Forum Starając się z pomocą medyczną wypadająca macica a starania o dziecko
Odpowiedz

wypadająca macica a starania o dziecko

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Oluniaaa Autorytet
  Postów: 307 552

  Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam.
  Chciałam zapytać czy któraś może ma lub spotkała się z takim problemem jak dopadł mnie.....
  W ubiegłym roku w grudniu urodziłam córeczkę....około trzech miesięcy później czułam dyskonfort w okolicach intymnych, pól roku po porodzie było już coraz gorzej....macica tak opada że momentami czuje miedzy nogami jajo. Byłam u lekarza powiedział że w takim stadium czeka mnie już operacja podwieszania macicy.....zapytał wprost czy chce jeszcze dzieci, oczywiście że chce, zawsze marzyłam o dwójce. Wiec lekarz stwierdził że mam pół roku na kolejną ciąże i niby wtedy w ciązy macica wróci na swoje miejsce i ciąże bez problemu utrzyma, a po rozwiązaniu zrobimy operacje. Powiedział że po takiej operacji jest 50/50 %szans że dziecka nie donosze i on by na moim miejscu nie ryzykował i starałby się teraz póki jeszcze całkiem mi nie wypadła ta macica.
  Czy któraś z Was ma taki problem? czy któraś zaszła w ciąże z wypadającą macicą?
  Dodam że dopiero mam 26 lat ;( a narządy rozrodcze mam jak 70 latka ;( ;(
  załamana jestem :(

  wniddf9h8xpsthjb.png
  km5sdf9hrm4qrho3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ