Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 26 września 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaWrona wrote:
    Trzymajcie się tam 🫂
    Dużo zdrowia 😘 Dasz radę

    A jak jedzenie w szpitalu?
    Ostatni raz w szpitalu byłam chyba w liceum. A o szpitalnym jedzeniu wciąż słychać legendy...

    Narazie mialam tylko sniadanie ale mają catering i to calkiem dobry 😊 pomidor ogorek mozzarella salata maslo pasta z jajka i kanapki wiec narazie nie jest zle ale zaczynam sie glodna robić 🤣
    Panie pielegniarki super kobiety, lekarze tez calkiem spoko 😊 ale remont to by sie tu przydal bo w lazience to klamka wypada z drzwi 🤦

    ZielonaWrona lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 26 września 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ☺️
    Wpadłam na chwilę, przywitać się ☺️ Aż sama w to nie wierzę… 🤭
    Pewnie jeszcze chwilę będę za krzaków sobie odhaczać stresujące chwile. Nigdy nie planowałam udzielać się na wątku ciążowym, ale jest tu tyle dziewczyn ze szczecińskiego boćka i Kluska , że „jak u siebie w domu” można się tu poczuć. Więc przycupnę ☺️
    Nie ma wątku udanego 2026, tylko zimowe mamy, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że u Nas będzie wiosenny Okruszek ♥️ Jednak zawsze coś podczytam bardziej doświadczonych ☺️

    Malowybitna, Puszkina, Cavarathiel, Andzia, Lusille, Kluska, Kesja, Muczylando, Hania2010, Thoruviel, Monixma, Miwka, Pat87, tika32, Mel85, Promyczek89, ZielonaWrona , Dariana, sailor89, Wilga27, DEWG, Lilithgirl, Valie05, Barborka28, Giosiek, Valletta, Nowa1990_, sylstaa, jo_ana, Rita23, Eliza888, DorisParis2000, Iwkaaa, Elza1234, EwelaKrk86, just_a_girl, Jenny93, Prosto_do_celu, frankapzn lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 26 września 2025, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta 😍😍😍 ale się cieszę. Ja Cię obserwiwałam zza krzaków. Super, super, super! ❤️❤️❤️

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Cavarathiel Autorytet
    Postów: 1077 2341

    Wysłany: 26 września 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia dobrze, że u dzieciaczka wszystko dobrze, ale paskudnie, że powychodziły dodatkowe rzeczy :/ A jak dziś z brzuchem, napięcie trochę puściło?

    Starania na luźno od 01.2023, świadome starania od 06.2024
    32👩 34🧔
    ◽ AMH 0,56 (11.24)
    ◽ Adenomioza
    ◽ immunologia ❗

    📅 11.2024 Bocian Szczecin
    ◽04-21.01.25 🥚3->3 MII: ❄️ 4AA i i 3BB
    20.02.25 - FET - beta<2,3 ❌
    24.03.25 - FET - beta<2,3 ❌

    ◽02-17.05.25🥚7->2 MII:❄️4AB
    22.05, 20.06, 17.07 diphereline i hydroxy
    13.08.25 - FET - Encorton, Acard, Prograf, Accofil
    5dpt ⏸️, 6dpt 31, 8dpt 57,4, 10dpt 122, 14dpt 527, 21dpt 7274, 27dpt CRL 0,41 i❤️
    nifty pro - zdrowa dziewczynka 🩷
    12+3 - I prenatalne 6,2cm
    20+2 - 324g
    21+1 - II prenatalne 424 g
    24+2 - 629g
    28+2 - 1235g
    31+2 - 1729g
    33+2 - 2071g
    36+2 - 2663g
    39+2 - 3343g
    41+2 - już z nami ❤️3900g, 56cm

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1959 5826

    Wysłany: 26 września 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Hej ☺️
    Wpadłam na chwilę, przywitać się ☺️ Aż sama w to nie wierzę… 🤭
    Pewnie jeszcze chwilę będę za krzaków sobie odhaczać stresujące chwile. Nigdy nie planowałam udzielać się na wątku ciążowym, ale jest tu tyle dziewczyn ze szczecińskiego boćka i Kluska , że „jak u siebie w domu” można się tu poczuć. Więc przycupnę ☺️
    Nie ma wątku udanego 2026, tylko zimowe mamy, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że u Nas będzie wiosenny Okruszek ♥️ Jednak zawsze coś podczytam bardziej doświadczonych ☺️

    Jezu Rakieta!!! Płaczę!! 🥹 zaciskam mocno kciuki za ten naturalny cud, rozgość się i siedź tu z nami aż do porodu 🤍

    A co do wątku to próbowałyśmy zmienić nazwę wątku, ale admini forum nie chcą z nami współpracować. Ale już terminy porodów się rozszerzyły na kwiecień, także zimowe mamy przeobrażają się w zimowo-wiosenne mamy 2026 ☺️

    Kluska, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 26 września 2025, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Hej ☺️
    Wpadłam na chwilę, przywitać się ☺️ Aż sama w to nie wierzę… 🤭
    Pewnie jeszcze chwilę będę za krzaków sobie odhaczać stresujące chwile. Nigdy nie planowałam udzielać się na wątku ciążowym, ale jest tu tyle dziewczyn ze szczecińskiego boćka i Kluska , że „jak u siebie w domu” można się tu poczuć. Więc przycupnę ☺️
    Nie ma wątku udanego 2026, tylko zimowe mamy, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że u Nas będzie wiosenny Okruszek ♥️ Jednak zawsze coś podczytam bardziej doświadczonych ☺️

    Super 😍 Bardzo mocno Wam gratuluję tego małego cudu ❤️
    Życzę Ci żebyś miała jak najmniej zmartwień i żeby było w tej ciąży dużo radości ❤️❤️❤️
    Niech dzidzius rosnie 🫄

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 26 września 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Jezu Rakieta!!! Płaczę!! 🥹 zaciskam mocno kciuki za ten naturalny cud, rozgość się i siedź tu z nami aż do porodu 🤍

    A co do wątku to próbowałyśmy zmienić nazwę wątku, ale admini forum nie chcą z nami współpracować. Ale już terminy porodów się rozszerzyły na kwiecień, także zimowe mamy przeobrażają się w zimowo-wiosenne mamy 2026 ☺️
    Życie nas zaskoczyło - wczoraj no wątku Boćka napisałam całą historię 🫣 Nie znam ani jednej bety, dowiedziałam się z usg około 5+2/3 totalnie bez leków ciąża się utrzymywała 🫣🫣🫣

    Ja zmieniałam swojego czasu nick i też to trochę trwało. Kilka razy próbowałam. Ostatecznie się udało.
    U Nas termin tylko na podstawie CRL wyznaczony. To cykl zaraz po poronieniu, więc ani 1 dc ani owulacja nie jest do wyliczenia TP. I póki co na USG idzie równo, więc termin zostaje ten sam.

    Puszkina, Hania2010, Kluska, Dariana lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 26 września 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cavarathiel wrote:
    Andzia dobrze, że u dzieciaczka wszystko dobrze, ale paskudnie, że powychodziły dodatkowe rzeczy :/ A jak dziś z brzuchem, napięcie trochę puściło?

    Tak napiecie puściło po kroplówkach 😊 ale wczoraj jak mnie brzuch zabolał to się tak złapałam za dół brzucha i Pani pielęgniarka do mnie (oczywiście z uśmiechem) że mam sie nie łapać, nie masować i nie głaskać brzucha bo wtedy pobudzam macice do skurczy - czasem mogę dotknąć ale mam to baaardzo rzadko robić bo tylko sobie problemów narobie. Wiedziałam że nie powinno sie często dotykać brzucha ale nie wiedzialam ze to chodzi o skurcze

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 26 września 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Hej ☺️
    Wpadłam na chwilę, przywitać się ☺️ Aż sama w to nie wierzę… 🤭
    Pewnie jeszcze chwilę będę za krzaków sobie odhaczać stresujące chwile. Nigdy nie planowałam udzielać się na wątku ciążowym, ale jest tu tyle dziewczyn ze szczecińskiego boćka i Kluska , że „jak u siebie w domu” można się tu poczuć. Więc przycupnę ☺️
    Nie ma wątku udanego 2026, tylko zimowe mamy, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że u Nas będzie wiosenny Okruszek ♥️ Jednak zawsze coś podczytam bardziej doświadczonych ☺️

    No witamy witamy 😁 ja tradycyjnie super nudnej ciąży życzę 😅

    Puszkina, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1959 5826

    Wysłany: 26 września 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Życie nas zaskoczyło - wczoraj no wątku Boćka napisałam całą historię 🫣 Nie znam ani jednej bety, dowiedziałam się z usg około 5+2/3 totalnie bez leków ciąża się utrzymywała 🫣🫣🫣

    Ja zmieniałam swojego czasu nick i też to trochę trwało. Kilka razy próbowałam. Ostatecznie się udało.
    U Nas termin tylko na podstawie CRL wyznaczony. To cykl zaraz po poronieniu, więc ani 1 dc ani owulacja nie jest do wyliczenia TP. I póki co na USG idzie równo, więc termin zostaje ten sam.

    Właśnie już Cię postalkowalam na Bocianie i przeczytałam całą historię, mąż się wystraszył ze coś się stało, czemu ja tak placzę 😅 A ja mu mówię że to z radości 😁

    To teraz trzymamy kciuki za każdą kolejną wizytę i USG - maluchu rośnij silny i zdrowy! 🍀 Będę wypatrywać wieści i afirmuje żeby w swoim czasie dopisać TP wraz z kolorowym serduszkiem 🥹

    Kluska, Rakieta_P🚀, Dariana, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 26 września 2025, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Hej ☺️
    Wpadłam na chwilę, przywitać się ☺️ Aż sama w to nie wierzę… 🤭
    Pewnie jeszcze chwilę będę za krzaków sobie odhaczać stresujące chwile. Nigdy nie planowałam udzielać się na wątku ciążowym, ale jest tu tyle dziewczyn ze szczecińskiego boćka i Kluska , że „jak u siebie w domu” można się tu poczuć. Więc przycupnę ☺️
    Nie ma wątku udanego 2026, tylko zimowe mamy, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że u Nas będzie wiosenny Okruszek ♥️ Jednak zawsze coś podczytam bardziej doświadczonych ☺️

    Już gratulowałam na wątku bociana (wchodząc tam na krzywy ryj, bo nie moja klinika ale jak zobaczyłam wpis musiałam napisać) 😂
    Nawet nie wiesz jak się cieszymy. A stresujących momentów nie unikniesz, wszystkie dobrze wiemy jak ciężko o zwyczajną radość i jak trudno jest wrzucić ten pierwszy wpis na udany wątek, mnie się ręce trzęsły, do dziś nie dociera 😃
    Ja na kwiecień ale dziewczyny mnie przyjęły, dodały do kalendarza i wątek się rozszerzył więc śmiało śmiało ☺️
    A i od 9+3 słucham serca detektorem domowym, inaczej bym odchodziła od zmysłów, chociaż na początku ciężko było znaleźć i zamiast ulgi był stres.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2025, 13:52

    Rakieta_P🚀, DEWG lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 26 września 2025, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Hej ☺️
    Wpadłam na chwilę, przywitać się ☺️ Aż sama w to nie wierzę… 🤭
    Pewnie jeszcze chwilę będę za krzaków sobie odhaczać stresujące chwile. Nigdy nie planowałam udzielać się na wątku ciążowym, ale jest tu tyle dziewczyn ze szczecińskiego boćka i Kluska , że „jak u siebie w domu” można się tu poczuć. Więc przycupnę ☺️
    Nie ma wątku udanego 2026, tylko zimowe mamy, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że u Nas będzie wiosenny Okruszek ♥️ Jednak zawsze coś podczytam bardziej doświadczonych ☺️

    Ojej wspaniałe nowiny ! Kojarzę Cię gdzieś z miesięcznych. Trzymam kciuki za Was ❤️❤️ i przesyłam dużo ciepełka i dobrej energii. Rozgość się tu i ani wąż się nas porzucać :*

    Ps. Też wygrzebałam Twoj wpis na bocianie i się poruczałam. Magia ❤️

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 26 września 2025, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Już gratulowałam na wątku bociana (wchodząc tam na krzywy ryj, bo nie moja klinika ale jak zobaczyłam wpis musiałam napisać) 😂
    Nawet nie wiesz jak się cieszymy. A stresujących momentów nie unikniesz, wszystkie dobrze wiemy jak ciężko o zwyczajną radość i jak trudno jest wrzucić ten pierwszy wpis na udany wątek, mnie się ręce trzęsły, do dziś nie dociera 😃
    Ja na kwiecień ale dziewczyny mnie przyjęły, dodały do kalendarza i wątek się rozszerzył więc śmiało śmiało ☺️
    A i od 9+3 słucham serca detektorem domowym, inaczej bym odchodziła od zmysłów, chociaż na początku ciężko było znaleźć i zamiast ulgi był stres.

    Jak Ci idzie zabawa detektorem ?

    Ja dzisiaj spróbowałam i powiem szczerze jest zabawianie i nerwowo 🤦 Oczywiście z tego wszystkiego zapomniałam, w którym miejscu lekarz sprawdza mi dzidziusia i jeździłam sobie prawie po zoładku🤣🤣 i jedyne co słyszałam to bluuup blooop. Potem wydaje mi się, że znalazłam serduszko - jak pukało to jego serduszko nie moje, nie ? 🤣

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 26 września 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Jak Ci idzie zabawa detektorem ?

    Ja dzisiaj spróbowałam i powiem szczerze jest zabawianie i nerwowo 🤦 Oczywiście z tego wszystkiego zapomniałam, w którym miejscu lekarz sprawdza mi dzidziusia i jeździłam sobie prawie po zoładku🤣🤣 i jedyne co słyszałam to bluuup blooop. Potem wydaje mi się, że znalazłam serduszko - jak pukało to jego serduszko nie moje, nie ? 🤣
    Ja mam tym razem podobnie, dzieciak tak ruchliwy że detektorem co najwyżej złapie pulsującą pępowinę 🙈

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 26 września 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta ja tam cały czas wierzyłam w to że życie Cię jeszcze zaskoczy. Wystarczy dać sobie czas i stanie się to w najmniej przewidywalnym momencie 😁 i tam też się stało

    Rakieta_P🚀, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 26 września 2025, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to chyba dzisiaj emocje schodzą i czuję się jakby mnie coś zaczynało rozkładać. Niby się jeszcze nie przejmuje bo nie mam czym ale całą noc mi się śniło że poród sam się zaczął 🙈 do tego do wczoraj leki mi krew z nosa i czuję coraz większy ucisk na przeponę
    Tylko czekać kiedy znowu zacznę rzygac podczas kichania 🤣🤪

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1959 5826

    Wysłany: 26 września 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    U mnie to chyba dzisiaj emocje schodzą i czuję się jakby mnie coś zaczynało rozkładać. Niby się jeszcze nie przejmuje bo nie mam czym ale całą noc mi się śniło że poród sam się zaczął 🙈 do tego do wczoraj leki mi krew z nosa i czuję coraz większy ucisk na przeponę
    Tylko czekać kiedy znowu zacznę rzygac podczas kichania 🤣🤪

    Rzyganie podczas kichania nie brzmi jak coś co było w moim ciążowym bingo i czego chciałabym kiedykolwiek doświadczyć 😂 Trzymaj się!

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 26 września 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Jak Ci idzie zabawa detektorem ?

    Ja dzisiaj spróbowałam i powiem szczerze jest zabawianie i nerwowo 🤦 Oczywiście z tego wszystkiego zapomniałam, w którym miejscu lekarz sprawdza mi dzidziusia i jeździłam sobie prawie po zoładku🤣🤣 i jedyne co słyszałam to bluuup blooop. Potem wydaje mi się, że znalazłam serduszko - jak pukało to jego serduszko nie moje, nie ? 🤣

    Serca zarodka nie da się pomylić bo to jak galop konia, przynajmniej na początku gdy to tętno jest wysokie ;) Ale między tym właśnie słychać inne dźwięki (bulgotanie, trzeszczenie i jakby przepływ krwi mój gdzieś lub też z pępowiny albo generalnie z pęcherzyka ciążowego) które można pomylić, ale potem jak się znajdzie serce to już nie pomylisz :)
    Teraz już za pierwszym razem trafiam, ale jakoś w innym miejscu niż USG mi robił lekarz i bardzo nisko nadal :)
    Czasem znika i muszę lekko przechylać, uciskać mocniej lub słabiej żeby znaleźć, trzeba trochę poćwiczyć po prostu i nie zniechęcić się gdy się od razu nie uda :)
    Ale generalnie super sprzęt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2025, 15:12

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Promyczek89 Przyjaciółka
    Postów: 109 323

    Wysłany: 26 września 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Hej ☺️
    Wpadłam na chwilę, przywitać się ☺️ Aż sama w to nie wierzę… 🤭
    Pewnie jeszcze chwilę będę za krzaków sobie odhaczać stresujące chwile. Nigdy nie planowałam udzielać się na wątku ciążowym, ale jest tu tyle dziewczyn ze szczecińskiego boćka i Kluska , że „jak u siebie w domu” można się tu poczuć. Więc przycupnę ☺️
    Nie ma wątku udanego 2026, tylko zimowe mamy, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że u Nas będzie wiosenny Okruszek ♥️ Jednak zawsze coś podczytam bardziej doświadczonych ☺️

    Bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki i życzę spokojnej, zdrowej ciąży!✊🏻🍀❤️ Byłam na forum pod innym nickiem i byłam jakiś czas na bieżąco z Waszymi staraniami. Uwielbiam jak los zsyła nam taki CUD za wiele lat walki, łez i bólu, nie tylko fizycznego…
    Koniecznie dawaj nam tu na bieżąco znać po wizytach!🥰

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015 roku o pierwsze maleństwo...❤️
    Niepłodność idiopatyczna, brak lewego jajnika
    6 ciąż biochemicznych
    3 poronienia (8 tc, 9 tc, 10 tc)
    AMH 0,69, próbujemy z IN VITRO...

    21.05 II transfer 4AA 🍀
    5dpt- 5,59; 7dpt- 27,1; 13dpt- 164; 15dpt- 308; 17dpt- 620; 19dpt- 1420; 23dpt -> CRL 1,4mm 😍
    33dpt- CRL 9,1mm ❤️ FHR 147
    I PRENATALNE 11+4 tc - zdrowy chłopiec 💙 (FeliaTest)
    II PRENATALNE 19+4 tc - 💙 OK; łożysko przodujące...

    preg.png
  • Promyczek89 Przyjaciółka
    Postów: 109 323

    Wysłany: 26 września 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Jak Ci idzie zabawa detektorem ?

    Ja dzisiaj spróbowałam i powiem szczerze jest zabawianie i nerwowo 🤦 Oczywiście z tego wszystkiego zapomniałam, w którym miejscu lekarz sprawdza mi dzidziusia i jeździłam sobie prawie po zoładku🤣🤣 i jedyne co słyszałam to bluuup blooop. Potem wydaje mi się, że znalazłam serduszko - jak pukało to jego serduszko nie moje, nie ? 🤣

    Jak kilka razy znajdziesz i usłysz ten charakterystyczny dźwięk jak dziewczyny piszą „galop konia” to już go nie pomyślisz z żadnym innym dźwiękiem😍 Jak masz wątpliwości to na YouTube może odsłuchać i szukać u siebie podobnego, ja tak zaczynałam przygodę z detektorem🙈 Mi też czasami zajmuje chwilę zanim wyraźnie te tętno usłyszę, a czasami przyłożę detektor i od razu trafię. Jesteśmy aktualnie na etapie, że przykładam detektor słyszę tętno małego i 5 sek później jest już gdzieś indziej😂🙈 Także zajmuje czasami to trochę czasu i zabawy, żeby go namierzyć🤓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2025, 15:50

    Starania od 2015 roku o pierwsze maleństwo...❤️
    Niepłodność idiopatyczna, brak lewego jajnika
    6 ciąż biochemicznych
    3 poronienia (8 tc, 9 tc, 10 tc)
    AMH 0,69, próbujemy z IN VITRO...

    21.05 II transfer 4AA 🍀
    5dpt- 5,59; 7dpt- 27,1; 13dpt- 164; 15dpt- 308; 17dpt- 620; 19dpt- 1420; 23dpt -> CRL 1,4mm 😍
    33dpt- CRL 9,1mm ❤️ FHR 147
    I PRENATALNE 11+4 tc - zdrowy chłopiec 💙 (FeliaTest)
    II PRENATALNE 19+4 tc - 💙 OK; łożysko przodujące...

    preg.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ