X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę, nie wiedziałam Nalunia że takie historie są możliwe :-) dobrze wiedzieć! ;-) Kochana, też miałam 3 lub 4 lata temu (już się gubię w czasie) ten stosunek lh/fsh powyżej dwóch, ale potem się unormowało. Także pewna jestem że i u Ciebie będzie ok! Nie kontrolowałam tego od tamtego czasu, więc sprawdzę czy coś się nie rozregulowało znów.

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Nalunia sytuacja niemalze przyprawiajaca o dreszczyk:) hmm ja tez chyba sobie zrobie ten stosunek lh do fsh w nowym cyklu, bo nawet nie wiem jaki mam, a w ktorym dniu dziewczyny robicie badania? mnie gin mowil miedzy 3-5 dniem, a na str diagnostyli jest 10 dzien?
    powiem Wam ze z tym sportem to swietna sprawa, ja wlasciwie wychowalam sie na sporcie wiec mam powiedzmy sport we krwi, trenowalam dlugo biegi ale w wieku 16 lat zachorowalam na raka i musialam zrezygnowac z kariery sportowej mimo ze bylo to dla mnie calym zyciem...troche wtedy popadlam w depresje, anoreksje, jeszcze przy tym chemioterapia i radioterapia ale mysle ze duch sportowy nie pozwolil mi sie poddac i wygralam:) takze sobie mysle ze trzeba zbierac w sobie sily i walczyc z przeciwnosciami, wierzyc ze sie uda zdobyc to o czym marzymy:) po chorobie nie wrocilam juz do takiej kondycji jak kiedys ale sport zawsze gdzies o sobie przypominal:) teraz jak wrocilam do sportu kilka razy w tygodniu widze ile mi to przyjemnosci sprawia:) takie pozytywne zmeczenie:) jest wiele mozliwosci takze mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie:) polecam:)
    hehe a ja uciekam na rolki:P a potem rozbieganie z psem:)

    Erl, Joanna_Z lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka jesteś Mistrz! Podziwiam Twoje pokłady siły i ducha walki Kobietko. I to jak idziesz wciąż do przodu z uśmiechem :) Z tak wieloma trudnościami się zmierzyłaś zwycięsko, że jestem pewna bez cienia wątpliwości, że przed Tobą nie jedna szczęśliwa ciąża :) A pierwsza na pewno w najbliższych miesiącach!
    Kochana, lh/fsh najlepiej zrobić w 3dc.

    Paolala lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh Erl kochana no pewnie że ciąża będzie jeszcze w tym roku;) zarówno u mnie jak i Was moje drogie:D
    Kobitki ja swojego lubego faszeruje orzechami brazylijskimi, migdalami, pestkami dyni i orzechami nerkowca, prawie codziennei dostaje taką mieszanke na wzmocnienie:) polecam:) ja zakupilam w lidlu i mają najkorzystniej cenowo:) wiecie armie zawsze warto wzmocnić:) poza tym to dobre dla calego organizmu:)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka strasznie dzielna jesteś slonko !!!!!!!! mogę zobie tylko wyobrazić przez co przeszłaś z rodziną.. ważne że się udało i wygrałaś :***
    mój mąż się śmieje że mam 6 zmysł ogólnie rzecz biorąc do tego zielara i wczorajszy incydent z prądem (tydzień wcześniej to samo zrobiłam i poszła sama zarówka w tej samej lampie)co czyni mnie czarownicą haha :D
    spokojnego weekendu majowego kochane :*
    Myszko, Aganeska co tam u Was :) ?

    Erl lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala Podziwiam Twój zapał. Życzę uśmiechu każdego dnia.
    Moja teściowa również wygrała z rakiem. Każdego dnia u niej jest radość. Jest tak wesołą osobą.
    Ja podziwiam takie osoby, które poświęcają się dla sportu, dla innych.

    Kurczę ale żałuję że nie mogłam dziś zmierzyć temperatury o 6:30.
    Zaś w poniedziałek będę musiała o 5 mierzyć.

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • goska1813 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 1 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytając forum postanowiłam zacząc kurację ziołami Ojca Sroki. Tylko nie wiem dokładnie które powinnam zacząć pic. Miałam zanik miesiączki, próbowałam (tzn. ginekolog) regulowac miesiączkę tabletkami anty.... Sprawa wyglądała tak że jak przyjmowałam tabletki, po odstawieniu okres był. Potem juz nie... Obecnie jestem po okresie (brałam w 2 dc Clo)na owulację. Proszę doradźcie mi czy powinnam zastosować tą mieszankę nr 3 Ojca Sroki czy może najpierw na wywołanie okresu??? (widzę, że w swojej książce ojciec sroka ma taką)

    :)
  • dola1988 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancymonek wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Erl ja od rana czekam na Twoją betę! Może rzadko coś piszę ale was czytam :-)

    A tak odnośnie ziółek jak by któraś z was byla zainteresowana to zapraszam na priv, mam do oddania za darmo dwie spore porcje ziółek. Kupowałam je sama i mieszałam i wyszla mi przeogromna micha, a zdązyłam wypić tylko niecałe pół szklanego 200g pojemnika od kawy Nescafe i wtedy się udało :-) W pakiecie dorzuce jeszcze testy owu :-)
    Witam Cię nie wiem jak tu na priv wejść :/ Ale mam pytanie czy oferta jest dalej aktualna??

    ancymonek lubi tę wiadomość

  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 2 maja 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dola1988 - Myslę że najpierw musisz daną osobę do przyjaciółek dać a potem będziesz mogła wiadomości na priv pisać.


    Ech ale miałam sen- 3 razy mierzyłam temp i cały czas miałam niskie. Dobrze że to tylko sen

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • dola1988 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 maja 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem że chce spróbować ziół gdyż to chyba moja ostatnia deska ratunku :/ Na prawym jajowodzie wodniak, lewy drożny ale słabo :(Teraz albo inseminację albo in vitro. A i dodam że staramy się już 5 rok :(

  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 2 maja 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zbytni nie umiem tobie poradzić ponieważ zaczynam od ziół swoją przygode. A po za tym brałam CLO przez 5 dni i infolik cały miesiąc. Teraz czekam .......

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • dola1988 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez na clo byłam 3 cykle i dodatkowo lykalam inofem metformax i wiesiołka

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 2 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dola, nie wiem czy dobrze doradzę, ale w Twojej sytuacji spróbowałabym wpierw z mieszanką nr 3 - jej zadaniem jest stymulacja jajników do owu (a w Twojej sytuacji jak podejrzewam brak miesiączki z powodu cykli bezowulkowych). Jeśli do owu dojdzie, to i miesiączka przyjdzie po parunastu dniach fazy lutealnej. A daj Boże nie przyjdzie z powodu ciąży ;) Powodzenia!!

    Nalunia, uwielbiam Czarownice :) Sama mam trochę cech w tym kierunku i nieraz się śmiałam, że gdybym żyła pareset lat temu skończyłabym na stosie ;)

    Dziewczyny, zaczęłam nowy cykl. Na luzie. Może sobie donga sprawię w tym cyklu, pomyślę.

    Aganeska, co u Ciebie?

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 2 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :-)
    Ale zimno dzisiaj, jak na majówkę przystało pogoda nie dopisuje.
    Erl a ile piłaś mieszankę nr 3 o ile można spytać?

    Dola1988 nadal mam jedną paczuszkę do oddania, reszta już poszła. Musiałabyś dodać mnie do przyjaciół żeby napisać mi wiadomość, ja nie mogę cię dodać bo masz tą funkcję zablokowaną.
    Pozdrawiam :-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • dola1988 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancymonek- wyslalam Ci zaproszenie do znajowych, może wtedy się uda :)

  • dola1988 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam Ci moja droga wiadomość :)

  • dola1988 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl wrote:
    Dola, nie wiem czy dobrze doradzę, ale w Twojej sytuacji spróbowałabym wpierw z mieszanką nr 3 - jej zadaniem jest stymulacja jajników do owu (a w Twojej sytuacji jak podejrzewam brak miesiączki z powodu cykli bezowulkowych). Jeśli do owu dojdzie, to i miesiączka przyjdzie po parunastu dniach fazy lutealnej. A daj Boże nie przyjdzie z powodu ciąży ;) Powodzenia!!

    Nalunia, uwielbiam Czarownice :) Sama mam trochę cech w tym kierunku i nieraz się śmiałam, że gdybym żyła pareset lat temu skończyłabym na stosie ;)

    Dziewczyny, zaczęłam nowy cykl. Na luzie. Może sobie donga sprawię w tym cyklu, pomyślę.

    Aganeska, co u Ciebie?
    Cykle mam jak w zegarku i zawsze tak miałam uważam że w moim przypadku to chodzi bardziej o mechanikę (zrosty lub coś z szyjka )

  • dola1988 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć nie wszystkie cykle mam owulacyjne

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, jak po weekendzie majowym? mam nadzieję, że wypoczęte kobitki :) do nas przyjechała rodzinka z dzieciaczkami więc było fajowo :) byliśmy w zoo dziś i oczywiście WSZĘDZIE były ciężarne albo wózki hehehe :) jutro Usg u gina mam i zobaczę co się tam dzieje :) miłego wieczorku laleczki <3 <3 <3

    Erl lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemka dziewczynki:) mam nadzieję, że odpoczynku Wam nie brakowało w długi weekend:) ja dopiero dzisiaj troche odetchnełam, takto niestety musiałam być w pracy;) kochane niech maj nam służy:D
    Erl serduszko nowy cykl = nowa szansa:) ściskam Cie mocno i kciukam;)
    dziewczynki jak tam u Was?
    Myszusia jak świętowanie rocznicy? mam nadzieje ze bylo gorąco:)
    buziaki dla Was:)

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ