Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 371 580

    Wysłany: 19 marca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, przepraszam, że Wam tu wbijam, ale może ktoś pomoże. Zakładam, że wśród was są osoby , które robiły w ostatnim czasie PGT-A. Biopsję zarodków mieliśmy 24 lutego i zaczynam się niecierpliwić, czekając na wyniki tego badania. Czy wiecie może, ile to obecnie trwa? Jestem w Invimedzie.

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 19 marca, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja1992 wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że na początku ciąży ciągle czuje się jak na miesiączkę? Ciągnie podbrzusze, a na to nospa to nie działa. Stresuje mnie to 🙈 Dziś 6+2. Do tego od wczoraj mdłości 🙈 🤢
    Normalne 🙂 scopolan polecam zamiast nospy, najlepiej w czopkach

    Karolaaas 🤞

    Ja też ostatnio jestem mniej aktywna, ale już jutro zaczynam 💉 więc pewniej będę zaglądać częściej 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 10:14

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1403 1991

    Wysłany: 19 marca, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Hej, dziewczyny, przepraszam, że Wam tu wbijam, ale może ktoś pomoże. Zakładam, że wśród was są osoby , które robiły w ostatnim czasie PGT-A. Biopsję zarodków mieliśmy 24 lutego i zaczynam się niecierpliwić, czekając na wyniki tego badania. Czy wiecie może, ile to obecnie trwa? Jestem w Invimedzie.
    Jestem co prawda w Invicta, czekalam w czerwcu 15 dni na wynik.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 19 marca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 31dpt i nie ma zarodka.
    GS 8mm, YS 4,6 mm.
    Tydzień temu na usg był tylko ciążowy.
    Lekarz niby uspokaja. Nie wiem jak Wy ale ja nie widziałam na forum podobnego przypadku, który zakończył się dobrze.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 19 marca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Hej, dziewczyny, przepraszam, że Wam tu wbijam, ale może ktoś pomoże. Zakładam, że wśród was są osoby , które robiły w ostatnim czasie PGT-A. Biopsję zarodków mieliśmy 24 lutego i zaczynam się niecierpliwić, czekając na wyniki tego badania. Czy wiecie może, ile to obecnie trwa? Jestem w Invimedzie.


    Jestem w Invimedzie Gdynia, punkcję miałam 3 lutego, a wynik był 9 marca, czyli czekałam prawie 5 tygodni od punkcji, a 4 od biopsji. (Badanie PGT-SR).

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1403 1991

    Wysłany: 19 marca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    U mnie 31dpt i nie ma zarodka.
    GS 8mm, YS 4,6 mm.
    Tydzień temu na usg był tylko ciążowy.
    Lekarz niby uspokaja. Nie wiem jak Wy ale ja nie widziałam na forum podobnego przypadku, który zakończył się dobrze.
    Nie jest to zapewne to co chciałaś dziś zobaczyć i usłyszeć 🫂 lekarz wyznaczył powtórne usg albo kontrolę bety?

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 19 marca, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    U mnie 31dpt i nie ma zarodka.
    GS 8mm, YS 4,6 mm.
    Tydzień temu na usg był tylko ciążowy.
    Lekarz niby uspokaja. Nie wiem jak Wy ale ja nie widziałam na forum podobnego przypadku, który zakończył się dobrze.


    Jeśli nie było YS tydzień temu to powtórz USG za 2-3 dni. Zarodek jest widoczny w obrazie USG ok 2 dni po YS i max do 25 mm GS. Twoje GS ma 8 mm. Myślę, że jeszcze warto to zweryfikować. Jaka jest różnica w tygodniu ciąży wg transferu a wielkości GS? Trzymam mocno kciuki żeby było szczęśliwe zakończenie

    Cień, Mary27 lubią tę wiadomość

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 19 marca, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    U mnie 31dpt i nie ma zarodka.
    GS 8mm, YS 4,6 mm.
    Tydzień temu na usg był tylko ciążowy.
    Lekarz niby uspokaja. Nie wiem jak Wy ale ja nie widziałam na forum podobnego przypadku, który zakończył się dobrze.
    Myślę tak jak Kropelka. Wiem, ze w takich sytuacjach ciężko o spokój, ale powtórz usg za kilka dni 🫂 Trzymam kciuki, żeby zarodek się pokazał ✊️✊️

    krakowiankq, Cień, Mary27 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1776

    Wysłany: 19 marca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    U mnie 31dpt i nie ma zarodka.
    GS 8mm, YS 4,6 mm.
    Tydzień temu na usg był tylko ciążowy.
    Lekarz niby uspokaja. Nie wiem jak Wy ale ja nie widziałam na forum podobnego przypadku, który zakończył się dobrze.

    krakowiankq kompletnie się nie znam, mogę jedynie wysłać wirtualne wsparcie. I nadzieję, że to wszystko jeszcze na dniach się zmieni 😞🫂

    krakowiankq, Mary27 lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1536 2993

    Wysłany: 19 marca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Hej, dziewczyny, przepraszam, że Wam tu wbijam, ale może ktoś pomoże. Zakładam, że wśród was są osoby , które robiły w ostatnim czasie PGT-A. Biopsję zarodków mieliśmy 24 lutego i zaczynam się niecierpliwić, czekając na wyniki tego badania. Czy wiecie może, ile to obecnie trwa? Jestem w Invimedzie.

    Ja co prawda w Bocianie, ale w sumie czekaliśmy 13 dni, z czego samo badanie 8 dni ( po prostu 2 razy w tygodniu wysyłają do Hiszpanii i musieliśmy czekać)

    Krakovianqa mocne kciuki za Ciebie od nas wszystkich!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 12:22

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 567 1027

    Wysłany: 19 marca, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    U mnie 31dpt i nie ma zarodka.
    GS 8mm, YS 4,6 mm.
    Tydzień temu na usg był tylko ciążowy.
    Lekarz niby uspokaja. Nie wiem jak Wy ale ja nie widziałam na forum podobnego przypadku, który zakończył się dobrze.
    Trzymam mocno kciuki żeby było dobre zakończenie. Trzeba wierzyć 🥰😘❤️

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 19 marca, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Nie jest to zapewne to co chciałaś dziś zobaczyć i usłyszeć 🫂 lekarz wyznaczył powtórne usg albo kontrolę bety?

    Betę sprawdzam jutro z ciekawości. Usg za tydzień.
    Wierzę, że szanse dalej są ale dziś mam ponury dzień.
    Nie rozumiem dlaczego przy takim zarodku, po pgt-a i wczesnej implantacji nagle spowolnienie bety (wyniki w stopce) i opóźniony obraz usg. To czekanie męczy.

    Dziękuję Wszystkim za miłe słowa:)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 371 580

    Wysłany: 19 marca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro, Woczekiwaniu, MagdaLena88 - bardzo Wam dziękuję 🏵️
    Powodzenia wszystkim weterankom 💪🏼

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 19 marca, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Jeśli nie było YS tydzień temu to powtórz USG za 2-3 dni. Zarodek jest widoczny w obrazie USG ok 2 dni po YS i max do 25 mm GS. Twoje GS ma 8 mm. Myślę, że jeszcze warto to zweryfikować. Jaka jest różnica w tygodniu ciąży wg transferu a wielkości GS? Trzymam mocno kciuki żeby było szczęśliwe zakończenie

    Nie wiem jaka jest różnica bo o tym dziś lekarz nie wspomniał.
    Tydzień temu, inny lekarz, podał, że GS odpowiada 5+3 a bylam wtedy 5+5 wg transferu.
    Pociesza mnie właśnie to, że pęcherzyki jeszcze są małe więc zarodek ma czas ale z drugiej strony nie jest to też dobra informacja.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1776

    Wysłany: 19 marca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak jak ostatnio zaczynam po owulacji. Rozważaliśmy z lekarzem wszystkie za i przeciw i to jest bezpieczniejsza opcja. Mogłabym zacząć teraz no ale to może być niepotrzebne ryzyko i utrata procedury. Mam tak jak ostatnio chodzić u siebie na monotoring i zgłosić się po owulacji, lekarz potwierdził, że mogę wziąć ovitrelle. Chcemy też spróbować łagodniejszej i wolniejszej stymulacji żeby zmaksymalizować powodzenie i jakość komórek. Także plan jest.
    Mój gin jak mnie znowu zobaczy to znowu się załamie, że ja dalej walczę z tymi klinikami 😅
    No i cóż chyba to znak, że zdążę spędzić noc w komorze póki mają promocję na noclegi 🙂
    Jest plan jest ulga, nawet mimo tego, że trochę się odłożyło w czasie. Chyba mój stan zen ma się dobrze i w ostatnim czasie mam mnóstwo cierpliwości 🙂

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 19 marca, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja jednak jak ostatnio zaczynam po owulacji. Rozważaliśmy z lekarzem wszystkie za i przeciw i to jest bezpieczniejsza opcja. Mogłabym zacząć teraz no ale to może być niepotrzebne ryzyko i utrata procedury. Mam tak jak ostatnio chodzić u siebie na monotoring i zgłosić się po owulacji, lekarz potwierdził, że mogę wziąć ovitrelle. Chcemy też spróbować łagodniejszej i wolniejszej stymulacji żeby zmaksymalizować powodzenie i jakość komórek. Także plan jest.
    Mój gin jak mnie znowu zobaczy to znowu się załamie, że ja dalej walczę z tymi klinikami 😅
    No i cóż chyba to znak, że zdążę spędzić noc w komorze póki mają promocję na noclegi 🙂
    Jest plan jest ulga, nawet mimo tego, że trochę się odłożyło w czasie. Chyba mój stan zen ma się dobrze i w ostatnim czasie mam mnóstwo cierpliwości 🙂
    Rozumiem Cię, przychodzi taki moment, że człowiek przestaje gonić, chcieć wszystko w tym cyklu tylko trochę odpuszcza i daje się temu toczyć własnym życiem. I o dziwo, bez tej spiny, przeżywam wszystko trochę łagodniej.
    U nas dzisiaj 9dc, po 13 pęcherzyków na jajnikach, ale estradiol 400, więc może chociaż raz ominie mnie hiperka.

    Marz91, just_a_girl, Mary27 lubią tę wiadomość

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 19 marca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianq strasznie mi przykro, że dziś nie usłyszałaś wystarczająco dobrych i uspokajających wieści. Będziesz czekać do kolejnego USG za tydzień czy planujesz pójść za kilka dni?

    Marz, a taka stymulacja po owulacji czymś się różni od tej startującej na początku cyklu?

    Mnie ktoś dzisiaj źle zapisał na wizytę, wszyscy myśleli że przyszłam potwierdzić ciążę, a ja tylko przyszłam psuć dalej statystyki skuteczności 😆

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1776

    Wysłany: 19 marca, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka może to jakiś dobry znak z tą pomyłką 🙂 ja tam ostatnio lubię sobie powierzyć w moce wszechświata 😅
    A co do stymulacji to w sumie niczym się nie różni, tak samo mam monotoring i leki, tyle tylko że jestem cały czas na wysokim progesteronie, żeby podtrzymywać cykl. Dopiero w dniu triggerów odstawiam proga. No i długo czekam na kolejną miesiączkę zanim próg spadnie. Jak miałam normalnie stymulację to miesiączkę miałam szybko a teraz po 14 dniach, no ale to próg musi opaść. Widzę, że u mnie w klinice wolą tak niż pakować tabletki antykoncepcyjne i sztucznie wyciszać organizm. No i lekarze też opierają się na wynikach 3 hormonów i obrazu usg, dlatego lekarz chciał dzisiaj powtórzyć wszystko żeby zobaczyć tendencję jak rosną hormony i pęcherzyki.

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 20 marca, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Krakowianq strasznie mi przykro, że dziś nie usłyszałaś wystarczająco dobrych i uspokajających wieści. Będziesz czekać do kolejnego USG za tydzień czy planujesz pójść za kilka dni?

    Marz, a taka stymulacja po owulacji czymś się różni od tej startującej na początku cyklu?

    Mnie ktoś dzisiaj źle zapisał na wizytę, wszyscy myśleli że przyszłam potwierdzić ciążę, a ja tylko przyszłam psuć dalej statystyki skuteczności 😆

    W klinice mam usg w środę. Może pójdę gdzieś indziej wcześniej ale nie wiem czy to ma sens.
    Dzięki:)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 20 marca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    W klinice mam usg w środę. Może pójdę gdzieś indziej wcześniej ale nie wiem czy to ma sens.
    Dzięki:)
    Będę trzymała bardzo mocno kciuki za was, mam nadzieję ze za tydzień będziesz miała dobre wieści a bete robisz.

    krakowiankq, Mary27 lubią tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ