Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 566 1027

    Wysłany: 6 marca, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Wrocław pozdrawia👋💜
    Dołączam się do pozdrowień🥰🖐

    sylstaa, domi_ lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 566 1027

    Wysłany: 6 marca, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq bardzo mi przykro, trzymaj się.🫂
    Lunka nie puszczam kciuków 🫰
    Puszkina gratulacje z okazji narodzin maluszka ❤️

    Mq1991, Lunkaaway lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 marca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Mam wyniki kontrolnej biopsji:

    Obraz błony śluzowej jamy macicy jak we wczesnej fazie wydzielniczej.Odczyn immunohistochemiczny limfocytów endometrialnych:
    - CD 138: 0/1 d.p.w. (duże pole widzenia - 40x, o średnicy 0,5 mm).
    - CD 56: 54/1 d.p.w. (duże pole widzenia - 40x, o średnicy 0,5 mm).

    Czyli niby ok,stanu zapalnego nie na, a komórki NK na górnej granicy ale jeszcze prawidłowe.

    Cisnąć dalej diagnostykę?
    Czy górna granica NK jest wystarczająca?

    sylstaa lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 929 4083

    Wysłany: 7 marca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 400 🥹

    Hope85, Muczylando, Linka89, Kingus 1, Loraa, Nowa31, Mq1991, Yahu, sylstaa, merci, just_a_girl, Kasiak89, Anka84, Honorka, Milagro ❤️‍🩹, Valletta, Woczekiwaniu, krakowiankq, MagdaLena88, wombi, Lajla87_87, Mary27, domi_, Nessie, evcix84, alittle, Karo_27, Mandi41, Karolaaas, KarolinaKika, Patrycja1992, Czarna_owieczka, Ewa89_89, Puszkina lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 7 marca, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Beta 400 🥹

    To się dzieje naprawdę 😊 💚
    Mam tutaj dobre przeczucia 🤞

    A jak się czujesz?

    Loraa, Lunkaaway lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 7 marca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej dziewczyny

    Mam wyniki kontrolnej biopsji:

    Obraz błony śluzowej jamy macicy jak we wczesnej fazie wydzielniczej.Odczyn immunohistochemiczny limfocytów endometrialnych:
    - CD 138: 0/1 d.p.w. (duże pole widzenia - 40x, o średnicy 0,5 mm).
    - CD 56: 54/1 d.p.w. (duże pole widzenia - 40x, o średnicy 0,5 mm).

    Czyli niby ok,stanu zapalnego nie na, a komórki NK na górnej granicy ale jeszcze prawidłowe.

    Cisnąć dalej diagnostykę?
    Czy górna granica NK jest wystarczająca?
    Ładnie spadło🙂

    Masz na wyniku normę dla CD56? Ja spotkałam się z różnymi w zależności od laba.

    Cień lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 7 marca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie głupie pytanie przy sobocie - jak to jest z okresem po DuoStim i po punkcji?

    Pytam bo obecnie jestem 10 dni po punkcji plus to moj 42 dzien cyklu, duphaston odstawiłam dzień przed punkcja.
    Czuję się kiepsko, ale miesiączki nadal brak. Czy ten DuoStim wplywa jakoś na cykl? Czy to już menopauza? 😅
    Przegrzebalam internet i nie znalazlam info żeby jakoś to mialo opóźniać cykl 😑

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 marca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ładnie spadło🙂

    Masz na wyniku normę dla CD56? Ja spotkałam się z różnymi w zależności od laba.


    Mam 😊

    Zalecane normy:
    CD138 < 2/1 d.p.w. - odczyn ujemny, CD138 > lub równy 2/1 d.p.w. - odczyn dodatni (chronic endometritis) CD 56 > 60/1 d.p.w. - odczyn dodatni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca, 13:54

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 7 marca, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Mam 😊

    Zalecane normy:
    CD138 < 2/1 d.p.w. - odczyn ujemny, CD138 > lub równy 2/1 d.p.w. - odczyn dodatni (chronic endometritis) CD 56 > 60/1 d.p.w. - odczyn dodatni.
    To dość dobrze to wygląda!

    Ja powyżej tej normy (chyba miałam koło 90) dostałam intralipid co 2tyg od Jarosz. Będzie konsultować wynik z immuno?

    Cień lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 marca, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    To dość dobrze to wygląda!

    Ja powyżej tej normy (chyba miałam koło 90) dostałam intralipid co 2tyg od Jarosz. Będzie konsultować wynik z immuno?


    Tak konieczne, bo w Bocianie średnio mają pojęcie o immunologii.
    Mam poradę u dr Jarosz, ale dopiero na koniec kwietnia.
    Będę jeszcze szukać w Warszawie immunologa stacjonarnie. Słyszałam dobre opinie o profesor Małgorzacie Jerzak.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 7 marca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Mi Sydor przepisał immunoglobuliny, a wyniki immunologiczne miałam w normie.. to był zestaw tzw ostatniej szansy.. tak samo miałam accofil który polepsza implantację mimo,że kiry miałam ok.. testu iple też nie robiłam..
    Może i poszłabym do Sydora jeszcze raz, tylko to kolejny raz kiedy byśmy powiedzieli - a może jeszcze to. Już mam się nie chce. Już mi się nie chce dbać o siebie 😅
    I znowu czas by leciał
    Wracamy do OA

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 7 marca, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Beta 400 🥹
    Lunka super! Gratulacje!
    Oby tak dalej ☺️

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3557

    Wysłany: 7 marca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Może i poszłabym do Sydora jeszcze raz, tylko to kolejny raz kiedy byśmy powiedzieli - a może jeszcze to. Już mam się nie chce. Już mi się nie chce dbać o siebie 😅
    I znowu czas by leciał
    Wracamy do OA

    Słuchaj ♥️
    To jedyny i słuszny doradca 🫶

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3557

    Wysłany: 7 marca, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Beta 400 🥹

    Cudne wiadomości 🥹🥹🥹

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 7 marca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Mam takie głupie pytanie przy sobocie - jak to jest z okresem po DuoStim i po punkcji?

    Pytam bo obecnie jestem 10 dni po punkcji plus to moj 42 dzien cyklu, duphaston odstawiłam dzień przed punkcja.
    Czuję się kiepsko, ale miesiączki nadal brak. Czy ten DuoStim wplywa jakoś na cykl? Czy to już menopauza? 😅
    Przegrzebalam internet i nie znalazlam info żeby jakoś to mialo opóźniać cykl 😑


    U mnie miesiączka po pierwszej i drugiej stymulacji pojawiła się około 5 dni po punkcji. Natomiast po trzeciej i czwartej po około 10-12 dniach, więc to chyba różnie bywa. Dwie ostatnie stymulację miałam z Provera.

    Hope85 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 7 marca, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Dziękuję, bardzo dobrze się czuje 🙂
    Wykorzystałam ostatnie dni na zwolnieniu bardzo miło i relaksująco, aż chciałoby się więcej wolnego😀
    Mimo zwiększenia od środy progesteronu, dalej nie drzemkuje w ciągu dnia, zobaczymy jak przyszły tydzień i powrót do pracy. Oby dalej tak leciał czas!


    Teraz taka ładna pogoda, więc na pewno lepiej siedzi się w domu, niż w "czterech ścianach" firmy.
    Może obędzie się bez drzemek. Pewnie każda z nas reaguje inaczej na proga, więc oby u Ciebie było w miarę dobrze. 🙂

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 566 1027

    Wysłany: 7 marca, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Beta 400 🥹
    Super, trzymam kciuki za dalsze🥰

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • agelee Koleżanka
    Postów: 57 8

    Wysłany: 8 marca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Mam nietypową sytuację. Chciałabym po 4 nieudanych próbach invitro w programie rządowym wrócić do stymulacji lub inseminacji. Nawet nie wrócić, ja nigdy nie stymulowałam cyklu przed invitro! Od razu dostałam kwalifikację do invitro. Okazało się, że mój organizm bardzo nietypowo reaguje na dawki leków i nie da się w ogóle przewidzieć efektów stymualcji. Pobrali mi maksymalnie 2 komórki i nigdy żaden zarodek nie dotrwał do blastocysty. Obecnie chcę zrobić przerwę, bo przez 1,5 roku miałam 4 stymulacje na maksymalnych dawkach leków (450UI). Ale jednocześnie chciałabym mieć monitoring bo mam skłonność do torbieli po owulacji. I może spróbować lekkiej stymualcji do naturalnych starań (Clo, Lametta). Piszę, bo nie wiem gdzie się coś takiego robi? Czy każda klinika kobieca, nawet ta która nie zajmuje się invitro, przeprowadza takie stymualcje? Miałam robioną drożność jajowodów w maju 2024, może trzeba będzie powtórzyć. Morfologia nasienia 4%. Moje AMh 1,6. Wiek ja: 37, on: 38.

  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 8 marca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agelee wrote:
    Cześć Dziewczyny! Mam nietypową sytuację. Chciałabym po 4 nieudanych próbach invitro w programie rządowym wrócić do stymulacji lub inseminacji. Nawet nie wrócić, ja nigdy nie stymulowałam cyklu przed invitro! Od razu dostałam kwalifikację do invitro. Okazało się, że mój organizm bardzo nietypowo reaguje na dawki leków i nie da się w ogóle przewidzieć efektów stymualcji. Pobrali mi maksymalnie 2 komórki i nigdy żaden zarodek nie dotrwał do blastocysty. Obecnie chcę zrobić przerwę, bo przez 1,5 roku miałam 4 stymulacje na maksymalnych dawkach leków (450UI). Ale jednocześnie chciałabym mieć monitoring bo mam skłonność do torbieli po owulacji. I może spróbować lekkiej stymualcji do naturalnych starań (Clo, Lametta). Piszę, bo nie wiem gdzie się coś takiego robi? Czy każda klinika kobieca, nawet ta która nie zajmuje się invitro, przeprowadza takie stymualcje? Miałam robioną drożność jajowodów w maju 2024, może trzeba będzie powtórzyć. Morfologia nasienia 4%. Moje AMh 1,6. Wiek ja: 37, on: 38.

    Odpisałam Ci w innym wątku, ale przekopiuję swoją odpowiedź też tutaj:
    Mam tak samo, żadnego monitoringu, żadnej stymulacji, żadnej inseminacji, od razu skierowali mnie na IVF i olbrzymie dawki hormonów, gdzie miałam jeszcze silniejsze stymulacje (w ostatniej 375 Gonal, 150 Menopur) i też efekty słabe. Podobno kobiety takie jak my "poor responder" reagują lepiej na słabszych dawkach, ale pewnie zależy to od osoby.
    Inseminacje i monitoringi można zrobić w wielu miejscach, klinikach niepłodności i innych klinikach, musisz sprawdzić.
    Ja jestem zbyt niecierpliwa żeby znowu próbować IV stymulacji, więc próbuje z AK, ale Tobie życzę powodzenia przy kolejnej próbie (a najlepiej żeby udało się naturalnie) ☺️✊🍀

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 8 marca, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    U mnie miesiączka po pierwszej i drugiej stymulacji pojawiła się około 5 dni po punkcji. Natomiast po trzeciej i czwartej po około 10-12 dniach, więc to chyba różnie bywa. Dwie ostatnie stymulację miałam z Provera.

    To niesamowite, że sam fakt napisania na forum spowodowal, że pół dnia później dostałam okres 🤪
    Wracam do żywych. Nigdy nie sądziłam że aż tak będę się cieszyć z takiej okazji 😅

    @mq, przepraszam że z opóźnieniem, ale chciałabym Ci dać znać, że bardzo mi przykro, że tak to się wszystko skończyło 😞 życzę Ci dużo siły 💚

    Nie wiem jak jest u Was, ale zdalam sobie sprawę że każde niepowodzenie którejś z dziewczyn przywołuje te trudne emocje, których się doświadczyło w podobnej sytuacji. Potrzeba czasu aby znowu to w sobie zaleczyć i wrócić tu z gotowością do wsparcia.

    Zmieniając temat, widzę że @domi na wyjeździe, a jak Wam mija weekend? 🙂 Ja ostatnio podciagam się kulturalnie i dzisiaj mam w planach teatr.

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ