Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4558

    Wysłany: 5 marca, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziękuję ❤️😪
    Właśnie drugi raz już mam bardzo podobną sytuację, bardzo ładnie rosnące bety, nagle silne krwawienie i natychmiastowe oczyszczanie się macicy 😞 po pierwszym poronieniu w biopsji wyszedł mi wysoki poziom cd56 w endometrium. Myślałam, że to jest przyczyną, ale tym razem miałam lepszą obstawę lekow, byłam po leczeniu antybiotykami i immunosupresji. Nie mam pojęcia co może powodować takie nagłe poronienia i co mogłabym jeszcze zbadać...
    Tak bardzo Ci współczuje.
    Mam za sobą stratę na podobnym etapie. Do 12 dpt piękne wartości bety. Rozjechało się w momencie, w którym dziewczyny już raczej nie badają bety tylko dostają info od lekarza za ile dni umawiać się na USG.
    Sam przebieg poronienia był u mnie zupełnie inny, ale do czego dążę. Wiem, że powodów może być wiele, ale konsultowałam się z 3 lekarzami i 2 z 3 lekarzy w prost przyznało, że największe prawdopodobieństwo straty na tym etapie przy dobrych początkowych przyrostach i ładnym progu to problem po stronie zarodka. Zarodków nie badałam, więc pradopodobieństwo jest spore.
    Czy ta świadomość w czymś pomaga? I tak i nie. Tak, bo jest to jakiś punkt zaczepienia, którego mogę się złapać. Nie, bo nie koi to mojej duszy i żałobę po stracie trzeba przejść tak czy siak.

    Mq1991, Nessie, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4558

    Wysłany: 5 marca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam taką potrzebę, żeby przypomnieć ważną rzecz.

    Super czyta się o sukcesach weteranek - to bardzo budujące kiedy udaje się dziewczynom, które swoje przeszły. Chyba każda z nas potrzebuje takiej nadziei.
    Pamiętajcie jednak, że to jest również TO MIEJSCE, w którym możemy pisać nawet wtedy kiedy nic się nie dzieje. Kiedy jest nam trudno. Kiedy znowu coś poszło nie tak. Kiedy zrozumieć może tylko druga weteranka. Pisząc druga weteranka mam na myśli i taką weterankę, której się udało i taką, której się jeszcze nie udało.

    Czujcie się tu komfortowo ✨

    Milagro ❤️‍🩹, Valletta, krakowiankq, Woczekiwaniu, MagdaLena88, Lunkaaway, merci, Mq1991, just_a_girl, Linka89, Karolaaas, Nessie, Marysia_, Mary27, Hope85, Naadzieja, evcix84, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3557

    Wysłany: 5 marca, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Dziewczyny, mam taką potrzebę, żeby przypomnieć ważną rzecz.

    Super czyta się o sukcesach weteranek - to bardzo budujące kiedy udaje się dziewczynom, które swoje przeszły. Chyba każda z nas potrzebuje takiej nadziei.
    Pamiętajcie jednak, że to jest również TO MIEJSCE, w którym możemy pisać nawet wtedy kiedy nic się nie dzieje. Kiedy jest nam trudno. Kiedy znowu coś poszło nie tak. Kiedy zrozumieć może tylko druga weteranka. Pisząc druga weteranka mam na myśli i taką weterankę, której się udało i taką, której się jeszcze nie udało.

    Czujcie się tu komfortowo ✨

    Ja myślę, że w tych pozornych okresach ciszy, pauzy czasem w sercu dzieje się najwięcej i w środku najwięcej jest niemego krzyku, czasem bardziej niż w tych okresach, gdzie dzieje się ❤️‍🩹 pięknie Domi ubierasz wszystko w słowa i budujesz przestrzeń dla innych 🫶

    domi_, merci, Cara, Karolaaas, Nessie, Marysia_, Mary27, Hope85, Naadzieja, evcix84, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Plapart Ekspertka
    Postów: 220 109

    Wysłany: 5 marca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich
    Potrzebuje zaczerpnąć porady.
    Dziś miałam transfer świeży , punkcja była 5 dni temu , estradiol na dzień dzisiejszy to 4779pg . Ma wrażenie, że to dużo za dużo … moja lekarka powiedziała , że jest lekko podwyższony .. czy ktoś tak miał i był udany transfer.?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 16:02

    👩 96 | 🧔92

    Starania od 12.2023
    05.2024 👼 💔 Aniołek, ciąża zatrzymana 10+1dc

    08.2025 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    09.2025 HSG (oba jajowody drożne ) ✅

    AMH - 06.2025 - 1,52
    AMH - 01.2026 - 0,88 😢

    11.2025 - IUI ❌
    12.2025 - IUI ❌

    01.2026 -kwalifikacja IVF
    28.02.2026 - Punkcja ❄️1x 2AA
    05.03.2026 - transfer ❌

    28.04.2026 - Punkcja , ❄️❄️❄️ 1x 4AA, 2x 3AA
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 929 4083

    Wysłany: 5 marca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ,że się nie odzywałam… ale czas hodowli był dla mnie bardziej traumatyczny niż sądziłam. Myślałam ,że po wszystkich porażkach i kopach od losu jestem twarda . Otóż nie . Wariowałam i płakałam z bezsilności jak nowicjuszka. Następnie przyszedł czas transferu…. I tutaj znowu plaskacz w twarz… wczesna blastocysta 1/2… przecież taka ma marne szanse patrząc na statystykę … Milargo dzielnie znosiła moje żale , płacze ,brak wiary.. bałam się robić test… nie byłam gotowa… nie wiedziałam jak się uchronić przed kolejnym potencjalnym bólem. Jestem wyczerpana.
    Dziś 10 dpt beta wynosi 149… i boję boję się jak diabli co będzie dalej, ale jestem wdzięczna za tą szansę.

    Anka84, wombi, Woczekiwaniu, Muczylando, Mojra, merci, Nowa31, domi_, JuluBe, krakowiankq, just_a_girl, Milagro ❤️‍🩹, Valletta, Yahu, jabk0va, Cara, sylstaa, KarolinaKika, Linka89, Lajla87_87, Karolaaas, Mq1991, Honorka, Agnesss88, Nessie, Marysia_, Mary27, Valie05, Monixma, Loraa, Paula24, Hope85, Cavarathiel, Madlen_90, alittle, evcix84, frankapzn, Puszkina, Kasiak89, Karo_27, Niezabudka86, Patrycja1992 lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 5 marca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Przepraszam ,że się nie odzywałam… ale czas hodowli był dla mnie bardziej traumatyczny niż sądziłam. Myślałam ,że po wszystkich porażkach i kopach od losu jestem twarda . Otóż nie . Wariowałam i płakałam z bezsilności jak nowicjuszka. Następnie przyszedł czas transferu…. I tutaj znowu plaskacz w twarz… wczesna blastocysta 1/2… przecież taka ma marne szanse patrząc na statystykę … Milargo dzielnie znosiła moje żale , płacze ,brak wiary.. bałam się robić test… nie byłam gotowa… nie wiedziałam jak się uchronić przed kolejnym potencjalnym bólem. Jestem wyczerpana.
    Dziś 10 dpt beta wynosi 149… i boję boję się jak diabli co będzie dalej, ale jestem wdzięczna za tą szansę.

    Ale się cieszę :) Czekałam na Twoją informację :)

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • wombi Autorytet
    Postów: 5901 6875

    Wysłany: 5 marca, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 5 marca, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Przepraszam ,że się nie odzywałam… ale czas hodowli był dla mnie bardziej traumatyczny niż sądziłam. Myślałam ,że po wszystkich porażkach i kopach od losu jestem twarda . Otóż nie . Wariowałam i płakałam z bezsilności jak nowicjuszka. Następnie przyszedł czas transferu…. I tutaj znowu plaskacz w twarz… wczesna blastocysta 1/2… przecież taka ma marne szanse patrząc na statystykę … Milargo dzielnie znosiła moje żale , płacze ,brak wiary.. bałam się robić test… nie byłam gotowa… nie wiedziałam jak się uchronić przed kolejnym potencjalnym bólem. Jestem wyczerpana.
    Dziś 10 dpt beta wynosi 149… i boję boję się jak diabli co będzie dalej, ale jestem wdzięczna za tą szansę.



    Lunka z całego serducha trzymam za Ciebie kciuki. To normalne, że się obawiasz i pewnie ten strach szybko nie minie, ale kibicuje Ci, aby w końcu zaczęło się wszystko dobrze układać. ❤️🤞

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 5 marca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Przepraszam ,że się nie odzywałam… ale czas hodowli był dla mnie bardziej traumatyczny niż sądziłam. Myślałam ,że po wszystkich porażkach i kopach od losu jestem twarda . Otóż nie . Wariowałam i płakałam z bezsilności jak nowicjuszka. Następnie przyszedł czas transferu…. I tutaj znowu plaskacz w twarz… wczesna blastocysta 1/2… przecież taka ma marne szanse patrząc na statystykę … Milargo dzielnie znosiła moje żale , płacze ,brak wiary.. bałam się robić test… nie byłam gotowa… nie wiedziałam jak się uchronić przed kolejnym potencjalnym bólem. Jestem wyczerpana.
    Dziś 10 dpt beta wynosi 149… i boję boję się jak diabli co będzie dalej, ale jestem wdzięczna za tą szansę.

    Trzymam kciuki z całych sił ❤️

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 5 marca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway Niech każdego dnia serce trochę bardziej się uleczy i więcej wiary będzie ❤️‍🩹 żeby życie więcej nie testowało siły 🤞🏻🍀

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4558

    Wysłany: 5 marca, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Przepraszam ,że się nie odzywałam… ale czas hodowli był dla mnie bardziej traumatyczny niż sądziłam. Myślałam ,że po wszystkich porażkach i kopach od losu jestem twarda . Otóż nie . Wariowałam i płakałam z bezsilności jak nowicjuszka. Następnie przyszedł czas transferu…. I tutaj znowu plaskacz w twarz… wczesna blastocysta 1/2… przecież taka ma marne szanse patrząc na statystykę … Milargo dzielnie znosiła moje żale , płacze ,brak wiary.. bałam się robić test… nie byłam gotowa… nie wiedziałam jak się uchronić przed kolejnym potencjalnym bólem. Jestem wyczerpana.
    Dziś 10 dpt beta wynosi 149… i boję boję się jak diabli co będzie dalej, ale jestem wdzięczna za tą szansę.
    Ja tylko wyślę kilka serduszek :) Resztę wiesz ✨
    💚💙❤️💛💜

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 5 marca, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lunka, świetna wiadomość! :) Dzięki, że dajesz nam znać.
    Zrozumiałe, że po przejściach strach jest obecny. Bardzo trudno odciąć się od przeszłości.
    Jesteś bardzo dzielna, że walczysz i dziś jest światełko w tunelu:) Cieszmy sie tym.

    domi_, Lunkaaway, Woczekiwaniu, Nessie, Karolaaas, evcix84 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1727

    Wysłany: 5 marca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway cudownie udało się. U mnie też pierwszy transfer z KD i udany ❤️ gratulacje 😊

    just_a_girl, Valletta, domi_, Lunkaaway, Yahu, merci, Woczekiwaniu, Honorka, Nessie, Karolaaas, evcix84, Kasiak89, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 5 marca, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka ❤️🩷💚💛🧡💜
    🤞🤞🤞🤞 Za przyrosty!

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 5 marca, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway Ty wiesz 🤞🍀🌈 Jestem, poprostu i zawsze ❤️‍🩹

    Lunkaaway, domi_ lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 5 marca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Dziewczyny, mam taką potrzebę, żeby przypomnieć ważną rzecz.

    Super czyta się o sukcesach weteranek - to bardzo budujące kiedy udaje się dziewczynom, które swoje przeszły. Chyba każda z nas potrzebuje takiej nadziei.
    Pamiętajcie jednak, że to jest również TO MIEJSCE, w którym możemy pisać nawet wtedy kiedy nic się nie dzieje. Kiedy jest nam trudno. Kiedy znowu coś poszło nie tak. Kiedy zrozumieć może tylko druga weteranka. Pisząc druga weteranka mam na myśli i taką weterankę, której się udało i taką, której się jeszcze nie udało.

    Czujcie się tu komfortowo ✨

    Domi jak zwykle mądrze i w punkt ✨

    domi_, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3557

    Wysłany: 5 marca, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Przepraszam ,że się nie odzywałam… ale czas hodowli był dla mnie bardziej traumatyczny niż sądziłam. Myślałam ,że po wszystkich porażkach i kopach od losu jestem twarda . Otóż nie . Wariowałam i płakałam z bezsilności jak nowicjuszka. Następnie przyszedł czas transferu…. I tutaj znowu plaskacz w twarz… wczesna blastocysta 1/2… przecież taka ma marne szanse patrząc na statystykę … Milargo dzielnie znosiła moje żale , płacze ,brak wiary.. bałam się robić test… nie byłam gotowa… nie wiedziałam jak się uchronić przed kolejnym potencjalnym bólem. Jestem wyczerpana.
    Dziś 10 dpt beta wynosi 149… i boję boję się jak diabli co będzie dalej, ale jestem wdzięczna za tą szansę.

    Lunka🩵🩵🩵🩵🩵
    Ja myślę, że tak jak u mnie odwrócenie myślenia w stronę czeskiej granicy zwolniło blokady! 🫶 Trzymamy za przyrosty 🩵🩵🩵💙💙💙💙💙💙💙

    domi_, Woczekiwaniu, Lunkaaway, Nessie lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 5 marca, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka myślałam o Tobie intensywnie od kilku dni☺️ bardzo się cieszę, trzymam mocno kciuki i wysyłam wiruski🥰🦠

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 5 marca, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Przepraszam ,że się nie odzywałam… ale czas hodowli był dla mnie bardziej traumatyczny niż sądziłam. Myślałam ,że po wszystkich porażkach i kopach od losu jestem twarda . Otóż nie . Wariowałam i płakałam z bezsilności jak nowicjuszka. Następnie przyszedł czas transferu…. I tutaj znowu plaskacz w twarz… wczesna blastocysta 1/2… przecież taka ma marne szanse patrząc na statystykę … Milargo dzielnie znosiła moje żale , płacze ,brak wiary.. bałam się robić test… nie byłam gotowa… nie wiedziałam jak się uchronić przed kolejnym potencjalnym bólem. Jestem wyczerpana.
    Dziś 10 dpt beta wynosi 149… i boję boję się jak diabli co będzie dalej, ale jestem wdzięczna za tą szansę.
    Pięknie ❤️✊️

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 5 marca, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka cudowne wieści ♥️💛♥️ już podpytywałam o Ciebie jedną osobę tu z forum😉. Trzymam kciuki za piękne teraz przyrosty 🌈

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ