X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Warszawa klinika Bocian , opinie
Odpowiedz

Warszawa klinika Bocian , opinie

Oceń ten wątek:
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 10 maja 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merkura123 wrote:
    dziękuję za informacje Bajka, trzymam kciuki za Was przy kolejnych krokach jakie podejmiecie, abyście byli w dobrych rękach i nie tracili czasu

    będę dawać znać na bieżąco co i jak u nas :)

    Dzięki serdeczne. Wam też życzę powodzenia :). My już po pobraniu komórek, w sobotę może nastąpi transfer ale to wszystko zależy od mojego samopoczucia. Trzymajcie się cieplutko :)

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • merkura123 Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 18 lutego 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka_88 wrote:
    Dzięki serdeczne. Wam też życzę powodzenia :). My już po pobraniu komórek, w sobotę może nastąpi transfer ale to wszystko zależy od mojego samopoczucia. Trzymajcie się cieplutko :)

    Bajka, walczysz dalej?

    My po 3 nieudanych transferach (2 protokoły) odpuszczamy temat na kilka dobrych miesięcy żeby przywrócić kondycję psycho-fizyczną oraz finansową - szczerze byłam nastawiona na jedną próbę i koniec, teraz pogłębiamy analizy badań, robimy konsultacje w kilku Klinikach i po przerwie działamy ostatni raz.

    Bajka_88 lubi tę wiadomość

  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 18 lutego 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merkura123 wrote:
    Bajka, walczysz dalej?

    My po 3 nieudanych transferach (2 protokoły) odpuszczamy temat na kilka dobrych miesięcy żeby przywrócić kondycję psycho-fizyczną oraz finansową - szczerze byłam nastawiona na jedną próbę i koniec, teraz pogłębiamy analizy badań, robimy konsultacje w kilku Klinikach i po przerwie działamy ostatni raz.

    Witaj.
    Walczymy jeszcze. Ostatnia walka przed nami. W maju miałam pierwszy transfer... Chwila radości trwała bardzo krótko. Drugi... Porażka.
    Odpuściliśmy na kilka miesięcy żeby odpocząć od tego wszystkiego i uskladac pieniążki na dalszą procedurę. Z pierwszego zapłodnienia uzyskaliśmy tylko 2 zarodki. Całe szczęście zostało nam jeszcze 10 oocytów. Będziemy je zapładniać. Jakoś nie mam ochoty i siły na kolejną dawkę hormonów. Zresztą i tak nie mamy dofinansowania bo jesteśmy spoza Warszawy.

    A wy nadal w Bocianie czy zmieniliście klinikę??

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • moiko Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 18 lutego 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również walczę w Bocianie w Warszawie. Miałam 2 podejście i niby 7 tydzień, ale nie widać zarodka :-(

    Bajka_88 lubi tę wiadomość

  • moiko Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 18 lutego 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie mam pytanie odnośnie Bociana. Czy otrzymaliście od nich jeden egzemplarz umowy i podpisanych oświadczeń? Mi nic takiego nie dali. Poza tym telefonicznie informują o obumarłych komórkach, ale na papierku nic takiego nie mam. Czy wszyscy tak macie przekazywane informacje? Czy powinnam o to wystąpić?

  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 19 lutego 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moiko wrote:
    A właśnie mam pytanie odnośnie Bociana. Czy otrzymaliście od nich jeden egzemplarz umowy i podpisanych oświadczeń? Mi nic takiego nie dali. Poza tym telefonicznie informują o obumarłych komórkach, ale na papierku nic takiego nie mam. Czy wszyscy tak macie przekazywane informacje? Czy powinnam o to wystąpić?
    No ja nie dostałam żadnych papierów. Tylko świstek po transferze, z jakością podanego zarodka. Może jak się poprosi to wydrukują. Nigdy nie pytałam.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • moiko Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 19 lutego 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na prawdę powinni dać jeden egzemplarz. Zawsze jak się umowę podpisuje, to jeden egzemplarz ma jedna strona a drugi druga.

  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 19 lutego 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moiko wrote:
    Tak na prawdę powinni dać jeden egzemplarz. Zawsze jak się umowę podpisuje, to jeden egzemplarz ma jedna strona a drugi druga.

    No na dobrą sprawę tak powinno być. Te całe procedury dają takiego stresa, że człowiek racjonalnie nie myśli.
    Nie denerwuj się. Zarodeczek się znajdzie. Schował się cwaniaczek w ciepłe miejsce i się śmieje.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • merkura123 Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 19 lutego 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka_88 wrote:
    Witaj.
    Walczymy jeszcze. Ostatnia walka przed nami. W maju miałam pierwszy transfer... Chwila radości trwała bardzo krótko. Drugi... Porażka.
    Odpuściliśmy na kilka miesięcy żeby odpocząć od tego wszystkiego i uskladac pieniążki na dalszą procedurę. Z pierwszego zapłodnienia uzyskaliśmy tylko 2 zarodki. Całe szczęście zostało nam jeszcze 10 oocytów. Będziemy je zapładniać. Jakoś nie mam ochoty i siły na kolejną dawkę hormonów. Zresztą i tak nie mamy dofinansowania bo jesteśmy spoza Warszawy.

    A wy nadal w Bocianie czy zmieniliście klinikę??

    Ale to, że się już w ogóle Zarodek zagnieżdża to jest sukces, więc trzymam za Was mocno kciuki żeby po rozmrożeniu oocytów powstały piękne Zarodki do Transferu :)

    Tak z Bociana, po dwóch procedurach w tym 3 transferach też nam się fundusze skończyły, także dobrze Was rozumiem i też robimy do kolejnego podejścia około pół roku przerwy. (w tym na pewno powrót do sportu, normalnego życia bez zegarka na leki) Póki co zostaliśmy w Bocianie, mamy jeszcze jednego Mroziaka i zobaczymy co dalej, Dr kombinuje jak może, także zobaczymy co się uda.
    W międzyczasie jednak jeszcze konsultujemy nasz przypadek w 3 niezależnych miejscach, więc za kilka miesięcy będzie jeszcze więcej może wiadomo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 18:53

  • merkura123 Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 19 lutego 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moiko wrote:
    Tak na prawdę powinni dać jeden egzemplarz. Zawsze jak się umowę podpisuje, to jeden egzemplarz ma jedna strona a drugi druga.

    masz rację, ostatnio też wypełnialiśmy 3 egzemplarze, jeden powinien być dla nas, jeden dla Kliniki i jeden dla Programu Polityki Zdrowotnej jeśli korzystasz z refundacji Wawy. :)

    ps. dokładnie, schował się tam gdzie mu ciepło i dobrze, jak beta ok to się nie martw, tylko ciesz :)

  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merkura123 wrote:
    Ale to, że się już w ogóle Zarodek zagnieżdża to jest sukces, więc trzymam za Was mocno kciuki żeby po rozmrożeniu oocytów powstały piękne Zarodki do Transferu :)

    Tak z Bociana, po dwóch procedurach w tym 3 transferach też nam się fundusze skończyły, także dobrze Was rozumiem i też robimy do kolejnego podejścia około pół roku przerwy. (w tym na pewno powrót do sportu, normalnego życia bez zegarka na leki) Póki co zostaliśmy w Bocianie, mamy jeszcze jednego Mroziaka i zobaczymy co dalej, Dr kombinuje jak może, także zobaczymy co się uda.
    W międzyczasie jednak jeszcze konsultujemy nasz przypadek w 3 niezależnych miejscach, więc za kilka miesięcy będzie jeszcze więcej może wiadomo.

    Mam nadzieję że teraz się uda. Jeżeli będzie co zabrać, zabieramy 2 zarodki. Całe szczęście lekarz się zgodził.
    Do tej pory byłam pozytywnie nastawiona , ale im bliżej transferu tym bardziej się stresuje. Jeszcze jak na złość chyba się zaziębiłam.
    A co u was jest przyczyną niepłodności??
    A za kciuki narazie nie dziękuję :-)

    merkura123 lubi tę wiadomość

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • merkura123 Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka_88 wrote:
    Mam nadzieję że teraz się uda. Jeżeli będzie co zabrać, zabieramy 2 zarodki. Całe szczęście lekarz się zgodził.
    Do tej pory byłam pozytywnie nastawiona , ale im bliżej transferu tym bardziej się stresuje. Jeszcze jak na złość chyba się zaziębiłam.
    A co u was jest przyczyną niepłodności??
    A za kciuki narazie nie dziękuję :-)

    aaaaa - widzę pozytywną betę!!! GRATULACJE KOCHANA! Rośnij zdrowo :D :D :D

    u nas parametry męskie - genetyka ok, we wtorek miałam histeroskopię, wszystko ok, hormony w normie, jeszcze próbujemy powalczyć z leczeniem Męża, właśnie wyszedł mu niedobór kwasu foliowego, będziemy suplementować :)

  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 22 marca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merkura123 wrote:
    aaaaa - widzę pozytywną betę!!! GRATULACJE KOCHANA! Rośnij zdrowo :D :D :D

    u nas parametry męskie - genetyka ok, we wtorek miałam histeroskopię, wszystko ok, hormony w normie, jeszcze próbujemy powalczyć z leczeniem Męża, właśnie wyszedł mu niedobór kwasu foliowego, będziemy suplementować :)

    Dziękuję 😊.
    Wierz mi jeszcze to do mnie nie dociera. Jutro będę mieć pierwsze USG , więc dowiemy się ile mamy lokatorów. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, bo ten tydzień non stop myślenie czy z maluchami dobrze.
    Udało nam się rozmrozić 9 z 10 oocytow. Zapłodniło się 7, ale do 3 doby dotrwało 5. Zabraliśmy dwa kropki, niestety reszta przestała się rozwijać.

    Będę mocno za was trzymać kciuki ✊✊✊✊. Niech mąż grzecznie bierze witaminki.
    Jakbyś chciała, zapraszamy do wątku "in vitro 2019, walczymy dalej" https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/in-vitro-2019-walczymy-dalej,17316,373.html

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ