 😭
kwiecień 2022 IUI nieudana😭
maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
czerwiec 2022 cp
laparoskopia i usunięty jajowód😭
czekamy na lepszy czas i działamy dalej!
Walczymy dalej!
Sierpień 2022 IUI nieudana😭
2023 In Vitro
styczeń 2023 stymulacja in vitro
Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
Zapłodniono 6
4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą
Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄
27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
5dpt ⏸️
6dpt ⏸️
7dpt Beta 50 mIU/ml
9dpt Beta 120 mIU/ml
15dpt Beta 2000 mIU/ml
Mamy pęcherzyk!
2023- 👧
Od 2025 walka o drugie
1 transfer nieudany
2 transfer biochem
Kolejna procedura-start czerwiec ??
Niepłodność idiopatyczna
Kariotpy ok
Cykle i owulacje książkowe
Amh 2,65 -
Chyba nikt mnie nie przebije bo pół roku po porodzie miałam już punkcję w walce o rodzeństwo i dalej walczę.
Zbyt wiele transferów, strat i procedur później jestem gdzie jestem.
No ale dalej walczę.
Może kiedyś będę mogła Wam tu dać znać, że czasem potrzeba nie szczęścia, a determinacji 🙂
5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
Gratuluję dziewczyny tych pięknych wieści i oby tak dalej 🥰
Pauuulaa lubi tę wiadomość
5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
frezja87 wrote:Nie słyszałam dobrej opinii o miejscowym. Sama miałam drzemkę i polecam bo ominęło mnie wszystko. I jeszcze się wyspałam 😉
Mój lekarz poleca jednak miejscowe więc się waham. Mówi,że skoro rodziłam naturalnie, to wejście przez szyjkę nie będzie tak trudne no a ewentualny ból zniosę skoro dałam radę urodzić 🤪 sama nie wiem... -
Malowana87 wrote:Mój lekarz poleca jednak miejscowe więc się waham. Mówi,że skoro rodziłam naturalnie, to wejście przez szyjkę nie będzie tak trudne no a ewentualny ból zniosę skoro dałam radę urodzić 🤪 sama nie wiem...
Ale widzę, że jesteśmy na podobnym etapie dzieciowo-wiekowo-staraniowym. Trzymam kciuki!Warszawa
styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
luty 2022 IUI nieudana 😭
kwiecień 2022 IUI nieudana😭
maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
czerwiec 2022 cp
laparoskopia i usunięty jajowód😭
czekamy na lepszy czas i działamy dalej!
Walczymy dalej!
Sierpień 2022 IUI nieudana😭
2023 In Vitro
styczeń 2023 stymulacja in vitro
Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
Zapłodniono 6
4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą
Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄
27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
5dpt ⏸️
6dpt ⏸️
7dpt Beta 50 mIU/ml
9dpt Beta 120 mIU/ml
15dpt Beta 2000 mIU/ml
Mamy pęcherzyk!
2023- 👧
Od 2025 walka o drugie
1 transfer nieudany
2 transfer biochem
Kolejna procedura-start czerwiec ??
Niepłodność idiopatyczna
Kariotpy ok
Cykle i owulacje książkowe
Amh 2,65 -
Ewa89_89 wrote:Chyba nikt mnie nie przebije bo pół roku po porodzie miałam już punkcję w walce o rodzeństwo i dalej walczę.
Zbyt wiele transferów, strat i procedur później jestem gdzie jestem.
No ale dalej walczę.
Może kiedyś będę mogła Wam tu dać znać, że czasem potrzeba nie szczęścia, a determinacji 🙂
Trzymam mocno kciuki! Ja ciągle się waham czy będę walczyć dalej jeśli z tymi ❄️ się nie uda. Na ten moment wydaje mi się,że się poddam... Teraz zrobię tą histero, a w zależności co tam lekarz zobaczy to rozważa jeszcze czy nie zrobić mi rezonansu -
Malowana87 wrote:Mój lekarz poleca jednak miejscowe więc się waham. Mówi,że skoro rodziłam naturalnie, to wejście przez szyjkę nie będzie tak trudne no a ewentualny ból zniosę skoro dałam radę urodzić 🤪 sama nie wiem...
Po tym jak badanie drożności miało mnie nie boleć, a bolało mega i nie wiem jak to zniosłam uważam, że pół godzinna drzemka nikomu nie zaszkodzi 😁Warszawa
styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
luty 2022 IUI nieudana 😭
kwiecień 2022 IUI nieudana😭
maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
czerwiec 2022 cp
laparoskopia i usunięty jajowód😭
czekamy na lepszy czas i działamy dalej!
Walczymy dalej!
Sierpień 2022 IUI nieudana😭
2023 In Vitro
styczeń 2023 stymulacja in vitro
Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
Zapłodniono 6
4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą
Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄
27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
5dpt ⏸️
6dpt ⏸️
7dpt Beta 50 mIU/ml
9dpt Beta 120 mIU/ml
15dpt Beta 2000 mIU/ml
Mamy pęcherzyk!
2023- 👧
Od 2025 walka o drugie
1 transfer nieudany
2 transfer biochem
Kolejna procedura-start czerwiec ??
Niepłodność idiopatyczna
Kariotpy ok
Cykle i owulacje książkowe
Amh 2,65 -
Trochę się boję kolejnego usypiania w tak krótkim czasie. Miałam w zeszłym tyg punkcję, histero byłaby 2,5 tyg po. No i wtedy wolałabym żeby mąż był ze mną, a jeśli młody będzie nadal chory (mamy zapalenie uszu aktualnie) to nie mamy go z kim zostawić 🙁
-
Malowana87 wrote:Trochę się boję kolejnego usypiania w tak krótkim czasie. Miałam w zeszłym tyg punkcję, histero byłaby 2,5 tyg po. No i wtedy wolałabym żeby mąż był ze mną, a jeśli młody będzie nadal chory (mamy zapalenie uszu aktualnie) to nie mamy go z kim zostawić 🙁
To zmienia postać rzeczy 😔 rozumiemWarszawa
styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
luty 2022 IUI nieudana 😭
kwiecień 2022 IUI nieudana😭
maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
czerwiec 2022 cp
laparoskopia i usunięty jajowód😭
czekamy na lepszy czas i działamy dalej!
Walczymy dalej!
Sierpień 2022 IUI nieudana😭
2023 In Vitro
styczeń 2023 stymulacja in vitro
Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
Zapłodniono 6
4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą
Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄
27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
5dpt ⏸️
6dpt ⏸️
7dpt Beta 50 mIU/ml
9dpt Beta 120 mIU/ml
15dpt Beta 2000 mIU/ml
Mamy pęcherzyk!
2023- 👧
Od 2025 walka o drugie
1 transfer nieudany
2 transfer biochem
Kolejna procedura-start czerwiec ??
Niepłodność idiopatyczna
Kariotpy ok
Cykle i owulacje książkowe
Amh 2,65 -
Malowana87 wrote:Mój lekarz poleca jednak miejscowe więc się waham. Mówi,że skoro rodziłam naturalnie, to wejście przez szyjkę nie będzie tak trudne no a ewentualny ból zniosę skoro dałam radę urodzić 🤪 sama nie wiem...
Kiedys mialam okropna sytuacje w szpitalu .
Dzien przed zabiegiem ( koloskopia-usunięcie zmian z szyjki macicy ) mialam rozmowę odnosnie narkozy itd . Wszystkie dokumenty podpisane ,wiec w stresie czekam na kolejny dzien ,aby zgłosić sie na zabieg.
Przychodzę do szpitala ,a tam sie okazuje ,ze moje dokumenty sie zgubiły 😡nie ma lekarza ktory na szybko omowi ze mną narkozę itd ,wiec zabieg przełożony o miesiac lub .......wykonanie w znieczuleniu miejscowym .
Strach ktory mi towarzyszył po złej cytologii pamiętam do dzisiaj i tak bardzo sie bałam przedłużyć o miesiac ,ze zgodziłam sie na znieczulenie miejscowe .
Jedno co zle wspominam ? Chyba zastrzyki ktore musza wbijać do środka, ale to nie jest ból jakis okropny bardziej szczypanie takie nie mile .
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka wyszlam dumna tego samego dnia do domu ,ze jednak dalam rade 💪
Dlatego mysle ,ze jesli jest konieczność to wytrzymw sie kazdy ból ten slabszy i ten mocniejszy 🙂
Jakiej decyzji nie podejmiesz panietaj ,ze bedzie dobra 🥰
Malowana87 lubi tę wiadomość
👱♀️34l. 👨🦱41l.start 2021
3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
38+5 córeczka jest na Świecie 🩷
Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
13.10 wizyta monitorująca
20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
26.10 II - cień cienia 🙏
Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
17.11 mamy ❤️
9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷
Niech stanie sie cud 🙏🍀
Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

tickerfactory.com]
[/url] -
Nie wiem od czego to zależy, ale dziewczyna co byla również na badaniu drożność wrocila na luzie mówiąc nic nie czułam, a ja oddychałam ostrożnie tak silny bol mialam przy tym badaniu i w dodatku mocno krwawiłam 🙈frezja87 wrote:Po tym jak badanie drożności miało mnie nie boleć, a bolało mega i nie wiem jak to zniosłam uważam, że pół godzinna drzemka nikomu nie zaszkodzi 😁👱♀️34l. 👨🦱41l.start 2021
3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
38+5 córeczka jest na Świecie 🩷
Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
13.10 wizyta monitorująca
20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
26.10 II - cień cienia 🙏
Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
17.11 mamy ❤️
9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷
Niech stanie sie cud 🙏🍀
Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

tickerfactory.com]
[/url] -
Gonią, jak tam u Was? 😘27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Dziękuję dziewczyny za gratulacje 🥹😘08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Malowana87 wrote:Trochę się boję kolejnego usypiania w tak krótkim czasie. Miałam w zeszłym tyg punkcję, histero byłaby 2,5 tyg po. No i wtedy wolałabym żeby mąż był ze mną, a jeśli młody będzie nadal chory (mamy zapalenie uszu aktualnie) to nie mamy go z kim zostawić 🙁
Odezwę się odnośnie histeroskopii bo miałam 4 w ostatnim czasie i za pierwszym razem miałam znieczulenie miejscowe i samo podanie znieczulenia szyjki macicy bolało jak cholera😅 więc już kolejne dwie histeroskopie miałam bez znieczulenia i akurat mnie nie bolało już wogole, wiadomo jak jest pobierany wycinek to trochę boli ale to jest do zniesienia.
Jedyna histeroskopie w znieczuleniu ogólnym miałam jak miałam usuwane polipy, ale to tylko dlatego ze były usuwane "prądem" i było mocno niepożądane żebym się ruszała.
Malowana87 lubi tę wiadomość
👩'87👨'85👶'24
📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)
🌜2019-2022 Starania naturalne
🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)
"Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające." -
Malowana87 wrote:Trochę się boję kolejnego usypiania w tak krótkim czasie. Miałam w zeszłym tyg punkcję, histero byłaby 2,5 tyg po. No i wtedy wolałabym żeby mąż był ze mną, a jeśli młody będzie nadal chory (mamy zapalenie uszu aktualnie) to nie mamy go z kim zostawić 🙁
Kochana ja też polecam drzemkę.
To są dość krótkie narkozy, szczególnie ta z punkcją.
Miałam raz histero miesiąc po miesiącu.
Raz mimo hegarowania i wciskania na siłę nie wszedł mi histeroskop więc tylko łyżeczkowali z polipa, a później miałam powtórkę zabiegu.
Przy histero miałam 2 razy usuwana przegrodę macicy. Nie wiem czy cięcie nożykami można znieść bez znieczulenia.
Pewnie właśnie wszytko zależy od tego co tam jest w środku ale też pewnie od zgięcia macicy i samego jej ujścia.
Np pamiętam właśnie ta pechowa drożnośc, nic mi nie dali na bol i myślałam, że ki zęby strzelą od zaciskania.
A teraz miałam kolposkopię z wycinkami z tym miejscowym i nie czułam nawet jak znieczulali ale samo pobranie wycinków nie było bezboleśne na 100%.
Bałam się np też łyżeczkowania po poronieniu bo na żywca i na żywca, a wcześniej miałam w narkozie ale jak stanęłam przed wyborem kolejna doba w szpitalu lub na żywca to poszłam na żywca i nie bolało wcale.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 21:36
Malowana87 lubi tę wiadomość
5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
Ja miałam kolposkopię i pobieranie wycinków z szyjki na żywca. - nieprzyjemne, ale bardzo nie bolało. Co do drożności to też miałam bez znieczulenia i jajowód który był drożny nie bolał wcale, natomiast niedrożny - ojjj tutaj już było poważnie🫣
Ogólnie ja jestem zdania ,że jeżeli jest badanie inwazyjne, gdzie trzeba coś pobrać ,wyciąć etc. To korzystam z narkozy- 😁 zauważyłam ,że wtedy i rekonwalescencja jest szybsza, mniej bolesna. Nie wiem czy to działa tak psychika ,czy rzeczywiście tak jest. Ale ja bez narkozy nie dałabym sobie zrobić histero 😬🫣
Malowana87 lubi tę wiadomość
08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za Wasze opinie!
Ja się ciągle waham 🤣
Ale chyba będę musiała przesunąć, bo jeszcze nie dostałam @ a więc pewnie później napisze do lekarza żeby przysunął -
Malowana87 wrote:Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za Wasze opinie!
Ja się ciągle waham 🤣
Ale chyba będę musiała przesunąć, bo jeszcze nie dostałam @ a więc pewnie później napisze do lekarza żeby przysunął
Robią dziewczyn bez sedacji ten zabieg ale to chyba wtedy bardziej histero diagnostyczna niż operacyjna.5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
Ja miałam kiedyś histero diagnostyczną bez usypiania, badanie podobne było w odczuciu do pobierania cytologi, ale to w klinice i mieli jakąś metodę na to, że chyba taka bez bolesna była, bo nawet nie kojarzę by byla opcja usypiania. Ale jakby mieli mi coś usuwać podczas takiego zabiegu, to też wolałabym nie być tego świadoma 😁



AMH 0.76, LUF
IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
05.2019 transfer ❤️ 👱♂️
02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
7dpt - 89,68 mIU/ml
8dpt - 158,57 mIU/ml
13dpt - 2250,09 mIU/ml
28dpt ❤️ 👱♀️
10.2022 SN 40+5 ❤️
03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
5dpt - 23,39
8dpt - 81,90
12dpt - 817
16dpt - 3778
27dpt ❤️ 👱♂️
12.2024 SN 40+5 ❤️
Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀




