Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2001

    Wysłany: 11 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Woczekiwaniu krew oddana🍀 dzisiaj 17dpt
    Tylko od rana mam minimalne uplawy takie capuccino🤔
    Sprawdzałaś poziom progesteronu?

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 11 maja, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam proga dzisiaj.
    Ostatnio mialam 80 poziom. Progiem jestem obstawiona codziennie biore agolutin czeski zastrzyk plus dopochwowo 3x2, duphaston 3x1 i czeski prog doustny 3x1

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2001

    Wysłany: 11 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Zrobilam proga dzisiaj.
    Ostatnio mialam 80 poziom. Progiem jestem obstawiona codziennie biore agolutin czeski zastrzyk plus dopochwowo 3x2, duphaston 3x1 i czeski prog doustny 3x1
    Niezła obstawa :) może podrażnienie od dopochwowego leku, to się zdarza. Kciuki za betę 🤞

    Anika1983 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 11 maja, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Woczekiwaniu krew oddana🍀 dzisiaj 17dpt
    Tylko od rana mam minimalne uplawy takie capuccino🤔


    Takie rzeczy mogą się zdarzyć, może podrażnienie. Nie ma co panikować. Jak dostaniesz betę to poinformuj o tym lekarza. Dobrze, że progesteron masz na dobrym poziomie. 🙂

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 11 maja, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 14dpt 170
    Beta 17 dpt 550

    Malutka_111, sylstaa, Milagro ❤️‍🩹, Hope85, Woczekiwaniu, merci, Cień, Szopka, MalenaMi lubią tę wiadomość

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 11 maja, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Beta 14dpt 170
    Beta 17 dpt 550


    Nie jestem jakąś znawczynią w temacie bet, ale u Ciebie wygląda to jakby naprawdę była późna implantacja, bo przyrosty teraz są prawidłowe. Trzymamy kciuki dalej. Daj znać czy lekarz zaleca jeszcze powtarzać betę czy czekać na USG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 13:52

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 11 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W srode do lekarza plus beta🍀

    Cień, Woczekiwaniu, MalenaMi lubią tę wiadomość

  • merci Autorytet
    Postów: 1287 2298

    Wysłany: 11 maja, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    W srode do lekarza plus beta🍀
    Usg tak szybko będzie robić?
    Będę trzymać kciuki za pozytywne wiadomości 🤞🏻

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 11 maja, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy usg. Ale lekarz prosil o wizyte.

  • merci Autorytet
    Postów: 1287 2298

    Wysłany: 11 maja, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień jak tam samopoczucie i nastawienie przed transferem? Udało się ogarnąć Accofil?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 11 maja, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Nie wiem czy usg. Ale lekarz prosil o wizyte.

    Dawaj znać. My ty wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie 💚

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 11 maja, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    @Cień jak tam samopoczucie i nastawienie przed transferem? Udało się ogarnąć Accofil?



    Hej 😊, miło mi,że pytasz.
    Samopoczucie w kratkę — trochę się cieszę, a trochę boję. Chwilami planuję życie pod ewentualna ciążę, a za chwilę sama siebie stopuję, że przecież jeszcze za wcześnie 😅 .
    I wyliczam dni na kolejny transfer na lipiec.
    Czyli klasyczna reaktywacja dwubiegunowej IVF.
    Accofil jakoś ogarnęłam z tym podziałem — nie idealnie, ale jest do zaakceptowania.


    A jak Twoje samopoczucie?
    Odpuściłaś już sprawdzanie bety?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 16:16

    merci, MalenaMi lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 11 maja, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Merci, kiedy masz usg? Bo nie umiem dobrze o liczyć :P

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • merci Autorytet
    Postów: 1287 2298

    Wysłany: 11 maja, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej 😊, miło mi,że pytasz.
    Samopoczucie w kratkę — trochę się cieszę, a trochę boję. Chwilami planuję życie pod ewentualna ciążę, a za chwilę sama siebie stopuję, że przecież jeszcze za wcześnie 😅 .
    I wyliczam dni na kolejny transfer na lipiec.
    Czyli klasyczna reaktywacja dwubiegunowej IVF.
    Accofil jakoś ogarnęłam z tym podziałem — nie idealnie, ale jest do zaakceptowania.


    A jak Twoje samopoczucie?
    Odpuściłaś już sprawdzanie bety?

    No masz rację z tym klasycznym podejściem. Zawsze trochę zachowawczo. Ale krok po kroku do przodu i w końcu będzie pięknie 🌸 próbujesz nowego podejścia, nowych leków. Może właśnie to będzie właściwy zestaw dla ciebie. na pewno wszystkie tutaj będziemy kibicować 🍀
    U mnie w sumie analogicznie, chwilami planuje pod ciążę a chwilami się stopuje, bo za wcześnie na plany. Chyba po prostu jeszcze taki mechanizm obronny siedzi.
    Co do odpuszczania bet to właśnie dzisiaj robiłam 21dpt 🤭 ale tylko dlatego że morfologie i tak musiałam zrobić. Ale nie powiem, ulżyło trochę. Bo do tej pory to jest na tyle realne ile te liczby na wyniku

    @ krakowiankq w czwartek 14.05


    Cień, krakowiankq, MalenaMi, sylstaa, just_a_girl lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 11 maja, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope nie śledziłam ale widzę, że lecisz z 3 stymulacją?

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 11 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Merci kciuki za Twoją wizytę ✊️🍀

    Cień, merci lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 11 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej 😊, miło mi,że pytasz.
    Samopoczucie w kratkę — trochę się cieszę, a trochę boję. Chwilami planuję życie pod ewentualna ciążę, a za chwilę sama siebie stopuję, że przecież jeszcze za wcześnie 😅 .
    I wyliczam dni na kolejny transfer na lipiec.
    Czyli klasyczna reaktywacja dwubiegunowej IVF.
    Accofil jakoś ogarnęłam z tym podziałem — nie idealnie, ale jest do zaakceptowania.


    A jak Twoje samopoczucie?
    Odpuściłaś już sprawdzanie bety?

    W lipcu to fasolka już będzie rosnąć 😉 🥰

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 11 maja, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    No masz rację z tym klasycznym podejściem. Zawsze trochę zachowawczo. Ale krok po kroku do przodu i w końcu będzie pięknie 🌸 próbujesz nowego podejścia, nowych leków. Może właśnie to będzie właściwy zestaw dla ciebie. na pewno wszystkie tutaj będziemy kibicować 🍀
    U mnie w sumie analogicznie, chwilami planuje pod ciążę a chwilami się stopuje, bo za wcześnie na plany. Chyba po prostu jeszcze taki mechanizm obronny siedzi.
    Co do odpuszczania bet to właśnie dzisiaj robiłam 21dpt 🤭 ale tylko dlatego że morfologie i tak musiałam zrobić. Ale nie powiem, ulżyło trochę. Bo do tej pory to jest na tyle realne ile te liczby na wyniku

    @ krakowiankq w czwartek 14.05

    Trzymamy kciuki za dobre wiadomości na wizycie! 🥰

    merci, Cień lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 11 maja, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Hope nie śledziłam ale widzę, że lecisz z 3 stymulacją?

    Jeszcze nie ale jestem już w blokach startowych. Czekam tylko na okres 🙂

    A jak Twoja sytuacja? widzę że czekasz na wyniki kolposkopii, wiadomo mniej więcej kiedy będą?

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 12 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rano krew....
    Bylam na sorze nic nie stwierdzili. Na usg w macicy cos jest ale lekarka nie wie czy to malutek
    Jutro mam wizyte u swojego gine
    Zrobilam dzisiaj jeszcze bete
    Progest 80

    Zmeczona juz jestem tym wszystkim....

‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ