Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
-
WIADOMOŚĆ
-
Imię mamy już od poprzedniej ciąży 😁 ma być Małgosia, chociaż pojawił się pomysł Michaliny, ale ta Małgosia mi krąży od kilku lat w głowie i pewnie zostanie 🙂 mam nadzieję, że płeć już się nie zmieni, bo się nastawiamy wszyscy na dziewczynkę. A Madzia jest zachwycona, zawsze chciała siostrę.Makt wrote:U nas od tej wizyty w 16/17 tyg już się nie zmieniały przewidywania co do płci
więc chyba raczej nie powinno nic się tam pojawić 😅
A myśleliście już nad imieniem? Wiem że to jeszcze daleka droga, ale może coś się pojawia w głowie
Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 09:25
Makt lubi tę wiadomość
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
A jak się czujesz? Już lepiej?Makt wrote:O bardzo miło mi to czytać

Mnie po chorobie trochę dopadła proza życia. Musiałam się znowu odnaleźć w większym tempie ale postaram się teraz częściej zaglądać
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Dzisiaj mamy zakończenie hodowli. Finalnie mamy 2 ❄️4bb. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pgta, bo było najpierw mało komórek, więc się wycofaliśmy potem niby się poprawiło ale baliśmy się ryzykować
aganieszkam, Cynamonka, Pauuulaa, Agulek24, kluseczka88, Makt lubią tę wiadomość
-
To jest dobry wynik 😊Malowana87 wrote:Dzisiaj mamy zakończenie hodowli. Finalnie mamy 2 ❄️4bb. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pgta, bo było najpierw mało komórek, więc się wycofaliśmy potem niby się poprawiło ale baliśmy się ryzykować
Malowana87 lubi tę wiadomość
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Malowana87 wrote:Dzisiaj mamy zakończenie hodowli. Finalnie mamy 2 ❄️4bb. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pgta, bo było najpierw mało komórek, więc się wycofaliśmy potem niby się poprawiło ale baliśmy się ryzykować
Wspaniałe wieści! Skoro nie robicie PGTA, to kiedy planujecie transfer?
Malowana87 lubi tę wiadomość
'89, PCOS, brak jajowodu po cp
Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
USG 29dpt - jest ❤️

2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
3 Transfer (3bb) ❌ biochem
Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
histero - obraz niejednoznaczny 🤨
cd138 ✅ eBiom ✅
4 Transfer (3bb) ❌ beta 0 -
Cynamonka wrote:Wspaniałe wieści! Skoro nie robicie PGTA, to kiedy planujecie transfer?
Nie wiem jeszcze kiedy transfer, bo lakerz chce diagnostykę zrobić. Mam wizytę we wtorek i wtedy mamy rozmawiać na temat np histeoskopii. -
Piszę dla tych, które mają zamrożone zarodki i myślą żeby po nie wracać. Jeśli badania wyjdą ok to do transferu może dojść nawet w przeciągu miesiąca. Ja pierwszą wizytę po przerwie miałam 14 kwietnia, a 16 maja już mam robić betę dla kliniki.
Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wg mnie widać cień drugiej kreski 🤔 https://zapodaj.net/plik-42TQBVqRbJ
Pauuulaa, aganieszkam, Makt lubią tę wiadomość
Starania od 2015
Marzec 2019 - decyzja o in vitro
Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
15/10/ 2019 - transfer
7 dpt - beta 63,7 🙂
9 dpt - beta 175 🙂
13 dpt - beta 1290 🙂
24 dpt - mamy serduszko ❤
Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
2.04 - transfer ❄️
7 dpt - beta 83,7
9 dpt - beta 253
13 dpt - beta 1336
30 dpt - mamy ❤️
❄️❄️❄️ Na zimowisku


-
Klaudia.91 wrote:Piszę dla tych, które mają zamrożone zarodki i myślą żeby po nie wracać. Jeśli badania wyjdą ok to do transferu może dojść nawet w przeciągu miesiąca. Ja pierwszą wizytę po przerwie miałam 14 kwietnia, a 16 maja już mam robić betę dla kliniki.
Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wg mnie widać cień drugiej kreski 🤔 https://zapodaj.net/plik-42TQBVqRbJ
Fajnie,że się tak szybko udało. Niestety my wróciliśmy w styczniu 25 i nadal mamy jedynaka... -
Dziewczyny mamy serduszko 💖🥹
Cynamonka, Malowana87, Klaudia.91, Awokado30, aganieszkam, Agulek24, kluseczka88, Paula24, Przyjaciółka123, Gonia.., frezja87, Ewa89_89, Makt lubią tę wiadomość
08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Malowana, to trzymam kciuki, żeby badania wyszły dobrze. Też poszłam w diagnostykę, choć lekarz uważał, że jeszcze niepotrzebnie. Ja jednak wolę wiedzieć, na czym stoję.
Właśnie dostałam negatywny wynik cd138, więc spróbujemy w czerwcu.
Klaudia91, to jest bardzo wyraźna krecha, gratulacje 🏵️
Paula 🥹Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 14:26
Pauuulaa, Klaudia.91 lubią tę wiadomość
'89, PCOS, brak jajowodu po cp
Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
USG 29dpt - jest ❤️

2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
3 Transfer (3bb) ❌ biochem
Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
histero - obraz niejednoznaczny 🤨
cd138 ✅ eBiom ✅
4 Transfer (3bb) ❌ beta 0 -
Ja też kreskę widzę 😁Klaudia.91 wrote:Piszę dla tych, które mają zamrożone zarodki i myślą żeby po nie wracać. Jeśli badania wyjdą ok to do transferu może dojść nawet w przeciągu miesiąca. Ja pierwszą wizytę po przerwie miałam 14 kwietnia, a 16 maja już mam robić betę dla kliniki.
Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wg mnie widać cień drugiej kreski 🤔 https://zapodaj.net/plik-42TQBVqRbJ08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Paula, ale super suwaczek!
Gratulacje! To super wiadomości, dość szybko serduszko już jest! ❤️
Pauuulaa lubi tę wiadomość
-
Dziś mamy 24dpt. Nie wiem czy to szybko ,czy nie. Nie orientuje się. 😁 Ojjj była dziś wizyta bardzo emocjujaca. Strasznie się bałam czy wszystko będzie ok. No ale jest na ten moment super 🤩Malowana87 wrote:Paula, ale super suwaczek!
Gratulacje! To super wiadomości, dość szybko serduszko już jest! ❤️
aganieszkam, Agulek24, Klaudia.91, frezja87, Makt lubią tę wiadomość
08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Malowana87 wrote:Fajnie,że się tak szybko udało. Niestety my wróciliśmy w styczniu 25 i nadal mamy jedynaka...
My wróciliśmy w listopadzie 2022, specjalnie odstawiłam córkę od piersi. Od tamtej pory bardzo intensywnie każdy cykl poświęcony diagnostyce, transferom , transferom próbnym, stymulacjom i innych 🥺
Właśnie w środę wracam z urlopu. Kilka tygodni temu skończył się mój prawie 3 miesięczny najszczęśliwszy czas od kiedy wróciliśmy do kliniki. W przyszłym tygodniu idę do lekarza i ustalamy plan działania.
aganieszkam lubi tę wiadomość
35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Jest bardzo wyraźna ta kreska, nie cień 😊Klaudia.91 wrote:Piszę dla tych, które mają zamrożone zarodki i myślą żeby po nie wracać. Jeśli badania wyjdą ok to do transferu może dojść nawet w przeciągu miesiąca. Ja pierwszą wizytę po przerwie miałam 14 kwietnia, a 16 maja już mam robić betę dla kliniki.
Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wg mnie widać cień drugiej kreski 🤔 https://zapodaj.net/plik-42TQBVqRbJ
Makt lubi tę wiadomość
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Gratulacje 🍀 nudnej ciążyPauuulaa wrote:Dziewczyny mamy serduszko 💖🥹
Pauuulaa lubi tę wiadomość
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Malowana87 wrote:Dzisiaj mamy zakończenie hodowli. Finalnie mamy 2 ❄️4bb. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pgta, bo było najpierw mało komórek, więc się wycofaliśmy potem niby się poprawiło ale baliśmy się ryzykować
Super wynik.❤️❤️❤️💪
Malowana87 lubi tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
gratulacje 😍😍😍🥹🥹🥹Pauuulaa wrote:Dziewczyny mamy serduszko 💖🥹
Pauuulaa lubi tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
🥹 cudownie, gratuluję 🥹🥰✊️✊️Pauuulaa wrote:Dziewczyny mamy serduszko 💖🥹
Pauuulaa lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Dziewczyny, jak robiłyście histeroskopie w znieczuleniu miejscowym to jak oceniacie? Bo mam się zastanowić czy miejscowe czy chce pełne. Histero pierwotnie zaplanowana na 21 mają, chyba,że mi się @ przesunie wtedy mam dać znać mojemu lekarzowi to przesunie (wtedy pewnie na sobotę, 23 mają, bo on jest w klinice poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota)




