Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 9 lutego, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie dostałam dzisiaj propozycję drugiej stymulacji, aby bankowac zarodki do badania. I drugą opcję wysłać te 3 na PGT-A. Na początku miałam mętlik. Ale skłaniam się ku temu, żeby teraz wysłać te 3 na badanie. Czy zostanę z zerem zdrowych, czy zdecyduję się na kolejną stymulację i tak to będzie marzec. A łatwiej mi to będzie dźwignąć finansowo. Po punkcji jeszcze nie mam miesiączki, ale czuje też, że nie jestem w pełni zregenerowana żeby teraz podchodzić do kolejnej.
    Trudne te decyzje 🫣

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 9 lutego, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja ogólnie dostałam dzisiaj propozycję drugiej stymulacji, aby bankowac zarodki do badania. I drugą opcję wysłać te 3 na PGT-A. Na początku miałam mętlik. Ale skłaniam się ku temu, żeby teraz wysłać te 3 na badanie. Czy zostanę z zerem zdrowych, czy zdecyduję się na kolejną stymulację i tak to będzie marzec. A łatwiej mi to będzie dźwignąć finansowo. Po punkcji jeszcze nie mam miesiączki, ale czuje też, że nie jestem w pełni zregenerowana żeby teraz podchodzić do kolejnej.
    Trudne te decyzje 🫣
    Ciężkie decyzje. Mi nigdy lekarz nie proponował, ale pewnie gdybym stanęła przed takim wyborem (a wcześniej się dobrze suplementowała) to chyba zrobiłabym drugą stymulację za ciosem. To jest oczywiście takie moje gdybanie.

    Jeśli też nie czujesz się zregenerowana i na siłach to może lepiej faktycznie odczekać🙂

    Marz91, Cień lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 9 lutego, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Woczekiwaniu jak hodowla Wasza, zakończona?🤞🏻

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 9 lutego, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ośmieliłam się, bo przyszły dzisiaj wyniki testu Felia🩷
    Super, że wszystko w porządku 😊

    sylstaa, Cień lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 9 lutego, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, że pytasz. Właśnie dostałam informację, siedzę i nie wierzę. 😍

    Mamy zamrożone 4 zarodki, do jutra zostawiają jeszcze jeden (7 dobra, więc co będzie to będzie). "W najgorszym" wypadku wysyłamy do badań 7 zarodków (zarodki z dwóch procedur).

    "Kamień z serca". 🙂

    Powiem szczerze, że średnio wierzyłam, że zostanie aż tyle zarodków. Ostatecznie okazało się, że pobrano 7 dojrzałych komórek, ale też 7 poprawnie się zapłodniło. Widząc ostatnie procedury i to że dużo zarodków odpadało pod koniec hodowli w mojej głowie były różne myśli, ale ostatecznie się udało i jest to nasza najlepsza hodowla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 14:09

    krakowiankq, Marz91, sylstaa, Hope85, Mary27, Cień, niecierpliwa ..., just_a_girl, Nessie, domi_, Yahu, Honorka, Karolaaas, MagdaLena88, Kropelka92, Kasiak89, Malowybitna, Mistral lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 9 lutego, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ośmieliłam się, bo przyszły dzisiaj wyniki testu Felia🩷


    Sylstaa ale piękny suwaczek. 🩷

    sylstaa, Cień lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 9 lutego, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dziękuję, że pytasz. Właśnie dostałam informację, siedzę i nie wierzę. 😍

    Mamy zamrożone 4 zarodki, do jutra zostawiają jeszcze jeden (7 dobra, więc co będzie to będzie). W najgorszym wypadku wysyłamy do badań 7 zarodków (zarodki z dwóch procedur).

    "Kamień z serca". 🙂

    Powiem szczerze, że średnio wierzyłam, że zostanie aż tyle zarodków. Ostatecznie okazało się, że pobrano 7 dojrzałych komórek, ale też 7 poprawnie się zapłodniło. Widząc ostatnie procedury i to że dużo zarodków odpadało pod koniec hodowli w mojej głowie były różne myśli, ale ostatecznie się udało i jest to nasza najlepsza hodowla.

    Extra! :)
    7 to dobra liczba ;)

    Cień, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 9 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Extra! :)
    7 to dobra liczba ;)


    7 to naprawdę wspaniale. 🙂 Patrząc na to, że w pierwszej procedurze wysyłaliśmy 1, w drugiej 3 zarodki, a teraz będzie ich aż 7, więc szanse są znacznie większe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 13:55

    sylstaa, Cień, just_a_girl, Yahu, Karolaaas lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 9 lutego, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dziękuję, że pytasz. Właśnie dostałam informację, siedzę i nie wierzę. 😍

    Mamy zamrożone 4 zarodki, do jutra zostawiają jeszcze jeden (7 dobra, więc co będzie to będzie). "W najgorszym"wypadku wysyłamy do badań 7 zarodków (zarodki z dwóch procedur).

    "Kamień z serca". 🙂

    Powiem szczerze, że średnio wierzyłam, że zostanie aż tyle zarodków. Ostatecznie okazało się, że pobrano 7 dojrzałych komórek, ale też 7 poprawnie się zapłodniło. Widząc ostatnie procedury i to że dużo zarodków odpadało pod koniec hodowli w mojej głowie były różne myśli, ale ostatecznie się udało i jest to nasza najlepsza hodowla.
    Wow, super🥰 trzymam mocno kciuki za pgt🤞🏻🍀

    Woczekiwaniu, Cień lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 9 lutego, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Wow, super🥰 trzymam mocno kciuki za pgt🤞🏻🍀


    Dziękuję. 🥰

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1393 1985

    Wysłany: 9 lutego, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylstaa 🥹🩷 cudowna wiadomość 🍀🌈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 14:38

    sylstaa, Woczekiwaniu, Yahu, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 9 lutego, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja ogólnie dostałam dzisiaj propozycję drugiej stymulacji, aby bankowac zarodki do badania. I drugą opcję wysłać te 3 na PGT-A. Na początku miałam mętlik. Ale skłaniam się ku temu, żeby teraz wysłać te 3 na badanie. Czy zostanę z zerem zdrowych, czy zdecyduję się na kolejną stymulację i tak to będzie marzec. A łatwiej mi to będzie dźwignąć finansowo. Po punkcji jeszcze nie mam miesiączki, ale czuje też, że nie jestem w pełni zregenerowana żeby teraz podchodzić do kolejnej.
    Trudne te decyzje 🫣


    Najgorsze są te kwestie finansowe. U mnie w klinice nie płaci się pojedynczo za badania zarodków. Cennik wyszczególnia trzy możliwości: pierwsza kwota dotyczy 1 zarodka, druga kwota dotyczy badań 2-4 zarodków i trzeci przedział cenowy dotyczy 5-9 zarodków. Kwota między 2 a 3 pozycją z cennika nie jest jakoś znacznie wyższa, więc zdecydowaliśmy się robić drugą stymulację.

    Gdybyśmy płacili za każdy zarodek osobno to też nie wiem czy bym zdecydowała się na drugą stymulację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 14:44

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 9 lutego, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trochę przedyskutowalam moją sytuację z czatem, bo nie uwzględniłam w swoich rozważaniach immunosupresji. Jak mi wróci jeden zdrowy zarodek, patrząc na to, że jednak mam słabe te komórki, będę musiała podejść do transferu i przejść immunosupresję. Jeśli transfer się nie uda, to od nowa stymulacja i od nowa immunosupresja. Jest to mocne obciążenie dla organizmu. Jak zbankuje zarodki, jednak szansa powodzenia się zwiększa, bo jak transfer się nie uda, to można będzie podtrzymać działanie, będąc cały czas na niewielkich dawkach encortonu. Jednak bezpieczniej będę się czuła mając 2-3 zdrowe zarodki niż jeden albo totalnie zero i będę musiała i tak wrócić do punktu wyjścia 😅
    Tak wiem zmieniam zdanie, ale tu naprawdę muszę podjąć decyzje nie sercem, które by chciało na już, tylko na chłodno przeanalizować rozumem plusy i minusy każdego rozwiązania.

    just_a_girl, sylstaa, krakowiankq, Yahu lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 9 lutego, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu u Ciebie super wieści 🙂 trzymam kciuki za dalszy etap 🤞🍀

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 9 lutego, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Jest lepiej, jestem w stanie więcej zjeść, co potwierdzi Krakowianka, bo musiałam jej osobiście przekazać🦠🦠🦠
    Czyżby forumowa znajomość kwitła w najlepsze w realu? ✨

    Piękny suwaczek <3 Jak się czujesz po przeczytaniu wyników testu Felia? :)
    Mq1991 wrote:
    Dziewczyny, czy Was też boli żołądek po Prografie na czczo? 😕
    Brałam Prograf do dwóch transferów i nie bolał mnie żołądek. Nie kojarzę też, żeby ktoś tutaj się na uskarżał. Konsultowałaś się z lekarzem?
    Lajla87_87 wrote:
    Kochana, patrzę na to moje USG i widzę dwa maleńkie bąbelki… 🥹 i w końcu do mnie dociera, że to naprawdę moje. Że się udało. Oczywiście strach był, jest i pewnie jeszcze długo będzie — to forum zna przecież niejedną historię.
    A czuję się w miarę dobrze, choć strasznie szybko się męczę 🥺

    Weterankom ciężko pozbyć się strachu, ale pamiętaj, że te historie, które zna forum nie tylko są złe - jest też masę pięknych zakończeń <3

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 9 lutego, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Marz91, a ile masz czasu na ostateczną decyzję?
    Rzeczywiście oba rozwiązania mają plusy i minusy.
    Jestem pewna, że podejmiesz najlepszą decyzję:)

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 9 lutego, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja trochę przedyskutowalam moją sytuację z czatem, bo nie uwzględniłam w swoich rozważaniach immunosupresji. Jak mi wróci jeden zdrowy zarodek, patrząc na to, że jednak mam słabe te komórki, będę musiała podejść do transferu i przejść immunosupresję. Jeśli transfer się nie uda, to od nowa stymulacja i od nowa immunosupresja. Jest to mocne obciążenie dla organizmu. Jak zbankuje zarodki, jednak szansa powodzenia się zwiększa, bo jak transfer się nie uda, to można będzie podtrzymać działanie, będąc cały czas na niewielkich dawkach encortonu. Jednak bezpieczniej będę się czuła mając 2-3 zdrowe zarodki niż jeden albo totalnie zero i będę musiała i tak wrócić do punktu wyjścia 😅
    Tak wiem zmieniam zdanie, ale tu naprawdę muszę podjąć decyzje nie sercem, które by chciało na już, tylko na chłodno przeanalizować rozumem plusy i minusy każdego rozwiązania.
    Masz prawo zmieniać zdanie :) Jak szczerze podchodzi się do kwestii przeanalizowania sytuacji to można mieć różne odczucia.
    Ja żałuję, że nikt mi takiego rozwiązania nie zaoferował przed trzecią procedurą (przed laparoskopią). Wtedy nawet nie wiedziałam, że takie jest.
    Do mnie bardzo trafia argument spokoju głowu przy kilku zdrowych zarodkach a nie np. jednym. Ten z jedną immunosupresją a nie ewentualnymi dwoma też jest mocnym argumentem.
    Są jeszcze kwestie finansowe, o których wspomniała woczekiwaniu.

    Pytanie na ile się dobrze czujesz, żeby od razu podejść do drugiej stymulacji. :)

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 9 lutego, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Brałam Prograf do dwóch transferów i nie bolał mnie żołądek. Nie kojarzę też, żeby ktoś tutaj się na uskarżał. Konsultowałaś się z lekarzem?
    Dzięki Domi. Skonsultuję to z dr Jarosz i zapytam, czy bardzo by to zmieniło we wchłanianiu leku, gdybym zjadła coś małego przed. Ja gwneralnie nigdy nie miałam problemów z bólem żołądka, do czasu aż nie zaczęłam brać antybiotyków i immunosupresji 😕

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cień Autorytet
    Postów: 1420 1549

    Wysłany: 9 lutego, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @sylstaa

    Suwaczek pierwsza klasa🥰

    sylstaa lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 9 lutego, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny, wtrącę się bo moja lekarka twierdzi że w rządowym programie nie możemy gromadzić zarodków, to prawda?

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ