Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 11 lutego, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź! 🙏 Wiem na co sie szykować. Jak uda się to przejść bezobjawowo to będzie super, a jak nie, to będę kombinować.

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 11 lutego, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu 🤞🤞🤞🤞🤞

    Yahu lubi tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2846 1708

    Wysłany: 11 lutego, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Visanne na mnie nie działa :( ja już byłam i na Visanne i na Zoldexie i na Diphereline 🤷‍♀️
    Nie chciałaś ze względu na opinie?
    Mój doktorek pracuje obecnie przy endomendzie w szpitalu medicover i podobno mają tam dobre efekty z tym Ryeqo.
    Zaczynam od kolejnego cyklu. Zobaczymy… jak będzie bardzo źle to poproszę o zmianę.

    Nie chciałam bo Ryego ma estradiol i progesteron oraz antagoniste receptora GnRH.
    Ja przy tabletkach antykoncepcyjnych dwuskładnikowych dostałam torbieli w piersiach. Kiedyś stosowałam liberelle przez miesiąc i było oki a w drugim miesiącu tragedia ból piersi straszny. Czułam że coś mnie kłuję w środku i wiem że nie mogę stosować dwuskładnikowych tabletek. Dlatego powiedziałam to pani doktor i mi Ryego nie przepisała.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 11 lutego, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, dr mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek wszystkiego, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹

    Mary27, Mq1991, nick nieaktualny, jabk0va, Linka89, sylstaa, Woczekiwaniu, Madlen_90, just_a_girl, Lajla87_87, merci, Mistral, krakowiankq, domi_, Milagro ❤️‍🩹, evcix84, MagdaLena88, Muczylando, Hope85, Loraa, Karo_27, Marz91, Cień, Monixma, Karolaaas, Valletta, Kasiak89, Mandi41, Honorka, Cavarathiel, Nessie lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 11 lutego, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, dr mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek wszystkiego, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹
    Ale cudowna wiadomość 😍 Bardzo się cieszę. Rosnijcie zdrowo, niech już teraz będzie tylko z górki.

    Yahu lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 11 lutego, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, dr mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek wszystkiego, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹
    Ahhh pięknie♥️ rośnijcie zdrowo♥️

    Yahu lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2356 3374

    Wysłany: 11 lutego, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, dr mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek wszystkiego, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹

    Yahu, najwspanialsze wieści. ❤️❤️❤️
    Bardzo wierzyłam, że wszystko będzie dobrze, takie 2 dni w jedną czy w drugą stronę to naprawdę nie ma znaczenia, gratulacje. 🥹🥹🥹❤️

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2721

    Wysłany: 11 lutego, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, dr mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek wszystkiego, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹
    Piękne wieści 🥳🤩
    Rośnijcie zdrowo 🤰♥️

    Yahu lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 11 lutego, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu, cudowne wieści 🥰🥳🌈💐

    Yahu lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 11 lutego, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, dr mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek wszystkiego, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹

    Wspaniale! :)

    Yahu lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1533 2992

    Wysłany: 11 lutego, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu💕💕💕

    Yahu lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 11 lutego, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, dr mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek wszystkiego, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹
    Taaaak, takiej wiadomości wyczekiwałam 😊
    Gratulacje i oby tak dalej 😊

    Yahu lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 11 lutego, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!
    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹

    Wspaniałe wieść 🥳😍💚
    dzielny maluszek z tego okruszka 😊
    Spokojnej ciąży 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 16:02

    Yahu lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 11 lutego, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Yahu gratuluję 🎉🥰

    Yahu lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 11 lutego, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu cóż za super wieści 🙂 oby teraz było wszystko z górki, żebyś mogła odetchnąć spokojnie 🥰 ciesz się ciążą i nie zamartwiaj już 😀🍀

    Yahu lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Cień Autorytet
    Postów: 1420 1549

    Wysłany: 11 lutego, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Yahu

    Serdecznie gratuluję 🥳

    Yahu lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 11 lutego, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, dr mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek wszystkiego, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹
    Yahu, kochana! ♥️
    Wszystko co miałam do napisania, napisałam na Whats Appie 🥰
    Cieszcie się tymi chwilami! 🙏💗
    Okruch będzie miał wiele ciotek 😀

    Yahu lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 11 lutego, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu zrobiłaś mi tym wpisem dzień 🤩💖🌈 a jestem wykończona po powrocie do domu 🫣😉.
    Niech kropeczek dalej rośnie 🤞🏻😍 🍀

    Yahu lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 11 lutego, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś miała lub słyszała o zamrożonym barku menopauzalnym??🫣 🙏
    Wczoraj byłam na drugiej sesji akupunktury dowiedziałm się, że przypadłość z moim barkiem dotyka głownie kobiety starsze podczas menopauzy, ja co prawda mam farmakologiczną i już jest ciut lepiej, ale zastanawiam się jak szybko w ogóle uzyskam sprawność w ręce i nie będzie mi dokuczać ciągły ból🤔.
    Ja już więcej chyba nie zdecyduje się na żadne wyciszenie 🤯

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 17:35

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 11 lutego, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Kochane czy któraś miała lub słyszała o zamrożonym barku menopauzalnym??🫣 🙏
    Wczoraj byłam na drugiej sesji akupunktury dowiedziałm się, że przypadłość z moim barkiem dotyka głownie kobiety starsze podczas menopauzy, ja co prawda mam farmakologiczną i już jest ciut lepiej, ale zastanawiam się jak szybko w ogóle uzyskam sprawność w ręce i nie będzie mi dokuczać ciągły ból🤔.
    Ja już więcej chyba nie zdecyduje się na żadne wyciszenie 🤯
    O kurde, nie słyszałam🙈 ale aż sobie wygooglowałam i no wszystko się zgadza. Myślę, że jak poziom estrogenów się podniesie to powinno się zacząć stopniowo poprawiać.

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ