Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • wombi Autorytet
    Postów: 5901 6875

    Wysłany: 4 marca, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Domi miło ze pytasz ❤️ ja sie nie udzielam za bardzo ale podczytuje ;) aktualnie jestem po kolejnej stymulacji, z której mamy 1 zamrożony zarodek. Czekam tez na wynik biopsji i w miedzyczasie zaczynam przygotowania do transferu na cyklu naturalnym. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie będziemy transferowac jeszcze w marcu.
    Tym razem mam włączony Letrozole. Macie moze doświadczenie z tym lekiem? Komuś moze pomogl?
    Ja brałam letrozole do mojego Patrykowego transferu ❤️

    domi_, Linka89 lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4558

    Wysłany: 4 marca, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadzieja wrote:
    Ja weszłam na antykoncepcje i czekam na korektę niszy w maju. Do powtórzenia mam w kwietniu po raz czwarty cross match i profil cytokin. Ciągnie się to okropnie 🙂 zawieszenie pełną parą bo ostatni transfer w czerwcu 2025
    Jak się czujesz na antkach? I Ile będziesz miała rekonwalescencji po korekcie niszy? :)
    Linka89 wrote:
    Domi miło ze pytasz ❤️ ja sie nie udzielam za bardzo ale podczytuje ;) aktualnie jestem po kolejnej stymulacji, z której mamy 1 zamrożony zarodek. Czekam tez na wynik biopsji i w miedzyczasie zaczynam przygotowania do transferu na cyklu naturalnym. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie będziemy transferowac jeszcze w marcu.
    Tym razem mam włączony Letrozole. Macie moze doświadczenie z tym lekiem? Komuś moze pomogl?
    Brzmi jakby coś ruszyło z kopyta! Niech tym razem "zaskoczy" <3 🍀 Ja miałam włączoną Lamette/Letrozole przed przygotowaniem do transferu. Miałam do dołączanego pod koniec sztucznej menopauzy. Podobno fajnie działa, ale muszą się zgrać też inne elementy. Jakoś to niby dopełnia protokół adenomiozowy, ale szczegółów już nie pamiętam.

    Linka89 lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 4 marca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mq1991, jeśli dalej tu zaglądasz to widziałam Twój wpis na innym wątku. Jest mi ogromnie przykro 😥

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 4 marca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    @Mq1991, jeśli dalej tu zaglądasz to widziałam Twój wpis na innym wątku. Jest mi ogromnie przykro 😥
    💔💔💔

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4558

    Wysłany: 4 marca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    @Mq1991, jeśli dalej tu zaglądasz to widziałam Twój wpis na innym wątku. Jest mi ogromnie przykro 😥
    Aż się zabawiłam z małego szpiega.
    Mi też cholernie przykro. Serce pęka w takich sytuacjach 💔
    Jak będziesz miała ochotę pogadać to daj znać.

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 4 marca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Immunologia może przyprawić o zawroty głowy. Macie już wszystko porobione czy jeszcze coś kompletujesz? Jesteście już po jakiejś konultacji?
    Totalnie rozumiem o co chodzi z tymi nigdy niekończącymi się krzakami. U mnie pojawiło się mini światełko w tunelu, ale jeśli nie zgaśnie z upływem czasu tylko się utrzyma to najwcześniejsze działania będą na 9-12 msc...
    Także: Team niekończące się krzaki przybija pionę ;)
    Woczekiwaniu wrote:
    Nie załamuje się. Jestem tego zdania, że jeśli transfery się nie udają to czasami lepiej, że coś wychodzi nie tak w badaniach, ponieważ poznajemy przyczynę ewentualnego niepowodzenia i możemy zastosować na to jakieś leczenie.
    Pewnie większość z nas Cię rozumie, bo same wiemy, że jak zaczęłyśmy grzechach w badaniach immunologicznych to wychodziły różne kwiatki.
    Pomyśl sobie, że każde badanie i nowe leczenie może przybliżyć Cię do upragnionego celu. 🙂

    A co u Ciebie wyszło nie tak i czym się martwisz?

    Na stanie mam KIR AA (to już wiem od roku) - brak wszystkich DS.
    Zrobiłam subpopulacje limfocytów - NK19%, CD4/CD8 blisko górnej granicy więc odpowiedź prozapalna.
    Za to w cytokinach to jest takie kombo ⬆️⬇️, że szkoda gadać. Czekam grzecznie na wizytę u immunolog, mam ją na koniec miesiąca, będę próbowała przyspieszyć.
    Oczywiście przekopałam neta, gpt i AI i nie fajnie się czyta o podejrzeniach tocznia, o chorobach autoimmunologicznych, czy o tym że organizm walczy sam ze sobą.
    Chciałam poznać wroga, ale nie sądziłam że po raz kolejny dostanę od życia liścia.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 4 marca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi - jestem dopiero na 7 tabletce więc nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych. Dziękuję, że pytasz 🙂

    Podobno po korekcie niszy u Ludwina zielone światło jest po 3 miesiącach od zabiegu. Ale u niego na profilu widziałam ciążę już 2 cykle po korekcie więc sama nie wiem. Ciekawa też jestem czy nie czeka mnie trzecia immunosupresja, w kwietniu sprawdzam crossa.

    Tak wiec powoli odliczam dni do zabiegu, później będę odliczała do transferu. Nie jestem z tych cierpliwych więc szlag mnie trafia.

    Trzymam za każdą z Was kciuki.

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 4 marca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Na stanie mam KIR AA (to już wiem od roku) - brak wszystkich DS.
    Zrobiłam subpopulacje limfocytów - NK19%, CD4/CD8 blisko górnej granicy więc odpowiedź prozapalna.
    Za to w cytokinach to jest takie kombo ⬆️⬇️, że szkoda gadać. Czekam grzecznie na wizytę u immunolog, mam ją na koniec miesiąca, będę próbowała przyspieszyć.
    Oczywiście przekopałam neta, gpt i AI i nie fajnie się czyta o podejrzeniach tocznia, o chorobach autoimmunologicznych, czy o tym że organizm walczy sam ze sobą.
    Chciałam poznać wroga, ale nie sądziłam że po raz kolejny dostanę od życia liścia.


    A miałaś kiedyś robione ANA1 i ANA3? Kojarzę, że te badania mogą pomóc w wykryciu tocznia. Na dodatnie Ana np dr Jarosz dodatkowo przepisuje hydroksychlorochinę. Lek ten jest przepisywany przy chorobach autoimmunologicznych.

    I pytanie czy CD4/CD8 nie są związane z Twoją adenomioza? (Widzę, że masz ją zdiagnozowaną).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca, 17:17

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 4 marca, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    A miałaś kiedyś robione ANA1 i ANA3? Kojarzę, że te badania mogą pomóc w wykryciu tocznia. Na dodatnie Ana np dr Jarosz dodatkowo przepisuje hydroksychlorochinę. Lekt ten jest przepisywany przy chorobach autoimmunologicznych.
    Nie miałam ANA, wpisałam sobie na listę.. Miałam robione badania - antykoagulant tocznia, tam było ok.
    Jutro idę do rodzinnego z całą listą badań, które chciałabym powtórzyć przed wizytą u immuno (morfo, witaminy, crp) i może uda mi się wyciągnąć skierowania, bo już w głowie układam sobie poduszkę finansową na ponowne diphereline i późniejsze ewentualne wlewy z intralipidu.

    Edit: adeno ogólnie może mi we wszystkich wynikach namieszać, bo jak się znowu rozhulała to nawet crp mi wybije wysoko, mimo że nie jestem chora.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca, 17:22

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 4 marca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    @Mq1991, jeśli dalej tu zaglądasz to widziałam Twój wpis na innym wątku. Jest mi ogromnie przykro 😥
    sylstaa wrote:
    💔💔💔
    domi_ wrote:
    Aż się zabawiłam z małego szpiega.
    Mi też cholernie przykro. Serce pęka w takich sytuacjach 💔
    Jak będziesz miała ochotę pogadać to daj znać.
    Dziękuję ❤️😪
    Właśnie drugi raz już mam bardzo podobną sytuację, bardzo ładnie rosnące bety, nagle silne krwawienie i natychmiastowe oczyszczanie się macicy 😞 po pierwszym poronieniu w biopsji wyszedł mi wysoki poziom cd56 w endometrium. Myślałam, że to jest przyczyną, ale tym razem miałam lepszą obstawę lekow, byłam po leczeniu antybiotykami i immunosupresji. Nie mam pojęcia co może powodować takie nagłe poronienia i co mogłabym jeszcze zbadać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca, 17:23

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 646

    Wysłany: 4 marca, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziękuję ❤️😪
    Właśnie drugi raz już mam bardzo podobną sytuację, bardzo ładnie rosnące bety, nagle silne krwawienie i natychmiastowe oczyszczanie się macicy 😞 po pierwszym poronieniu w biopsji wyszedł mi wysoki poziom cd56 w endometrium. Myślałam, że to jest przyczyną, ale tym razem miałam lepszą obstawę lekow, byłam po leczeniu antybiotykami i immunosupresji. Nie mam pojęcia co może powodować takie nagłe poronienia i co mogłabym jeszcze zbadać...
    🫂🫂🫂
    Bardzo mnie przykro💔. I najgorsze, że już tyle zbadalaś, masz mocną obstawę leków i nadal niewiadomo co jest nie tak. Mam nadzieję, że twoje lekarze będą mieli pomysł.

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 4 marca, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziękuję ❤️😪
    Właśnie drugi raz już mam bardzo podobną sytuację, bardzo ładnie rosnące bety, nagle silne krwawienie i natychmiastowe oczyszczanie się macicy 😞 po pierwszym poronieniu w biopsji wyszedł mi wysoki poziom cd56 w endometrium. Myślałam, że to jest przyczyną, ale tym razem miałam lepszą obstawę lekow, byłam po leczeniu antybiotykami i immunosupresji. Nie mam pojęcia co może powodować takie nagłe poronienia i co mogłabym jeszcze zbadać...

    O rany, bardzo mi przykro 🥺🫂🫂🫂

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 4 marca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq nic z tego nie jest sprawiedliwe, brak słów 🫂
    Mam nadzieję, że znajdziesz rozwiązanie i jakieś mądre głowy pomogą ci w tej drodze

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 4 marca, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 bardzo mi przykro 💔 💔 trzymaj się 🫂 mam nadzieję, że przyczyna tych niepowodzeń zostanie w końcu znaleziona i odpowiednie leczenie zapobiegnie kolejnym poronieniom.

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 4 marca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 bardzo mi przykro, przytulam, nie ma adekwatnych słów na te sytuacje 🫂😭

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 4 marca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziękuję ❤️😪
    Właśnie drugi raz już mam bardzo podobną sytuację, bardzo ładnie rosnące bety, nagle silne krwawienie i natychmiastowe oczyszczanie się macicy 😞 po pierwszym poronieniu w biopsji wyszedł mi wysoki poziom cd56 w endometrium. Myślałam, że to jest przyczyną, ale tym razem miałam lepszą obstawę lekow, byłam po leczeniu antybiotykami i immunosupresji. Nie mam pojęcia co może powodować takie nagłe poronienia i co mogłabym jeszcze zbadać...


    Tak bardzo mi przykro. 😞 Trzymaj się. 🫂

    Mi przychodzi do głowy zbadanie allo mlr. Jarosz nie bierze tego pod uwagę, a zauważyłam że jesteś trzecia osobą na zaleceniach od Jarosz, której ciąża przestaje rozwijać się w okolicach 20dpt, czyli chwilę przed USG. Nie wiem co może być przyczyną u tych osób, ale może jest jakiś wspólny czynnik, a może poprostu przypadek. 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca, 18:39

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 4 marca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziękuję ❤️😪
    Właśnie drugi raz już mam bardzo podobną sytuację, bardzo ładnie rosnące bety, nagle silne krwawienie i natychmiastowe oczyszczanie się macicy 😞 po pierwszym poronieniu w biopsji wyszedł mi wysoki poziom cd56 w endometrium. Myślałam, że to jest przyczyną, ale tym razem miałam lepszą obstawę lekow, byłam po leczeniu antybiotykami i immunosupresji. Nie mam pojęcia co może powodować takie nagłe poronienia i co mogłabym jeszcze zbadać...
    Bardzo mi przykro....

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 4 marca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też na tyle by było, już spada.
    Przebadane wszystko , nawet immunologię mam w porządku.
    U nas to koniec tej drogi

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 4 marca, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89

    Co u Ciebie?

    A już widzę wpis. Bardzo mi przykro 💔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca, 19:29

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 4 marca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    U części dziewczyn wiemy co słychać, bo w miarę regularnie się z nami dzielą, a co u reszty ? Jak się czujecie? Jak u was sytuacja? Jesteście w trakcie jakiś działań czy poczekalnia?
    Jesli czujecie się na siłach to dawajcie znać 🍀

    Ja nie pisałam, bo też nie ma się czym chwalić 🥲, ale pytasz więc napiszę: w lutym miałam 3 punkcję, były 3 komórki: jeden pusty, 2 wyciągnięte niedojrzałe, zdegradowały kilka godzin po pobraniu.
    Zaczynam czytam wątki o KD, bo to chyba dla mnie jedyna nadzieja 🤔 Lekarze mówią, że nie ma sensu abym próbowała kolejny raz na swoich.

    Gratulacje dla wszystkich, którym się udało 🍀✊ Wiem co się u Was dzieje, bo często zaglądam, choć się nie udzielam.

    Bardzo współczuję tym, którym się nie udało, oby to był ostatni raz 💪 Mq, bardzo Ci kibicuję, próbuj bo kiedyś musi się udać 😗

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ