Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 15 marca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, daję znać że Lunkaaway odpoczywa od forum i dziękuje Wam za pamięć i wsparcie 😊

    Karolaaas, merci, krakowiankq, Monixma, Linka89, Honorka, sylstaa, Yahu, just_a_girl, Mary27, Woczekiwaniu, Valletta, Kingus 1, Lajla87_87, Puszkina, evcix84, Nessie, domi_ lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 15 marca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Jak się czujesz na kilka dni przed?💜
    Dziękuje, że pytasz ♥️.
    Czuje się dobrze, wydaje mi się że zrobiłam wszystko co w mojej mocy aby się tym razem udało. Wewnętrznie czuje spokój i staram się myśleć pozytywnie, we wtorek mam 5 sesję akupunktury, wygrzeję się ostatni raz pod tą specjalną lampą aby kropek miał jak najlepsze warunki🤗. Kupiłam sobie już książkę mojej ulubionej pisarki i będę głównie czytać po i się relaksować 🫠.
    W klinice nawet lekarka zaproponowała mi l4 po transferze🤭, ale stwierdziłam że zostanę w domu i będę pracować i gdzieś za dwa tygodnie pojawię się w biurze po 2 betach. Plan już jest, zobaczymy jak pójdzie z jego realizacją😉.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca, 11:13

    merci, krakowiankq, laurkasiczek, Lajla87_87, sylstaa, Yahu, just_a_girl, Mary27, Cara, Hope85, Puszkina, evcix84, domi_ lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 15 marca, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Jesteśmy z Just_a_girl w jednym klinice, ale u innych lekarzy i zobaczcie… Mój dr przy każdym transferze zlecał mi oznaczenie proga 1 lub 2dpt, a teraz dodatkowo pilnował poziomu wg zaleceń Janowca.
    Nie rozumiem tego, chyba każdy pacjent powinien być traktowany tak samo skoro jesteśmy w tym samym programie na tych samych zasadach i to jeszcze w jednej klinice🙄

    Albo przykład z mojej kliniki:
    Jeden lekarz kazał przyjść na pierwsze usg w 17-18dpt a drugi krzywił się na wizytę w 28dpt bo za wcześnie.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 15 marca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Albo przykład z mojej kliniki:
    Jeden lekarz kazał przyjść na pierwsze usg w 17-18dpt a drugi krzywił się na wizytę w 28dpt bo za wcześnie.
    Dodam przykład ze swojej kliniki, moja dr widząc cd138 5/10 daje antybiotyki, drugi lekarz widząc taki sam wynik twierdzi że można podejsc do transferu bo to taki wynik graniczny.
    Wychodzę z założenia, że ufam ale sprawdzam. Na wizyty zawsze chodzę z listą pytań. Całe szczęście nasza dr już mnie na tyle zna, że jej to nie dziwi, a jak raz miałam 1 pytanie to była wręcz zaskoczona że tak mało 😅.

    krakowiankq, sylstaa, just_a_girl, Karolaaas, evcix84, domi_ lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 15 marca, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Zerknij w program :)
    https://www.gov.pl/web/zdrowie/leczenie-nieplodnosci-obejmujace-procedury-medycznie-wspomaganej-prokreacji-w-tym-zaplodnienie-pozaustrojowe-prowadzone-w-osrodku-medycznie-wspomaganej-prokreacji-na-lata-2024-2028

    Edit: część klinik nie zleca oznaczenia hormonów, tak samo jak dają małe dawki progesteronu albo zlecają duphaston (syntetyk który nie wchodzi z krwi) czy luteinę (słabo podnosi poziom progesteronu).

    Faktycznie, doczytałam, że przy kriotransferze można do 3 razy sprawdzać poziom E2, proga w ramach refundacji. U mnie był sprawdzany raz, przed transferem. Wiecie co, to jest trochę obciach, ja już byłam mądrzejsza, ale ile pacjentów jest tak byle jak prowadzonych w nieświadomości, to aż przykro.

    Tym razem środki do klinik teoretycznie są rozdzielane wg skuteczności klinik na cykl leczenia/transfer, jestem bardzo ciekawa czy to wpłynie jakkolwiek na podejście lekarzy.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 15 marca, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Faktycznie, doczytałam, że przy kriotransferze można do 3 razy sprawdzać poziom E2, proga w ramach refundacji. U mnie był sprawdzany raz, przed transferem. Wiecie co, to jest trochę obciach, ja już byłam mądrzejsza, ale ile pacjentów jest tak byle jak prowadzonych w nieświadomości, to aż przykro.

    Tym razem środki do klinik teoretycznie są rozdzielane wg skuteczności klinik na cykl leczenia/transfer, jestem bardzo ciekawa czy to wpłynie jakkolwiek na podejście lekarzy.
    Jak tak będą rozdzielać to ja zaraz będę musiała za wszystko płacić, albo pogonią nas w cholerę 😅

    Hope85 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 15 marca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Jak tak będą rozdzielać to ja zaraz będę musiała za wszystko płacić, albo pogonią nas w cholerę 😅

    Dokładnie to samo pomyślałam 😅 Że będą rezygnować z pacjentek które im obniżają statystyki 🤪

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 16 marca, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet mi nie przeszło przez myśl, że mogłoby się to odbić w ten sposób na pacjentkach. To byłoby skandaliczne. Z drugiej strony są jednak teraz te standardy krótszego czekania na transfer, nowa procedurę, których muszą się trzymać. Gorzej chyba z KD, AZ o tyle, że nie ma maksymalnych czasów oczekiwania 😟

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • SandraSandra Autorytet
    Postów: 350 562

    Wysłany: 16 marca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 12 dpt i beta 7 💔

    🎀Jagoda🎀 💜 21/06/2018 💜
    Starania o rodzeństwo od 2020 Ona: 👩🏻-32lat.
    On:👨🏻‍🦲-37 lat

    🌸2023🌸
    🔹5 IUI ❌
    🌸2024:🌸🔹11.01.2024 naturalny cud ⏸️
    🔹31.01.2024 poronienie 💔
    🔹 6-7 IUI ❌
    🌸2025🌸
    🔹07/ start IVF
    🔹 Zapłodnionych 3 - żaden nie przetrwał
    🔹13/08 transfer odwołany 💔
    💜💜💜💜💜💜💜💜💜
    🔹Start wrzesień❤️‍🩹
    🔹od 22/09 stymulacja
    🔹10/10 (mamy dwa) ❄️ ❄️
    🔹05/11 transfer I 💔 👎🏻
    🔹05/12 transfer II 💔 👎🏻
    🌸2026🌸
    🔹stymulacja
    🔹31.01 transfer III świeży 5BA 💔
    🔹04.03 transfer IV
    🔹 09.03. 5dpt ⏸️ (cień kreseczki)
    🔹13.03 9dpt beta 34.
    🔹16.03 12dpt beta 7. 💔💔

    🔹został jeden ❄️🌈
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    ✨Bo nadzieja umiera ostatnia✨
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 16 marca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraSandra wrote:
    U mnie dziś 12 dpt i beta 7 💔


    Bardzo mi przykro mi. 🫂 Daj sobie chwilę, aby odetchnąć i stanać na nogi. 😞 To trudny czas gdy beta zaczyna spadać.

    Widzę, że masz za sobą już kilka nieudanych transferów i poronienie. Jeśli będziesz miała siłę i ochotę to może napisz jakie badania masz zrobione i czy podchodziłaś do transferu z jakimiś lekami. Może któraś z nas coś Ci podopwie.

    SandraSandra, domi_ lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 16 marca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraSandra bardzo współczuję 🫂
    tak jak Woczekiwaniu napisała jeśli potrzebujesz burzy mózgów to tutaj na pewno znajdziesz wsparcie. Ale zrozumiałe jest jeśli potrzebujesz teraz czasu

    Woczekiwaniu, SandraSandra, domi_ lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 16 marca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraSandra wrote:
    U mnie dziś 12 dpt i beta 7 💔

    Przykro mi:(

    SandraSandra lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 16 marca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Sandra, naprawdę wierzyłam w inny scenariusz 😟🫂🫂🫂 Jesteśmy tu dla Ciebie, jeśli będziesz czegokolwiek potrzebować.

    Woczekiwaniu, SandraSandra lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 16 marca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra przykro mi 😥 🫂

    SandraSandra lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 16 marca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy mogłabym do was dołączyc? Podglądałam was zza krzaka, więc chyba czas zza niego wyjść, bo sama już nie wiem gdzie na forum jest dla mnie odpowiednie miejsce - na miesięcznym zaczynam się powoli czuć beznadziejnym przypadkiem 🙈 Nasza historia może nie jest tak długa i kręta jak części z was, ale jak się okazuje nasze problemy nie skończyły się na małej liczbie plemników i moich problemach z drożnością, a pierwsza procedura zamiast być oczekiwanym sprintem okazała się być dopiero rozgrzewką 😅😅

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 16 marca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilka, przykro mi, że się nie udało.
    Pamiętam Cie z miesięcznych / podpytywania o invi wro.

    Czy macie dalszy plan działania?

    Podchodziłas z jakimiś lekami immuno już do transferów?

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 16 marca, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl to przy okazji mogę cię podpytać czy ty do samego transferu oprócz accofil coś jeszcze z immuno dostałaś? i na jakie wyniki?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 16 marca, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just a girl, jestem jeszcze przed wizytą więc konkretnych planów nie ma. Na pewno będziemy robić drugą histeroskopię z biopsją, próbuje też złapać wcześniejszy termin do dr Sydora, bo póki co mamy wizytę w drugiej połowie maja.
    Wszystkie transfery miałam w obstawie immunologicznej na zaleceniach dr Jarosz, do każdego miałam encorton, accofil i heparynę. Miałam dwie immunosupresje (jedną equoralem, drugą encortonem i prografem), przed drugim transferem wyciszenie diphereline 2 msc, a do ostatniego transferu atosiban. Trochę mi się przewinęło tych kombinacji 🤪

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 16 marca, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy ja mogę do was dołączyć. Wątek czytam od kiedy został założony, większość z was śledzę bardzo długo, tylko jestem osobą niechętną się ie odezwać, jakoś nigdy nie umie sie przełamać, zawsze sobie to obiecuję, i potem brakuje czasu. Ale czytam was codziennie i bardzo wam kibicuje. Wątek miesięczny obserwuję ale to nie jest to,nie wiem czy ktoś jest wstanie mnie zrozumieć jestem już po przejściach, ciężkich chwilach. A teraz mam jeszcze większą rozterki. Dzisiaj byłam u lekarza ale pogadać tylko co dalej, ja już mam dość, etap dziecka chce zakończyć, widocznie nie jest mi to pisane, a został nam jeden zarodek i pozostawienie jego jest jeszcze większym problemem, nie chciałam bym żeby gdzieś trafił i po długiej rozmowie z dr namówił.mnie na ostatnie starcie tylko teraz mam miec cyk lekko stymulowany lammetta od 2 dc do 5dc. Czy ktoś tak z was miał. Jak często są potem wizyty dr kazał przyjść 11-12 dc. I mówił o jeszcze jednej wizycie ale jakoś mi ciężko mi w to uwierzyć, czy robi sie wtedy badania, zawsze mialam cukl sztuczny i nie wiem czy uda mi sie pogodzić te wizyty z praca szczególnie że założyłam wypowiedzenie, i nikt nie jest przyczyny bo nie chcą żebym odeszła.

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • SandraSandra Autorytet
    Postów: 350 562

    Wysłany: 16 marca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja już chyba wyłączyłam emocje, wczoraj przepłakałam cały dzień ( test rano był negatywny ) więc po części wiedziałam co dziś będzie za wynik, dlatego dzisiaj nie czuję nic, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale tak właśnie mam. Żal i złość już mi nic nie daje , smutek również. Czekam na okres i zobaczymy czy wyrobię się z transferem po świętach..
    Co do leków czy burzy mózgów, ciężko mi kochane co kolwiek powiedzieć ponieważ mieszkam w Danii a tutaj w Skandynawii bardzo inaczej podchodzą do tego tematu, po pierwsze nie wybłagasz o więcej badań , nawet prywatnie, oni opierają się na statystyce i tyle, ostatnie wyniki podstawowe jakie mi robili było w kwietniu, wtedy miałam TSH 2,9 według nich spoko, nie wiem nawet jaki mam progesteron bo tego nigdy nie każą badać, profilaktycznie dają cyclogest i tyle, zawsze na cyklu naturalnym bo według ich nie trzeba na sztucznym.
    Trzy razy miałam punkcje, pierwszy razem 6 pobrali i 6 zapłodniono z tym że,
    Wszystkie padły w 3 dobie, drugim razem 8 zapłodniono zostały tylko dwa (nie udane) tym razem 9 pobrali i 9 zapłodniono ale tylko jeden świeży był transfer zarodka a dwa w 6 dobie poszły do mrożenia reszta padła, statystycznie według ich to dobry wynik, nic nie chcą zmieniać, sama sobie i mężowy ogarniam suplementy, wiem tylko że Wit d3 mi badali w kwietniu miałam 30 i kazali podnieść ale nie badali już nic więcej.
    Jestem załamana ale oni tak podchodzą do tego żadnych innych zaleceń
    Żadnych zmian
    Ten sam schemat i może się uda takie mają myślenie
    Dlatego
    ostatni zarodek w kwietniu i ja się już oficjalnie poddaje
    Nie mam siły na kolejną punkcje
    Na znowu ten roelkoster
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca, 14:35

    🎀Jagoda🎀 💜 21/06/2018 💜
    Starania o rodzeństwo od 2020 Ona: 👩🏻-32lat.
    On:👨🏻‍🦲-37 lat

    🌸2023🌸
    🔹5 IUI ❌
    🌸2024:🌸🔹11.01.2024 naturalny cud ⏸️
    🔹31.01.2024 poronienie 💔
    🔹 6-7 IUI ❌
    🌸2025🌸
    🔹07/ start IVF
    🔹 Zapłodnionych 3 - żaden nie przetrwał
    🔹13/08 transfer odwołany 💔
    💜💜💜💜💜💜💜💜💜
    🔹Start wrzesień❤️‍🩹
    🔹od 22/09 stymulacja
    🔹10/10 (mamy dwa) ❄️ ❄️
    🔹05/11 transfer I 💔 👎🏻
    🔹05/12 transfer II 💔 👎🏻
    🌸2026🌸
    🔹stymulacja
    🔹31.01 transfer III świeży 5BA 💔
    🔹04.03 transfer IV
    🔹 09.03. 5dpt ⏸️ (cień kreseczki)
    🔹13.03 9dpt beta 34.
    🔹16.03 12dpt beta 7. 💔💔

    🔹został jeden ❄️🌈
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    ✨Bo nadzieja umiera ostatnia✨
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ