Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2296

    Wysłany: 3 maja, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka super, że są 3 piękne maluszki 🥰 trzymam kciuki za badania i dalsze przygotowania, niech już z górki będzie 🍀

    brilka lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1411 2000

    Wysłany: 3 maja, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Na estrofem 6 mg jajniki mi numer odwaliły. Odwolany transfer i decyzja o duphereline. Też wydawało mi się że jak zacznę estrogeny to nie będzie takiej sytuacji a tu niespodzianka stąd znowu obawa że sytuacja się powtórzy😂
    To niezły numer :) trzymam kciuki żeby tym razem wszystko przebiegło po Twojej myśli 🤞

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 3 maja, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Na estrofem 6 mg jajniki mi numer odwaliły. Odwolany transfer i decyzja o duphereline. Też wydawało mi się że jak zacznę estrogeny to nie będzie takiej sytuacji a tu niespodzianka stąd znowu obawa że sytuacja się powtórzy😂


    Przytulam za te szalone jajniki. U mnie po Estrofemie 4 mg też zaczęły się odzywać. Jestem już chyba w okresie przedmenopauzalnym (miesiączka trwa 1,5 dnia – czasem dwa, jak się „rozkręci”), więc to dość częste w tym czasie.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2533 4666

    Wysłany: 3 maja, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Zaczęliśmy w kwietniu drugą procedurę, nie pisałam wcześniej, bo z racji, że każda wizyta rozczarowywała mnie jeszcze bardziej, chciałam poczekać do końca hodowli. Nasza pierwsza procedura miała niezłe wyniki, ale zmieniając leki liczyliśmy że tym razem będzie trochę lepiej - zamiast tego było gorzej, jeden jajnik nie chciał pracować, pobrano tylko 4 komórki i jeszcze usłyszałam od lekarki zastępującej mojego prowadzącego, że mogę mieć wygasające jajniki. Z tych 4 komórek udało się zapłodnić wszystkie i mamy z nich 3 dzielne blastocysty z piątej doby 🥹 Czekamy teraz na PGT-A, w maju będę mieć też drugą histeroskopię i IPLE, transfer pewnie najwcześniej w sierpniu, o ile po drodze coś się nie wysypie.
    Super, trzymam kciuki za całą 3💓🤞

    brilka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2430 4288

    Wysłany: 3 maja, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Brilka, super wiadomość:)

    brilka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 3 maja, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Brilka

    Wspaniała wiadomość. Trzymamy dalej kciuki✊️🍀🧡

    brilka lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 3 maja, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Brilka, ja również trzymam kciuki za całą trójkę! 🍀

    brilka lubi tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Riaska98 Autorytet
    Postów: 270 128

    Wysłany: 3 maja, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po 2 nieudanych inseminacjach, staramy sie z mężem od 2 lat, wyniki mamy książkowe..
    Przy kolejnym cyklu zaczynamy invitro, czekamy juz 2 tygodnie za wynikami badań na kariotypy, jeszcze musimy powtórzyć badania ktore straciły ważność typu amh, badanie nasienia itp(ale to juz za darmo bo lekarz mowil ze zaznaczył ze juz z programu) I z wynikami do niego podpisać papiery i działamy.
    Powiedźcie mi prosze bo juz sie chwytam wszystkiego czego mogę zeby wkoncu się nam udalo..
    Macie jakies rzeczy ktore sa "obowiązkowe" zeby jesc i moze miec jakis wpływ? Slyszalam ze buraki lub sok z buraka, czy cos jeszcze ?
    Z witamin biore: prenatal uno, koenzym q10, witamina d, cynk, inozytol, omega 3

    🌸 Starania od 2024 r. 🌸
    🩺 12.2025 ➜ drożność jajowodów ✅
    💉 03.2026 ➜ IUI #1 ❌
    💉 04.2026 ➜ IUI #2 ❌
    📋 05.2026 ➜ kwalifikacja do IVF ✅
    🌙 05.2026 ➜ Gonapeptyl (wyciszanie jajników)
    💉 06.2026 ➜ IVF 💊 Bemfola + Menopur + Gonapeptyl
    🥚 17.06.2026 ➜ punkcja: 20 komórek
    🧬 Zapłodnionych: 6 ❤️
    ❄️ Mrozaczki 5:
    5 doba:🔹 4.1.2 🔹 4.2.2 🔹 3.2.3
    6 doba: 🔹 5.2.3 🔹 4.2.3
    📅 29.06.2026 ➜ kwalifikacja do transferu 🤞🍀
    🤍 5 blastek czeka na transfer 🍀👶
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 3 maja, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Riaska98 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem po 2 nieudanych inseminacjach, staramy sie z mężem od 2 lat, wyniki mamy książkowe..
    Przy kolejnym cyklu zaczynamy invitro, czekamy juz 2 tygodnie za wynikami badań na kariotypy, jeszcze musimy powtórzyć badania ktore straciły ważność typu amh, badanie nasienia itp(ale to juz za darmo bo lekarz mowil ze zaznaczył ze juz z programu) I z wynikami do niego podpisać papiery i działamy.
    Powiedźcie mi prosze bo juz sie chwytam wszystkiego czego mogę zeby wkoncu się nam udalo..
    Macie jakies rzeczy ktore sa "obowiązkowe" zeby jesc i moze miec jakis wpływ? Slyszalam ze buraki lub sok z buraka, czy cos jeszcze ?
    Z witamin biore: prenatal uno, koenzym q10, witamina d, cynk, inozytol, omega 3

    Wejdź sobie na miesięczny wątek np MAJ IVF, w pierwszych postach masz super kompendium wiedzy wklejone, bez sensu przeklejać to tutaj. Temat jedzenia i supli też jest tam opisany, ale też dużo wiecej różnych info.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 19:57

    domi_ lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Riaska98 Autorytet
    Postów: 270 128

    Wysłany: 3 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Wejdź sobie na miesięczny wątek np MAJ IVF, w pierwszych postach masz super kompendium wiedzy wklejone, bez sensu przeklejać to tutaj. Temat jedzenia i supli też jest tam opisany, ale też dużo wiecej różnych info.
    Dzięki, poczytam sobie w takim razie tam🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 20:09

    🌸 Starania od 2024 r. 🌸
    🩺 12.2025 ➜ drożność jajowodów ✅
    💉 03.2026 ➜ IUI #1 ❌
    💉 04.2026 ➜ IUI #2 ❌
    📋 05.2026 ➜ kwalifikacja do IVF ✅
    🌙 05.2026 ➜ Gonapeptyl (wyciszanie jajników)
    💉 06.2026 ➜ IVF 💊 Bemfola + Menopur + Gonapeptyl
    🥚 17.06.2026 ➜ punkcja: 20 komórek
    🧬 Zapłodnionych: 6 ❤️
    ❄️ Mrozaczki 5:
    5 doba:🔹 4.1.2 🔹 4.2.2 🔹 3.2.3
    6 doba: 🔹 5.2.3 🔹 4.2.3
    📅 29.06.2026 ➜ kwalifikacja do transferu 🤞🍀
    🤍 5 blastek czeka na transfer 🍀👶
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 4 maja, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Nie, lekarz nawet nie wiedział, ale skoro miałam się suplementowax NAC 1200 to stwierdziłam że dożylnie też nie zaszkodzi. Takie wlewy robią w tych witaminowych centrach . Ja miałam glutation plus ubiqinon. Oczywiście osobno jeszcze brałam ubiqinol 600mg i inne suple. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Glutation w tych centrach jest pod nazwą tad 600 lub tationil jak dobrze pamiętam.

    Lili dodalam cie do psiapsiolek, chcialam zapytac o te wlewy.
    Nadrabiam stopniowo wasze wpisy po weekendzie.

    Malutka przykro mi :(

    Lili@ lubi tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2296

    Wysłany: 4 maja, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie plany na ten tydzień? 🌸
    Mam nadzieję, że chociaż trochę odpoczęłyście podczas majówki

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 4 maja, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które leczyły się u dr Sydora - czy doktor zawsze zaleca immunoglobuliny przy alloMLR 0 czy dopiero jak jest jeszcze jakiś dodatkowy powód?

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 4 maja, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj jestem po swoim pierwszym wlewie z glutationu+nac 🙂 ubichinon niedostępny, jakies braki w magazynach. Po tym wlewie czuję się taka jakas odzywiona 😅 Kolejny w piątek.
    Zapisalam się też na wizyty w komorze, ide we wtorek, piatek i niedzielę 🙂
    Trochę późno to wszystko bo jestem już na ostatniej prostej ale może choć trochę to pomoże w kolejnej stymulacji. Trzy tygodnie to przecież duuużo czasu, może coś tam się dobrego zadzieje 🙃

    Zobaczę też jakie będą efekty tych stymulacji po badaniu zarodków, bo rozważam jeszcze jedna stymulacje, tym razem już poza programem po tym jak się nafaszeruje tymi dragami/komorą.

    @Mandi, Ty w planach jeszcze jedna stymulacja? masz plan na np nowe leki? Moj doktorek rozważa podanie Pergoveris do kolejnej stymulacji, ponoć pomaga u kobiet w "starszym" wieku 😜

    merci, Mq1991, Lili@ lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2533 4666

    Wysłany: 4 maja, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dziewczyny, które leczyły się u dr Sydora - czy doktor zawsze zaleca immunoglobuliny przy alloMLR 0 czy dopiero jak jest jeszcze jakiś dodatkowy powód?
    U mnie zalecił ivig biorąc pod uwagę naszą historię leczenia (4x brak implantacji zdrowych zarodków), allo 0% i wynik IPLE.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 16:22

    brilka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 4 maja, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta 8.94 w 6 dpt. Wiem, że powinno byc wyżej i że ja zazwyczaj jestem (byłam? 🙏) po tej ciemniejszej stronie statystyk. Ale szukam jakichś pozytywnych historii.

    11ty transfer, wydaje mi sie, że tym razem zrobiłam naprawdę już wszystko co mogłam, a wynik nadal taki nie wiadomo w którą stronę...

    Cień, Hope85, Woczekiwaniu, just_a_girl, brilka, Mandi41, Mary27 lubią tę wiadomość

  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 4 maja, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Dziewczyny, beta 8.94 w 6 dpt. Wiem, że powinno byc wyżej i że ja zazwyczaj jestem (byłam? 🙏) po tej ciemniejszej stronie statystyk. Ale szukam jakichś pozytywnych historii.

    11ty transfer, wydaje mi sie, że tym razem zrobiłam naprawdę już wszystko co mogłam, a wynik nadal taki nie wiadomo w którą stronę...





    https://zapodaj.net/plik-Wam3gCgfH4


    Bardzo proszę. Pozytywna historia. 😘

    frezja87, MalenaMi, Cara lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 4 maja, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Jakie plany na ten tydzień? 🌸
    Mam nadzieję, że chociaż trochę odpoczęłyście podczas majówki



    Hej 🙂
    5 minut w pracy wystarczyło, żeby zapomnieć, że był jakiś weekend. Takie życie — trzeba zarabiać na drobne przyjemności.
    Moje plany na ten tydzień: wytrwać do środy i nie zwariować 😄

    Merci, jak Twoje samopoczucie?

    merci, MalenaMi lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2430 4288

    Wysłany: 4 maja, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przegadaliśmy w weekend co trzeba i jest decyzja, że nie robię histeroskopii i menopauzy tylko podchodzę do transferu w kolejnym cyklu. Wiem, że mogę się rozczarować i będę miała wyrzuty sumienia, że nie zrobiłam "wszystkiego"ale nie chcę czekać znowu na transfer miesiącami. Teraz miałam prawie roczną przerwę.
    Mamy dwa 6-dniowe zarodki po pgt-a. Transfery będą pojedyncze. Jeśli się nie uda to trudno. Podejdę do kolejnej piątej, a może nawet szóstej stymulacji żeby uzbierać zarodki i wtedy zrobić te wszystkie dodatkowe działania nawet kosztem dłuższej przerwy.
    Mam teraz taką fazę, że po prostu chcę zrobić kolejny transfer, bez dokładania wszystkiego co tylko możliwe. Może tak będzie mniejszą presja.
    Mam zmodyfikowane leki od Sydora.
    Dodam akupunkturę i Indibę. I tyle.

    Puszkina, domi_, Yahu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2296

    Wysłany: 4 maja, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej 🙂
    5 minut w pracy wystarczyło, żeby zapomnieć, że był jakiś weekend. Takie życie — trzeba zarabiać na drobne przyjemności.
    Moje plany na ten tydzień: wytrwać do środy i nie zwariować 😄

    Merci, jak Twoje samopoczucie?
    ja jestem bardzo wdzięczna, że mam super luźny okres w pracy i dużo swobody na wizyty/badania.
    Brzmi jak rozsądny plan 😁
    a dziękuje, całkowicie normalnie. Dzisiaj umówiłam się na usg i teraz dotrwać do tego czasu. Pogoda fajna, to dłuższe spacery można zrobić, jakoś czas sobie zająć.


    @Cara daleko nie trzeba szukać - just_a_girl startowała z podobną betą

    just_a_girl, MalenaMi, Cień, Cara lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ