Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 2 marca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przybywam z update'em w 14dpt: 1457 🥹

    sylstaa, Muczylando, merci, jabk0va, just_a_girl, Mq1991, Marz91, Linka89, Woczekiwaniu, Hope85, MagdaLena88, Milagro ❤️‍🩹, Karolaaas, Yahu, Kasiak89, Lajla87_87, wombi, Anka84, Kluska, Valletta, Phiczek, Mary27, Loraa, evcix84, domi_, Puszkina, malina999, Nessie lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 2 marca, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Przybywam z update'em w 14dpt: 1457 🥹
    dokładnie tak jak miało być ❤️ ✨
    jaki plan dalej?

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 2 marca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Przybywam z update'em w 14dpt: 1457 🥹
    Pięknie 😊

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 marca, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasiak89

    Jak się czujesz? Powtarzałaś betę?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 2 marca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Przybywam z update'em w 14dpt: 1457 🥹
    Nieźle 🤩♥️ 🌈

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 2 marca, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam wizytę w klinice, wieczorem wjeżdza estrofem, kolejny podgląd z usg 11 marca i coś napomknęła lekarka o możliwym wlewie smoflipid, nigdy nie miałam więc nie wiem na co dokładnie chcą mi to dać🤔. Jak dobrze pojdzie to transfer 17 marca 🌈 🍀 ✊. Mam jeszcze konsultację 11 marca dr. Jarosz i zobaczymy jakie ma tym razem dla mnie zalecenia🤗.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 17:24

    sylstaa, krakowiankq, merci, Mq1991, Yahu, Lajla87_87, Cień, Marz91, just_a_girl, Mary27, domi_, Puszkina, evcix84, Nessie lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 2 marca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Pięknie 😊
    A jak u Was?🥰 Kiedy planujesz usg?

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 2 marca, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    dokładnie tak jak miało być ❤️ ✨
    jaki plan dalej?

    Usg :) Chyba 13ego w piątek 🤣

    merci, Mq1991, Yahu, Karolaaas, Marz91, domi_, Nessie lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 2 marca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Dzisiaj miałam wizytę w klinice, wieczorem wjeżdza estrofem, kolejny podgląd z usg 11 marca i coś napomknęła lekarka o możliwym wlewie smoflipid, nigdy nie miałam więc nie wiem na co dokładnie chcą mi to dać🤔. Jak dobrze pojdzie do transfer 17 marca 🌈 🍀 ✊. Mam jeszcze konsultację 11 marca dr. Jarosz i zobaczymy jakie ma tym razem dla mnie zalecenia🤗.


    Tak sobie myślę, że poszalałyście z tymi transferami. Siedziały w krzakach przez dłuższy czas i jak zaczęły to jedna po drugiej.😉

    Oczywiście trzymam kciuki. 🤞🥰 Ostatnio tu na forum dobra robotę robi Prograf, więc może Jarosz będzie chciała Ci go też przepisać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 17:05

    sylstaa, Karolaaas lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 2 marca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    A jak u Was?🥰 Kiedy planujesz usg?
    Ja mam usg w czwartek 05.03 😊

    sylstaa, Yahu, Karolaaas, Cień lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 2 marca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Kasiak89

    Jak się czujesz? Powtarzałaś betę?
    Beta 22,88 z 10 dpt.
    Czyli przyrost w normie.
    Ale co do końca myśleć - nie wiadomo

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 2 marca, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Tak sobie myślę, że poszalałyście z tymi transferami. Siedziały w krzakach przez dłuższy czas i jak zaczęły to jedna po drugiej.😉

    Oczywiście trzymam kciuki. 🤞🥰 Ostatnio tu na forum dobra robotę robi Prograf, więc może Jarosz będzie chciała Ci go też przepisać.
    Tak na pewno zleci prograf, przy poprzednim transferze o tym rozmawiałyśmy i przepisała, ale ja zostałam ze starym zestawem accofil + encorton, ale teraz jestem na TAK🤭.
    A wiesz może na co dr. Jarosz daje wlewy smoflipidu? U mnie w klinice się uparli, nawet mi receptę wystawili ale kiedyś pytałam dr. Jarosz czy u mnie by się sprawdził i pamiętam, że odradzała mi dokładać go do mojego schematu leczenia.

    Kasiak89 trzymam kciuki✊ może 🌿 miał późny start

    Woczekiwaniu, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2729

    Wysłany: 2 marca, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Dzisiaj miałam wizytę w klinice, wieczorem wjeżdza estrofem, kolejny podgląd z usg 11 marca i coś napomknęła lekarka o możliwym wlewie smoflipid, nigdy nie miałam więc nie wiem na co dokładnie chcą mi to dać🤔. Jak dobrze pojdzie to transfer 17 marca 🌈 🍀 ✊. Mam jeszcze konsultację 11 marca dr. Jarosz i zobaczymy jakie ma tym razem dla mnie zalecenia🤗.
    Ja miałam 4 wlewy z SMOFlipid i polecam jest to na wysokie komórki nk w endometrium. Ja miałam 200 ml 20% więc wlew trwał 2h i pierwszy był w dniu transferu mniej więcej w połowie wlewu miałam transfer 😉
    krakowiankq wrote:
    Przybywam z update'em w 14dpt: 1457 🥹
    Piękny wynik ♥️😍😍

    krakowiankq, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 2 marca, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Tak na pewno zleci prograf, przy poprzednim transferze o tym rozmawiałyśmy i przepisała, ale ja zostałam ze starym zestawem accofil + encorton, ale teraz jestem na TAK🤭.
    A wiesz może na co dr. Jarosz daje wlewy smoflipidu? U mnie w klinice się uparli, nawet mi receptę wystawili ale kiedyś pytałam dr. Jarosz czy u mnie by się sprawdził i pamiętam, że odradzała mi dokładać go do mojego schematu leczenia.

    Kasiak89 trzymam kciuki✊ może 🌿 miał późny start
    Dr Jarosz daje go na wysokie NK. Jak kiedyś się mocno nim interesowałam to np. w USA jest używany jako zamiennik ivig z powodu jego przystępniejszej ceny.

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 2 marca, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Tak na pewno zleci prograf, przy poprzednim transferze o tym rozmawiałyśmy i przepisała, ale ja zostałam ze starym zestawem accofil + encorton, ale teraz jestem na TAK🤭.
    A wiesz może na co dr. Jarosz daje wlewy smoflipidu? U mnie w klinice się uparli, nawet mi receptę wystawili ale kiedyś pytałam dr. Jarosz czy u mnie by się sprawdził i pamiętam, że odradzała mi dokładać go do mojego schematu leczenia.

    Kasiak89 trzymam kciuki✊ może 🌿 miał późny start


    Potwierdzam co napisała Sylstaa. 🙂

    Też czytałam, że niektórzy stosują go zamiast invig, ale pewnie skuteczność nie jest taka sama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 17:49

    Karolaaas, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 marca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Beta 22,88 z 10 dpt.
    Czyli przyrost w normie.
    Ale co do końca myśleć - nie wiadomo


    Najważniejsze, że prawidłowo przyrasta.
    Trzymam dalej kciuki 🍀🤞😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 18:05

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 marca, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Beta 22,88 z 10 dpt.
    Czyli przyrost w normie.
    Ale co do końca myśleć - nie wiadomo


    To wpis z dziś z wątku ivf marzec
    https://zapodaj.net/plik-moDULfSJ5v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 18:02

    Karolaaas, Mary27 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 2 marca, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za rozjaśnienie tematu🙂 skoro chcą mi go podać tydzień przed transferem to chyba tak typowo wspomagająco, będę jeszcze pytać dr. Jarosz o tą kwestię.

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 2 marca, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    To wpis z dziś z wątku ivf marzec
    https://zapodaj.net/plik-moDULfSJ5v
    🥹

    Cień, Mary27 lubią tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2729

    Wysłany: 3 marca, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠Just_a_girl 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 07:31

    sylstaa, Yahu, Kasiak89, Hope85, Woczekiwaniu, just_a_girl, MagdaLena88, Mary27, domi_, Karolaaas, Nessie lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ