Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Kejjt Przyjaciółka
    Postów: 70 40

    Wysłany: 10 lutego, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Pewnie, wyślij zaproszenie i pytaj. O Invimed nic nie wiem bo tam jeszcze nie byłam 🙂 ale są tu dziewczyny które na pewno coś będę wiedziały na temat tamtejszych lekarzy


    Wysłałam zaproszenie, właśnie chcę podpytać o inne kliniki niż Invimed :) dziękuję!

    Wszystkim Weterankom życzę powodzenia i trzymam kciuki. Niech najbliższe miesiące będą dla Was szczęśliwe i upragniony cud znajdzie się na pokładzie 🤍

    Karolaaas, Cień, Marz91, evcix84 lubią tę wiadomość

    ⏳01.2025 👩🏽‍💻32 👨🏽‍💻33
    * cykle i owulacje regularne ☑️
    * drożność jajowodów (lewy poskręcany) ☑️
    * DFI 40% ✖️
    * żylaki powrózka ✖️

    🔜 inseminacja?
    🔜 wizyta u lek. niepłodności, androlog&ginekolog (ocena szans z obecnym DFI)
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 10 lutego, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakiś czas temu zainspirowała @krakowiankq i jadę dzisiaj sprawdzić jak wygląda komora normobaryczna u mnie w mieście. Spokojnie machnę z 10 sesji, czyli cały karnet. Jak kupię w karnecie to gratis mam inhalację wodorem podczas sesji 🙂
    Dzisiaj będzie paka z suplami, najważniejszy ubichinol i cóż walczę dalej 💪
    Miłego dnia wszystkim ☀️

    Mq1991, Woczekiwaniu, merci, Lajla87_87, just_a_girl, sylstaa, domi_, krakowiankq, MagdaLena88, Nessie, Karolaaas, Kasiak89, evcix84 lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 10 lutego, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Aktualizacja u mnie jest taka: idę w drugą stymulację. Zwłaszcza, że moja klinika pobiera od razu biopsję do badań PGT-A i przechowuje ją przez 20 lat, tak jak zarodki. A więc jak cudem wyjdzie mi teraz więcej zarodków to nie muszę wszystkich badać. Materiał będzie zabezpieczony czekał 🙂 czekam aż 🐒 przyjdzie po punkcji, daje sobie miesiąc na regenerację, suple na maksa, w między czasie powtarzam wszystkie wymazy i badania z krwi z programu i zobaczymy jaki będzie efekt. To też była pierwsza stymulacja w tej klinice, a więc praktycznie jak pierwsza, testowa. Myślę, że to najlepsza decyzja. A i u mnie w klinice jak nie uzyskuje się dużej ilości zarodków z procedury, a było zapłodnionych dużo komórek, to właśnie proponują drugą stymulację, jak ktoś bada zarodki. Ponoć jest to zgodne z zasadami programu ministerialnego, bo specjalnie o to zapytałam
    Powodzenia z kolejną stymulacją! 🍀 szczerze mówiąc ja to nieustannie podziwiam wszystkie staraczki za to co potrafią zrobić i jak ciężką przejść walkę o spełnienie marzeń 😍

    Marz91, evcix84 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 10 lutego, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Mnie jakiś czas temu zainspirowała @krakowiankq i jadę dzisiaj sprawdzić jak wygląda komora normobaryczna u mnie w mieście. Spokojnie machnę z 10 sesji, czyli cały karnet. Jak kupię w karnecie to gratis mam inhalację wodorem podczas sesji 🙂
    Dzisiaj będzie paka z suplami, najważniejszy ubichinol i cóż walczę dalej 💪
    Miłego dnia wszystkim ☀️


    Pocieszające jest to, że podczas stymulacji możesz być trochę spokojniesza, bo teoretycznie masz już zarodki.
    Trzymam kciuki za druga rundę. 😉

    Marz91, domi_ lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 10 lutego, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    A tak jeszcze z ciekawości - jest tutaj może ktoś z centralnej Polski? 🙂 Kto chciałby się wymienić doświadczeniami na żywo?

    Tak dzisiaj pisalyscie o spotkaniach że naszła mnie ochota aby umówić się na herbatkę z weteranką 😊

    P.S Obiecuje że na żywo mam przyjemniejszy/bardziej optymistyczny interfejs 😃
    Centralna Polska czyli bardziej Warszawa czy bardziej Łódź? ;)

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 10 lutego, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Mnie jakiś czas temu zainspirowała @krakowiankq i jadę dzisiaj sprawdzić jak wygląda komora normobaryczna u mnie w mieście. Spokojnie machnę z 10 sesji, czyli cały karnet. Jak kupię w karnecie to gratis mam inhalację wodorem podczas sesji 🙂
    Dzisiaj będzie paka z suplami, najważniejszy ubichinol i cóż walczę dalej 💪
    Miłego dnia wszystkim ☀️

    Witam w Team Komora :)


    Edit. Zauważyłyście, że już nastukałyśmy ponad 100 stron wątku? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 16:17

    Lajla87_87, sylstaa, domi_, just_a_girl, Marz91, Nessie, Hope85, Karolaaas, evcix84 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 10 lutego, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Piękna decyzja 🙂 Oby druga stymulacja Ciebie pozytywnie zaskoczyła.

    Hope85, jestem z centralnej Polski. Też dziś przeczytałam o spotkaniu dziewcząt na żywo i pomyślałam, że jest to fajna sprawa.

    Super 🙂 wyślę Ci zaproszenie, tam się dogadamy

    Mary27 lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 10 lutego, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Centralna Polska czyli bardziej Warszawa czy bardziej Łódź? ;)

    Szczegóły na priv 🙂 wyślę Ci zaproszenie

    domi_ lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2721

    Wysłany: 11 lutego, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu 🍀✊ ♥️

    Yahu lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 11 lutego, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu, kciuki zaciśnięte 🤞☘️

    Yahu lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 11 lutego, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🙏

    Powiem Wam, że mnie mdli jak myślę o wizycie. Mam o 12:10, jestem w pracy do 11, więc staram się zająć głowę

    Lajla87_87, nick nieaktualny, Kingus 1, sylstaa, Honorka, just_a_girl, MagdaLena88, Marz91, Karo_27, Hope85, Mistral, Karolaaas, Kasiak89, evcix84, Nessie lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1420 1549

    Wysłany: 11 lutego, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dzięki dziewczyny 🙏

    Powiem Wam, że mnie mdli jak myślę o wizycie. Mam o 12:10, jestem w pracy do 11, więc staram się zająć głowę


    Powodzenia dzisiaj, będę wyglądać wiadomości od ciebie. Trzymam kciuki bardzo mocno.

    Yahu lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 11 lutego, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dzięki dziewczyny 🙏

    Powiem Wam, że mnie mdli jak myślę o wizycie. Mam o 12:10, jestem w pracy do 11, więc staram się zająć głowę
    Yahu🍀✊🏻

    Yahu lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 11 lutego, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Yahu, myślami z Tobą:)

    Yahu lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 11 lutego, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dzięki dziewczyny 🙏

    Powiem Wam, że mnie mdli jak myślę o wizycie. Mam o 12:10, jestem w pracy do 11, więc staram się zająć głowę

    Yahu 🍀 kciuki zaciśnięte 🤞🍀🍀🍀🍀

    Yahu lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 11 lutego, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko,
    czy któraś z was była na leku Ryeqo? Jesli tak, to ile czasu na nim byłyście i jak samopoczucie ?

    Yahu 🤞🤞🤞🍀🦄🙏🌈

    Yahu lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1394 1985

    Wysłany: 11 lutego, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Pytanko,
    czy któraś z was była na leku Ryeqo? Jesli tak, to ile czasu na nim byłyście i jak samopoczucie ?

    Yahu 🤞🤞🤞🍀🦄🙏🌈
    Brałam to cholerstwo 2 mce, trafił mi się w okresie czerwiec / lipiec w najgorsze upały.
    Powiem bez lukrowania: najgorszy lek jaki kiedykolwiek miałam, ciągle uderzenia gorąca, zawroty głowy, pociłam się okropnie (nosiłam ze sobą zawsze coś na przebranie), włosy wyglądały fatalnie, wypieki na policzkach, źle spałam, zero apetytu, a waga rosła.
    Jak mówiłam to swojej dr to dostałam odp, że różnie bywa i miała pacjentki które nic nie odczuły, a miała takie jak ja że pełen wachlarz skutków ubocznych. On głównie jest przy mięśniakach lub endometriozie, ja go dostałam przy adeno. Macica się wyciszyła, ale drugi raz bym się nie podjęła. Pod koniec to już odliczałam tabletki do końca tego koszmaru.
    A no i ja go miałam w okresie kiedy refundacja była tylko dla osób z mięśniakami, więc miesiąc mi wychodził 370 zł i początkowo miałam go brać 3mce, ale nie dałam rady.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 12:08

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 11 lutego, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Brałam to cholerstwo 2 mce, trafił mi się w okresie czerwiec / lipiec w najgorsze upały.
    Powiem bez lukrowania: najgorszy lek jaki kiedykolwiek miałam, ciągle uderzenia gorąca, zawroty głowy, pociłam się okropnie (nosiłam ze sobą zawsze coś na przebranie), włosy wyglądały fatalnie, wypieki na policzkach, źle spałam, zero apetytu, a waga rosła.
    Jak mówiłam to swojej dr to dostałam odp, że różnie bywa i miała pacjentki które nic nie odczuły, a miała takie jak ja że pełen wachlarz skutków ubocznych. On głównie jest przy mięśniakach lub endometriozie, ja go dostałam przy adeno. Macica się wyciszyła, ale drugi raz bym się nie podjęła. Pod koniec to już odliczałam tabletki do końca tego koszmaru.
    A no i ja go miałam w okresie kiedy refundacja była tylko dla osób z mięśniakami, więc miesiąc mi wychodził 370 zł i początkowo miałam go brać 3mce, ale nie dałam rady.
    🤯🫣
    Ja mam hardocorową endometriozę, która potrafi się „przebijać” przez sztuczną menopauzę. Dostałam teraz ten lek na rok bądź do operacji, która będę musiała przejść i lekarz mi mówił, że ten lek ma najmniej efektów ubocznych. To co piszesz nie brzmi jak brak efektów ubocznych 🤯
    Edit. Ja go mam na refundacji. Wychodzi lekko ponad stówkę za miesiąc (30% wartości). Podobno kiedyś potrafił kosztować nawet 600-700 zł na miesiąc 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 12:49

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2846 1708

    Wysłany: 11 lutego, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    🤯🫣
    Ja mam hardocorową endometriozę, którą potrafi się „przebijać” przez sztuczną menopauzę. Dostałam teraz ten lek na rok bądź do operacji, która będę musiała przejść i lekarz mi mówił, że ten lek ma najmniej efektów ubocznych. To co piszesz nie brzmi jak brak efektów ubocznych 🤯


    Ja miałam diphereline 5 zastrzyków a potem dostałam od Pani Doktor Visanne na miesiąc codziennie jedna tabletka ale miałam podobne objawy jak na diphereline może ciut łagodniejsze.

    Ale tak jak Milagro pisała uderzenia gorąca, zawroty głowy, nocne poty raz zimno raz ciepło, ból kolan i nadgarstków, włosy mi wypadały okropnie i strasznie się przetluszczaly. Pani doktor rozważała ten lek Ryego ale ja zaczęłam czytać i nie chciałam tego leku. Ostatecznie zaproponowała Visanne.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 11 lutego, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Ja miałam diphereline 5 zastrzyków a potem dostałam od Pani Doktor Visanne na miesiąc codziennie jedna tabletka ale miałam podobne objawy jak na diphereline może ciut łagodniejsze.

    Ale tak jak Milagro pisała uderzenia gorąca, zawroty głowy, nocne poty raz zimno raz ciepło, ból kolan i nadgarstków, włosy mi wypadały okropnie i strasznie się przetluszczaly. Pani doktor rozważała ten lek Ryego ale ja zaczęłam czytać i nie chciałam tego leku. Ostatecznie zaproponowała Visanne.
    Visanne na mnie nie działa :( ja już byłam i na Visanne i na Zoldexie i na Diphereline 🤷‍♀️
    Nie chciałaś ze względu na opinie?
    Mój doktorek pracuje obecnie przy endomendzie w szpitalu medicover i podobno mają tam dobre efekty z tym Ryeqo.
    Zaczynam od kolejnego cyklu. Zobaczymy… jak będzie bardzo źle to poproszę o zmianę.

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ