Forum Starając się z pomocą medyczną Wymaz z kanału szyjki macicy
Odpowiedz

Wymaz z kanału szyjki macicy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Naszaa Koleżanka

Wysłany: 20 lutego 2018, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wymazy z kanału szyjki macicy( Mycoplazma/ Ureoplazma/Chlamydia) mogą w jakiś sposób przeszkodzić w zagnieżdżeniu zarodka? Jestem świeżo po owulacji, staramy się o dziecko.. nigdzie nie znalazłam informacji czy wymaz w czymś może przeszkodzić ???

.
  • Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie wydaje mi się, aby to mogło zaszkodzić. Ludzie robią bezwiednie wiele intensywniejszych rzeczy np. seks i dzieci się rodzą :)
    Zawsze dla pewności możesz zrobić przed ewentualnym zagnieżdżeniem (od 6dpo).

• Lucecita Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2018, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie przeszodzą, zarodek zagnieżdza ci się przecież w macicy, a wymaz gin pobiera z kanału szyjki...

córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ