Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 23 kwietnia, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Ciekawe, że piszecie o wadze, bo sama chciałam o to zapytać. Otóż ja zawsze byłam „szczypiorkiem”, przy wzroście 167 do czasu kuracji hormonalnej ważyłam max 47 kg. Nigdy nie mogłam dobić do 50. Od przeszło roku zaczęłam chyba puchnąć z pewnością za sprawą leków, ale może i wiek (skończyłam właśnie 45) czyli przemiana materii. Dziś, po stymulacji jeszcze przybrałam i teraz ważę ok 58 kg. 🫣 Jestem przerażona, bo w nic się nie mieszczę. 🤦🏼‍♀️ Powiedzcie proszę, ze po odstawieniu tych wszystkich leków waga spadnie. 🥺


    Po odstawieniu leków waga może trochę spaść, ale chyba bym się nie łudziła, że zejdzie Ci 10kg. 🙁

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 23 kwietnia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Dziewczyny jutro mam transfer.
    Dawke dopochwowo proga mam o 13 i wtedy bede w drodze powrotnej do domu. Nic sie nie stanie jak przyjme dopochwowo proga o 16?

    Jestem na cyklu sztucznym.
    Akurat poziom progesteronu powinien być stabilny, to szczególnie ważne np. przy adenomiozie. Godzina przesunięcia nie szkodzi, ale 3 h bym nie ryzykowala. Nie możesz zaaplikować po drodze? Chyba ze zamien akurat na tę dawkę na doustny? Nie wiem co bierzesz.

  • Evita_ Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 24 kwietnia, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Dziewczyny jutro mam transfer.
    Dawke dopochwowo proga mam o 13 i wtedy bede w drodze powrotnej do domu. Nic sie nie stanie jak przyjme dopochwowo proga o 16?

    Jestem na cyklu sztucznym.
    U mnie w klinice lekarz podczas transferu aplikuje jeszcze dodatkowy progesteron. Jeśli tak będzie u Ciebie to wtedy spokojnie bym aplikowała o 16.

    💃37
    🧍38

    Endometrioza, adenomioza, torbiele na jajnikach
    Amh 0,6 -> 0,4

    12/2024 cb 💔

    I IVF Marzec 2025
    Gonal f 300, 1 🥚ET morula z 5 doby ❌
    II IVF maj 2025
    Podwójna stymulacja Menopur 300, rekovelle 18, w drugiej fazie bemfola 225, lametta 2,5 ➡️ 1 🥚, 1❄️3BB 🥹
    Lipiec FET beta 1,06 ❌
    12/2025 mezoterapia
    III IVF marzec 2026 gonal f 300 1🥚, 1❄️3BB
    Kwiecień stymulacja przerwana, brak pecherzyków
    IV IVF maj 4🥚, 0❄️
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 24 kwietnia, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam już ustaloną datę transferu gdzieś 25-29 maj, tyle na to czekałam po tej 2 miesiące spadającej becie a jak się dowiedziałam to ogarnęła mnie jakaś obojętność. Na infekcję dr. Jarosz dała mi metronidazol na 10 dni i dwa probiotyki. Jakoś się specjalnie nie przejęła ta infekcją. Wczoraj wzięłam zastrzyk diphereline a za dwa tyg wchodzi equoral. Czas jak zwykle się bardzo dłuży, myślałam że trochę wcześniej będzie ten transfer a tu jeszcze miesiąc

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 24 kwietnia, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Dziewczyny mam już ustaloną datę transferu gdzieś 25-29 maj, tyle na to czekałam po tej 2 miesiące spadającej becie a jak się dowiedziałam to ogarnęła mnie jakaś obojętność. Na infekcję dr. Jarosz dała mi metronidazol na 10 dni i dwa probiotyki. Jakoś się specjalnie nie przejęła ta infekcją. Wczoraj wzięłam zastrzyk diphereline a za dwa tyg wchodzi equoral. Czas jak zwykle się bardzo dłuży, myślałam że trochę wcześniej będzie ten transfer a tu jeszcze miesiąc
    Zleci ten czas, u mnie też z nieplanowanymi akcjami transfer przesunięty o miesiąc. Po drodze Diphereline na wyciszenie ale miesiąc zleciał a ja lecę dziś na transfer.
    Podładuj morale przez ten miesiąc. Zadbaj o siebie i będzie dobrze.

    Cień, Mery0211 lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka, Anika kciuki zaciśnięte. Niech kropki się wgryzają. ❤️✌️

    Malutka_111, MagdaLena88, Cień, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Zleci ten czas, u mnie też z nieplanowanymi akcjami transfer przesunięty o miesiąc. Po drodze Diphereline na wyciszenie ale miesiąc zleciał a ja lecę dziś na transfer.
    Podładuj morale przez ten miesiąc. Zadbaj o siebie i będzie dobrze.
    Trzymam kciuki ❤️

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2291

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji, że ostatnio wspominałyście o glukozie to też sobie dorzuciłam dzisiaj przy morfologii, bo jednak już prawie 2 msc biorę ciągiem steryd. Na szczęście jest ładnie - 76 mg/dl na czczo.
    W zeszłym roku miałam okazję nosić taki sensor do ciągłego monitorowania glukozy - fajna sprawa, można dużo wniosków wyciągnąć jak faktycznie różne posiłki wpływają na poziom cukru i w jaki sposób wystrzegać się gwałtowanych wahań.

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Z racji, że ostatnio wspominałyście o glukozie to też sobie dorzuciłam dzisiaj przy morfologii, bo jednak już prawie 2 msc biorę ciągiem steryd. Na szczęście jest ładnie - 76 mg/dl na czczo.
    W zeszłym roku miałam okazję nosić taki sensor do ciągłego monitorowania glukozy - fajna sprawa, można dużo wniosków wyciągnąć jak faktycznie różne posiłki wpływają na poziom cukru i w jaki sposób wystrzegać się gwałtowanych wahań.
    Zazdroszczę. Dziś przed transferem będę omawiać temat dawki sterydów w kontekście mojego podwyższonego poziomu. Zobaczymy jaki pomysł będzie miał lekarz

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Zazdroszczę. Dziś przed transferem będę omawiać temat dawki sterydów w kontekście mojego podwyższonego poziomu. Zobaczymy jaki pomysł będzie miał lekarz


    Daj znać co Ci lekarz powie. 🙂

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2291

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Zazdroszczę. Dziś przed transferem będę omawiać temat dawki sterydów w kontekście mojego podwyższonego poziomu. Zobaczymy jaki pomysł będzie miał lekarz
    to koniecznie podpytaj. Bo to faktycznie jest niekorzystne jak cukier podwyższony na każdym etapie rozwoju ciąży.

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kciuki za dzisiejsze transfery, niech się blastki tam ładnie zakopują w endo 🍀🍀
    Pozdrawiam Was podpięta do intralipidu 🍀

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny, kciuki za dzisiejsze transfery, niech się blastki tam ładnie zakopują w endo 🍀🍀
    Pozdrawiam Was podpięta do intralipidu 🍀
    Dzięki. Ja wczoraj intra zażywałam.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dzięki. Ja wczoraj intra zażywałam.
    Jak wrażenia po? To mój pierwszy wlew, nie ukrywam zestresowałam się czytając o skutkach ubocznych, ale leci już prawie godzinę i narazie jest spoko. Zobacze jak wstanę, bo tak to pełen chill, łóżeczko, książka i pikające ustrojstwa wkoło 😅

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Jak wrażenia po? To mój pierwszy wlew, nie ukrywam zestresowałam się czytając o skutkach ubocznych, ale leci już prawie godzinę i narazie jest spoko. Zobacze jak wstanę, bo tak to pełen chill, łóżeczko, książka i pikające ustrojstwa wkoło 😅


    Nie u każdego są skutki uboczne, więc może Cię to ominie. Ja już przyjęłam chyba z 5 wlewów i czułam się po nich dobrze.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Jak wrażenia po? To mój pierwszy wlew, nie ukrywam zestresowałam się czytając o skutkach ubocznych, ale leci już prawie godzinę i narazie jest spoko. Zobacze jak wstanę, bo tak to pełen chill, łóżeczko, książka i pikające ustrojstwa wkoło 😅
    Za mną 3 wlewy. Przy pierwszym panie położne puściły mi za szybko kroplówkę i o 3 godzinach od wlewu bardzo źle się czułam. Takie ogólne chorobowe rozbicie. Przy kolejnych dostałam już z mniejszym przepływem i zero objawów złego samopoczucia.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Z racji, że ostatnio wspominałyście o glukozie to też sobie dorzuciłam dzisiaj przy morfologii, bo jednak już prawie 2 msc biorę ciągiem steryd. Na szczęście jest ładnie - 76 mg/dl na czczo.
    W zeszłym roku miałam okazję nosić taki sensor do ciągłego monitorowania glukozy - fajna sprawa, można dużo wniosków wyciągnąć jak faktycznie różne posiłki wpływają na poziom cukru i w jaki sposób wystrzegać się gwałtowanych wahań.
    A zdradzisz, po jakich produktach najbardziej Ci rosło? Nigdy nie mialam takiego sensora, ciekawa sprawa.

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 24 kwietnia, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Za mną 3 wlewy. Przy pierwszym panie położne puściły mi za szybko kroplówkę i o 3 godzinach od wlewu bardzo źle się czułam. Takie ogólne chorobowe rozbicie. Przy kolejnych dostałam już z mniejszym przepływem i zero objawów złego samopoczucia.
    Woczekiwaniu wrote:
    Nie u każdego są skutki uboczne, więc może Cię to ominie. Ja już przyjęłam chyba z 5 wlewów i czułam się po nich dobrze.

    U mnie 100ml i puszczone na 2h. Leżę juz 1,5h i widzę, że została 1/4 butelki więc jest git. Zobacze jak będzie później, ale myśle że skoro do tej pory nic się nie zadziało to będzie dobrze.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2291

    Wysłany: 24 kwietnia, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    A zdradzisz, po jakich produktach najbardziej Ci rosło? Nigdy nie mialam takiego sensora, ciekawa sprawa.
    wiadomo, że cukry proste (słodycze, owoce, słodkie napoje) to był szybki strzał i potem gwałtowny spadek, stąd wtedy też się senność pojawia jak insulina wybija. Po pizzy nie było tak źle paradoksalnie 😆 trochę z opóźnieniem ta glikemia rosła, bo jednak dużo tłuszczy, ale nie była taka wysoka.
    Krótka aktywność po posiłku - spacer 20minut robi robotę w zbijaniu 👍
    A tak to moja dieta jest raczej niski IG, kolejność jedzenia w trakcie jednego posiłku też ma znaczenie, wtedy ta glikemia nie rośnie gwałtownie i rozkłada się w czasie.
    Miałam sensor System FreeStyle Libre 2. Na 2 tygodnie, zakładany np. na ramię, samemu śmiało można założyć. Aktualnie na rynku sporo tego jest ale z tymi chińskimi niektórymi trzeba uważać bo jednak mocno niedokładne są. Dla kobiet w ciąży z cukrzycą są darmowe. A tak to można też samemu sobie wykupić jeden na przetestowanie swoich nawyków żywieniowych.

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 141 208

    Wysłany: 24 kwietnia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Po odstawieniu leków waga może trochę spaść, ale chyba bym się nie łudziła, że zejdzie Ci 10kg. 🙁

    Dzięki! Masakra… zastanawiam się, czy to kwestia zatrzymania wody i puchnięcia, czy to skok wagi przez tkankę tłuszczowa, co już nie brzmi dobrze. 🙄

    preg.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ