Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 4 maja, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cara trzymam mocno kciuki za przyrosty 🤩

    Cara lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 4 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, dziękuję Wam wszystkimi i każdej z osobna za dobre słowo i kciuki 😘 Przydadzą się bardzo! Powtórka w srodę 8 dpt, mam nadzieję, że ruszy 🚀 albo chociaż będzie już wiadomo.

    @just_a_girl faktycznie Ty miałaś prawie taką samą betę😍

    Nie pozostaje mi nic innego, jak wierzyć i czekać. I próbować nie zwariować 😉

    Woczekiwaniu, Cień, MagdaLena88, merci, Mandi41, MalenaMi, just_a_girl, Yahu, Karo_27 lubią tę wiadomość

  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 4 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny muszę się wygadać, jak 11dpt wyszedł spadek i ze to biciem zadzwoniłam i przesłałam wyniki do kliniki czekając w czwartek na konsultacje, ale sie nie doczekałam, odstawiłam sama leki. I zrobiłam taki spontan i pojechaliśmy do Zakopanego zresetować sie no i pogadac, ale mój mąż już nie ma sił i jest tym zmęczony że i tak się nie uda, nawet jak byśmy przebadali zarodki. Nie powiem ze ja jak stawiam sobie cel to nie umie odpuścić. Wiem ze dużo przeszłam i z jednej strony juz mam dość ale nie powiem ze bym nie chciała spróbować. Nie mam pojęcia jak pogadac z mężem. A dziś zadzwoniłam do kliniki czy będzie konsultacja a pani mi powiedziała że nie, i wiem co mam robić. Domyślam się że jestem pacjenta za stara i z problemami, i mam wrażenie ze kliniki takich osób jak ja chcą sie pozbyć z powodu nowego wypłacania środków z MZ.
    Przepraszam ale musialm sie wygadać bo nie mam z kim o tym pogadać

    Bardzo mi przykro 🫂 może spróbuj jeszcze dać mężowi czas? Może prześpi się z tym parę nocy i zmieni zdanie, teraz na pewno temat jest świeży i bolesny. Mocno ściskam 😘

    Cara, również trzymam kciuki za Twoją betę 🍀

    Cara lubi tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 4 maja, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara, trzymam kciuki za kolejne przyrosty

    Cara lubi tę wiadomość

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1692 2418

    Wysłany: 4 maja, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara beta dodatnia więc piłka w grze. To niezły wynik jak na ten dzień
    Brilka budowa domu to wyzwanie. Ja swój budowałam 3 lata i od lipca mieszkamy. W ogrodzie tragedia. Nic nie zrobione ale najważniejsze że na swoim. Teraz tylko drugie dzieciątko by się przydało.
    Weekend to mieliśmy trochę imprezowy trochę w ogrodzie grzebałam. Generalnie jakoś zleciał
    A u mnie aktualizacja!!
    Dziś miałam konsultacje i zmiana strategii. A może cykl naturalny 😂ale że co??? Normalnie zgłupiałam. 4 transfery na sztucznym. 3 wyciszenia, jakieś w między czasie tabletki anty, tona leków i nagle zmiana. Kurde moje amh przed tą całą rewolucją hormonalną to 0,26. I miałam normalne miesiączki. I tu zachodzi pytanie. Po roku ładowania we mnie tony leków, 2 poronień mój organizm może jeszcze mieć owulację? No powiem wam że zatkało mnie na tej konsultacji. Ja nie wiem czy to się uda. Dr stwierdziła że jak coś to wrócimy do sztucznego i transfer w sierpniu.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 4 maja, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja Brilka, gratuluję zarodków💙

    Cara dziś o Tobie myślałam. Mega Ci kibicuję 💙💚❤️ trzymam za podwojona betę na maxa!!!

    Cara, Mira.huntrix, Marysia_ lubią tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 4 maja, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny muszę się wygadać, jak 11dpt wyszedł spadek i ze to biciem zadzwoniłam i przesłałam wyniki do kliniki czekając w czwartek na konsultacje, ale sie nie doczekałam, odstawiłam sama leki. I zrobiłam taki spontan i pojechaliśmy do Zakopanego zresetować sie no i pogadac, ale mój mąż już nie ma sił i jest tym zmęczony że i tak się nie uda, nawet jak byśmy przebadali zarodki. Nie powiem ze ja jak stawiam sobie cel to nie umie odpuścić. Wiem ze dużo przeszłam i z jednej strony juz mam dość ale nie powiem ze bym nie chciała spróbować. Nie mam pojęcia jak pogadac z mężem. A dziś zadzwoniłam do kliniki czy będzie konsultacja a pani mi powiedziała że nie, i wiem co mam robić. Domyślam się że jestem pacjenta za stara i z problemami, i mam wrażenie ze kliniki takich osób jak ja chcą sie pozbyć z powodu nowego wypłacania środków z MZ.
    Przepraszam ale musialm sie wygadać bo nie mam z kim o tym pogadać

    Co to znaczy, że jesteś za stara?! Ja mam 45, jeśli jutrzejszy transfer by się udał, to będę miala prawie 46. Jestem osobą mocno stąpającą po ziemi i mam też sporo różnych myśli, ale próbuje. Widzę jak w klinice niektórzy na mnie patrzą i cholera wie co sobie myślą. Zdaje sobie sprawę co zdecydowana większość moich znajomych, którym naturalnie udało się doczekać potomstwa, powiedziała by o moich staraniach. Prawda jest taka, że mało kto wie co w życiu przeszłam i to, że przede wszystkim „dzięki” lekarzom do tej pory nie było mi dane spełnić się jako mama.
    Domyślam się, że nie jest Ci łatwo, ale na walkę nigdy nie jest za późno.
    Sorry za mój wywód, mogłabym naprawdę dużo pisać, podobnie jak większość z Was, które dźwigacie spory bagaż doświadczeń.

    preg.png
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 5 maja, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, Wasze kciuki chyba pomagają, poproszę o jeszcze ❤️ Oczywiście dziś znowu siknęłam na testy, od razu dwa 😅 Ciemnieją... Nie są mega wyraźne te kreski, ale są 🥺
    Jutro beta.

    Mq1991, just_a_girl, merci, Woczekiwaniu, Cień, MagdaLena88, krakowiankq, MalenaMi, sylstaa, Mery0211, Marysia_, Karo_27, Karolaaas lubią tę wiadomość

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1692 2418

    Wysłany: 5 maja, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień mogę na priv ? Mam parę pytań a nie chce śmiecić forum

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 5 maja, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Kochane, Wasze kciuki chyba pomagają, poproszę o jeszcze ❤️ Oczywiście dziś znowu siknęłam na testy, od razu dwa 😅 Ciemnieją... Nie są mega wyraźne te kreski, ale są 🥺
    Jutro beta.

    Uuu to myślę, że jest dobrze. 🤞🤞🥰
    Ja odważyłam się zrobić sikacza dopiero 9dpt i była ledwo ledwo widoczna kreska 😀

    Cara lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2558 3459

    Wysłany: 5 maja, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Uuu to myślę, że jest dobrze. 🤞🤞🥰
    Ja odważyłam się zrobić sikacza dopiero 9dpt i była ledwo ledwo widoczna kreska 😀
    Mogę dopytać jakie miałaś antybiotyki po histeroskopii?
    Ja też mam zamiar robić histeroskopie u dr Janowca

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 5 maja, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Uuu to myślę, że jest dobrze. 🤞🤞🥰
    Ja odważyłam się zrobić sikacza dopiero 9dpt i była ledwo ledwo widoczna kreska 😀
    Mnie za to bardziej stresuje sprawdzanie wyników bety niż testy sikane 😜 Nawet lubię ten sport w wypatrywaniu cieni cieni 😆
    Nie wyobrażam sobie iść na betę bez nastawienia się psychicznego, jaki potencjalnie moze byc efekt 😉 Ale wczoraj mialam małą niespodziankę, bo spodziewałam sie wyniku negatywnego, a tu takie coś 🥺

    Oficjalnie twierdzę, że Pinki na wczesnym etapie sa do d... lepsze Facelle 😉 Na Facelle dziś jest kreska, na Pinku cień. Oba z czułością 10.

    just_a_girl, Cień, MalenaMi, Mery0211, Marysia_, Karolaaas lubią tę wiadomość

  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2297

    Wysłany: 5 maja, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara 🤞🏻🍀🤞🏻🍀
    Jutro jeszcze mocniej będą trzymane kciuki

    Cara lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2297

    Wysłany: 5 maja, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro też znowu betuje, nie wytrzyma na razie głowa tak długo bez upewnienia się

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 5 maja, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Mogę dopytać jakie miałaś antybiotyki po histeroskopii?
    Ja też mam zamiar robić histeroskopie u dr Janowca

    Jasne,
    14 dni Metronidazol, 14 dni Unidox

    Loraa lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 5 maja, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Cień mogę na priv ? Mam parę pytań a nie chce śmiecić forum


    Oczywiście
    Zaproszenie przyjęte.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 11:37

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 5 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech.. mam info od embriolog ze w 5 dobie żaden z dwóch zarodków nie dotarł do blastocysty. Obserwujemy do jutra. Tylko jeden jest ponoć rokujący.
    Ostatnio z 1 zapłodnionej komórki mialam zarodek 3AA z piątej doby. Teraz z 3 komorek ledwo może 1 wyjdzie.
    Trochę odechciewa się już tego wszystkiego.
    Chyba czas sobie dać spokój. Przynajmniej z własnymi komórkami 😞

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 5 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Kochane, Wasze kciuki chyba pomagają, poproszę o jeszcze ❤️ Oczywiście dziś znowu siknęłam na testy, od razu dwa 😅 Ciemnieją... Nie są mega wyraźne te kreski, ale są 🥺
    Jutro beta.

    Mocno trzymam ✊🏼 i kibicuję!!! 🥰

    Ja po transferze, wszystko przebiegło ok. Nie posikałam się 🤣 bo niewiele brakowało 🤭 Z zaleceń leki bez zmian, beta w piątek 15.05.

    Cara, MagdaLena88, Lwica_Lewka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 5 maja, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Ech.. mam info od embriolog ze w 5 dobie żaden z dwóch zarodków nie dotarł do blastocysty. Obserwujemy do jutra. Tylko jeden jest ponoć rokujący.
    Ostatnio z 1 zapłodnionej komórki mialam zarodek 3AA z piątej doby. Teraz z 3 komorek ledwo może 1 wyjdzie.
    Trochę odechciewa się już tego wszystkiego.
    Chyba czas sobie dać spokój. Przynajmniej z własnymi komórkami 😞
    Hope ściskam 🫂 Ale trzymam kciuki za tego jednego, niech pięknie nadrobi 🤞 Ja z ostatniej próby z 8 KD miałam 4 zarodki, wszystkie z 6 doby, więc nawet na młodych komórkach moze tak być.

    Hope85 lubi tę wiadomość

  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 5 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Mocno trzymam ✊🏼 i kibicuję!!! 🥰

    Ja po transferze, wszystko przebiegło ok. Nie posikałam się 🤣 bo niewiele brakowało 🤭 Z zaleceń leki bez zmian, beta w piątek 15.05.
    No to ja teraz odwzajemniam się kciukami 😘🤞

    MalenaMi lubi tę wiadomość

‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ