X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na kolorowo mogę zobaczyć jak wejdę na miniaturkę wykresu pod postem :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli bez oplat tez dziala po m-acu probnym ? Jak dodac wykres pod opisem, zeby ciagle sie pokazywal ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 13:52

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pod wykresem jest "udostępnij wykres". kliknij i tam w jednej z zakładek będzie miniatura Twojego wykresu i link do tej miniatury na forum. Skopiuj go i wejdż w ustawienia tam gdzie jest Twój opis na forum, wklej ten link, zatwierdź i gotowe. Jeśli chcesz żeby wykres wył widoczny dla wszystkich to tam przy wklejaniu też musisz zaznaczyć. Dość jasno wytłumaczyłam?

    Maxima lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Erl kochana, wzięłam polopirynę max 1 tbl. potem po 2 godz. drugą. Dziś tylko piecze mnie gardło leciutko. Mój kochany przyjechał rano do domu i już zostaje do niedzieli :) Jak się obudziłam to siedział nade mną na łóżku ;) Kiedyś przeczytałam w poradach, które wyskakują pod wykresem, że planując ciążę nie wskazany jest ibuprofen więc ze spokojem wzięłam polopirynę. Do lekarza nie pójdę bo nie chce się faszerować prochami. K. pojechał do apteki zielarskiej i kupił mi sok z czarnego bzu i tbl. tymianek i podbiał na gardło. Zdrówka też Wam wszystkim życzę, nie dawajcie się wirusom :D
    Myszusia odezwij się jak nogi.


    Kochana czarnego bzu w ciąży się nie pije. Moja teściowa zawsze mnie przed tym ostrzegała (ona to taka wróżka zielarka jest).

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo masz... to co ja mam brać. Ale nie wiem czy w ciąży jestem. Poza tym na test za wcześnie. A tak mi się wczoraj nawkręcało przez tą gorączkę :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a u mnie ok, staram się nadrobić zaległości czytając forum ;) Nogi troszkę lepiej, już tak nie boli, choć skręcona noga daje mi o sobie znać. Staram się nie brać tyle środków przeciwbólowych. Zastrzyki muszę brać codziennie, żeby nie dostać zakrzepicy(19 za mną, zostało mi jeszcze 21 chyba). Przedwczoraj zdjęłam szynę (z tej lewej nogi, skręconej) i obkładałam sobie zamrożonymi warzywami :D Sinieje i jest mocno opuchnięta. Dziś założyłam szynę i obwiązałam bandażem elastycznym.

    Dziewczyny zaczynam z Wami Nowennę Pompejańską. Od dziś zaczynam modlitwy. Szczerze, to rzadko się modlę, ale chcę to zmienić. Jak tylko wyzdrowieją mi nogi to idę do kościoła na msze niedzielną.


    A co u Was Dziewczyny? Jak samopoczucie? Może ktoś ma jakieś dobre wieści?
    Ja mam dziś 11dc i muszę w końcu zacząć pić ziółka bo ciągle o nich zapominam. Pozdrawiam Kochane <3

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    ooo masz... to co ja mam brać. Ale nie wiem czy w ciąży jestem. Poza tym na test za wcześnie. A tak mi się wczoraj nawkręcało przez tą gorączkę :D


    Kochana, zależy co Ci dokładnie jest.

    -Ból i drapanie złagodzisz, płucząc gardło naparem z siemienia lnianego albo rumianku. W tym celu możesz też użyć ciepłej wody z dodatkiem jodyny i gliceryny (2 krople jodyny i 1 gliceryny na 1–2 szklanki) albo sokiem z cytryny lub octem jabłkowym (1 łyżeczka na szklankę wody). Na drapanie w gardle i kaszel dobry jest też syrop z cebuli: 2 cebule posiekaj, wymieszaj z 2 łyżkami cukru i odstaw na godzinę, aż cebula puści sok. Pij po łyżce kilka razy dziennie. Jeśli umoczysz w nim wacik i przyłożysz do dziurki w nosie, pomoże też na katar. Na bolące gardło dobre jest mleko z masłem i miodem.

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli stan podgorączkowy (do 38ºC) utrzymuje się, doprowadź się do „siódmych potów”. Na 10 minut zanurz nogi w gorącej wodzie (absolutnie nie wolno ci brać gorących kąpieli w wannie!), załóż ciepłe skarpety, wypij gorącą herbatę z sokiem z malin i wskocz pod kołdrę. Możesz też natrzeć klatkę piersiową spirytusem salicylowym albo innym naturalnym preparatem rozgrzewającym (ale upewnij się, że jest dozwolony dla kobiet w ciąży). Gdy się spocisz, zmień piżamę i wróć do łóżka. Nie wychodź z niego pod byle pretekstem, bo rozgrzewanie i schładzanie organizmu sprzyja rozwojowi choroby. Jeśli jesteś w fatalnej formie, ratuj się paracetamolem (ale tylko bez dodatków!). Najlepiej w postaci czopków – wówczas nie podrażnisz lekiem przewodu pokarmowego.

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Myszusia. Dla mnie gorące mleko odpada bo po ciepłym mleku mam biegunkę. Wczoraj klatkę nasmarowałam maścią z tymianku i tak jak pisałaś wręcz zmuszałam się do zapocenia. Dziś mój facet nasmarował mi rano plecy. Później planuję kąpiel szybką pod prysznicem bo czuję się jak brudas. Piecze mnie lekko gardło no i miałam gorączkę, poza tym to nic mi nie dolega. Mam ocet jabłkowy więc przepłuczę nim gardło. Spod kołdry dopiero wyszłam bo muszę pokój przewietrzyć. Więc pójdę na godzinkę do salonu, coś pooglądam przez ten czas. Dziękuję Ci za cenne rady <3
    Wszystkiego dobrego kochana :)

    Myszusia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ;) Mam nadzieję, że rady się przydają a przede wszystkim poskutkują! ;) Ja właśnie zjadłam zupkę i idę się położyć bo dziś wyjątkowo posiedziałam przy komputerze ;)
    Miłego dnia! <3

    ❤❤
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGNESKA bardzo jasno co widac pod opisem :D Herbatki rozgrzewajace z cytryna. Moja corka miala goroczke, zrobilam jej rosol z duza iloscia czosnku i po temp. Nie wiem czy to od tego ale czosnek to naturalny antybiotyk. Gorace kapiele (jezeli jestes w ciazy) odpadaja, powoduja skurcze.
    MYSZUSIA wspolczuje Ci z noga i zastrzykami. Ziola trzeba pic codziennie, jeden dzien jak sie przegapi to nic ale wiecej to juz zle. Najlepiej nastawic sobie budzik codziennie na przypomnienie.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima ja właśnie dostałam rosół od ukochanego. Potem ma mi zaserwować udka pieczone i ziemniaki pieczone w mundurkach i pomidory z czosnkiem. Mam nadzieję, że z tym czosnkiem nie przesadzi :P A że czosnek jest antybiotykiem to wiem :) Dzięki bardzo :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj u nas Maxima :)
    Aganeska, ale masz Ukochanego :) Skarb.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 16:04

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nienawidzę tych zastrzyków Maxima ale co mam zrobić jak trzeba je brać, żeby zakrzepicy nie dostać ;)

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia na miejscu Twojego męża zamknęłabym Cię w złotej klatce obłożonej poduszkami, żebyś nic więcej sobie nie zrobiła ;)

    Erl, Myszusia lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, witaj Maxima :)
    Aganeska! ale nowiny, czekamy na dobre wieści kochana :) Myszko Aganeska ma rację nic tylko złota klatka z poduchami :)))) bidula :*
    Erl kochana niestety nie odmawiałam jeszcze nowenny bo przy pierwszym podejsciu zasnęłam ! a wczoraj byłam tak zmęczona że nie dałam rady bo przyszłam pozno z pracy i bieganie po lekarzach mi pochłania dużo czasu, obiecuje sobie że jutro - albo najpóźniej w piątek zacznę i wstyd przyznać ale muszę sobie kupić różaniec bo komunijny zgubiłam :(
    Dziś byłam u endo - siedziałam 50 minut - przegladnęła wszystkie moje badania włącznie z dodatkowym AMH które wyszło 8,5 :/ ale kazała się nie przejmować bo androgeny mam OK i resztę też oprócz prolaktyny po MTC - mam BROMKA (jupi) jesli coś będzie nie tak to wtedy przejdziemy na Nonprolac lub Dostinex, ale mówiła ze Bromek jest najlepszy tylko mam zacząc od 1/4 pozniej 1/2 i dopiero 1 ( mam całą rozpiskę). Mam zrobić jeszcze glukozę i kortyzol. Jeśli glukoza wyjdzie wysoko na czczo to wtedy krzywą cukrową i insulinową muszę zrobić i jak żle wyjdzie to podejrzewam że dostanę Metforminę. Ogólnie wszystko ok - w 90% wyklucza PCOS :)))) w piątek wizyka u GINA i usg więc zobaczę co w trawie piszczy.
    Acha i mówiła żeby się wstrzymać z ziołami bo fitoestrogeny roślinne mogą blokować receptory estrogenowe i w efekcie obniża się ich nadmierna produkcja.( zielonka_97 też o tym wspominała wcześniej) A mi tak fajnie wypada bo końcem miesiąca mijają 3 ms ziółek więc miesięczna przerwa obowiązkowa ;)ogólnie pozytywnie :)

    P.S. Aganeska dobrze jest też płukać gardziołka szałwią i solą. Fajnie łagodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 20:13

    Erl lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Złota klatka z poduchami.. mmm.. aż się rozmarzyłam ;) Hehehe

    Nalunia dobrze, że wszystko jest ok. Oby tak dalej!!! <3

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska <3 Dziękuję Ci za miłe słowa! <3 Klatka z poduchami to by mi się marzyła teraz :D

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści Nalunia. Najprościej podobno wyeliminować problemy hormonalne niż PCOS i inne.
    A ja teraz smarkam krwią i piję Gardimax herball. K pojechał do apteki porozmawiał z panią magister i dała mu oto takie cudo co nie wiadomo czy pomoże. W składzie jest imbir lekarski, lipa, malina, czarny bez lekarski, rumianek, witamina c i cynk. Powiedział, że jest całkowicie bezpieczny i nie ma żadnego składnika, który mógłby powodować skurcze i mogą go przyjmować nawet dzieci od 3 roku życia. Na szczęście gorączka więcej nie wystąpiła.

    Myszusia nie masz za co dziękować. Ja na ogół mam bardzo wybujałą i spontaniczną wyobraźnię ale dziś i tak tempo myślę :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia czyli dobre wieści :) Świetnie. Fajnie, że będą kolejne kroki do przodu dla uregulowania tego, co być może jeszcze tego potrzebuje.
    Jakoś dziewczyny o Wasze szczęśliwe ciąże jestem spokojna. Po prostu wiem, że Wam się uda. I to nie raz w nie jednym przypadku ;)
    ZDRÓWKA Wam <3
    Co do nowenny - zaczęłam wczoraj, na raty w ciągu dnia. Nie wiem czy dzień po dniu 54 dni z rzędu się uda, ale z taką intencją w sercu.. będę się starać. Dużo mi daje wewnętrznie, więcej niż oczekiwałam... Zachęcam :)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ