X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wiesiolek dla mnie i meza
Odpowiedz

Wiesiolek dla mnie i meza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Przeczytałam ze pary starające się o dziecko zażywają wiesiołek, zaczęłam zażywać i namówiłam męża. Wiem ze kobieta powinna stosować go do dnia owulacji ale jaki długo mąż może brać nie chce zaszkodzić . Z góry dziękuję za odpowiedz :*

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojej wiedzy wynika, że mężczyźnie raczej wiesiołek nie zaszkodzi. Może go brać dość długo. Jedynie co niektórzy ludzie zgłaszają to dolegliwości ze strony żołądka, ale jeżeli nie ma takiego problemu, to może brać i brać.

    Anka1986 lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziękuję za odpowiedz wiec będę mężowi dawała wiesiołek pozdrawiam :)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ