X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Walka z CLO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia tak jak pisze Natalica normalnie z krwi się to robi, można więc np. przy okazji zrobić inne badania, ja np. robiłam jeszcze wit. D3 za jednym razem :) (oczywiście wyszedł spory niedobór i od 1,5 miesiąca mam wdrożoną suplementację).
    Ja robię wszystkie badania krwi w diagnostyce, bo mam akurat punkt pobrań po drodze do pracy, mam kartę stałego klienta ze zniżką 5% i wyniki mogę sobie sprawdzać w necie. W diag pani powiedziała że na wynik AMH czeka się do 2 tyg, ale ja miałam na stronie wynik chyba już po 5 dniach.

    Natalica ja mam AMH 6,16. Wg wytycznych które mam na wyniku wartość powyżej 3 wskazuje na podejrzenie PCOS.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • natalica06 Autorytet
    Postów: 1445 504

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam koło 6 czy 7 ale mi wykluczyli pcos, bo pęcherzyków jest dużo ale nie układają się w jakiś charakterystyczny sposób

    201602111680.png
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać co lekarz to inne teorie... 6,16 podejrzenie PCOS 6-7 wykluczenie...
    To identycznie jak moja prolaktyna jeden mówi, że w normie drugi że podwyższona jak sprawdzam w necie to na pograniczu... i bądź, człowieku mądry...

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

  • natalica06 Autorytet
    Postów: 1445 504

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba chodzi o to jak na usg te pęcherzyki się układają a mi się nie układają jak przy pcos, no i to zespół objawów a nie tylko jeden, może o to chodzi. Mi kilku lekarzy powiedziało, że nie mam pcos, nawet byłam u takiego, który zajmuje się tylko robieniem usg. Może o to chodzi, że to sprawa indywidualna i wiąże się z innymi objawami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 09:57

    201602111680.png
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie masz rację... Każda z nas ma inaczej jajniki zbudowane i tak to właśnie wychodzi.. Mi na pierwszym USG napisał " jajniki drobnopęcherzykowe "

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ