X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wysoki Estradiol w fazie lutealnej
Odpowiedz

Wysoki Estradiol w fazie lutealnej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 11 września 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy starając się o ciążę badałyście może poziom estradiolu? Szczyt powinien mieć w fazie owulacyjnej a w fazie lutealnej się obniżyć. U mnie w 24 dc i 9 dpo estradiol wynosił 559,2 pg/ml (norma od 47-200). Czy któraś z Was się z tym spotkała? Czy to może utrudnić zajście w ciążę?

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 11 września 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja tak mam? Żadna z Was się nie spotkała z podwyższonym estradiolem w fl? Powinnam się martwić? Ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu ale miałam nadzieję, że czegoś się od Was dowiem.

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • Emi82 Autorytet
    Postów: 606 162

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam podobnie - czy wysoki estradiol moze podowdować utrudnienia w zagnieżdzaniu sie zarodka? z góry dzięki za info

    Emi82
    1 mrozaczek 2.2.2;
    MTHFR_1298A-C Układ heterozygotyczny
    3 transfer z tevagrastimem :(
    2 transfer :(
    1 transfer :(.
    3 stymulacje: zebrane 4 zarodki 5 dniowe;
    2016: 1 pełen cykl in vitro z podaniami kolejno 3 zarodków 3 dniowych -:(
    endometrioza IV, biopsja endo - ok, uma 4 razy - ok
    3 laparoskopie,
    AMH około 1
    ANA pozytywny
    KIR brak 3DP1 haplo Bx.
    Maż OK
    Starania: 2014
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ