Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 marca, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was brala tabletki Ryeqo na wyciszenie macicy przed transferem?

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 17 marca, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Dużo bardzo zrobiłaś, przykro mi bardzo, że jeszcze nie udało się znaleźć swojego zestawu do transferu. Mysle, że dr Sydor mocno pochyli się nad historią leczenia i coś zaproponuje, oby Wam również przyniósł szczęście.

    Potwierdzam słowa Sylsty, również udało mi się wymienić na tej grupie facebookowej na szybszy termin. Sama mam nadzieję, że będę zwalniać 06.05, ale to już mała różnica.

    Ooo będziesz zwalniać termin w maju?
    Jeśli nie ma innych chętnych to ja bardzo chętnie wezmę 🙂

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 marca, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Ooo będziesz zwalniać termin w maju?
    Jeśli nie ma innych chętnych to ja bardzo chętnie wezmę 🙂
    Hope ja w tamtym tygodniu zapisałam się na kwiecień do dr w Tarnowie, więc jak coś to daję znać że tam nie ma aż takich długich terminów 😉

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 17 marca, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Hope ja w tamtym tygodniu zapisałam się na kwiecień do dr w Tarnowie, więc jak coś to daję znać że tam nie ma aż takich długich terminów 😉

    No ja też probowalam 😅 ale jak już się dodzwoniłam to nie było terminów na kwiecień 🤪 bede próbować dzwonić 15 kwietnia żeby umówić się na maj 🙂
    Mam dość daleko do Krakowa czy Tarnowa wiec nie za bardzo mogę brać termny które dziewczyny zwalniają z dnia na dzień. Bo trzeba jeszcze ogarnąć dzień wolny w pracy 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 19:26

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 17 marca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was brala tabletki Ryeqo na wyciszenie macicy przed transferem?
    Ja miałam je 2 lata temu, to były bardzo trudne 2 mce dla mnie.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 marca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Ja miałam je 2 lata temu, to były bardzo trudne 2 mce dla mnie.
    No to teraz mnie zaskoczyłaś 🫣 Czemu? Jakie miałaś skutki uboczne?

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 17 marca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    No to teraz mnie zaskoczyłaś 🫣 Czemu? Jakie miałaś skutki uboczne?
    Uderzenia gorąca, poty mnie zalewały po kilka razy dziennie (wychodząc z domu zawsze miałam ze sobą coś na przebranie), wiecznie wypieki na twarzy, problemy ze snem, brak apetytu itp itd..

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 17 marca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justagirl, co u Ciebie?:)

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 17 marca, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Ooo będziesz zwalniać termin w maju?
    Jeśli nie ma innych chętnych to ja bardzo chętnie wezmę 🙂

    Tak, zwolnię go po USG, jak upewnię się, że wszystko ok na tym etapie (27.03), jeśli będziesz dalej zainteresowana, to dam Ci znać i mogę oddać ten termin 06.05.

    Hope85 lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 17 marca, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ememm wrote:
    Justagirl, co u Ciebie?:)

    Powtórzyłam dziś betę na prośbę lekarza 🥹
    Dobrze to wygląda - aktualizacja w stopce ❤️
    Umawiam USG 🥹

    Karolaaas, merci, Mq1991, jabk0va, Szopka, krakowiankq, sylstaa, Paula24, Milagro ❤️‍🩹, Cień, brilka, Hope85, Valletta, Monixma, Karo_27, Anka84, Linka89, evcix84, Mary27, Yahu, Woczekiwaniu, Ememm, Lajla87_87, domi_, MagdaLena88, Kasiak89, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 17 marca, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    just_a_girl pięknie jest 🍀❤️🚀

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 17 marca, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Powtórzyłam dziś betę na prośbę lekarza 🥹
    Dobrze to wygląda - aktualizacja w stopce ❤️
    Umawiam USG 🥹
    Piękna beta 😍 🥳🫶🏻

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 17 marca, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Powtórzyłam dziś betę na prośbę lekarza 🥹
    Dobrze to wygląda - aktualizacja w stopce ❤️
    Umawiam USG 🥹

    Gratulacje 😍

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3559

    Wysłany: 17 marca, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Powtórzyłam dziś betę na prośbę lekarza 🥹
    Dobrze to wygląda - aktualizacja w stopce ❤️
    Umawiam USG 🥹

    Ale wystartowała :o
    Mały koks!

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 18 marca, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Powtórzyłam dziś betę na prośbę lekarza 🥹
    Dobrze to wygląda - aktualizacja w stopce ❤️
    Umawiam USG 🥹


    Jest pięknie. 🥰

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1775

    Wysłany: 18 marca, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Powtórzyłam dziś betę na prośbę lekarza 🥹
    Dobrze to wygląda - aktualizacja w stopce ❤️
    Umawiam USG 🥹

    just_a_girl gratulacje 😍

    Karolaaas kciuki na pokładzie 🤞 🤞🤞🍀

    just_a_girl, Karolaaas lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 18 marca, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Milagro dzięki za info, widzę że czeka mnie ciekawy czas.
    @just_a_girl gratuluję 🥰 niech beta szybuje dalej 😉

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 18 marca, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Milagro dzięki za info, widzę że czeka mnie ciekawy czas.
    @just_a_girl gratuluję 🥰 niech beta szybuje dalej 😉
    Ogólnie z tego co mówiła moja dr to większość dziewczyn dobrze toleruje ten lek. Należę jednak do grupy osób z pełnym wachlarzem skutków ubocznych tego leku.
    Diphereline przy tym to był dla mnie pikuś.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 18 marca, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolaaas 🤞💚🍀

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 18 marca, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas trzymam kciuki🤞🏻 niech się dzieje magia✨💜🐣

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ