Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 8 maja, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    U nas od tej wizyty w 16/17 tyg już się nie zmieniały przewidywania co do płci :) więc chyba raczej nie powinno nic się tam pojawić 😅
    A myśleliście już nad imieniem? Wiem że to jeszcze daleka droga, ale może coś się pojawia w głowie ;)
    Imię mamy już od poprzedniej ciąży 😁 ma być Małgosia, chociaż pojawił się pomysł Michaliny, ale ta Małgosia mi krąży od kilku lat w głowie i pewnie zostanie 🙂 mam nadzieję, że płeć już się nie zmieni, bo się nastawiamy wszyscy na dziewczynkę. A Madzia jest zachwycona, zawsze chciała siostrę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 09:25

    Makt lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 8 maja, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    O bardzo miło mi to czytać :)
    Mnie po chorobie trochę dopadła proza życia. Musiałam się znowu odnaleźć w większym tempie ale postaram się teraz częściej zaglądać :)
    A jak się czujesz? Już lepiej?

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 10 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mamy zakończenie hodowli. Finalnie mamy 2 ❄️4bb. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pgta, bo było najpierw mało komórek, więc się wycofaliśmy potem niby się poprawiło ale baliśmy się ryzykować

    aganieszkam, Cynamonka, Pauuulaa, Agulek24, kluseczka88, Makt lubią tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 10 maja, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Dzisiaj mamy zakończenie hodowli. Finalnie mamy 2 ❄️4bb. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pgta, bo było najpierw mało komórek, więc się wycofaliśmy potem niby się poprawiło ale baliśmy się ryzykować
    To jest dobry wynik 😊

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 10 maja, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Dzisiaj mamy zakończenie hodowli. Finalnie mamy 2 ❄️4bb. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pgta, bo było najpierw mało komórek, więc się wycofaliśmy potem niby się poprawiło ale baliśmy się ryzykować

    Wspaniałe wieści! Skoro nie robicie PGTA, to kiedy planujecie transfer?

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 10 maja, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Wspaniałe wieści! Skoro nie robicie PGTA, to kiedy planujecie transfer?

    Nie wiem jeszcze kiedy transfer, bo lakerz chce diagnostykę zrobić. Mam wizytę we wtorek i wtedy mamy rozmawiać na temat np histeoskopii.

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Klaudia.91 Autorytet
    Postów: 253 581

    Wysłany: 11 maja, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę dla tych, które mają zamrożone zarodki i myślą żeby po nie wracać. Jeśli badania wyjdą ok to do transferu może dojść nawet w przeciągu miesiąca. Ja pierwszą wizytę po przerwie miałam 14 kwietnia, a 16 maja już mam robić betę dla kliniki.
    Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wg mnie widać cień drugiej kreski 🤔 https://zapodaj.net/plik-42TQBVqRbJ

    Pauuulaa, aganieszkam, Makt lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    30 dpt - mamy ❤️
    ❄️❄️❄️ Na zimowisku
    event.png
    age.png
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 11 maja, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia.91 wrote:
    Piszę dla tych, które mają zamrożone zarodki i myślą żeby po nie wracać. Jeśli badania wyjdą ok to do transferu może dojść nawet w przeciągu miesiąca. Ja pierwszą wizytę po przerwie miałam 14 kwietnia, a 16 maja już mam robić betę dla kliniki.
    Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wg mnie widać cień drugiej kreski 🤔 https://zapodaj.net/plik-42TQBVqRbJ

    Fajnie,że się tak szybko udało. Niestety my wróciliśmy w styczniu 25 i nadal mamy jedynaka...

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 11 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy serduszko 💖🥹

    Cynamonka, Malowana87, Klaudia.91, Awokado30, aganieszkam, Agulek24, kluseczka88, Paula24, Przyjaciółka123, Gonia.., frezja87, Ewa89_89, Makt lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 11 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana, to trzymam kciuki, żeby badania wyszły dobrze. Też poszłam w diagnostykę, choć lekarz uważał, że jeszcze niepotrzebnie. Ja jednak wolę wiedzieć, na czym stoję.
    Właśnie dostałam negatywny wynik cd138, więc spróbujemy w czerwcu.
    Klaudia91, to jest bardzo wyraźna krecha, gratulacje 🏵️

    Paula 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 14:26

    Pauuulaa, Klaudia.91 lubią tę wiadomość

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 11 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia.91 wrote:
    Piszę dla tych, które mają zamrożone zarodki i myślą żeby po nie wracać. Jeśli badania wyjdą ok to do transferu może dojść nawet w przeciągu miesiąca. Ja pierwszą wizytę po przerwie miałam 14 kwietnia, a 16 maja już mam robić betę dla kliniki.
    Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wg mnie widać cień drugiej kreski 🤔 https://zapodaj.net/plik-42TQBVqRbJ
    Ja też kreskę widzę 😁

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 11 maja, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, ale super suwaczek!

    Gratulacje! To super wiadomości, dość szybko serduszko już jest! ❤️

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 11 maja, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Paula, ale super suwaczek!

    Gratulacje! To super wiadomości, dość szybko serduszko już jest! ❤️
    Dziś mamy 24dpt. Nie wiem czy to szybko ,czy nie. Nie orientuje się. 😁 Ojjj była dziś wizyta bardzo emocjujaca. Strasznie się bałam czy wszystko będzie ok. No ale jest na ten moment super 🤩

    aganieszkam, Agulek24, Klaudia.91, frezja87, Makt lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1979

    Wysłany: 11 maja, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Fajnie,że się tak szybko udało. Niestety my wróciliśmy w styczniu 25 i nadal mamy jedynaka...

    My wróciliśmy w listopadzie 2022, specjalnie odstawiłam córkę od piersi. Od tamtej pory bardzo intensywnie każdy cykl poświęcony diagnostyce, transferom , transferom próbnym, stymulacjom i innych 🥺
    Właśnie w środę wracam z urlopu. Kilka tygodni temu skończył się mój prawie 3 miesięczny najszczęśliwszy czas od kiedy wróciliśmy do kliniki. W przyszłym tygodniu idę do lekarza i ustalamy plan działania.

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 11 maja, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia.91 wrote:
    Piszę dla tych, które mają zamrożone zarodki i myślą żeby po nie wracać. Jeśli badania wyjdą ok to do transferu może dojść nawet w przeciągu miesiąca. Ja pierwszą wizytę po przerwie miałam 14 kwietnia, a 16 maja już mam robić betę dla kliniki.
    Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wg mnie widać cień drugiej kreski 🤔 https://zapodaj.net/plik-42TQBVqRbJ
    Jest bardzo wyraźna ta kreska, nie cień 😊

    Makt lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 11 maja, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny mamy serduszko 💖🥹
    Gratulacje 🍀 nudnej ciąży

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 11 maja, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Dzisiaj mamy zakończenie hodowli. Finalnie mamy 2 ❄️4bb. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pgta, bo było najpierw mało komórek, więc się wycofaliśmy potem niby się poprawiło ale baliśmy się ryzykować

    Super wynik.❤️❤️❤️💪

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 11 maja, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny mamy serduszko 💖🥹
    gratulacje 😍😍😍🥹🥹🥹

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 12 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny mamy serduszko 💖🥹
    🥹 cudownie, gratuluję 🥹🥰✊️✊️

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 13 maja, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak robiłyście histeroskopie w znieczuleniu miejscowym to jak oceniacie? Bo mam się zastanowić czy miejscowe czy chce pełne. Histero pierwotnie zaplanowana na 21 mają, chyba,że mi się @ przesunie wtedy mam dać znać mojemu lekarzowi to przesunie (wtedy pewnie na sobotę, 23 mają, bo on jest w klinice poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota)

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
‹‹ 1106 1107 1108 1109 1110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ