🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
@Just a girl
Zazdroszczę tego luzu. Chociaż wiem, że samo się to nie pojawiło. Musiałaś to wypracować.
Chciałabym osiągnąć taki stan zen „niech się dzieje”.
Od 2019 roku wszystko układam pod ciążę i zapomniałam, jak to jest po prostu żyć.
W sumie robię te plany tylko po to, by mieć złudzenie kontroli nad życiem.
Ostatnie lata były tak pełne wydarzeń, że trudno się w tym odnaleźć.
Edit.
Kciuki za betę 🤞Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 20:59
🌸 1982 | 🦋 Hashimoto | 🌺 endo/ adeno | 🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T (het.) | PAI-1 4G/5G (het.)
💉 IVF od 2019 r.
→ 8 procedur IVF/ICSI (7 stymulacji + 1 AZ)
→ bardzo niska odpowiedź: często 0 oocytów, maks. 1 pęcherzyk
🔹 Transfery: 5× ET/KET (zarodki 2-dniowe) → ✖
🔹 MZ 2024/2025 → 2× CB 🤍
🔹 AZ VI’2025 → ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 Biopsja endometrium
CD138: 44/1 d.p.w.
CD56: 192/1 d.p.w.
💊 Leczenie: ciprofloxacin, metronidazol, doxycyclinum
🗓 Luty 2026 – biopsja kontrolna
CD138: 0/1 d.p.w.
CD56: 54/1 d.p.w.
🏥 Obecnie: Bocian Warszawa | wcześniej Novum (2019–2024)
➡️ Plan: kolejny transfer AZ – IV 2026?
„Przekonaj się, co się stanie, jeśli się nie poddasz.” 🤍 -
Trafiłam na cudowną psycholog w sierpniu, od razu "kliknęło". Każde spotkanie daje mi takie hmm oczyszczenie, układam sobie w głowie cały ten bałagan, bez żadnych "musi Pani to czy tamto". Na pierwszą wizytę jak poszłam, to po pierwszych 2 zdaniach już pękłam i łzy mi ciurkiem płynęły. Pani psycholog podała mi wtedy chusteczki i powiedziała coś, co mnie do niej bardziej przekonało.alittle wrote:Jak oceniasz rolę psychologa w tym kontekście? Zastanawiam się nad nim mocno.
W każdym razie, gorąco polecam takie spotkania.👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ 3.1.2 👎
V IVF AZ ⏳️
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, niedobory żelaza, NK19%, CD4+/CD8+ przy górnej granicy normy, rozjechane cytokiny
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter (-), CA125, celiakia (-), gastroskopia
Ferrytyna 1,9 (8/25)‼️➡️ 40 (02/26)
Homocysteina 5,6 (12/25)✅️
⏳️antytrombina III, białko S, białko C
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
out of order -
Hej dziewczyny,
Chcemy zmienić klinikę w ramach rządowego programu 2024-2028. Chcemy się przenieść z Parens do nOvum (jesteśmy zdecydowani, klinika i lekarz z polecenia od kilku osób) i teraz chciałam bardzo prosić o pomoc, może macie doświadczenie już w takich zmianach.
Jesteśmy po drugim zakończonym cyklu (brak zarodków po stymulacji). Mamy wizytę zapisana na 26 marca w nOvum i chcielibyśmy wtedy, jeśli to będzie możliwe, dokonać zmiany realizatora, tj podpisać wszystkie dokumenty.
Czy możemy to zrobić na tej właśnie wizycie w nowej klinice? Czy też wcześniej musimy powiadomić o zmianie realizatora nasza obecna klinikę Parens, zanim będziemy mogli podpisać dokumenty z nową kliniką?
Trochę się pospieszyłam i zdążyłam dziś popołudniu wysłać formularz do Parens z prośbą o zmianę realizatora i przesłanie dokumentów medycznych do nOvum - teraz myślę, czy się z tego nie wycofać, poprosić tylko o przesłanie kopii dokumentów, a formalnie zmieniać realizatora na spokojnie, już podczas tej wizyty w nowej klinice. -
Dziewczyny, na dziś wiemy, że nic nie wiemy 😅
Coś ruszyło, ale niziutko, beta 9,5, dziś 6dpt
Transfer 15:30, beta robiona o 18:00.
Zarodek 4AB z 5tego dnia.
Wiadomo, teoretycznie może jeszcze ruszyć, ale może to być biochem. Będę aktualizować, jak będę mieć jakieś info. Nie wiem jeszcze kiedy zdecyduje się na powtórkę.
Niemniej, do takiego punktu jeszcze nigdy nie doszliśmy, co na swój sposób daje nadzieję i szczyptę radości 🥹Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 22:16
alittle, Karo_27 lubią tę wiadomość
starania od 04.2023
03.2025 IVF nr 1
14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
19.03 I transfer ❄️3AB ❌
18.04 biopsja endometrium:
CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
25.07 II transfer ❄️6BB ❌
09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
07.11 minihisteroskopia
diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
03.03.2026 transfer nr 3 🌈⌛
👩🏻'95 (30)
AMH = 1,6 (08.2025)
hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅
adenomioza ❌
👨🏻'95 (30)
morfologia 0% / 4% / 1% ❌
MSOME 0% ❌ -
Niestety formalnie nie pomogę, bo od początku jesteśmy w Novum. Jakiego lekarza wybraliście?Szopka wrote:Hej dziewczyny,
Chcemy zmienić klinikę w ramach rządowego programu 2024-2028. Chcemy się przenieść z Parens do nOvum (jesteśmy zdecydowani, klinika i lekarz z polecenia od kilku osób) i teraz chciałam bardzo prosić o pomoc, może macie doświadczenie już w takich zmianach.
Jesteśmy po drugim zakończonym cyklu (brak zarodków po stymulacji). Mamy wizytę zapisana na 26 marca w nOvum i chcielibyśmy wtedy, jeśli to będzie możliwe, dokonać zmiany realizatora, tj podpisać wszystkie dokumenty.
Czy możemy to zrobić na tej właśnie wizycie w nowej klinice? Czy też wcześniej musimy powiadomić o zmianie realizatora nasza obecna klinikę Parens, zanim będziemy mogli podpisać dokumenty z nową kliniką?
Trochę się pospieszyłam i zdążyłam dziś popołudniu wysłać formularz do Parens z prośbą o zmianę realizatora i przesłanie dokumentów medycznych do nOvum - teraz myślę, czy się z tego nie wycofać, poprosić tylko o przesłanie kopii dokumentów, a formalnie zmieniać realizatora na spokojnie, już podczas tej wizyty w nowej klinice.
34 lata
Azoospermia- udana biopsja mTese
2019-ICSI 🧡
2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
2026- III ICSI -
Ememm wrote:Niestety formalnie nie pomogę, bo od początku jesteśmy w Novum. Jakiego lekarza wybraliście?

Bardzo nam polecano dr Langner, także te Doktor wybraliśmy:) choć dziś zaczęłam czytać na tym forum, że w nOvum tak naprawdę nie ma lekarza prowadzącego, oni się zmieniają, co trochę mnie zmartwiło. Ale skoro od początku jesteś w nOvum, to zakładam, że masz dobre odczucia?
-



