Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2533 4666

    Wysłany: 2 maja, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Na pewno immunosupresja. Resztę będę ustalać. Wiem co bym jeszcze chciała, będę cisnąć lekarza 🙂
    Marz piękny wynik🥰

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2430 4288

    Wysłany: 2 maja, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malutka_111, przykro mi:(

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2533 4666

    Wysłany: 2 maja, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny 8 dpt beta 0 więc pogodziłam się już z porażka.
    Pytanie do dziewczyn które robiły test receptywnosci endometrium. Warto to zrobić? U mnie na 4 transfery na cyklach sztucznych i włączeniu proga w zawsze 120 godzin przed transferem miałam 2 implantację i 2 brak implantacji. Czy ten test coś wniesie do kolejnej próby?
    Mi lekarz odradzał i jak sobie pomyślę tak „na chłopski rozum” to w każdym cyklu to okienko może być nieco przesunięte względem siebie, bo na poziom hormonów ma wpływ wiele czynników.
    Moim zdaniem lepiej zainwestować w histeroskopię i badanie zarodków.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1410 2000

    Wysłany: 2 maja, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny 8 dpt beta 0 więc pogodziłam się już z porażka.
    Pytanie do dziewczyn które robiły test receptywnosci endometrium. Warto to zrobić? U mnie na 4 transfery na cyklach sztucznych i włączeniu proga w zawsze 120 godzin przed transferem miałam 2 implantację i 2 brak implantacji. Czy ten test coś wniesie do kolejnej próby?
    Przykro mi bardzo :(
    Co do receptywności to ile osób, tyle opini czy zdań. Osobiście miałam i jak przeliczamy czas włączenia progesteronu wg testu to chociaz są cb. Jak idziemy innym schematem to totalne zero. Do najbliższego transferu też debatowałyśmy z dr o momencie włączenia proga i po analizie wszystkich dotychczasowych schematów włączania i efektów transferów wróciłyśmy do zgodnego z receptywnością. Czy się uda, zobaczymy za jakiś czas.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1690 2418

    Wysłany: 2 maja, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Mi lekarz odradzał i jak sobie pomyślę tak „na chłopski rozum” to w każdym cyklu to okienko może być nieco przesunięte względem siebie, bo na poziom hormonów ma wpływ wiele czynników.
    Moim zdaniem lepiej zainwestować w histeroskopię i badanie zarodków.
    No właśnie też dochodzę do tego samego wniosku. Tym razem badanie zarodków obowiązkowo.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 2 maja, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka bardzo mi przykro :( również myślę, że badanie zarodków da wiele. Będziesz wiedziała czy powodem niepowodzeń są inne problemy jezeli zarodki będą przebadane.

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 2 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny 8 dpt beta 0 więc pogodziłam się już z porażka.
    Pytanie do dziewczyn które robiły test receptywnosci endometrium. Warto to zrobić? U mnie na 4 transfery na cyklach sztucznych i włączeniu proga w zawsze 120 godzin przed transferem miałam 2 implantację i 2 brak implantacji. Czy ten test coś wniesie do kolejnej próby?
    Bardzo mi przykro 🫂

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 2 maja, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny 8 dpt beta 0 więc pogodziłam się już z porażka.
    Pytanie do dziewczyn które robiły test receptywnosci endometrium. Warto to zrobić? U mnie na 4 transfery na cyklach sztucznych i włączeniu proga w zawsze 120 godzin przed transferem miałam 2 implantację i 2 brak implantacji. Czy ten test coś wniesie do kolejnej próby?


    Bardzo mi przykro. Przytulam na odległość. 🫂
    Też pytałam o to swojego lekarza, ale powiedział, że robi się to naprawdę bardzo rzadko, jest to jedno z ostatnich badań, ale wiadomo u każdego bywa inaczej.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1690 2418

    Wysłany: 2 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Przykro mi bardzo :(
    Co do receptywności to ile osób, tyle opini czy zdań. Osobiście miałam i jak przeliczamy czas włączenia progesteronu wg testu to chociaz są cb. Jak idziemy innym schematem to totalne zero. Do najbliższego transferu też debatowałyśmy z dr o momencie włączenia proga i po analizie wszystkich dotychczasowych schematów włączania i efektów transferów wróciłyśmy do zgodnego z receptywnością. Czy się uda, zobaczymy za jakiś czas.
    Co ci wyszło z tego testu? Jakim schematem idziesz? Ja mam zawsze 120 godzin czyli 5 pełnych dób. I 2 razy była implantacja a 2 razy nie.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 maja, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malutka_111

    ❤️‍🩹🫂
    Bardzo mi przykro kochana.

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 2 maja, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dziś już 9.
    To trochę późno jak 9?
    Ja w 14dc miałam endometrium 10mm. Zawsze mnie to zastanawia i pytam czy przy Endo i przede wszystkim przy Adeno ta grubość jest ok. Na czwartkowej wizycie lekarz powiedział, że endometrium dobre do transferu. Ale dla mnie to też mocno zagmatwane.

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 2 maja, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malutka_111. bardzo mi przykro 😔

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1410 2000

    Wysłany: 2 maja, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Co ci wyszło z tego testu? Jakim schematem idziesz? Ja mam zawsze 120 godzin czyli 5 pełnych dób. I 2 razy była implantacja a 2 razy nie.
    U mnie wyszlo, że w 5 dobie po włączeniu proga endo jest ok, ale w 7 jest morfologicznie młodsze. Jak mialam proga równo 120h to nic, zrobiliśmy raz pełne 6 dni i tez nic. Jakąkolwiek implantacje mialam jak próg wlaczymy wieczorem, potem 5 pelnych dni i w 6 dobie transfer. Tak wyszlo mi 2x cb, więc teraz też tak próbujemy.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 maja, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Ja w 14dc miałam endometrium 10mm. Zawsze mnie to zastanawia i pytam czy przy Endo i przede wszystkim przy Adeno ta grubość jest ok. Na czwartkowej wizycie lekarz powiedział, że endometrium dobre do transferu. Ale dla mnie to też mocno zagmatwane.


    Dziękuję za odpowiedź.
    Poczekam do środy i zobaczymy co będzie.
    Niech lekarze decydują 😘

    Kiedy masz transfer? Przez moje ostatnie przygody chyba przeoczyłam, jeśli już o tym pisałaś wcześniej.

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 maja, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Merci

    Śliczne masz przyrosty tej bety. Wielkie gratulacje 🥳

    merci, MalenaMi lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2296

    Wysłany: 2 maja, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Merci

    Śliczne masz przyrosty tej bety. Wielkie gratulacje 🥳
    Dziękuję ❤️ cały czas w szoku jestem 🥹

    Cień, Mq1991, MalenaMi, Szopka lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 maja, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja mam wyniki badań genetycznych.

    Z 1 procedury w tej klinice mamy 1 zdrowy zarodek, 1 materiał niediagnostyczny.
    Z 2 mamy 2 zdrowe (do tej śmigałam do komory i masę supli jadłam)

    Razem mamy 3 zdrowe i 1 materiał niediagnostyczny. Płeć też znam 🫣

    Teraz muszę się oswoić z wynikiem. Ale jest dokładnie taki jak procentowo sobie wyliczyłam. Myślałam że będzie połowa.



    Wielkie gratulacje 😘

    Marz91 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 2 maja, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dziękuję za odpowiedź.
    Poczekam do środy i zobaczymy co będzie.
    Niech lekarze decydują 😘

    Kiedy masz transfer? Przez moje ostatnie przygody chyba przeoczyłam, jeśli już o tym pisałaś wcześniej.

    Transfer zaplanowany mam na wtorek. Czekam na wytyczne, bo nie wiem nawet o której godzinie. Szprycuje się lekami i czekam. 😉

    Cień, trzymam kciuki, żeby wszystko u Ciebie przebiegło pomyślnie. ✊🏼🩷

    btw. Dziewczyny, jak znosicie Prolutex? Ja wczoraj przyjęłam pierwszy zastrzyk i cały czas boli mnie brzuch w miejscu wkłucia. Inne zastrzyki bez problemu.

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2296

    Wysłany: 2 maja, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Transfer zaplanowany mam na wtorek. Czekam na wytyczne, bo nie wiem nawet o której godzinie. Szprycuje się lekami i czekam. 😉

    Cień, trzymam kciuki, żeby wszystko u Ciebie przebiegło pomyślnie. ✊🏼🩷

    btw. Dziewczyny, jak znosicie Prolutex? Ja wczoraj przyjęłam pierwszy zastrzyk i cały czas boli mnie brzuch w miejscu wkłucia. Inne zastrzyki bez problemu.
    To już niedługo 🍀
    Teraz nie biorę ale wcześniej jak brałam to różnie było, czasami bardziej czasami mniej. W nogę bolało mnie krócej na pewno, dość mocno po samym podaniu ale krótko

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 maja, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Transfer zaplanowany mam na wtorek. Czekam na wytyczne, bo nie wiem nawet o której godzinie. Szprycuje się lekami i czekam. 😉

    Cień, trzymam kciuki, żeby wszystko u Ciebie przebiegło pomyślnie. ✊🏼🩷

    btw. Dziewczyny, jak znosicie Prolutex? Ja wczoraj przyjęłam pierwszy zastrzyk i cały czas boli mnie brzuch w miejscu wkłucia. Inne zastrzyki bez problemu.


    Będę we wtorek trzymać kciuki za Twój transfer 🤞❤️
    Ja Prolutex brałam jeszcze za czasów transferów w Novum – wtedy nie było ampułkostrzykawek, tylko wersja do nabierania do strzykawki + zmiana igły do wkłucia.
    Prolutex znosiłam całkiem ok, koszmarem był dla mnie Clexane i Neoparin – te tępe igły to jakaś porażka 😅

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ