Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 12 maja, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Ja miałam wywoływany okres po Ryeqo..
    Zaczynałam brać 4.05, 2 opakowania czyli do 28.06, okres po wywołaniu przyszedł 26.07.
    O kurcze, to tego się nie spodziewałam 🫣 myślałam, ze kilka dni po odstawieniu przyjdzie 🫣 dzięki

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2001

    Wysłany: 12 maja, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    O kurcze, to tego się nie spodziewałam 🫣 myślałam, ze kilka dni po odstawieniu przyjdzie 🫣 dzięki
    U mnie opornie chyba jakoś to szło, bo nawet dr była zdziwiona.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • merci Autorytet
    Postów: 1287 2298

    Wysłany: 12 maja, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    A Ty jak się czujesz, nie masz jeszcze zachcianek na ogórki, etc.? 😂 Ja, jak wyszliśmy z kliniki po transferze powiedziałam do narzeczonego, że mnie się już chce kiszonych i truskawek 🤣🤣🤣
    Korniszony z lodami czekoladowymi to ja jadłam bez żadnych zachęt. Ale to nie jest właściwe miejsce na takie dywagacje a i na to jeszcze za wcześnie ☺️

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 12 maja, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Jeszcze nie ale jestem już w blokach startowych. Czekam tylko na okres 🙂

    A jak Twoja sytuacja? widzę że czekasz na wyniki kolposkopii, wiadomo mniej więcej kiedy będą?

    4-5 tygodni niestety.
    Trzymam kciuki mocno ✊✊

    Hope85 lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 12 maja, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Ja mam transfery z AZ zostaly mi 4 zarodki, jak zdaze czasowo z wiekiem do 45 lat.
    Beta ruszyla po obstawie immuno w tym immunoglobuliny, drugi raz cos ruszylo. To byl moj 15 transfer na przestrzeni 10 lat....

    Bardzo mi przykro 😞
    Czy przy AZ jest szansa na badany genetycznie zarodek?

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 12 maja, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Korniszony z lodami czekoladowymi to ja jadłam bez żadnych zachęt. Ale to nie jest właściwe miejsce na takie dywagacje a i na to jeszcze za wcześnie ☺️

    Mimo wszystko mam nadzieje, ze czujesz się dobrze a fasolka prawidłowo się rozwija… 😊

    Cień, merci lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 13 maja, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AZ przebadany to nie wiem. Chyba ze dadza Ci taki od dawcow jak oni badali. U nas w pl rzadko badaja. Czesi bardziej to preferuja.

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1692 2418

    Wysłany: 13 maja, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    AZ przebadany to nie wiem. Chyba ze dadza Ci taki od dawcow jak oni badali. U nas w pl rzadko badaja. Czesi bardziej to preferuja.
    W Polsce az to najczęściej nie przebadane. Jeśli ktoś chce przebadać zarodek to lekarze najczęściej kręcą nosem bo trzeba odmrozić i ponownie zamrozić zarodek. No chyba że coś się zmieniło w podejściu lekarzy.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1287 2298

    Wysłany: 13 maja, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień 🤞🏻🍀❤️ niech magia się dzieje dzisiaj ✨

    krakowiankq, Cień lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 13 maja, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień 💚🤞🌈

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 13 maja, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dziś zaczęłam cykl transferowy:)
    Transfery na sztucznym mam tak 16-17dc co oznacza, że powinnam zdążyć w maju, a betowanie będzie jeszcze przed ślubem:D Mam nadzieję, że będzie pozytywna ;) inaczej skończę z @ w białej sukni.
    Nie miałam jeszcze transferu w maju. Tym samym zaliczę już szósty miesiąc: luty, marzec, kwiecień, październik, listopad i właśnie maj🌸
    Trzymam kciuki żeby udało się ominąć 4.06 🤞


    Trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się ułożyło i aby udany transfer był dla Was najwspanialszym prezentem na „nową drogę życia”. 🙂

    krakowiankq, MalenaMi lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 13 maja, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień powodzenia!✨️
    U mnie niestety kolejne niepowodzenie. Zostajemy na ławeczce weteranek. Odpuszczamy dalszą walkę.
    Za wszystkie dziewczyny mocne kciuki!

    MalenaMi, Cień, Karoola lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 13 maja, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Korniszony z lodami czekoladowymi to ja jadłam bez żadnych zachęt. Ale to nie jest właściwe miejsce na takie dywagacje a i na to jeszcze za wcześnie ☺️


    Moim własnym wyznacznikiem/zachcianką ciążową( a umówmy się że od bycia w ciąży jestem specjalistką bo mało kto może powiedzieć że był 8x w ciąży powyżej 8 tc - jakiś pozytyw mojej rzeczywistości🤦‍♀️) jest zachcianka na flaczki po zamojsku na 2-3 dni po implantacji zarodka. Jak mam zachciankę na flaczki to mogę iść na betę - a jak nie ma zachcianki na flaczki to szkoda kasy 😅
    Przy transferze nie było zachcianki na flaczki :/

    Zadziwiające dla mnie jest to ze przy tylu ciążach - zawsze jest to ochota na to samo danie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 09:50

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • merci Autorytet
    Postów: 1287 2298

    Wysłany: 13 maja, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ MagdaLena88 mocno cię ściskam 🫂🫂

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 13 maja, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Cień powodzenia!✨️
    U mnie niestety kolejne niepowodzenie. Zostajemy na ławeczce weteranek. Odpuszczamy dalszą walkę.
    Za wszystkie dziewczyny mocne kciuki!

    :( bardzo mi przykro:(
    Życzę Wam wszystkiego dobrego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 10:18

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 13 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Moim własnym wyznacznikiem/zachcianką ciążową( a umówmy się że od bycia w ciąży jestem specjalistką bo mało kto może powiedzieć że był 8x w ciąży powyżej 8 tc - jakiś pozytyw mojej rzeczywistości🤦‍♀️) jest zachcianka na flaczki po zamojsku na 2-3 dni po implantacji zarodka. Jak mam zachciankę na flaczki to mogę iść na betę - a jak nie ma zachcianki na flaczki to szkoda kasy 😅
    Przy transferze nie było zachcianki na flaczki :/

    Zadziwiające dla mnie jest to ze przy tylu ciążach - zawsze jest to ochota na to samo danie

    Życzę Ci, żebyś kolejnym razem raczyła się flaczkami przez całe 9 m-cy! 🥰

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 13 maja, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Cień powodzenia!✨️
    U mnie niestety kolejne niepowodzenie. Zostajemy na ławeczce weteranek. Odpuszczamy dalszą walkę.
    Za wszystkie dziewczyny mocne kciuki!

    Polajkowałam na znak przytulasa. Przykro bardzo, trzymajcie się mocno! 😔

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 13 maja, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień trzymam kciuki! Czekamy na informacje! 🤗

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2001

    Wysłany: 13 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 przykro mi, że nie wyszło..
    Krakowianq na Twój transfer czekam już w przedbiegach pod salą z zaciśniętymi kciukami :)
    CIeń 🤞🤞

    Ja trochę zza krzaków wyglądam na chwilę, bo póki co podchodzę do wszystkiego z dużą dawką ostrożności (zryty łeb staraczki po stratach)..
    7.05 miałam transfer zarodka z AZ, blastka z 6 doby, 4.2.2 (4BB). Od dwóch dni jęczałam mężowi i Lunkaaway (która mnie dzielnie wspiera w procesie jęczenia :D ), że nic z tego, nastawiłam się na kolejne poszukiwanie zarodka, jakieś badania itp. Dbałam o siebie, brałam grzecznie leki, cóż więcej można zrobić..
    Dziś pierwsza beta dla kliniki, otworzyłam wynik i szok, beta 36. Nadal nie mogę w to uwierzyć, trochę się boję że zaraz zadzwonią że pomylili próbki, oczywiście będę sprawdzać przyrosty zgodnie z zaleceniami kliniki i dr.
    Co się zmieniło, co pomogło? Hm, wzięłam się ostro za dietę przeciwzapalną, co też było od razu widać na usg bo adeno się wyciszyła. Z leków doszedł mi encorton i wlewy z intralipidu.
    Co do objawów to pierwszy raz, wczoraj 5dpt, miałam takie uderzenia gorąca i aż mnie poty zalewały. Wcześniej ani razu to się nie zdarzyło, a po za tym to dziś czuję się jak na okres.
    Posiedzę sobie w tych naszych przysłowiowych krzakach i będę czekać na rozwój sytuacji.

    krakowiankq, just_a_girl, sylstaa, Karolaaas, merci, Hope85, Kingus 1, MalenaMi, Woczekiwaniu, Anika1983, Yahu, brilka, domi_, Cień, Valletta, Mandi41 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 13 maja, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Milagro ❤️‍🩹, pięknie:))
    Tym bardziej Ci kibicuję jak napisałaś jaki to zarodek bo czeka na mnie identyczny:)

    Milagro ❤️‍🩹, Cień lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ