X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wymaz z kanału szyjki macicy
Odpowiedz

Wymaz z kanału szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wymazy z kanału szyjki macicy( Mycoplazma/ Ureoplazma/Chlamydia) mogą w jakiś sposób przeszkodzić w zagnieżdżeniu zarodka? Jestem świeżo po owulacji, staramy się o dziecko.. nigdzie nie znalazłam informacji czy wymaz w czymś może przeszkodzić ???

    .
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 20 lutego 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie wydaje mi się, aby to mogło zaszkodzić. Ludzie robią bezwiednie wiele intensywniejszych rzeczy np. seks i dzieci się rodzą :)
    Zawsze dla pewności możesz zrobić przed ewentualnym zagnieżdżeniem (od 6dpo).

  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 20 lutego 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie przeszodzą, zarodek zagnieżdza ci się przecież w macicy, a wymaz gin pobiera z kanału szyjki...

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ