Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 781 566

    Wysłany: 11 listopada 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Cześć, miło Cię tu widzieć! Jeśli chcesz żebym dopisała Cię na 1 stronie to podaj proszę planowany termin porodu (przepraszam, mój mózg nie pracuje już na tyle dobrze żeby to policzyć 🤭)
    Tak możesz mnie dopisać 😉 05.03 😉 ale pewnie będzie szybciej, bo będzie CC😉

    Rita23, Puszkina, BangBang lubią tę wiadomość

  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 11 listopada 2025, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    Wombi szczepionkę na krztusiec mają w przychodniach- nie potrzebujemy recepty. Jak się byłam szczepić, to pielęgniarka mi powiedziala, że ją dostają od Sanepidu.
    Potrzebujemy recepty na Abrysvo (szczepionka na RSV)- mi rodzinny wystawil i w tym tyg idę na szczepienie.
    Liczyłam na to że wystawi mi receptę szwagier pediatra i zaszczepi mnie w domu 🤣

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 11 listopada 2025, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Liczyłam na to że wystawi mi receptę szwagier pediatra i zaszczepi mnie w domu 🤣
    Aaaa 😁 teoretycznie może Ci wypisać receptę, ale wtedy normalnie płacisz w aptece (koło 120 zl), tylko przez przychodnię mamy tą szczepionkę za darmo.

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3564

    Wysłany: 11 listopada 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    Wombi szczepionkę na krztusiec mają w przychodniach- nie potrzebujemy recepty. Jak się byłam szczepić, to pielęgniarka mi powiedziala, że ją dostają od Sanepidu.
    Potrzebujemy recepty na Abrysvo (szczepionka na RSV)- mi rodzinny wystawil i w tym tyg idę na szczepienie.

    Dokładnie tak :)
    Ja w tym tyg robiłam właśnie rsv i dostałam receptę i byłam tylko odebrać za Free szczepionkę a na krztusiec mieli w przychodni :)

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 11 listopada 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    A rodzinny czy ginekolog wypisał ci receptę na szczepionkę ?

    Bez recepty. Byłam w przychodni i mają szczepionke od ręki ☺️ w sumie z żadnym lekarzem sie nie widzialam tylko pielegniarka mnie zapisała i ona mi zrobi zastrzyk ☺️

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 11 listopada 2025, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba zadzwonię do przychodni. Pewnie jakoś w przyszłym tyg mogłabym się już jakoś umawiać

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 11 listopada 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    To chyba zadzwonię do przychodni. Pewnie jakoś w przyszłym tyg mogłabym się już jakoś umawiać

    Ja się zapisałam końcem października ☺️ przynajmniej mieli elastyczny grafik i mogłam wybrać godzine jaka mi pasowała ☺️ oni i tak policzą że to musi być po 27 tygodniu ciąży

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 11 listopada 2025, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie dziewczyny czy któraś z was wybierała szczepionkę RSV wcześniej i przechowywała ją w lodówce w domu? Zastanawiam się czy to bezpieczne tak zrobic, a trochę mi niewłaściwy timing wyszedł, bo mam receptę na Abrysvo, ale ważna do piątku, a szczepienie chciałam zrobić za minimum tydzień, i nie wiem czy odebrać wcześniej z apteki i przechować, czy poczekać aż recepta się przeterminuje i poprosić o nową 🙄

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3561

    Wysłany: 11 listopada 2025, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    A właśnie dziewczyny czy któraś z was wybierała szczepionkę RSV wcześniej i przechowywała ją w lodówce w domu? Zastanawiam się czy to bezpieczne tak zrobic, a trochę mi niewłaściwy timing wyszedł, bo mam receptę na Abrysvo, ale ważna do piątku, a szczepienie chciałam zrobić za minimum tydzień, i nie wiem czy odebrać wcześniej z apteki i przechować, czy poczekać aż recepta się przeterminuje i poprosić o nową 🙄
    Ja mam już od mca w lodówce bo weszła refundacja dla osób po 60 i pisali ludzie że w niektórych aptekach nie na, więc sobie „zaklepałam” i czeka. Ale mnie mama pielęgniarka zaszczepi jak w końcu ustalę kiedy ten krztusiec zrobić w Przychodni.

    Puszkina lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 12 listopada 2025, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    143 gramy szczęścia Okruszkowego 🩷
    Szyjka 5,03 cm, więc pięknie. Malutka bardzo ładnie buźkę pokazywała, nosek doktor ocenił że ma mój 🤪
    Dostałam zgodę na ćwiczenia i fizjourogina 👍
    Szok i niedowierzanie wciąż 🤪

    Jaszczureczka, Muczylando, Valletta, Zielone.Słońce, tika32, Puszkina, Monixma, Iwkaaa, nick nieaktualny, BangBang, Kluska, AnnaMD, aaaania87, Dariana, jo_ana, Lusille, Thoruviel, Andzia, Miwka, ZielonaWrona , Pat87, Lilithgirl, Kropka_93, wombi, Giosiek, nick nieaktualny, Rita23 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 12 listopada 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    143 gramy szczęścia Okruszkowego 🩷
    Szyjka 5,03 cm, więc pięknie. Malutka bardzo ładnie buźkę pokazywała, nosek doktor ocenił że ma mój 🤪
    Dostałam zgodę na ćwiczenia i fizjourogina 👍
    Szok i niedowierzanie wciąż 🤪

    Super wieści 🙂🙂 moj ostatnio to buzke zakrywal, po glowie sie drapal.
    to ktory to juz to tydzien?

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 12 listopada 2025, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Super wieści 🙂🙂 moj ostatnio to buzke zakrywal, po glowie sie drapal.
    to ktory to juz to tydzien?
    15+5 - jest suwaczek 🩷

    Rita23 lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 12 listopada 2025, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    A właśnie dziewczyny czy któraś z was wybierała szczepionkę RSV wcześniej i przechowywała ją w lodówce w domu? Zastanawiam się czy to bezpieczne tak zrobic, a trochę mi niewłaściwy timing wyszedł, bo mam receptę na Abrysvo, ale ważna do piątku, a szczepienie chciałam zrobić za minimum tydzień, i nie wiem czy odebrać wcześniej z apteki i przechować, czy poczekać aż recepta się przeterminuje i poprosić o nową 🙄

    Ja trzymam grypową u siebie w domu, myślę że nic jej nie będzie. Możesz zrobić też tak że pójść do apteki zgłosić się po „wykup” bo wiadomo że za darmo - i poprosić o przetrzymanie w aptece - ja tak zrobiłam ze swoją rsv bo mi się też wydłużyło wszystko w czasie.

    Puszkina lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 12 listopada 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja melduje, że dzisiaj na drugich prenatalnych wszystko ładnie wyglądało. Bombel już ponad pół kilograma waży ☺️

    Monixma, Andzia, Miwka, Rakieta_P🚀, Kluska, jabk0va, Pat87, Lilithgirl, Iwkaaa, AnnaMD, Valletta, Visenna 2.0, Dariana, tika32, Giosiek, Domi0307, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2061

    Wysłany: 12 listopada 2025, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girls ze Szczecińskiego eventu dostałyście coś więcej na email? Bo mieli coś niby wysyłać bliżej terminu, a ja nic nie mam i nie wiem czy przeoczyłam czy jak 🤔

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 12 listopada 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Girls ze Szczecińskiego eventu dostałyście coś więcej na email? Bo mieli coś niby wysyłać bliżej terminu, a ja nic nie mam i nie wiem czy przeoczyłam czy jak 🤔
    Krótka informacja, link do strony z harmonogramem. Ale wpadło u mnie do folderu inne. Więc może poszukaj w spamie lub folder inne.
    Ale jakby nie ma tam potwierdzenia czy coś w ten deseń. Przypomnienie bardziej.

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3564

    Wysłany: 12 listopada 2025, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u prowadzącego:)
    Tydzień temu na prenatalnych była niestety w pozycji miednicowej, ale wróciła znowu na miejsce i jest w pozycji główkowej 😂❤️ oby tak została

    Rakieta_P🚀, Lusille, Dariana, Kluska, Monixma, Puszkina, wombi, Andzia, Giosiek, Honorka, Pat87, Domi0307, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 12 listopada 2025, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Girls ze Szczecińskiego eventu dostałyście coś więcej na email? Bo mieli coś niby wysyłać bliżej terminu, a ja nic nie mam i nie wiem czy przeoczyłam czy jak 🤔
    Ja wlansie widze ze mam tylko maila z jakimś jadłospisem na 3 trymestr u to tyle…

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 12 listopada 2025, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się już na 3 prenatalne i szczepienie na krztusiec i teraz hit 🤣 babka od szczepień mówi że muszę mieć od ginekologa zaświadczenie że jestem w ciąży 🤪
    Pytam czy skoro to już będzie po 27tc to nie wystarczy karta ciąży i to że mam wielki brzuch ?? 🤪 no okazuje się że to za mało, mam mieć zaświadczenie 🙈

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 12 listopada 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Krótka informacja, link do strony z harmonogramem. Ale wpadło u mnie do folderu inne. Więc może poszukaj w spamie lub folder inne.
    Ale jakby nie ma tam potwierdzenia czy coś w ten deseń. Przypomnienie bardziej.
    A pamiętasz na którą to jest i gdzie dokładnie ?? 🤣 bo ja albo tego nie dostałam albo nie odnotowałam

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ