Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1420 1549

    Wysłany: 6 lutego, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Wow, co za wiadomość! Lajla <3 „Tak żem czuł” 😉
    Cieszę się przeogromnie — oby już było bez stresów 🤞

    Dorzucę jeszcze, że wróciłam do domu z wojowniczką na pokładzie. Czuję się zaskakująco spokojna i ogromnie wdzięczna, że dotarłam do tego momentu — mimo że wszyscy mówili, iż komórki nie będzie i że szansa to jakieś 1/1,5 %.

    Cieszę się, że doszłam aż dotąd i że spróbowaliśmy na własnych komórkach, cokolwiek by się nie wydarzyło. Chapeau bas dla embriologów z Novum — za to, że udało im się dokoksować tę komórkę i wyhodować ją do blastocysty. Wiem tylko, ze ma oznaczenie 1 i nie ma jeszcze żadnej oceny/klasy czy jak sie to mowi, bo jest po prostu za wcześnie… może to nawet lepiej 😉

    Dziękuję Wam za wszystkie kciuki — jeśli możecie, proszę, nie puszczajcie ich jeszcze <3



    Super wieści, trzymam kciuki niech się kropek wgryza.

    Mandi41 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1140 2721

    Wysłany: 6 lutego, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, dziewczyny, za wszystkie ciepłe słowa 🥰
    Na razie czuję wszystko naraz: radość, szok, strach… istny emocjonalny rollercoaster. Chyba naprawdę muszę zacząć stawać przed lustrem i mówić do siebie: „jestem w ciąży”, żeby w to uwierzyć 🥰
    Przyznaję się, że jeszcze nie nasikałam na patyk, więc nie widziałam tych magicznych dwóch kresek na teście 🥹🥹
    Dlatego wciąż próbuję uwierzyć, że to USG z dwoma bijącymi serduszkami jest naprawdę moje 💕

    Mandi trzymam ogromne kciuki za Was 😍♥️♥️🍀🍀🍀
    Linka89 wrote:
    Kochana gratuluję i trzymam kciuki.
    Powiedz proszę dlaczego podano dwudniowe zarodki? Jaka byla przyczyna ze nie czekano do 5 doby?
    U mnie w klinice jest praktyka transferów 2/3 dniowych świeżych więc w to weszliśmy. Ostatni zarodek był hodowany do stadium blastocysty 3AA😃
    just_a_girl wrote:
    Lajla87, zrobiłaś nam wszystkim dzień 🫢🥹🤩🥳
    Rośnijcie zdrowo! Następna wizyta za 2 tyg?
    Tak następna wizyta za 2,5 tyg 25.02 będzie wtedy równo 9 tc. Zostajemy dalej w klinice mąż chce by obecny lekarz prowadził nam ciążę 🤰😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 16:52

    sylstaa, Cień, Mandi41, Karolaaas, Hope85, Yahu, Nessie, just_a_girl, Valletta, MagdaLena88, niecierpliwa ..., evcix84, domi_, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 6 lutego, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Dorzucę jeszcze, że wróciłam do domu z wojowniczką na pokładzie. Czuję się zaskakująco spokojna i ogromnie wdzięczna, że dotarłam do tego momentu — mimo że wszyscy mówili, iż komórki nie będzie i że szansa to jakieś 1/1,5 %.

    Cieszę się, że doszłam aż dotąd i że spróbowaliśmy na własnych komórkach, cokolwiek by się nie wydarzyło. Chapeau bas dla embriologów z Novum — za to, że udało im się dokoksować tę komórkę i wyhodować ją do blastocysty. Wiem tylko, ze ma oznaczenie 1 i nie ma jeszcze żadnej oceny/klasy czy jak sie to mowi, bo jest po prostu za wcześnie… może to nawet lepiej 😉

    Dziękuję Wam za wszystkie kciuki — jeśli możecie, proszę, nie puszczajcie ich jeszcze <3
    Mandi kciuki🤞🤞🤞

    Mandi41 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 6 lutego, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Dorzucę jeszcze, że wróciłam do domu z wojowniczką na pokładzie. Czuję się zaskakująco spokojna i ogromnie wdzięczna, że dotarłam do tego momentu — mimo że wszyscy mówili, iż komórki nie będzie i że szansa to jakieś 1/1,5 %.

    Ostatnio dzieją się tutaj rzeczy, o którym naukowcom się nie śniło 😃 gratki! cały czas po cichu trzymam za Ciebie kciuki (z racji podobnego wieku kciuki sa zaciśnięte bardzo mocno) 😊

    No i pytanie kiedy testujesz? 😃

    Mandi41, evcix84 lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 6 lutego, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla87_87 wrote:
    Dziękuję, dziewczyny, za wszystkie ciepłe słowa 🥰
    Na razie czuję wszystko naraz: radość, szok, strach… istny emocjonalny rollercoaster. Chyba naprawdę muszę zacząć stawać przed lustrem i mówić do siebie: „jestem w ciąży”, żeby w to uwierzyć 🥰
    Przyznaję się, że jeszcze nie nasikałam na patyk, więc nie widziałam tych magicznych dwóch kresek na teście 🥹🥹
    Dlatego wciąż próbuję uwierzyć, że to USG z dwoma bijącymi serduszkami jest naprawdę moje 💕

    Mandi trzymam ogromne kciuki za Was 😍♥️♥️🍀🍀🍀

    Tak następna wizyta za 2,5 tyg 25.02 będzie wtedy równo 9 tc. Zostajemy dalej w klinice mąż chce by obecny lekarz prowadził nam ciążę 🤰😍

    Super gratulacje 🩷
    Pamiętam jak pisałyśmy o Ferrilita🩷 u mnie też próbowaliśmy z transferem 2 dniowca, wtedy się nie udało ale sama atmosfera transferu cudowna.. trzymam kciuki

    Lajla87_87 lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Cień Autorytet
    Postów: 1420 1549

    Wysłany: 7 lutego, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Widziałam, że koleżanka Daisy1 z wątku „Nowy początek” założyła nowy wątek i post na starania z pomocą medyczną z pytaniem o histeroskopię i biopsję endometrium w Łodzi lub okolicach.
    Czy możecie jej kogoś polecić?

    https://zapodaj.net/plik-0jGYbgiBnq

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 7 lutego, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Sorrki, że tak wbijam na wątek, ale przygotowuję się do transferu na cyklu naturalnym. Pierwszy raz, więc jestem w tym zielona. Ogólnie było założenie, że będzie jeden podgląd. No i był w 11 DC. Zbadali mi też hormony prg 0,26, LH 12,7 i estradiol 59. Lekarz zdecydował, że zrobimy kolejny podgląd w 14 DC (wypadł teraz weekend). Moje cykle są 27-28 dni. Co w sytuacji jakby tfu tfu owulacja była np w 13 DC? Transfer przepada i czekam kolejny miesiąc ? Macie porównanie ze swoimi wynikami czy moje są rokujące jak na 11 DC? Przepraszam, ale po prostu mam już mętlik i natłok myśli w głowie.

  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 7 lutego, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dziewczyny,

    Widziałam, że koleżanka Daisy1 z wątku „Nowy początek” założyła nowy wątek i post na starania z pomocą medyczną z pytaniem o histeroskopię i biopsję endometrium w Łodzi lub okolicach.
    Czy możecie jej kogoś polecić?

    https://zapodaj.net/plik-0jGYbgiBnq
    Ja mogę jedynie polecić Barska Clinic w Nowym Sączu 😉

    Cień, Nessie lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 8 lutego, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Ja mogę jedynie polecić Barska Clinic w Nowym Sączu 😉

    No właśnie, tutaj większość fanek Barskiej, więc może być ciężko 🫢😅

    Cień, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 8 lutego, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Cień Autorytet
    Postów: 1420 1549

    Wysłany: 8 lutego, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞



    Jeszcze nic nie jest przesądzone. Możesz się jeszcze pozytywnie zaskoczyć.
    Wiem liczyłaś na więcej. Ale to więcej jak 0.
    Głowa do góry.

    Marz91 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 8 lutego, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞
    Trzymamy kciuki za te mrożaczki🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 8 lutego, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞

    3 zarodki to bardzo ładna ilość :)

    Ile czasu czeka się u Was na wyniki PGT-A?

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 8 lutego, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    3 zarodki to bardzo ładna ilość :)

    Ile czasu czeka się u Was na wyniki PGT-A?

    Około 2-3 tygodnie

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 8 lutego, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞


    3 zarodki to nie jest zły wynik, ale wiadomo, że wysyłając zarodki do badania chcemy, aby było ich więcej.
    W jakiej klinice się leczysz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 14:18

    Marz91 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 8 lutego, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞

    Wynik bardzo ładny, teraz tylko trzeba mieć nadzieję, że będą zdrowe, bardzo trzymam kciuki za dobre wyniki 🤞🍀🤞🍀🤞🍀

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 8 lutego, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞

    Wiem co czujesz, u mnie z 11 jajec, z 9 zapłodnionych, mam 2 zarodki, jeden z 6 i jeden z 7 doby, też czekam na PGT-A... Już czuje się jakbym została z niczym. Ciężko zachować optymizm, zwłaszcza jak musisz walczyć z własnym organizmem o ciążę, dlatego odcięłam się od forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 15:21

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 8 lutego, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    3 zarodki to nie jest zły wynik, ale wiadomo, że wysyłając zarodki do badania chcemy, aby było ich więcej.
    W jakiej klinice się leczysz?

    Nie chce mówić, nie chce słuchać opinii czy ta klinika jest dobra czy zła, już tu jestem i co ma być to będzie.

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 8 lutego, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Wiem co czujesz, u mnie z 11 jajec, z 9 zapłodnionych, mam 2 zarodki, jeden z 6 i jeden z 7 doby, też czekam na PGT-A... Już czuje się jakbym została z niczym. Ciężko zachować optymizm, zwłaszcza jak musisz walczyć z własnym organizmem o ciążę, dlatego odcięłam się od forum.

    W pełni rozumiem. Mi niby pobrali 18 kumulusów i nie wiem co wydarzyło się po drodze, pewnie jutro zadzwonią. A klasa zarodka wcale nie musi znaczyć o tym, że jest zdrowy. Zaczynam się stresować

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 565 1018

    Wysłany: 8 lutego, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla cudowne wieści. Gratuluję podwójnie i nie puszczam kciuków ❤️
    Yahu za Ciebie zaciskam równie mocno - oby na usg okazalo sie wszystko dobrze❤️
    Mandi oby Twoje marzenie się spełniło. Tego życzę z całego serca❤️
    Dziewczyny czekające na PGTa niech Wasze kropki okażą się zdrowiutkie ❤️

    Kciuki za wszystkie potrzebujące ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 22:03

    Cień, Marz91, Lajla87_87, Yahu, Kropelka92, MagdaLena88, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ