Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 lutego, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój trzeci transfer odbędzie się 03.03 o godzinie 3 po południu 🎉✨

    Endo ładnie zaskoczyło po menopauzie, dzisiaj 10 dzień estrofemu i już 9mm.

    Teraz już tylko relaks i czekanie ✨
    Po transferze we wtorek wezmę zwolnienie do końca tygodnia 🙂

    Mq1991, krakowiankq, Lajla87_87, Mary27, Woczekiwaniu, merci, domi_, Puszkina, Loraa, Lunkaaway, brilka, Marz91, sylstaa, Karolaaas, Yahu, MagdaLena88, Milagro ❤️‍🩹, evcix84, Kasiak89, Cień, Karo_27, Dariana, Marysia_ lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 25 lutego, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Jestem już po punkcji. Rezultat niestety nie jest oszałamiający. Z 7 pobranych komórek tylko 2 się nadaja 😕

    To moj najgorszy wyniki stymulacji z calej historii. No ale cóż biologii nie oszukasz.
    Od tylu lat w tym calym procesie próbuje miec nadzieję niestety za każdym razem życie sprowadza mnie do parteru 🙂 Pani doktor na usg po punkcji powiedziala ze najwyższej pożyczymy (komorke) 🙂
    Ale walczę dalej, kolejna stymulacja za miesiąc.
    Bardzo mnie przykro, że wynik jest słabszy, niż liczylaś 😔 Ale jak dziewczyny piszą, z 2 komórek mogą być 2 zdrowe zarodki. Czego Tobie z całego serca życzę i trzymam kciuki za taki scenariusz 🤞

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 25 lutego, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Mój trzeci transfer odbędzie się 03.03 o godzinie 3 po południu 🎉✨

    Endo ładnie zaskoczyło po menopauzie, dzisiaj 10 dzień estrofemu i już 9mm.

    Teraz już tylko relaks i czekanie ✨
    Po transferze we wtorek wezmę zwolnienie do końca tygodnia 🙂


    Niech trójka będzie tą szczęśliwą. ❤️🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 16:12

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 25 lutego, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Mój trzeci transfer odbędzie się 03.03 o godzinie 3 po południu 🎉✨

    Endo ładnie zaskoczyło po menopauzie, dzisiaj 10 dzień estrofemu i już 9mm.

    Teraz już tylko relaks i czekanie ✨
    Po transferze we wtorek wezmę zwolnienie do końca tygodnia 🙂
    przeznaczenie 🤞🍀

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1954 5813

    Wysłany: 25 lutego, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dziękuję:)

    Może to ta Indiba u P. Małgosi działa cuda ;)

    Nazwij mnie wariatka, ale trochę wierzę w to że jest czarodziejką i wysyła tak dużo pozytywnej energii, że pomaga. No i Indiba też 😉

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1426 1552

    Wysłany: 25 lutego, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Mój trzeci transfer odbędzie się 03.03 o godzinie 3 po południu 🎉✨

    Endo ładnie zaskoczyło po menopauzie, dzisiaj 10 dzień estrofemu i już 9mm.

    Teraz już tylko relaks i czekanie ✨
    Po transferze we wtorek wezmę zwolnienie do końca tygodnia 🙂



    Uuuu,kobieto poszłaś ostro w numerologie.
    Trzymam kciuki, to już niedługo.
    Super wieści.

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1911 4554

    Wysłany: 25 lutego, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Jestem już po punkcji. Rezultat niestety nie jest oszałamiający. Z 7 pobranych komórek tylko 2 się nadaja 😕

    To moj najgorszy wyniki stymulacji z calej historii. No ale cóż biologii nie oszukasz.
    Od tylu lat w tym calym procesie próbuje miec nadzieję niestety za każdym razem życie sprowadza mnie do parteru 🙂 Pani doktor na usg po punkcji powiedziala ze najwyższej pożyczymy (komorke) 🙂
    Ale walczę dalej, kolejna stymulacja za miesiąc.
    Wiem, że zawsze w głębi serca liczy się na jak najlepszy efekt, ale... wiesz, że z dwóch komórek może być jeden bądź nawet dwa piękne zarodki ? :) Trzymam kciuki, bo czuję, że to jedna z sytuacji, kiedy innym prościej w to wierzyć niż Tobie ✨
    just_a_girl wrote:
    Mój trzeci transfer odbędzie się 03.03 o godzinie 3 po południu 🎉✨

    Endo ładnie zaskoczyło po menopauzie, dzisiaj 10 dzień estrofemu i już 9mm.

    Teraz już tylko relaks i czekanie ✨
    Po transferze we wtorek wezmę zwolnienie do końca tygodnia 🙂

    Trzymam kciuki z całych sił. Oj chyba będzie masowe odświeżanie forum w okolicy 6dpt czatując na jakieś przecieki ;) 🍀

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 lutego, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Trzymam kciuki z całych sił. Oj chyba będzie masowe odświeżanie forum w okolicy 6dpt czatując na jakieś przecieki ;) 🍀

    Wstępnie myślę wstrzymać się z betą do 10 dpt ale zobaczymy jak wyjdzie...😅

    domi_, krakowiankq, Yahu, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1911 4554

    Wysłany: 25 lutego, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Wstępnie myślę wstrzymać się z betą do 10 dpt ale zobaczymy jak wyjdzie...😅
    I myślisz, że to nas powstrzyma przed odświeżaniem forum? 😅 A nóż się złamiesz wcześniej i będziesz chciała się podzielić radosną nowiną (bo na taką liczę 🌈)? 😅

    Woczekiwaniu, just_a_girl, Yahu, Karolaaas, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 25 lutego, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Nazwij mnie wariatka, ale trochę wierzę w to że jest czarodziejką i wysyła tak dużo pozytywnej energii, że pomaga. No i Indiba też 😉

    Coś w tym jest :)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 lutego, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    I myślisz, że to nas powstrzyma przed odświeżaniem forum? 😅 A nóż się złamiesz wcześniej i będziesz chciała się podzielić radosną nowiną (bo na taką liczę 🌈)? 😅
    ❤️🧡💛💚

    domi_ lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 25 lutego, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Mój trzeci transfer odbędzie się 03.03 o godzinie 3 po południu 🎉✨

    Endo ładnie zaskoczyło po menopauzie, dzisiaj 10 dzień estrofemu i już 9mm.

    Teraz już tylko relaks i czekanie ✨
    Po transferze we wtorek wezmę zwolnienie do końca tygodnia 🙂
    Ta trójka to jest na pewno dobry znak 🌈 🤩✊

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 26 lutego, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Wstępnie myślę wstrzymać się z betą do 10 dpt ale zobaczymy jak wyjdzie...😅
    Proponuję 9 dpt będzie 9:3=3 😅udzieliło mi się jakoś🫣🙂

    Yahu, merci, just_a_girl lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 26 lutego, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Mój trzeci transfer odbędzie się 03.03 o godzinie 3 po południu 🎉✨

    Endo ładnie zaskoczyło po menopauzie, dzisiaj 10 dzień estrofemu i już 9mm.

    Teraz już tylko relaks i czekanie ✨
    Po transferze we wtorek wezmę zwolnienie do końca tygodnia 🙂
    Tylko uważaj żeby z tego trojaczków nie było 🤣
    Powodzenia ☺️

    Cień, Karolaaas, just_a_girl, Mary27, domi_, Yahu, krakowiankq, Woczekiwaniu, sylstaa lubią tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1911 4554

    Wysłany: 26 lutego, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja tu zaglądam z nadzieją, że jest jakiś update od @krakowiankq? ;)

    Puszkina, Woczekiwaniu, Valletta, krakowiankq, Karo_27, MagdaLena88, Mary27, Yahu, evcix84 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 26 lutego, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Czy tylko ja tu zaglądam z nadzieją, że jest jakiś update od @krakowiankq? ;)
    Nie, ja też zerkam 🫣☺️ nie puszczając kciuków oczywiście 🤞🏻🍀

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 26 lutego, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zerkam! ✊✊✊🍀

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 26 lutego, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo🤭🤞🏻💛

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 26 lutego, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zerkam. 🙈 I oczywiście trzymam kciuki. 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 16:45

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1954 5813

    Wysłany: 26 lutego, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja! 🍀

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ