Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4557

    Wysłany: 27 lutego, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Robiłam je w 8dc 🥺, immuno mam za mc i wszystkie badania robiłam razem w APC żeby wyniki zdążyły przyjść. Każdy wynik będę miala opisany, w którym dniu cyklu robiłam. Jak immuno oceni, że źle to powtórzę ..
    A przypomnij mi u kogo jesteś?
    Dr J pewnie by powiedziała, że zaleca robić badanie w takim i takim czasie, ale jeśli nie ma możliwości to się nie upiera 🤷‍♀️

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 27 lutego, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    A przypomnij mi u kogo jesteś?
    Dr J pewnie by powiedziała, że zaleca robić badanie w takim i takim czasie, ale jeśli nie ma możliwości to się nie upiera 🤷‍♀️
    Mam pierwszą wizytę dopiero w marcu u dr Joanny K-P. Mało popularna tu na forum 😅ale znana w moich stronach. Z tego względu, że to pierwsza wizyta to chciałam iść już z czymś żeby nie tracić więcej czasu.. pesel już mnie goni mocno 😑

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 27 lutego, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Mam pierwszą wizytę dopiero w marcu u dr Joanny K-P. Mało popularna tu na forum 😅ale znana w moich stronach. Z tego względu, że to pierwsza wizyta to chciałam iść już z czymś żeby nie tracić więcej czasu.. pesel już mnie goni mocno 😑


    Jesteś z okolic Bydgoszczy? Kiedyś też u niej byłam.

    Kojarzę, że Jarosz nie robi problemu z tego, że badanie nie było wykonane w tych określonych dniach.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 27 lutego, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Mam pierwszą wizytę dopiero w marcu u dr Joanny K-P. Mało popularna tu na forum 😅ale znana w moich stronach. Z tego względu, że to pierwsza wizyta to chciałam iść już z czymś żeby nie tracić więcej czasu.. pesel już mnie goni mocno 😑
    Tez jestem u tej Pani Doktor :)

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 27 lutego, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też :)

    Linka89 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Valie05 Autorytet
    Postów: 1549 2867

    Wysłany: 27 lutego, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny,
    macie większe doświadczenie w badaniach immuno, mam wynik testu IMK (subpopulacja limfocytów). Możecie rzucić okiem , czy dobrze rozumuje że mam podkładkę pod encorton / prograf i intralipid.
    Limfocyty T% 60 (60-82)
    Limfocyty B% 19 (7-23)
    Limfocyty helper CD3+/CD4+ % 42 (30-51)
    Limfocyty supresor CD3+/CD8+ % 18 (19-39)
    CD4/CD8 (współczynnik h/s) 2,3 ratio (0,8-2,5)
    Komórki NK% (CD3-/CD16+56+) 19 (7-24).

    Robiłam też cytokiny, ale wynik będzie za dobrych kilka dni.

    Dr Jarosz patrzy głównie na 2 parametry w tym badaniu komórki NK i współczynnik CD4/CD8. Komórki NK % wg niej ok są do plus minus 12%-13%. Za wysoki współczynnik CD4/CD8 (powyżej normy) to nadmierna odpowiedź organizmu, zwykle zleca się immunopresje

    👩🏼 91’
    Amh-1.6 (07.2024); hormony (dostinex - hiperprolaktynemia) ✅ tarczyca, insulina ✅ hipoglikemia reaktywna ❌ MUCHa ✅ Wit. D, B12, homocysteina, ferrytyna ✅ Kariotypy cytokiny❓ immunofenotyp ✅ komórki NK ✅ przewlekłe EBV ❌ trombofilia❌ ; CD138 ✅ Bx i 4/5 KIRów ✅

    🧔🏻‍♂️ 89’
    usunięte żylaki powrózka nasiennego ✅ - brak poprawy; ciężki czynnik męski

    1 IVF - Oviklinika Waw
    08.2024 3 🥚 -> 2 ❄️
    27.11.2024 transfer, blastka 4.2.2 ❌ EG + AH + Neoparin + smoflipid
    27.12.2024 transfer, blastka 3.2.2 EG + AH + Neoparin + Hydroxychlorquine
    6dpt-36; 8dpt-91; 12 dpt-361; 14 dpt-905; 20 dpt GS 1,11 YS 0,22 22 dpt-13901; 27 dpt-33512; 28 dpt-CRL 5mm i  ❤️ 8tc+3-CRL 1,9cm; 9tc+3 CRL 2,7 cm; 12tc+3 prenatalne ok CRL 5,8 cm 🩵

    age.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 27 lutego, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jesteś z okolic Bydgoszczy? Kiedyś też u niej byłam.

    Kojarzę, że Jarosz nie robi problemu z tego, że badanie nie było wykonane w tych określonych dniach.
    Linka89 wrote:
    Tez jestem u tej Pani Doktor :)
    Anka84 wrote:
    Ja też :)

    Woczekiwaniu bliżej mi do rydzykowa 😅
    Jak Wasze opinie o dr? Idę z polecenia, chciałam mieć wizytę stacjonarnie bo wolę twarzą w twarz rozmawiać.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 27 lutego, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valie05 wrote:
    Dr Jarosz patrzy głównie na 2 parametry w tym badaniu komórki NK i współczynnik CD4/CD8. Komórki NK % wg niej ok są do plus minus 12%-13%. Za wysoki współczynnik CD4/CD8 (powyżej normy) to nadmierna odpowiedź organizmu, zwykle zleca się immunopresje
    Bardzo dziękuję 🫶

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 27 lutego, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Woczekiwaniu bliżej mi do rydzykowa 😅
    Jak Wasze opinie o dr? Idę z polecenia, chciałam mieć wizytę stacjonarnie bo wolę twarzą w twarz rozmawiać.
    Dla mnie ok. Zleca badania, analizuje i bez problemu wypisuje leki. Kiedyś były szybsze terminy wizyt, widać ze Pani Doktor coraz więcej ma pacjentek :)

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 27 lutego, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Dla mnie ok. Zleca badania, analizuje i bez problemu wypisuje leki. Kiedyś były szybsze terminy wizyt, widać ze Pani Doktor coraz więcej ma pacjentek :)
    Dziękuję 😊
    Mi też nie zależało na szybkim terminie, bo raz że najpierw miałam hematologa (który podpowiedział żeby zrobić też antytrombinę, na nią sie czeka 3-4tyg), dwa chciałam zrobić badania, a trzy i tak musze czekać na dobór zarodka.
    Patrząc na ten mój wynik wydaje mi się, że dostanę intralipid. Wiesz może gdzie w Bydgoszczy lub okolicy robią wlewy nie za miliony monet?

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 27 lutego, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuje od Was wsparcia 😞
    (nie pocieszenia tylko wsparcia)

    Caly czas googluje o co chodzi z tą stymulacją. 10 ładnych pęcherzyków, pobranych 7 komórek i tylko dwie z nich MII. Tylko jedna się prawidłowo zaplodnila. Jeśli w ogóle wyjdzie z tego zarodek to będzie cud.

    Poczytalam i wyszlo mi ze z wiekiem występuje asynchronizacja dojrzewania komorek mimo że pecherzyki na usg wyglądają na prawidłowe.

    Czy któraś z Was miała taki problem (szczególnie po 40 roku życia)? Jeśli tak, to czy pomógł na to inny protokół stymulacji, inne leki ? inne dawki? Czy po prostu taka już uroda, czasu się nie cofnie i trzeba się z tym pogodzić?

    Trochę dostałam tym w twarz bo jednak mialam nadzieję jeszcze powalczyć. Z każdej poprzedniej stymulacji miałam 3 ladne blastocysty 😞 teraz z racji wieku myslalam ze będzie jedna moze dwie.

    Niby jestem już trochę przygotowana na KD, ale teraz gdy zaczyna to być coraz bardziej realne to czuje panikę. W głębi serca cały czas liczę na jakiś cud

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 21:19

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 27 lutego, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziękuję 😊
    Mi też nie zależało na szybkim terminie, bo raz że najpierw miałam hematologa (który podpowiedział żeby zrobić też antytrombinę, na nią sie czeka 3-4tyg), dwa chciałam zrobić badania, a trzy i tak musze czekać na dobór zarodka.
    Patrząc na ten mój wynik wydaje mi się, że dostanę intralipid. Wiesz może gdzie w Bydgoszczy lub okolicy robią wlewy nie za miliony monet?
    Oj nie wiem bo na nie jestem z Bydgoszczy. Korzystałam tylko z telekonsultacji :)

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 27 lutego, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Woczekiwaniu bliżej mi do rydzykowa 😅
    Jak Wasze opinie o dr? Idę z polecenia, chciałam mieć wizytę stacjonarnie bo wolę twarzą w twarz rozmawiać.


    Ciężko mi powiedzieć jakie opinie. Do dr trafiłam przed pierwszym transferem z wysokimi komórkami NK w macicy. Zleciła Intralipid i Encorton, ale nie kazała robić żadnych innych badań. Niesty transfer mimo przebadanego zarodka się nie udał i ja już do niej nie wróciłam. Na własną rękę zbadałam kir, który wyszedł AA, zmieniłam klinikę na Invimed i od razu umówiłam się do dr Jarosz, aby leczyć się w jednej klinice. Nie mam pretensji do dr Pyrzyk, że nie zleciła żadnych innych badań, bo nie miałam żadnej historii niepowodzenia transferów i ciąży naturalnej, więc ciężko mi też wyrazić jakąkolwiek opinie. Z tego co pamiętam z forum to dr P. daje bardzo podobne zalecenia jak dr Jarosz. Również nie zaleca szczepień, stosuje immunospresję, ale ma inny sposób dawkowania Accofilu, o ile się nie mylę to codziennie 1/5 dawki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 21:25

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 27 lutego, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Dziewczyny, potrzebuje od Was wsparcia 😞
    (nie pocieszenia tylko wsparcia)

    Caly czas googluje o co chodzi z tą stymulacją. 10 ładnych pęcherzyków, pobranych 7 komórek i tylko dwie z nich MII. Tylko jedna się prawidłowo zaplodnila. Jeśli w ogóle wyjdzie z tego zarodek to będzie cud.

    Poczytalam i wyszlo mi ze z wiekiem występuje asynchronizacja dojrzewania komorek mimo że pecherzyki na usg wyglądają na prawidłowe.

    Czy któraś z Was miała taki problem (szczególnie po 40 roku życia)? Jeśli tak, to czy pomógł na to inny protokół stymulacji, inne leki ? inne dawki? Czy po prostu taka już uroda, czasu się nie cofnie i trzeba się z tym pogodzić?

    Trochę dostałam tym w twarz bo jednak mialam nadzieję jeszcze powalczyć. Z każdej poprzedniej stymulacji miałam 3 ladne blastocysty 😞 teraz z racji wieku myslalam ze będzie jedna moze dwie.

    Niby jestem już trochę przygotowana na KD, ale teraz gdy zaczyna to być coraz bardziej realne to czuje panikę. W głębi serca cały czas liczę na jakiś cud
    U mnie podobna sytuacja. Niby za każdym razem mam 5 - 6 MII a finalnie zarodki sie zatrzymują po 3 dobie. Miałam protokol, krótki, długi, ministymulacje i za każdym razem srednio 1 zarodek :/
    Mam 37 lat i niskie amh wiec przyczyna na pewno w moich komórkach bo Nasienie ok.

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 27 lutego, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziękuję 😊
    Mi też nie zależało na szybkim terminie, bo raz że najpierw miałam hematologa (który podpowiedział żeby zrobić też antytrombinę, na nią sie czeka 3-4tyg), dwa chciałam zrobić badania, a trzy i tak musze czekać na dobór zarodka.
    Patrząc na ten mój wynik wydaje mi się, że dostanę intralipid. Wiesz może gdzie w Bydgoszczy lub okolicy robią wlewy nie za miliony monet?


    Z tego co się orientowałam to niestety w okolicach Bydgoszczy nie robią tych wlewów. Pisałam dzisiaj do Gamety i Invicty w Bydgoszczy to w tych klinikach też nie można ich wykonać. Trzeba dojechać do Gdańska do Invicty. A z Gamety mam tylko info, że w tej klinice wlewy nie są wykonywane. Wlewy też wykonywane są w Invimed Gdynia i Centrum Medyczne Damian w Gdańsku.
    Jeśli by Ci zaleciła wlewy to od razu poproś ją o skierowanie na wykonanie wlewów, bo często kliniki, które je wykonują potrzebują jakiegoś dokumentu potwierdzającego, że musisz mieć taki wlew wykonany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 21:35

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 27 lutego, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Ciężko mi powiedzieć jakie opinie. Do dr trafiłam przed pierwszym transferem z wysokimi komórkami NK w macicy. Zleciła Intralipid i Encorton, ale nie kazała robić żadnych innych badań. Niesty transfer mimo przebadanego zarodka się nie udał i ja już do niej nie wróciłam. Na własną rękę zbadałam kir, który wyszedł AA, zmieniłam klinikę na Invimed i od razu umówiłam się do dr Jarosz, aby leczyć się w jednej klinice. Nie mam pretensji do dr Pyrzyk, że nie zleciła żadnych innych badań, bo nie miałam żadnej historii niepowodzenia transferów i ciąży naturalnej, więc ciężko mi też wyrazić jakąkolwiek opinie. Z tego co pamiętam z forum to dr P. daje bardzo podobne zalecenia jak dr Jarosz. Również nie zaleca szczepień, stosuje immunospresję, ale ma inny sposób dawkowania Accofilu, o ile się nie mylę to codziennie 1/5 dawki.
    Bardzo Ci dziękuję :)
    Accofil przepisała mi dr w klinice, właśnie w takim schemacie dawkowania. Do 2 transferów tak miałam i tak klapa, więc już serio wezmę wszystko żeby zwiększyć szanse na powodzenie.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 27 lutego, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Z tego co się orientowałam to niestety w okolicach Bydgoszczy nie robią tych wlewów. Pisałam dzisiaj do Gamety i Invicty w Bydgoszczy to w tych klinikach też nie można ich wykonać. Trzeba dojechać do Gdańska do Invicty. A z Gamety mam tylko info, że w tej klinice wlewy nie są wykonywane. Wlewy też wykonywane są w Invimed Gdynia i Centrum Medyczne Damian w Gdańsku.
    Jeśli by Ci zaleciła wlewy to od razu poproś ją o skierowanie na wykonanie wlewów, bo często kliniki, które je wykonują potrzebują jakiegoś dokumentu potwierdzającego, że musisz mieć taki wlew wykonany.
    Dziękuję. :)

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 27 lutego, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Dziewczyny, potrzebuje od Was wsparcia 😞
    (nie pocieszenia tylko wsparcia)

    Caly czas googluje o co chodzi z tą stymulacją. 10 ładnych pęcherzyków, pobranych 7 komórek i tylko dwie z nich MII. Tylko jedna się prawidłowo zaplodnila. Jeśli w ogóle wyjdzie z tego zarodek to będzie cud.

    Poczytalam i wyszlo mi ze z wiekiem występuje asynchronizacja dojrzewania komorek mimo że pecherzyki na usg wyglądają na prawidłowe.

    Czy któraś z Was miała taki problem (szczególnie po 40 roku życia)? Jeśli tak, to czy pomógł na to inny protokół stymulacji, inne leki ? inne dawki? Czy po prostu taka już uroda, czasu się nie cofnie i trzeba się z tym pogodzić?

    Trochę dostałam tym w twarz bo jednak mialam nadzieję jeszcze powalczyć. Z każdej poprzedniej stymulacji miałam 3 ladne blastocysty 😞 teraz z racji wieku myslalam ze będzie jedna moze dwie.

    Niby jestem już trochę przygotowana na KD, ale teraz gdy zaczyna to być coraz bardziej realne to czuje panikę. W głębi serca cały czas liczę na jakiś cud
    Zastanawiam się, czy podanie hormonu wzrostu przy stymulacji poprawiło by dojrzewanie komórek. Ja osobiście nie korzystałam, ale wiem że było kilka takich dziewczyn, które go przyjmowały - może się wypowiedzą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 22:08

    Hope85 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 27 lutego, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Dziewczyny, potrzebuje od Was wsparcia 😞
    (nie pocieszenia tylko wsparcia)

    Caly czas googluje o co chodzi z tą stymulacją. 10 ładnych pęcherzyków, pobranych 7 komórek i tylko dwie z nich MII. Tylko jedna się prawidłowo zaplodnila. Jeśli w ogóle wyjdzie z tego zarodek to będzie cud.

    Poczytalam i wyszlo mi ze z wiekiem występuje asynchronizacja dojrzewania komorek mimo że pecherzyki na usg wyglądają na prawidłowe.

    Czy któraś z Was miała taki problem (szczególnie po 40 roku życia)? Jeśli tak, to czy pomógł na to inny protokół stymulacji, inne leki ? inne dawki? Czy po prostu taka już uroda, czasu się nie cofnie i trzeba się z tym pogodzić?

    Trochę dostałam tym w twarz bo jednak mialam nadzieję jeszcze powalczyć. Z każdej poprzedniej stymulacji miałam 3 ladne blastocysty 😞 teraz z racji wieku myslalam ze będzie jedna moze dwie.

    Niby jestem już trochę przygotowana na KD, ale teraz gdy zaczyna to być coraz bardziej realne to czuje panikę. W głębi serca cały czas liczę na jakiś cud
    To ja powiem Ci, że ostatnia stymulacja do której podeszłam poszła najgorzej. Miałam juz skończone 40l. Na usg na początku 10 pęcherzyków, pierwsza kontrola po lekach - 9 zareagowało, druga kontrola pokazała że może 5-6 uda się wyjąć. W dniu punkcji strzał w pysk, pobrane 2 pęcherzyki, z czego 1 była dojrzała. Owszem powstała blastka ale w 7 dobie, oddaliśmy do badania i lipa. Dr robiąca punkcje powiedziała nam na wizycie, że wszystko wyciągała, płukała, nic więcej nie znalazła. Wcześniejszą stymulacja, na usg widoczne 11, wyciągnęli 6, 3 MII i 1 blastka, 2 zdegenerowały w 6 dobie.
    Oboje powiedzieliśmy dość i zapadła decyzja o AZ.

    Hope85 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3557

    Wysłany: 27 lutego, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Dziewczyny, potrzebuje od Was wsparcia 😞
    (nie pocieszenia tylko wsparcia)

    Caly czas googluje o co chodzi z tą stymulacją. 10 ładnych pęcherzyków, pobranych 7 komórek i tylko dwie z nich MII. Tylko jedna się prawidłowo zaplodnila. Jeśli w ogóle wyjdzie z tego zarodek to będzie cud.

    Poczytalam i wyszlo mi ze z wiekiem występuje asynchronizacja dojrzewania komorek mimo że pecherzyki na usg wyglądają na prawidłowe.

    Czy któraś z Was miała taki problem (szczególnie po 40 roku życia)? Jeśli tak, to czy pomógł na to inny protokół stymulacji, inne leki ? inne dawki? Czy po prostu taka już uroda, czasu się nie cofnie i trzeba się z tym pogodzić?

    Trochę dostałam tym w twarz bo jednak mialam nadzieję jeszcze powalczyć. Z każdej poprzedniej stymulacji miałam 3 ladne blastocysty 😞 teraz z racji wieku myslalam ze będzie jedna moze dwie.

    Niby jestem już trochę przygotowana na KD, ale teraz gdy zaczyna to być coraz bardziej realne to czuje panikę. W głębi serca cały czas liczę na jakiś cud

    U mnie też endometrioza na pokładzie i miałam bardzo podobne problemy.. podeszłam do dwóch procedur na własnych komórkach, dwie różne kliniki, lekarze prowadzący, w obu ultra długi protokół ale na innych lekach, po długich przygotowaniach.. a efekt niemal taki sam. Pobrano 3-4 dojrzałe i z każdej procedury jeden słaby zarodek. Myślę, że to może być kwestia niestety samej endometriozy, przynajmniej u mnie - po operacji lewy jajnik praktycznie nie działał i nie produkował..
    Ja zdecydowałam się świadomie na KD, na pewno trzeba przejść żałobę po nadziei, po swoim biologicznym dziecku.. ale jak się udało i tym bardziej po porodzie - zupełnie o tym nie myślę. To moje dziecko i ono mnie wybrało, dlatego się udało.
    Jeżeli nie czujesz teraz takiej gotowości nie stwarzaj sobie presji. Na wszystko przyjdzie czas, na trudne decyzje też i od Ciebie będzie zależało w którym kierunku pójdziesz 🩷

    Paradoksalnie - rezygnując z siebie, z procedur na moim organizmie, pierwszy raz od dawna Postawiłam na SIEBIE. Powiedzenie sobie stop i zadbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne zdjęło że mnie wieloletni ciężki bagaż. Jestem wdzięczna dawczyni, kimkolwiek jest, że podzieliła się ze mną swoimi komórkami. Że dała mi nadzieję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 22:37

    merci, Linka89, evcix84, Milagro ❤️‍🩹, just_a_girl, Mary27, Mq1991, krakowiankq, Karolaaas, Hope85, Marz91 lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ