Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 12 maja, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś, czyli w 7dpt. zrobiłam pierwszy test i pierwszy raz w życiu mam dwie kreski. Nie wiem jak wrzucić tu fotkę. Może jutro zrobię pierwszą betę, ale nie ekscytuję się jeszcze.

    Anika1983 daj znać jaka beta. Mam nadzieję, że wszystko pozytywnie się rozwinie.

    merci, just_a_girl, Mq1991, Cień, MagdaLena88, Hope85, krakowiankq, Szopka, Woczekiwaniu, Linka89, Karoola lubią tę wiadomość

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4668

    Wysłany: 12 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Nie jestem jakąś znawczynią w temacie bet, ale u Ciebie wygląda to jakby naprawdę była późna implantacja, bo przyrosty teraz są prawidłowe. Trzymamy kciuki dalej. Daj znać czy lekarz zaleca jeszcze powtarzać betę czy czekać na USG.
    @Woczekiwaniu co tam u Was? Jakieś plany się ułożyły po wizycie?

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 12 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta z dzisiaj 380
    Wczoraj bylo 550
    Maluszek walczyl ale nie dal rady
    Zastanawiam sie co bylo przyczyna krwawienia ale tego juz sie nie dowiem....

  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 12 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anika1983

    Bardzo mi przykro.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 12 maja, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 380
    Wczoraj bylo 550
    Maluszek walczyl ale nie dal rady
    Zastanawiam sie co bylo przyczyna krwawienia ale tego juz sie nie dowiem....

    Strasznie przykro!!! 😔 Nie poddawaj się!!! 🤗

    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 12 maja, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    @Woczekiwaniu co tam u Was? Jakieś plany się ułożyły po wizycie?

    Miło, że pytasz. Właśnie wróciłam od lekarza. Ustaliliśmy plan na transfer, teraz czekam na miesiączkę, która powinna pojawić się najpóźniej na początku przyszłego tygodnia i zaczynamy. 🙂

    krakowiankq, Hope85, Mq1991, merci, MagdaLena88, Szopka, brilka, Cień, just_a_girl, sylstaa, Yahu, MalenaMi, Butterfly_84, domi_ lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 12 maja, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Miło, że pytasz. Właśnie wróciłam od lekarza. Ustaliliśmy plan na transfer, teraz czekam na miesiączkę, która powinna pojawić się najpóźniej na początku przyszłego tygodnia i zaczynamy. 🙂

    Zatem będziemy transferować w tym samym czasie :)

    Mq1991, merci, Woczekiwaniu, brilka, Hope85, Yahu, domi_ lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Szopka Autorytet
    Postów: 354 266

    Wysłany: 12 maja, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Miło, że pytasz. Właśnie wróciłam od lekarza. Ustaliliśmy plan na transfer, teraz czekam na miesiączkę, która powinna pojawić się najpóźniej na początku przyszłego tygodnia i zaczynamy. 🙂

    Super! Trzymam kciuki zatem 🍀

    Anika, bardzo mi przykro, że się nie udało 🫂🫂

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 12 maja, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Zatem będziemy transferować w tym samym czasie :)


    O jak miło. 🙂
    Wstępnie masz plan transferu na początek czerwca? Mój lekarz nie jest zadowolony, że 4 czerwiec jest dniem wolnym, ponieważ jeśli miesiączka przypadnie na 17 maja to transfer może wypaść w dzień wolny. Na szczęście podchodzę na cyklu sztucznym, więc dzięki temu będzie jakaś możliwość lekkiego przesunięcia.

    Butterfly_84 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 12 maja, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @krakowianka
    @Woczekiwaniu

    Czerwiec lada chwila. Będę mocno trzymać kciuki. ✊️✊️🌱🌱❤️❤️

    Woczekiwaniu, krakowiankq, MalenaMi lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 12 maja, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MalenaMi

    Konieczne daj jutro znać jak beta🤞🍀

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4668

    Wysłany: 12 maja, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Miło, że pytasz. Właśnie wróciłam od lekarza. Ustaliliśmy plan na transfer, teraz czekam na miesiączkę, która powinna pojawić się najpóźniej na początku przyszłego tygodnia i zaczynamy. 🙂
    Ooo super, tak czułam że to już czas🥰🦠🤞

    Woczekiwaniu, domi_ lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 12 maja, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 380
    Wczoraj bylo 550
    Maluszek walczyl ale nie dal rady
    Zastanawiam sie co bylo przyczyna krwawienia ale tego juz sie nie dowiem....


    Bardzo mi przykro, ze beta spada. Trzymaj sie💔
    Czy pierwszy raz masz dodatnią betę? Macie jeszcze zarodki?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 12 maja, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam transfery z AZ zostaly mi 4 zarodki, jak zdaze czasowo z wiekiem do 45 lat.
    Beta ruszyla po obstawie immuno w tym immunoglobuliny, drugi raz cos ruszylo. To byl moj 15 transfer na przestrzeni 10 lat....

    MalenaMi lubi tę wiadomość

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 12 maja, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ooo super, tak czułam że to już czas🥰🦠🤞


    ❤️

    Zdecydowanie to już czas. Wystarczająco długo czekałam na ten moment. Chociaż podchodzę do tego z dystansem. 🙂

    MalenaMi, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 12 maja, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    O jak miło. 🙂
    Wstępnie masz plan transferu na początek czerwca? Mój lekarz nie jest zadowolony, że 4 czerwiec jest dniem wolnym, ponieważ jeśli miesiączka przypadnie na 17 maja to transfer może wypaść w dzień wolny. Na szczęście podchodzę na cyklu sztucznym, więc dzięki temu będzie jakaś możliwość lekkiego przesunięcia.

    Dziś zaczęłam cykl transferowy:)
    Transfery na sztucznym mam tak 16-17dc co oznacza, że powinnam zdążyć w maju, a betowanie będzie jeszcze przed ślubem:D Mam nadzieję, że będzie pozytywna ;) inaczej skończę z @ w białej sukni.
    Nie miałam jeszcze transferu w maju. Tym samym zaliczę już szósty miesiąc: luty, marzec, kwiecień, październik, listopad i właśnie maj🌸
    Trzymam kciuki żeby udało się ominąć 4.06 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 20:32

    Mq1991, merci, MalenaMi, sylstaa, Yahu, Hope85, Woczekiwaniu, Karolaaas, domi_ lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • merci Autorytet
    Postów: 1287 2298

    Wysłany: 12 maja, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq Tak bardzo wam życzę żebyście dostali piękny prezent ślubny 🥹

    Woczekiwaniu, Cień, MalenaMi I wszystkim co betuja w krzakach, transferują czy przygotowują się, wam również dziewczyny samych sukcesów. Niech tym razem popłyną łzy radości ❤️🌸

    krakowiankq, MalenaMi, sylstaa, Yahu, Hope85, domi_ lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 12 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Krakowiankq, @Woczekiwaniu oby to były Wasze szczęśliwe cykle! 🍀✊️
    @Anika bardzo mi przykro, ze beta spadła 😓
    Dziewczyny, czy któraś z Was może kojarzy ile mniej-więcej czasu po odstawieniu Ryeqo mozna dostać okres? Próbuję sobie obliczyć do kiedy moglabym się spodziewać transferu 🤔

    krakowiankq, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2001

    Wysłany: 12 maja, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Krakowiankq, @Woczekiwaniu oby to były Wasze szczęśliwe cykle! 🍀✊️
    @Anika bardzo mi przykro, ze beta spadła 😓
    Dziewczyny, czy któraś z Was może kojarzy ile mniej-więcej czasu po odstawieniu Ryeqo mozna dostać okres? Próbuję sobie obliczyć do kiedy moglabym się spodziewać transferu 🤔
    Ja miałam wywoływany okres po Ryeqo..
    Zaczynałam brać 4.05, 2 opakowania czyli do 28.06, okres po wywołaniu przyszedł 26.07.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 144 208

    Wysłany: 12 maja, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    krakowiankq Tak bardzo wam życzę żebyście dostali piękny prezent ślubny 🥹

    Woczekiwaniu, Cień, MalenaMi I wszystkim co betuja w krzakach, transferują czy przygotowują się, wam również dziewczyny samych sukcesów. Niech tym razem popłyną łzy radości ❤️🌸

    A Ty jak się czujesz, nie masz jeszcze zachcianek na ogórki, etc.? 😂 Ja, jak wyszliśmy z kliniki po transferze powiedziałam do narzeczonego, że mnie się już chce kiszonych i truskawek 🤣🤣🤣

    preg.png
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ