X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Nalunia za rady:) na pewno z nich skorzystam:) tatuaż też mam już ale ciągnie mnie do drugiego:) też odpuscilam ziolka na mnie nie dzialaly... Nalunia mam nadzieję że cykl z clo zakończy się u Ciebie fasolka:)moglibyście urlop spędzić we trójkę:) ja w ogóle nie czuję tak na prawdę czy owulka była czy nie dziś widziałam się z kuzynka która za 2 tygodnie rodzi dziewczyna ledwo zipala ale i tak wszystko bym dała żeby być na jej miejscu...noooo kop w tyłek chyba znowu mi się należy za smecenie!!!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny. Mam nadzieje ze w srode juz podziele sie z Wami dobrymi wiesciami :)

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolcia też czasami jak widzę diewczyny z ogromnymi już "piłeczkami" to myślę sobie że wszystko bym oddała za taki stan - wiem że jest ciężko zwłaszcza pod koniec, ale i tak byłabym najszczęśliwsza na świecie :))) znam to Paolcia :)
    Myszko to czekamy na kolejne super nowinki :))) :*

    [img][/img]
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj a ja dziś 2 wielkie kartony ubranek przywiozłam mojej siostrze. Siostra męża mówi że jej to na górze zalega to przekazałam dalej. Mam nadzieję że i ja z tych ubranek skorzystam kiedyś

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naluniu niedługo i Ty bedziesz chodzić z taką "piłeczką" :) Jestem tego pewna!

    Joanna na pewno skorzystasz, oj trzymam kciuki zeby jak najszybciej <3

    Nalunia lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • mk Przyjaciółka
    Postów: 73 56

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy mialyscie jakies negatywne objawy po ziolkach? ja dopiero 2 dzien biore, ale jestem potwornie senna i zastanawiam sie czy to moze byc wplyw ziol. dzieki za odpowiedz:)

  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mk - ja piję ziółka pierwszy cykl właśnie i nie jestem senna, żadnych negatywnych objawów brak jak dotąd, jedynie te upały czasem powodują zmęczenie i myślę, że to może być przyczyną :)

    Myszusia - gratuluję Ci z serca Twojego małego-dużego szczęścia:*

    Dziewczyny, chciałam się Was dopytać w sprawie temperaturki. Oczekuję owulacji i po raz pierwszy mierzę temperaturę w tym cyklu, wiem, że jak podskoczy i utrzyma się 3 dni, to znaczy, że była owulacja dzień wcześniej. Ale czy zawsze po owulacji skacze temperatura? dodam, że nie biorę żadnych leków, nic poza ziołami, wiesiołkiem i kwasem foliowym ;)

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mk ja nie miałam żadnych negatywnych objawów. Spało mi się po nich znakomicie, może coś w tym jest. A te potworne upały powodują dodatkowe znużenie.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka z reguły tak jest, że po wystąpieniu owulacji temperatura wzrasta. Ale czy zawsze? Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej. Moim zdaniem taki skok, o którym piszesz jest jak najbardziej prawidłowy.

    Kaśka00 lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po badaniach prenatalnych. Wszystko jest dobrze, maleństwo jest zdrowe!!!! Najważniejsze! <3

    ❤❤
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniałe wieści Myszko!Teraz tylko relaksować się i cieszyć się brzusiem:)
    A i oczywiście ciągle zarażać nas wiruskami:)

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Dziewczyny jestem po badaniach prenatalnych. Wszystko jest dobrze, maleństwo jest zdrowe!!!! Najważniejsze! <3

    noooo wspaniale:D:D:D wiedzialam ze tak bedzie:) to teraz oczekiwania czy bedzie chlopiec czy dziewczynka:D wg mnie chlopiec:P chociaz moze bedziesz miala racje i bedzie dziewczynka:D
    ja mialam cudowna noc, lezelismy sobie z mezem w szczerym polu na trawie i gapilismy sie w niebo, kilka spadajacych gwiazd udalo sie zobaczyc:) pieknie bylo:) potrzebowalam takiego relaksu po wczorajszym dniu, wczoraj sie zalamalam po wizycie w smyku, kupowalam dla kolezanki prezent na baby shower i jakos nogi mnie same zaniosly na dzial z lozeczkami i wozkami i tak mi przykro bylo, no ale nic skoro kilka gwiazd spadajacych udalo sie zobaczyc to w koncu musi sie udac co nie:)
    milego dnia kochane

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala to ja poproszę o jedną gwiazdkę - u nas niestety ale zachmurzone było i grzmiało tu i ówdzie.
    Myszusia super.

    A ja dziś się dowiem kiedy na HSG idę - czy to jutro będzie czy we wtorek

    Fajnego i chłodnego dnia życzę

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widziałam wczoraj parę spadających gwiazd, trudno było się dopatrzeć ale się udało. Od razu pomyślałam sobie życzenie...domyślacie się jakie. Dziś też jest szansa coś zobaczyć.

    Demeter
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_Z wrote:
    Paolala to ja poproszę o jedną gwiazdkę - u nas niestety ale zachmurzone było i grzmiało tu i ówdzie.
    Myszusia super.

    A ja dziś się dowiem kiedy na HSG idę - czy to jutro będzie czy we wtorek

    Fajnego i chłodnego dnia życzę


    No pewnie jedna gwiazdka jest dla Ciebie;) mysle ze wystarczy zeby podzielic sie z kazdą z Was tutaj:)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh jednak przyszedł czas na mnie. Znowu czuje, że się nie udało. Wypróbuję ziółka, nie wiem czy na allegro zamówić, czy w zielarskim skomponować. Co lepsze? Na allegro nie oszukują z tą mieszanką?
    Na pęknięcie pęcherzyków mam pregnyl, czy można z ziółkami stosować ten zastrzyk?
    Bo z inofolic/inofem to wiem, że można bo już kiedyś Was tu pytałam :)

  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam wczoraj 6 gwiazdek.
    Dziś o 7 : 00 dzwoniła GIN do mnie że mam szybko do szpitala jechać, bo będą mi HSG robić. W izbie przyjęć już kończyła mnie wypisywać i dzwoni tel
    - GIN - gdzie jesteś ?
    - JA - Mówię na Izbie przyjęć.
    - GIN - to anuluj to przyjęcie, dziś lekarze nie mają czasu. Następne badanie będą robili w środę. Bądź już tu o 7:30.
    I tak to dziś odwiedziłam szpital.

    No cóż może w środę się uda. Do 3 razy sztuka.

    Wiecie jeszcze dziś gwiazdy mają spadać - to zaglądajcie może i wy wypatrzycie tą jedyną.

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ehhh jednak przyszedł czas na mnie. Znowu czuje, że się nie udało. Wypróbuję ziółka, nie wiem czy na allegro zamówić, czy w zielarskim skomponować. Co lepsze? Na allegro nie oszukują z tą mieszanką?
    Na pęknięcie pęcherzyków mam pregnyl, czy można z ziółkami stosować ten zastrzyk?
    Bo z inofolic/inofem to wiem, że można bo już kiedyś Was tu pytałam :)
    Ja w zielarskim kupuję. I właśnie muszę w świeże się zaopatrzyć. Od nowego cyklu będę stosować

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna Z. A kupujesz gotowa mieszanke czy osobno kazde ziolo i mieszasz?

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylek - ja kupiłam osobno każde zioło i zmieszałam sama w domu wg proporcji, całość wyszła ponad 30zł, ale mam tego ogromny wór. U mnie w sklepie zielarskim nawet nie było gotowej mieszanki, sprzedawczyni powiedziała, że to się samemu miesza. Na allegro kupujesz gotowe, bo oni na tym zarabiają, a też nie wiadomo dokładnie co tam domieszali i czy są należyte proporcje i składniki - lepiej samemu zrobić i mieć pewność, że to jest to ;)

    Joanna_Z lubi tę wiadomość

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ