X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną wroclaw prosze o polecenke ginekolog-endokrynolog
Odpowiedz

wroclaw prosze o polecenke ginekolog-endokrynolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 26 października 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Staramy się z mężem o dzidziusia jednak mam problemy z prolaktyną i jak na razie nic nie wychodzi.
    Poziom prolaktyny w 19dc wynosił 101 ng/ml przy normie 4,79-23,3.
    W 21 DC poziom prolaktyny to 66 jednak to i tak zdecydowanie przeważają normy.
    Chciałabym Was prosić o polecenie dobrego ginekologa endokrynologa we Wrocławiu, ponieważ ginekolog którego mam w pakiecie z opieki medycznej z pracy powiedział że nie podejmie się nawet konsultacji bo prolaktyną to nie jego problem a do endokrynologa marne szanse na dostanie się w najbliższym pół roku.

    Będę bardzo wdzięczna ponieważ bardzo zależy mi na dzidzi a kolejny miesiąc z @ Dołuje mnie jeszcze bardziej i nie potrafię już pozytywnie myśleć że się uda...

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ