Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 18 marca, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas powodzenia! Trzymam kciuki. 🤞🍀

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 18 marca, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Marz91, a Tobie jak dni mijają? Co słychać? :)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 18 marca, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaas, powodzenia! 🤞🤞🤞

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1776

    Wysłany: 18 marca, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    @Marz91, a Tobie jak dni mijają? Co słychać? :)

    A dziękuję że pytasz 🙂 w ostatnim czasie mało zaglądałam na forum z braku czasu, dopiero ostatnio na nocce wszystko nadrobiłam. No ja po prostu żyje 🙂 zbadałam sobie kontrolnie wzrok po roku brania Hydroxychloroquine i jest wszystko dobrze. Mogę brać dalej. Chodzę na wizyty do fizjoterapeuty bo mam strasznie pospinaną szyję i barki, ćwiczę też w domu, zgodnie z zaleceniami. Poświęciłam się na maksa pracą ogrodowym. Tworze w ogrodzie taki swój kącik relaksu. Kupiłam meble ogrodowe, duże donice, czekam tylko na lepszą pogodę z kwiatami. Kończy mi się też wykładać kostka pod ten kącik 🙂 w końcu zakończyliśmy etap szukania drugiego auta, po grudniowym wypadku mojego narzeczonego. Wczoraj udało się kupić. Intensywnie też w pracy 🙂 i czekam na dniach na miesiączkę. Bardzo długi kolejny cykl mam, jak na mnie. 34 dzień cyklu już dzisiaj. Ale owulacja była późno to pewnie dlatego. Na pewno nie żaden naturals, bo narzeczony był ponad tydzień poza domem wtedy 🙂 no i tak leci.

    Mam nadzieję, że u Ciebie dobrze, że dobrze się czujesz 🙂 i cały czas myślami z Wami i trzymam kciuki 🍀

    sylstaa, krakowiankq, brilka, just_a_girl, evcix84, Karolaaas lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4560

    Wysłany: 18 marca, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolaaas - trzymam kciuki 🤞 niech tym razem bedzie bez niemiłych niespodzianek 🍀

    @Brilka - pamiętam Cię z miesięcznego. Jeśli czujesz, że to może być miejsce dla Ciebie to rozgość się 🤩

    @Kakali12 - witaj 🙋‍♀️ czytam Twoją stopkę i serce mi pęka ❤️‍🩹 Dosłownie nie wiem co napisać, bo mam poczucie, że nie będzie właściwych słów :(

    @SandraSandra - naprawdę mi przykro 🫂

    @just_a_girl - cóż ja widzę w stopce ❤️🤩 chyba “wykrakałam” 🤩 mały fighter z tego okrucha 🚀

    @Woczekiwaniu - co za kosmiczna różnica! Dobrze, że powtórzyłaś to badanie! Intuicja Ci dobrze podpowiadała 💪

    @Mq1991 - ja jestem właśnie na tych tabletkach i na przekór doświadczeniom dziewczyn ja się na nim czuję o wiele lepiej niż na Zoladexie bądź Diphereline. Dzisiaj 17 dzień, brak efektów ubocznych. Naprawdę pragnę aby tak pozostało bo mam być na tym leku dość długo.

    krakowiankq, Marz91, Woczekiwaniu, Linka89, just_a_girl, Milagro ❤️‍🩹, Mq1991, Karo_27, evcix84, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 18 marca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    A dziękuję że pytasz 🙂 w ostatnim czasie mało zaglądałam na forum z braku czasu, dopiero ostatnio na nocce wszystko nadrobiłam. No ja po prostu żyje 🙂 zbadałam sobie kontrolnie wzrok po roku brania Hydroxychloroquine i jest wszystko dobrze. Mogę brać dalej. Chodzę na wizyty do fizjoterapeuty bo mam strasznie pospinaną szyję i barki, ćwiczę też w domu, zgodnie z zaleceniami. Poświęciłam się na maksa pracą ogrodowym. Tworze w ogrodzie taki swój kącik relaksu. Kupiłam meble ogrodowe, duże donice, czekam tylko na lepszą pogodę z kwiatami. Kończy mi się też wykładać kostka pod ten kącik 🙂 w końcu zakończyliśmy etap szukania drugiego auta, po grudniowym wypadku mojego narzeczonego. Wczoraj udało się kupić. Intensywnie też w pracy 🙂 i czekam na dniach na miesiączkę. Bardzo długi kolejny cykl mam, jak na mnie. 34 dzień cyklu już dzisiaj. Ale owulacja była późno to pewnie dlatego. Na pewno nie żaden naturals, bo narzeczony był ponad tydzień poza domem wtedy 🙂 no i tak leci.

    Mam nadzieję, że u Ciebie dobrze, że dobrze się czujesz 🙂 i cały czas myślami z Wami i trzymam kciuki 🍀

    Super, że wszystko dobrze się układa:)
    Spodobał mi się zwłaszcza ten kącik relaksu w ogrodzie 🌺🌳☕️

    Ja idę jutro na usg w klinice- 31dpt więc mam konkretne oczekiwania haha ;) 🩷🩵

    Marz91, Mq1991, Woczekiwaniu, just_a_girl, Valletta, evcix84, Karolaaas, Puszkina, Mary27 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1403 1991

    Wysłany: 18 marca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    @Mq1991 - ja jestem właśnie na tych tabletkach i na przekór doświadczeniom dziewczyn ja się na nim czuję o wiele lepiej niż na Zoladexie bądź Diphereline. Dzisiaj 17 dzień, brak efektów ubocznych. Naprawdę pragnę aby tak pozostało bo mam być na tym leku dość długo.
    Mi na początku tylko apetyt zniknął, a po 3 tygodniach wjechały wszystkie uboczne na pełnej petardzie.
    Życzę Ci Domi żebyś jak najłagodniej przeszła to leczenie 🤞🤞

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 18 marca, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    A dziękuję że pytasz 🙂 w ostatnim czasie mało zaglądałam na forum z braku czasu, dopiero ostatnio na nocce wszystko nadrobiłam. No ja po prostu żyje 🙂 zbadałam sobie kontrolnie wzrok po roku brania Hydroxychloroquine i jest wszystko dobrze. Mogę brać dalej. Chodzę na wizyty do fizjoterapeuty bo mam strasznie pospinaną szyję i barki, ćwiczę też w domu, zgodnie z zaleceniami. Poświęciłam się na maksa pracą ogrodowym. Tworze w ogrodzie taki swój kącik relaksu. Kupiłam meble ogrodowe, duże donice, czekam tylko na lepszą pogodę z kwiatami. Kończy mi się też wykładać kostka pod ten kącik 🙂 w końcu zakończyliśmy etap szukania drugiego auta, po grudniowym wypadku mojego narzeczonego. Wczoraj udało się kupić. Intensywnie też w pracy 🙂 i czekam na dniach na miesiączkę. Bardzo długi kolejny cykl mam, jak na mnie. 34 dzień cyklu już dzisiaj. Ale owulacja była późno to pewnie dlatego. Na pewno nie żaden naturals, bo narzeczony był ponad tydzień poza domem wtedy 🙂 no i tak leci.

    Mam nadzieję, że u Ciebie dobrze, że dobrze się czujesz 🙂 i cały czas myślami z Wami i trzymam kciuki 🍀

    Też zastanawialam się co u Ciebie 🙂
    Strefa relaksu w ogrodzie brzmi cudownie!
    Dobrze, że ten czas jakoś leci 😉
    My też będziemy musieli zmienić w końcu jeden samochód. Oboje jeździmy tymi samymi od 18stki i już najwyższy czas. Przyjaciel chce sprzedawać swój, to by była niezła okazja i byłby temat z głowy 😀

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4560

    Wysłany: 18 marca, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Mi na początku tylko apetyt zniknął, a po 3 tygodniach wjechały wszystkie uboczne na pełnej petardzie.
    Życzę Ci Domi żebyś jak najłagodniej przeszła to leczenie 🤞🤞
    Oby mi się to nie sprawdziło! To chyba jedno z moich większych marzeń na ten moment 😂 dziwne ma człowiek marzenia 😂

    @Marz91 - widzę, że działasz pełną parą 🔥 my długo odkładaliśmy kwestię kupienia mebli tarasowanych, ale jak już kupiliśmy to zyskałam swój azyl. Dokładnie tak jak to opisałaś - takie cudowne miejsce do odpoczynku. Nawet żeby się kawki napić :)
    Teraz jeszcze nie odgruzowaliśmy tarasu po zimie, ale najpierw musimy uporać się z bramą. Jak bramę mąż poprawi to i ponownie ogarniemy taras 🤩

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Patrycja1992 Ekspertka
    Postów: 128 213

    Wysłany: 18 marca, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj w 24 dpt na usg pęcherzyk ciążowy 1cm, żółtkowy i zarodek CRL 0.27 cm z bijącym ❤️
    To było usg poza kliniką ze względu na beżowy sluz który napędził mi stracha- nie wiadomo skąd jest. Możliwe że podrażnienie po dopochwowym progesteronie... ja miałam już najgorsze myśli. Narazie staram się dotrwać do kolejnego usg.
    Właściwa wizyta ciążowa już w klinice w 30 dpt 💛

    Linka89, Szopka, just_a_girl, Anka84, Lajla87_87, Kasiak89, evcix84, Mary27 lubią tę wiadomość

    1. IVF. Gameta Warszawa 12. 2024 - 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.2.2 (5 doba)
    05.02.25 - ❄️4.2.2 - Encorton, Acard - beta<2,3❌
    2. IVF. Gameta Warszawa 05. 2025 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.3.2 (6 doba)
    05.2025 - equoral 50 + Encorton 5 (dr Jarosz)
    26.07.25 - ❄️4.3.2 - Encorton 2 x 5,
    hydroxychloroquine, estrofem, besins, cyclogest beta< 0.2 ❌
    3. IVF. Novum. Długi protokół. Histeroskopia i usunięcie polipów i leczenie cd138
    21.02 udany transfer swiezy. 5 ❄️
    11+0 Felia test. Zdrowa 🩷
    preg.png
  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 18 marca, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja1992 wrote:
    U mnie wczoraj w 24 dpt na usg pęcherzyk ciążowy 1cm, żółtkowy i zarodek CRL 0.27 cm z bijącym ❤️
    To było usg poza kliniką ze względu na beżowy sluz który napędził mi stracha- nie wiadomo skąd jest. Możliwe że podrażnienie po dopochwowym progesteronie... ja miałam już najgorsze myśli. Narazie staram się dotrwać do kolejnego usg.
    Właściwa wizyta ciążowa już w klinice w 30 dpt 💛

    Wow, super, trzymam kciuki, ale to co piszesz brzmi super 💚

    Patrycja1992 lubi tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 18 marca, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za tyle kciuków dzisiaj 🥹♥️
    jesteśmy już we trójkę 😍 trochę transfer się opóźnił i w sumie o 13:20 się w końcu udało, miałam słabo wypełniony pęcherz i były jak zwykle akcje z pobraniem krwi i podaniem atosibanu. We mnie aktualnie pełen luz 😎 od rana słoneczko ☀️ Nas nie opuszcza i spędzamy dziś miło czas. Jeszcze nie wybiegam z myślami do przodu kiedy pierwsza wizyta w labo, dla kliniki mam zrobić 28 marca, ale to jest zdecydowanie za długi czas oczekiwania😉. Będę teraz trochę rzadziej tu zaglądać, ale wszystkie Wasze posty nadgonię, obiecuję😅.

    Mq1991, Szopka, Marz91, merci, Cara, sylstaa, just_a_girl, Cień, Woczekiwaniu, Lajla87_87, Puszkina, Yahu, Kasiak89, evcix84, Mary27 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 18 marca, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas Kciuki cały czas będą trzymane, a ty korzystaj z pięknej pogody i niech się dzieje magia 🍀🤞🏻✨

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 18 marca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolaaas kciuki za Ciebie i Kropeczka! 🍀
    @Krakowiankq daj znać koniecznie po wizycie 🥰

    Karolaaas, krakowiankq lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Patrycja1992 Ekspertka
    Postów: 128 213

    Wysłany: 18 marca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne że na początku ciąży ciągle czuje się jak na miesiączkę? Ciągnie podbrzusze, a na to nospa to nie działa. Stresuje mnie to 🙈 Dziś 6+2. Do tego od wczoraj mdłości 🙈 🤢

    1. IVF. Gameta Warszawa 12. 2024 - 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.2.2 (5 doba)
    05.02.25 - ❄️4.2.2 - Encorton, Acard - beta<2,3❌
    2. IVF. Gameta Warszawa 05. 2025 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.3.2 (6 doba)
    05.2025 - equoral 50 + Encorton 5 (dr Jarosz)
    26.07.25 - ❄️4.3.2 - Encorton 2 x 5,
    hydroxychloroquine, estrofem, besins, cyclogest beta< 0.2 ❌
    3. IVF. Novum. Długi protokół. Histeroskopia i usunięcie polipów i leczenie cd138
    21.02 udany transfer swiezy. 5 ❄️
    11+0 Felia test. Zdrowa 🩷
    preg.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 18 marca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just a girl ale beta wystrzeliła, jak szalona! 🚀

    Marz, gratuluję i zazdroszczę możliwości aranżacji ogródka. My w przyszłym miesiącu zaczynamy dopiero budowę domu a ja już mam stos książek o pielęgnacji ogrodu w ulubionych na Allegro 🤣

    U mnie nastąpił zwrot akcji i jestem już po wizycie u dr Sydora, zmiana terminu poszła ekspresowo 🙈Mamy do powtórzenia crossa i alloMLR, doktor poparł pomysł powtórnej histeroskopii i zlecił test iple. Jeszcze tylko żebyśmy dostali jutro kwalifikację do procedury i możemy zaczynać drugie rozdanie 😉

    Mq1991, Marz91, Lajla87_87, just_a_girl, Karolaaas, krakowiankq, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1776

    Wysłany: 18 marca, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka super, że jest plan i do przodu 🙂

    Mój jak zwykle się komplikuje, nie jest mi dane zacząć stymulacji normalnie jak każdy 😅 ja nie wiem jak to zrobili w poprzedniej klinice, że dostałam leki w ciemno na teleporadzie, jak tu przy każdym rozpoczętym cyklu ani hormony ani pęcherzyki nie współpracują 😅 standardowo zacznie się polowanie na owulację, która znając moje szczęście będzie w okolicach świątecznych i będę kolejny cykly w plecy.

    Nie powiem, bo mam ochotę rzucić tym wszystkim w cholerę, bo te wyjazdy do kliniki burzą mi harmonogram, rozbudzają nadzieję i później znowu nic z tego nie wychodzi. Przeorał mnie ten tydzień, do tego jutro rano jak zejdę z nocki to muszę gnać na wizytę do kliniki, na której na 100% dowiem się, że stymulacji nie zacznę i pół dnia w plecy i kolejny dzień funkcjonowania jak zombie 🫣 a ja tylko choć raz w tym tygodniu chciałabym się wyspać 😅 tylko tyle i aż tyle 😂 nie wiem czy podołam, jak tak wygląda macierzyństwo.

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 19 marca, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz, a może antykoncepcja przed startem byłaby jakimś rozwiązaniem skoro twój organizm na złość nie współpracuje? Chyba przed drugą stymulacja ja miałaś z tego co pamiętam?

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1776

    Wysłany: 19 marca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka nie, przed żadną stymulacją nie miałam anty. Ogólnie mój lekarz nie jest za tym aby na siłę wyciszać organizm, który jednak dobrze funkcjonuje. A ja też nie na wszystkie tabletki antykoncepcyjne dobrze reagowałam. Po prostu pewnie znowu zacznę po owulacji, bo takie były ustalenia. Muszę to tylko sobie w głowie ułożyć. I logistykę poukładać. Już mieliśmy tą opcję przegadaną ale po prostu człowiek naiwny i tak się nastawił, że to będzie już 🙂 tym bardziej że idealnie wczoraj udało mi się upolować 1dc. Dzisiaj już się nie nastawiam i biorę scenariusz jaki będzie.

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1958 5821

    Wysłany: 19 marca, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaas - trzymam kciuki żeby to był TEN transfer 🥰
    Krakowiankq - a tutaj mocno trzymam kciuki USG i 🤍☺️

    Karolaaas, krakowiankq lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ