Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1534 2993

    Wysłany: 8 marca, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam z weekendowej pogody w moim ogrodzie. Trochę popracowałam w ziemi i od razu dużo lepsze samopoczucie. Brakowało mi tego 😄a teraz popijam kawkę na tarasie i jem różane makaroniki😘 mam nadzieję, że dziś świętujecie!

    just_a_girl, merci, domi_ lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 8 marca, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wydałam w piątek i sobotę kupę kasy na kwiatki pod balkon 😅
    Trochę już posadziłam, ale reszta do środy musi poczekać, bo za chwilę goście będą.
    No i muszę rozsądnie zaplanować gdzie co powinno rosnąć 😁

    MagdaLena88, domi_, Cień, merci, just_a_girl, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 8 marca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miał być weekend prac w ogrodzie, przycinanie wierzb, wytyczanie miejsc pod nowe liliowce, a jest weekend z lekami na infekcje zatok i ucha 🤦‍♀️ wyszło przypadkiem jak poszłam na wizytę do rodzinnego z prośbą o skierowania na pakiet badań pod kątem wizyty u immuno (wiecie, morfo, witaminy, tsh itp, żeby na świeżo mieć) i mu zgłosiłam, że mnie trochę boli gardło i katar mi spływa do wewnątrz.
    Nie ma tego złego, bo rodzinny wypisał mi skierowanie na praktycznie wszystko co potrzebuję :)
    Także ja sobie w tych krzakach pomalutku coś tam działam. Zarodek już na nas czeka, teraz czas na jeszcze lepsze przygotowanie środowiska dla niego ☺️

    Mary27, Woczekiwaniu, Kasiak89, Cień, just_a_girl, domi_ lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 8 marca, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Na pewno będę się jeszcze nieraz radzić, bo Wasza pomoc jest nieoceniona 🫶 gdyby nie to forum, to sama nie wiem na jakim etapie diagnostyki bym była.
    W ogóle jestem bardzo wdzięczna, że powstał akurat ten wątek ❤️
    Co do dwóch zarodków, to mój lekarz twierdzi, że jeśli przyczyną poronień jest reakcja immunologiczna, to przy podaniu dwóch zarodków odpowiedź mojego organizmu może być jeszcze silniejsza, wiec najprawdopodobniej moglibyśmy stracić oba zarodki. Muszę o to zapytać jeszcze dr Jarosz na wizycie.

    Zobacz moją stopkę, dopiero dwa zarodki dały zdrową ciążę.

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • agelee Koleżanka
    Postów: 57 8

    Wysłany: 8 marca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Odpisałam Ci w innym wątku, ale przekopiuję swoją odpowiedź też tutaj:
    Mam tak samo, żadnego monitoringu, żadnej stymulacji, żadnej inseminacji, od razu skierowali mnie na IVF i olbrzymie dawki hormonów, gdzie miałam jeszcze silniejsze stymulacje (w ostatniej 375 Gonal, 150 Menopur) i też efekty słabe. Podobno kobiety takie jak my "poor responder" reagują lepiej na słabszych dawkach, ale pewnie zależy to od osoby.
    Inseminacje i monitoringi można zrobić w wielu miejscach, klinikach niepłodności i innych klinikach, musisz sprawdzić.
    Ja jestem zbyt niecierpliwa żeby znowu próbować IV stymulacji, więc próbuje z AK, ale Tobie życzę powodzenia przy kolejnej próbie (a najlepiej żeby udało się naturalnie) ☺️✊🍀
    Dziękuję za odpowiedź! Oczywiście lakarze mówią, że AK ale ja nie mogę się z tym jeszcze pogodzić póki mam pieniądze :( Rozważam Czechy i ministymulację. Mam poczucie 4 zmarnowanych procedur bo pewnie jest jakiś sposób stymualcji, który na mnie zadziała, ale trzeba znaleźć odpowiedniego lekarza...

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 8 marca, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agelee wrote:
    Dziękuję za odpowiedź! Oczywiście lakarze mówią, że AK ale ja nie mogę się z tym jeszcze pogodzić póki mam pieniądze :( Rozważam Czechy i ministymulację. Mam poczucie 4 zmarnowanych procedur bo pewnie jest jakiś sposób stymualcji, który na mnie zadziała, ale trzeba znaleźć odpowiedniego lekarza...
    Tak jak piszesz, trzeba znaleźć dobrego lekarza. My idąc do kliniki zaczęliśmy od IUI, pierwsza dała ciążę niestety poroniłam. Potem 3 kolejne nic, weszliśmy na ścieżkę ivf, efekty jak w stopce.
    Pytanie skąd jesteś, co masz przebadane, bo nie wiadomo za bardzo co można Ci podpowiedzieć.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Evita_ Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 9 marca, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie udzielam się za bardzo tylko podczytuje, ale dzisiaj muszę się wyżalić. Zaczęłam kolejną procedurę dzisiaj miałam usg jak idzie stymulacja. Tylko 3 pęcherzyki. W tym na lepszym jajniku tylko jeden. Jestem po mezoterapii... Myślałam, że będzie lepiej. Czy miałyście może mezoterapię? Jak to u Was wygładało. Mi chyba nie pomoglo, jeszcze do tego amh zmalało...

    💃37
    🧍38

    Endometrioza, adenomioza, torbiele na jajnikach
    Amh 0,6 -> 0,4

    12/2024 cb 💔

    I IVF Marzec 2025
    Gonal f 300, 1 🥚ET morula z 5 doby ❌
    II IVF maj 2025
    Podwójna stymulacja Menopur 300, rekovelle 18, w drugiej fazie bemfola 225, lametta 2,5 ➡️ 1 🥚, 1❄️3BB 🥹
    Lipiec FET beta 1,06 ❌
    12/2025 mezoterapia
    III IVF marzec 2026 gonal f 300 1🥚, 1❄️3BB
    Kwiecień stymulacja przerwana, brak pecherzyków
    IV IVF maj 4🥚, 0❄️
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 9 marca, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostałam wyniki badań zarodków, które wyjątkowo pojawiły się późno (4 tygodnie od zakończenia hodowli), ale było warto czekać, bo wynik jest niewiarygodny. Mamy 4 zdrowe zarodki 🥰, 1 mozaika wysokiego stopnia i dwa nieinformatywne, które pewnie jeszcze raz będą wysłane badań. Nawet nie śniłam o takim wyniku. Przy translokacji męża można powiedzieć, że to spełnienie marzeń.
    Ehhh teraz czas przygotowania do transferu, czyli konsultacja u Jarosz, biopsja endometrium, immunospresja (o ile zdecydujemy się na leczenie proponowane przez dr J). Druga stymulacja dała nam najwięcej zdrowych zarodków, bo aż 3. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca, 13:06

    Milagro ❤️‍🩹, just_a_girl, Mq1991, Lajla87_87, Hope85, Nessie, MagdaLena88, merci, Nadziejka92, krakowiankq, Valletta, domi_, sylstaa, Yahu, Karolaaas, Kasiak89, Mary27, Honorka, evcix84 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 9 marca, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dzisiaj dostałam wyniki badań zarodków, które wyjątkowo pojawiły się późno (4 tygodnie od zakończenia hodowli), ale było warto czekać, bo wynik jest niewiarygodny. Mamy 4 zdrowe zarodki 🥰, 1 mozaika wysokiego stopnia i dwa nieinformatywne, które pewnie jeszcze raz będą wysłane badań. Nawet nie śniłam o takim wyniku. Przy translokacji męża można powiedzieć, że to spełnienie marzeń.
    Ehhh teraz czas przygotowania do transferu, czyli konsultacja u Jarosz, biopsja endometrium, immunospresja (o ile zdecydujemy się na leczenie prognozowane przez dr J). Druga stymulacja dała nam najwięcej zdrowych zarodków, bo aż 3. 🙂
    Piękna wiadomość ☺️☺️

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 929 4083

    Wysłany: 9 marca, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 dpt beta 921 🥹

    Muczylando, Woczekiwaniu, just_a_girl, Lajla87_87, Mq1991, Hope85, Valletta, Nessie, MagdaLena88, merci, krakowiankq, jabk0va, Kingus 1, wombi, domi_, sylstaa, Karo_27, Milagro ❤️‍🩹, Ewa89_89, alittle, Yahu, dallia, Anka84, Karolaaas, Mandi41, Kasiak89, Mary27, Honorka, evcix84, KarolinaKika, Cara, Puszkina lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 9 marca, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dzisiaj dostałam wyniki badań zarodków, które wyjątkowo pojawiły się późno (4 tygodnie od zakończenia hodowli), ale było warto czekać, bo wynik jest niewiarygodny. Mamy 4 zdrowe zarodki 🥰, 1 mozaika wysokiego stopnia i dwa nieinformatywne, które pewnie jeszcze raz będą wysłane badań. Nawet nie śniłam o takim wyniku. Przy translokacji męża można powiedzieć, że to spełnienie marzeń.
    Ehhh teraz czas przygotowania do transferu, czyli konsultacja u Jarosz, biopsja endometrium, immunospresja (o ile zdecydujemy się na leczenie proponowane przez dr J). Druga stymulacja dała nam najwięcej zdrowych zarodków, bo aż 3. 🙂

    Fantastycznie! To tak cieszy 🥰
    Krok milowy dla Was w tej drodze ❤️

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 9 marca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dzisiaj dostałam wyniki badań zarodków, które wyjątkowo pojawiły się późno (4 tygodnie od zakończenia hodowli), ale było warto czekać, bo wynik jest niewiarygodny. Mamy 4 zdrowe zarodki 🥰, 1 mozaika wysokiego stopnia i dwa nieinformatywne, które pewnie jeszcze raz będą wysłane badań. Nawet nie śniłam o takim wyniku. Przy translokacji męża można powiedzieć, że to spełnienie marzeń.
    Ehhh teraz czas przygotowania do transferu, czyli konsultacja u Jarosz, biopsja endometrium, immunospresja (o ile zdecydujemy się na leczenie proponowane przez dr J). Druga stymulacja dała nam najwięcej zdrowych zarodków, bo aż 3. 🙂

    Wspaniale 🥳😍🤩 Gratulacje!
    Z takim arsenałem to się nie może nie udać 😎
    Teraz tylko dobre przygotowanie i niech się dzieją cuda 💚

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 9 marca, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Wspaniale 🥳😍🤩 Gratulacje!
    Z takim arsenałem to się nie może nie udać 😎
    Teraz tylko dobre przygotowanie i niech się dzieją cuda 💚


    Dzisiaj powróciła mi wiara w to, że to może się udać. Sporą diagnostykę mamy za sobą, jakiś plan leczenia jest w głowie i kilka szans na transfer. 🙂 Jestem za to bardzo wdzięczna. 🥰

    merci, Hope85, Nadziejka92, krakowiankq, domi_, Karo_27, just_a_girl, Yahu, Kasiak89, evcix84 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 9 marca, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    14 dpt beta 921 🥹


    Wspaniałe wieści. 🥰

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 9 marca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu Zrobiłaś kawał roboty i na pewno będziesz solidnie przygotowana 🍀❤️ super, że takie dobre wiadomości dzisiaj
    Lunkaaway I będzie jeszcze wyżej 💚🤞🏻🚀

    Woczekiwaniu, Lunkaaway, evcix84 lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 9 marca, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @just_a_girl, a Ty tam przypadkiem jakiś testów w krzakach nie robisz? 🤪
    podziel się z ciociami 😊

    Woczekiwaniu, Lajla87_87, domi_, Karo_27, Yahu, just_a_girl, Karolaaas, Kasiak89, Mary27, evcix84 lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 9 marca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dzisiaj dostałam wyniki badań zarodków, które wyjątkowo pojawiły się późno (4 tygodnie od zakończenia hodowli), ale było warto czekać, bo wynik jest niewiarygodny. Mamy 4 zdrowe zarodki 🥰, 1 mozaika wysokiego stopnia i dwa nieinformatywne, które pewnie jeszcze raz będą wysłane badań. Nawet nie śniłam o takim wyniku. Przy translokacji męża można powiedzieć, że to spełnienie marzeń.
    Ehhh teraz czas przygotowania do transferu, czyli konsultacja u Jarosz, biopsja endometrium, immunospresja (o ile zdecydujemy się na leczenie proponowane przez dr J). Druga stymulacja dała nam najwięcej zdrowych zarodków, bo aż 3. 🙂

    Gratulacje! :)

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 9 marca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dzisiaj dostałam wyniki badań zarodków, które wyjątkowo pojawiły się późno (4 tygodnie od zakończenia hodowli), ale było warto czekać, bo wynik jest niewiarygodny. Mamy 4 zdrowe zarodki 🥰, 1 mozaika wysokiego stopnia i dwa nieinformatywne, które pewnie jeszcze raz będą wysłane badań. Nawet nie śniłam o takim wyniku. Przy translokacji męża można powiedzieć, że to spełnienie marzeń.
    Ehhh teraz czas przygotowania do transferu, czyli konsultacja u Jarosz, biopsja endometrium, immunospresja (o ile zdecydujemy się na leczenie proponowane przez dr J). Druga stymulacja dała nam najwięcej zdrowych zarodków, bo aż 3. 🙂
    Kochana, ale cudownie🥰 bardzo się cieszę💜
    Lunkaaway wrote:
    14 dpt beta 921 🥹
    Fantastycznie✨💜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca, 14:48

    Woczekiwaniu, Lunkaaway lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 9 marca, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    14 dpt beta 921 🥹
    Gratuluję ❤️ niech pięknie rośnie dalej ✊️
    Woczekiwaniu wrote:
    Dzisiaj dostałam wyniki badań zarodków, które wyjątkowo pojawiły się późno (4 tygodnie od zakończenia hodowli), ale było warto czekać, bo wynik jest niewiarygodny. Mamy 4 zdrowe zarodki 🥰, 1 mozaika wysokiego stopnia i dwa nieinformatywne, które pewnie jeszcze raz będą wysłane badań. Nawet nie śniłam o takim wyniku. Przy translokacji męża można powiedzieć, że to spełnienie marzeń.
    Serdecznie gratuluję 🥰 wspaniała wiadomość 😊

    Lunkaaway, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Justyna91 Nowa
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 marca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Drogie Weteranki - jak radzicie sobie z zastrzykami podskórnymi? Chodzi mi o to, że nie znoszę tego, bardzo mnie to stresuje. A niestety od transferu mam dołożone dodatkowe leki w podaniu podskórnym :(

    *Starania od 3 lat
    *Ona: 91', On: 90
    *3 nieudane transfery zarodków 5AA, 5AB, 5BB
    *KIR Bx ale brak większości implantacyjnych
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ