Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 25 lutego, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mały update 🙂 mam wizytę w klinicę w poniedziałek, na której się w końcu dowiem kiedy możemy spodziewać się ostatniego transferu z 2 procedury🤩🤞🏻. Bardzo się cieszę na samą myśl, bo czekałam na to aż 7 miesięcy 🙏 jakoś zleciało ale nie ukrywam że to był bardzo ciężki i emocjonalny dla mnie czas🫣. Moja menopauza trwająca 4 miesiące i w między czasie okazało się, że miałam wybudzenie jajników i problemy z barkiem dały w kość🙄. Wczoraj byłam u ortopedy przejrzał płyte z RM na szczęscie wszystko dobrze i postawił dignozę zamrożonego barku menopauzalnego 🥶 jestem w fazie rozmrażania,sprawność wróci ale potrzeba cierpliwości i regularnych ćwiczeń. Mam nadzieję, że do wesela się zagoi🤭 bo jakoś trzeba przetańczyć ten pierwszy taniec😅.
    Ale czas z Wami tutaj płynie bardzo szybko i dzięki Waszemu wsparciu czuje się z każdym dniem lepiej♥️. Wiem, że moja psychika jest silna i nie załamałam się tym wszystkim co mnie ostatnio przytłoczyło.
    Wczoraj byłam na bańkach i akupunkturze i bardzo mnie to zrelaksowało🥰 zamierzam odbyć min. 5 sesji przed transferem i pytanie do Was czy po też, jeśli tak to ile miałyście?

    @Krakowianqa, @Lunkaway, @Frankapz niech Wasze kropki cały czas się ładnie zadomawiają ✊ 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 10:44

    Mq1991, Yahu, sylstaa, frankapzn, merci, Puszkina, Milagro ❤️‍🩹, Marz91, MagdaLena88, just_a_girl, evcix84, Kluska, domi_, krakowiankq, Lajla87_87, Mary27, Cień, Dariana, Marysia_ lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1988

    Wysłany: 25 lutego, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Pomimo stosowania probiotyków dostałaś grzybicę? 🫣 ja jeszcze dostałam od Janowca flucofast chyba 2 dawki miałam przyjąć w konkretnych dniach i to zahamowało na pewno rozwój 🍄‍🟫.
    Niestety... pilnowałam wszystkiego przez te dni, nawet miałam swoje kubki, sztućce osobno ułożone, wszystko wyparzałam codziennie, a i tak mnie dopadło..
    Flucofast to kapsułki, a ja dostałam potem nystatynę do płukania jamy ustnej. Po 3 dniach zaczęło wszystko schodzić, ale musiałam całe 7 dni przejść kurację.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4660

    Wysłany: 25 lutego, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    U mnie mały update 🙂 mam wizytę w klinicę w poniedziałek, na której się w końcu dowiem kiedy możemy spodziewać się ostatniego transferu z 2 procedury🤩🤞🏻. Bardzo się cieszę na samą myśl, bo czekałam na to aż 7 miesięcy 🙏 jakoś zleciało ale nie ukrywam że to był badzo ciężki i emocjonalny dla mnie czas🫣. Moja menopauza trwająca 4 miesiące i w między czasie okazało się, że miałam wybudzenie jajników i problemy z barkiem dały w kość🙄. Wczoraj byłam u ortopedy przejrzał płyte z RM na szczęscie wszystko dobrze i postawił dignozę zamrożonego barku menopauzalnego 🥶 jestem w fazie rozmrażania,sprawność wróci ale potrzeba cierpliwości i regularnych ćwiczeń. Mam nadzieję, że do wesela się zagoi🤭 bo jakoś trzeba przetańczyć ten pierwszy taniec😅.
    Ale czas z Wami tutaj płynie bardzo szybko i dzięki Waszemu wsparciu czuje się z każdym dniem lepiej♥️. Wiem, że moja psychika jest silna i nie załamałam się tym wszystkim co mnie ostatnio przytłoczyło.
    Wczoraj byłam na bańkach i akupunkturze i bardzo mnie to zrelaksowało🥰 zamierzam odbyć min. 5 sesji przed transferem i pytanie do Was czy po też, jeśli tak to ile miałyście?
    @Krakowianqa, @Lunkaway, @Frankapz niech Wasze kropki cały czas się ładnie zadomawiają ✊ 🍀
    Czekam zatem na poniedziałek🙂 trzymam też kciuki, żeby wszystko z barkiem się dobrze ułożyło🤞🏻

    Przed samym transferem miałam sesję akupunktury tydzień przed, potem w dniu transferu i dzień po. Później byłam jeszcze przed samymi świętami, czyli mniej więcej tydzień po🙂

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 25 lutego, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Czekam zatem na poniedziałek🙂 trzymam też kciuki, żeby wszystko z barkiem się dobrze ułożyło🤞🏻

    Przed samym transferem miałam sesję akupunktury tydzień przed, potem w dniu transferu i dzień po. Później byłam jeszcze przed samymi świętami, czyli mniej więcej tydzień po🙂
    Dziękuje♥️ to tak właśnie planowałam kolejną sesję w dzień transferu lub 1 dzień przed i tydzień po😗.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1534 2992

    Wysłany: 25 lutego, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci po Metronidazolu miałam okropny posmak w ustach, jakby kwaśny metal. Bywały dni, że jedyne co mogłam zjeść to sucha, bułka maślana. Ja brałam Intestę Biom, i przyznaję, nie miałam biegunek, brzuch nie bolał jakoś okropnie-podobnie do okresu, ale ten niesmak, brak apetytu, to był kosmos.

    merci lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 lutego, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Miałam wynik cd138 5/10 i w obrazie histero u dr Janowca przewlekły stan zapalny. Dr Janowiec dał mi na to Metronidazol + Unidox na 20 dni, 2x dziennie. Było ciężko, ale całą kurację wybrałam, a w 18 dniu okazało się, że mimo stosowania probiotyków (bo flora bardzo się wyjaławia) dopadła mnie grzybica jamy ustnej :(. Dostałam kolejny antybiotyk - nystatynę na 7 dni :(
    Po kuracji przez 3 mce jeszcze brałam sanprobi czerwony, trivagin kapsułki, lactovaginal dopochwowo i stosowałam trivagin żel do miejsc intymnych.
    Podczas antybiotyków omijaj produkty mleczne, bo żołądek wysiada..

    @Milagro współczuję, że tak się to odbiło u Cienie.

    Kurcze nie wiem czego to jest kwestia, może miałam jakieś wyjątkowe szczęście, ale chciałabym pocieszyć @merci, że może też być ok przy tych antybiotykach.

    Sama miałam 14 dni metronidazol, 14 dni unidox, oba 2x dziennie. Miesiąc przed i cały czas podczas antybiotyku i później 2x dziennie endoover, w 3 tygodniu antybiotyków zrobiłam też kurację 10 dni probiotykiem dopochwowo. Nie miałam żadnych skutków ubocznych ze strony układu pokarmowego, ani innych. Fakt, bardzo się cieszyłam z tego powodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 11:26

    merci, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 lutego, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolaaas, dobrze że z tym barkiem jest diagnoza i plan naprawczy. Pewnie hormony wrócą, to też ułatwi powrót do pełnej sprawności 😀 fajnie, że masz takie podejście i jakoś zleciał ten czas wspolniet🙂 mamy bardzo podobny timeline 😎

    Ja w poniedziałek byłam na masażu, dzisiaj oprócz wizyty w klinice również zaplanowana osteopatia, w piątek akupunktura 😎✨

    sylstaa, Karolaaas, krakowiankq, Lajla87_87 lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 25 lutego, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za podzielenie się doświadczeniami
    ten posmak po metronidazolu to niestety bardzo częste powikłanie, mąż jak kiedyś po zabiegu brał to nie chciał jeść bo było mu niedobrze cały czas.
    No nic zobaczymy jak będzie, pierwsze dawki za mną, jakby nie było jakoś to przeżyję jeśli faktycznie to może pomóc. Trzeba zagryźć zęby i do przodu? W całym życiu może 4 razy brałam jakiś antybiotyk. Zaopatrzyłam się też w kefir i jogurty dodatkowo do probiotyków żeby całkiem się nie wyjałowić🦠

    edit: just_a_girl ty dzisiaj po wizycie w klinice? czy coś pomieszałam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 11:29

    sylstaa, Mq1991, just_a_girl, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4660

    Wysłany: 25 lutego, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Kurcze nie wiem czego to jest kwestia, może miałam jakieś wyjątkowe szczęście, ale chciałabym pocieszyć @merci, że może też być ok przy tych antybiotykach.

    Sama miałam 14 dni metronidazol, 14 dni unidox, oba 2x dziennie. Miesiąc przed i cały czas podczas antybiotyku i później 2x dziennie endoover, w 3 tygodniu antybiotyków zrobiłam też kurację 10 dni probiotykiem dopochwowo. Nie miałam żadnych skutków ubocznych ze strony układu pokarmowego, ani innych. Fakt, bardzo się cieszyłam z tego powodu.
    Dokładnie, wszystko zależy od organizmu. Ja też nie miałam żadnych skutków ubocznych przy tych samych lekach i dawkach, ani z układu pokarmowego ani objawów neurologicznych🙂

    [Chociaż z mojego gabinetowego doświadczenia uważam, że jednak jesteśmy z @just_a_girl w mniejszości - zdecydowana większość moich pacjentów, którzy brali metronidazol np. do leczeniu przerostu bakteryjnego j.cienkiego miała skutki uboczne😕]

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 lutego, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    dzięki dziewczyny za podzielenie się doświadczeniami
    ten posmak po metronidazolu to niestety bardzo częste powikłanie, mąż jak kiedyś po zabiegu brał to nie chciał jeść bo było mu niedobrze cały czas.
    No nic zobaczymy jak będzie, pierwsze dawki za mną, jakby nie było jakoś to przeżyję jeśli faktycznie to może pomóc. Trzeba zagryźć zęby i do przodu? W całym życiu może 4 razy brałam jakiś antybiotyk. Zaopatrzyłam się też w kefir i jogurty dodatkowo do probiotyków żeby całkiem się nie wyjałowić🦠

    edit: just_a_girl ty dzisiaj po wizycie w klinice? czy coś pomieszałam?

    Jade na 13:20 🙂

    Ja jeszcze piłam ostatnie 2 miesiące zakwas z buraka codziennie rano, ale nie wiem czy to było faktycznie na plus w tym kontekście, bo chyba nie wszyscy super tolerują (?).

    merci, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1988

    Wysłany: 25 lutego, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dokładnie, wszystko zależy od organizmu. Ja też nie miałam żadnych skutków ubocznych przy tych samych lekach i dawkach, ani z układu pokarmowego ani objawów neurologicznych🙂

    [Chociaż z mojego gabinetowego doświadczenia uważam, że jednak jesteśmy z @just_a_girl w mniejszości - zdecydowana większość moich pacjentów, którzy brali metronidazol np. do leczeniu przerostu bakteryjnego j.cienkiego miała skutki uboczne😕]
    U mnie na tym zestawie antybiotyków od dr Janowca to żoładkowo nic się nie działo, ale też apetytu wogóle nie miałam. Jedynie ta grzybica mi się przyplątała na koniec.
    I tak jak piszecie, ile osób tyle przypadków i opini o danym leku :)

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 25 lutego, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Jade na 13:20 🙂

    Ja jeszcze piłam ostatnie 2 miesiące zakwas z buraka codziennie rano, ale nie wiem czy to było faktycznie na plus w tym kontekście, bo chyba nie wszyscy super tolerują (?).
    też pije, trzeba było się trochę przemóc do smaku na początku, a teraz nawet lubię.
    Nigdy nie miałam problemów żołądkowo-jelitowych, jelito drażliwe czy objawy uboczne po lekach to dla mnie obcy temat. Moja najdziwniejsza kulinarna kombinacja w życiu to korniszon z lodami czekoladowymi, i nie, nie byłam wtedy w ciąży 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 11:57

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 25 lutego, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po punkcji. Rezultat niestety nie jest oszałamiający. Z 7 pobranych komórek tylko 2 się nadaja 😕

    To moj najgorszy wyniki stymulacji z calej historii. No ale cóż biologii nie oszukasz.
    Od tylu lat w tym calym procesie próbuje miec nadzieję niestety za każdym razem życie sprowadza mnie do parteru 🙂 Pani doktor na usg po punkcji powiedziala ze najwyższej pożyczymy (komorke) 🙂
    Ale walczę dalej, kolejna stymulacja za miesiąc.

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 lutego, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85, przykro mi, że ten dual stim nie zaskoczył Cię bardziej pozytywnie. Dużo siły. Jesteś fighter 💪💪💪

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1534 2992

    Wysłany: 25 lutego, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope pamiętam jak miałam te 2 komórki, to byłam załamana. Ostatecznie to nasza najlepsza stymulacja, więc trzymam kciuki za te 2 komórki!

    Mary27 lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 25 lutego, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolaaas, ja na akupunkturę chodziłam co 2 tygodnie. W cyklu transferowym raz w tygodniu i przed samym transferem byłam tak: kilka dni przed, w dniu transferu rano i dzień po transferze. Moja babeczka stosuje właśnie taki protokół :)

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 25 lutego, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Jestem już po punkcji. Rezultat niestety nie jest oszałamiający. Z 7 pobranych komórek tylko 2 się nadaja 😕

    To moj najgorszy wyniki stymulacji z calej historii. No ale cóż biologii nie oszukasz.
    Od tylu lat w tym calym procesie próbuje miec nadzieję niestety za każdym razem życie sprowadza mnie do parteru 🙂 Pani doktor na usg po punkcji powiedziala ze najwyższej pożyczymy (komorke) 🙂
    Ale walczę dalej, kolejna stymulacja za miesiąc.


    Z dwóch komórek mogą być też 2 zarodki i tego Ci życzę. Trzymam kciuki za hodowlę.
    Czasami w głowie mamy najgorszy scenariusz, a życie potrafi nas pozytywnie zaskoczyć, więc może nie będzie tak jak myślisz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 14:24

    Mary27, Karolaaas lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4660

    Wysłany: 25 lutego, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, trzymam kciuki za te dwie komórki🤞🏻🐣

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1347 1775

    Wysłany: 25 lutego, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 trzymam kciuki za piękne zarodki z tych komórek 🍀 liczy się jakość a nie ilość 🙂

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 25 lutego, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 trzeba wierzyć w te dwie komórki🤞🏻🤞🏻🤞🏻 trzymamy mocno kciuki

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ