X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Agromi Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w tym cyklu zaczęłam pić zioła o. Sroki i udało się :) Nie wiem czy to zasługa ziółek, ale na pewno odczuwałam bardzo owulację no i są dwie kreseczki.
    Mam nadzieję, że i Wam się uda. Ja w każdym razie jestem do tych ziół bardzo pozytywnie nastawiona!

    Erl, Aganeska, agaton lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmaim19t1.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) miłego dnia:)
    Aganeska, Myszusia duuuuuużo zdrowia!!!

    Agromi gratulacje:) dla mnie cel na ten cykl to wystąpienie owulki, zobaczymy, póko co w jajnikach cisza, ale jeszcze pare dni do owulki zostalo!
    buziaki

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala dzieki! Teraz się przyda :)

    Agromi gratulację :) Ciesze się Twoim szczęściem.

    Dziewczyny ja od dziś zaczynam Nowennę. Wczoraj jakoś nie umiałam się za to zabrać. Każda z nas ma jakieś postanowienie więc wierzę że wytrwamy WSZYSTKIE razem! <3

    Paolala, Aganeska lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agromi to super! Ja po pierwszym cyklu z ziolkami tez zobaczylam wyrazny pozytyw na tescie owulacyjnym. Piekny pecherzyk w dodatku pekniety.
    Dzieki dziewczyny za zyczenia zdrowia. Jest juz ok. Gardlo mnie piecze nadal ale migdalki sie pomniejszyly dzieki plukance z octu jablkowego. Od czasu do czasu mam tylko zawroty glowy ale to juz trwa czwarty dzien. Moze zmiana cisnienia. Wlasnie wygrzewam sie na sloneczku. Jest cudownie :) i Wam duuuuzooooo slonca zycze

    Myszusia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za słoneczko, ale u mnie go nie ma :P Muszę się dziś zadowolić blaskiem przed TV :P Pozdrawiam Gorąco Dziewczynki!!! <3


    P.S Pierwszy dzień nowenny pompejańskiej odmówionej!

    ❤❤
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zmiany ciśnienia, a może mały lokator pod sercem :) W każdym razie za tę opcję trzymam kciuki!!
    Agromi, raz jeszcze Ci gratuluję :) i fajnie że z nami się tu podzieliłaś radosnymi wieściami :)
    Myszusia <3
    Paolala, a co u Ciebie?
    Ja dziś zaczęłam nowy cykl. Do owulki taaaak daleko... Dobrze, że Święta po drodze.
    Pozdrowionka :)

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia ja 10 kwietnia koncze Nowenne i zaczynam w kolejnej intencji. Wytrwalosci

    Erl lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie zaczęłam tej nowenny :( Pracuję codziennie, mam dużo w domu do zrobienia i nie dam rady trzech różańców odmawiać. Myślę sobie, ze chociaż jeden dziennie różaniec z tej intencji bym odmawiała i też na pewno będą z tego korzysci :)
    Trzymajcie kciuki, zeby mi się udało :)
    Agromi, gratulacje wielkie!!! Super, ze dajesz znać na forum, zeby przekonać Dziewczyny-niedowiarki, że zioła działają ;) W moim przypadku potrzeba było 6 m-cy picia, ale mój przypadek nie był za ciekawy :) Trzeba wierzyc i na pewno się uda :)
    Aganeska, Myszusia zdrówka życzę Wam :)
    Jakaś ostatnio epidemia panuje, bo co rusz ktoś chory...

    Czekam na kolejne dobre wieści.

    Coś Oli dawno nie było, Ola odezwij się, daj znać jak u Ciebie :)

    Erl lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatonek, jesteś już po usg? Jakie wieści o Maleństwie?

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agromi gratulacje :)) bardzo lubię takie nowinki i daje to nadzieję że ziołka działają ! Agromi a czy miałaś jakieś problemy zdrowotne stwierdzone przez endo/gina?

    Ja też dziewczynki wierzę że nam się uda - prędzej czy później ale się uda i będziemy mogły usłyszeć bijące serduszko najukochańszej istotki :)
    Dziś o dziwo o normalnej porze wróciłam do domu, też nie wiem czy uda mi się 3 różańce odmawiać, chciałabym chociaż jeden i myślę że nasze prośby zostaną wysłuchane jeśli naprawdę będziemy wierzyć w moc modlitwy :) <3
    Erl - przykro mi :( to był bardzo obiecujący cykl :( trzymam kciuki za następny kochana :*

    [img][/img]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia na Twoim wykresie zobaczyłam, ze zaznaczyłaś + i w not. napisałaś, że jest druga blada kreska. Blada oznacza negatyw. Codziennie takie wychodzą. Pozytywny owulacyjny to taki gdzie kreska testowa jest taka sama jak kontrolna lub ciemniejsza.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wiem wiem :):* ale testy owulaycyjne robię od początku cyklu i chciałam sobie oznaczyć na wykresie że pojawiła się druga kreska bo mi cały czas jedna się tylko pokazywała :) dopiero od wczoraj druga jest troszkę bledsza od pierwszej :) :*

    [img][/img]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaahyyymmmm a testy robiłaś sugerując się śluzem?
    Spróbuj troszkę później około 12-17 dc

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiła po ustaniu @ żeby mieć punkt odniesienia czy faktycznie cały czas jednakowe wychodzą, ale okazuje siże dopiero wczoraj pojawiła się druga kreska - Aganeska nie traktuję ich poważnie :) - jutro mam gina i usg więc się dowiem gdzie moja owulka jest :)))) Jak się w ogole czujesz chorowitku ?:)

    [img][/img]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to dobrze, że idziesz na monitoring. Dowiesz się więcej o swoim cyklu. A ze mną nie jest źle, dziękuję. Zaczęło mnie jeszcze w gardle łaskotać na kaszel. Ale gardło już ustaje. Będę żyć :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGROMI gratulacje :D
    MYSZUSIA gdzie moza przeczytac nowenne ?
    AGNESKA jaki ladny wykres. Oj trzymam mocno kciuki ;)

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska już sama nie wiem jak traktować tez dzisiejszy test owulacyjny :P co myślicie dziewczyny ?2e4593769f0704d0m.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 19:34

    [img][/img]
  • Madlink Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielnika 97 długo juz sie staracie?Bo ja jestem tym wszystkim przerażona.Cale zycie wszystko ok.Zadnych problemów.A nagle takie wieści.Znam dużo dziewczyn ktore maja dzieciaki z endo tyle ze sie dłużej starały:/A co to jest to IVF o ktorym pisałaś?Agaton i Erl dziękuje dziewczyny za szybka odpowiedz.Poczytam o tym więcej.Xxxxxx

    Madlink
  • Madlink Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agromi gratulacje:))Dbaj o siebie:)Xxxx

    Madlink
  • Madlink Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 26 marca 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl ja kupiłam zioła ojca Grzegorza na schorzenia kobiece.Wiec nie wiem czy to są te dobre czy nie.Patrzylam na internecie i niby to są te oryginalne.

    Madlink
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ