X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zmetylowany kwas foliowy i zmetylowane B6 w jednym?
Odpowiedz

Zmetylowany kwas foliowy i zmetylowane B6 w jednym?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy znacie taki preparat? Femibion ma zmetylowany kwas foliowy ale zwykłą postać b6. Będę wdzięczna za pomoc.

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzyj na temat MTHFR- tam wszystkie odpowiednie suplementy znajdziesz.

  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przejrzałam, pewnie nie idealnie ale jednak większość wątków o mutacjach, także na fioletowej stronie ale nie znajduje jednego preparatu. Może zwyczajnie takiego nie ma.

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr's Best Fully B Complex- biorę od kilku dni. Ma i folian i B12 w wysokiej dawce do zbijania homocysteiny.

    Dziewczyny biorą też inne specyfiki 2w1 ale nazwy są na MTHFR- nie pamiętam dokładnie a nie chcę wprowadzać w błąd.

  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, to czyli jednak mogłam coś pominąć, to sprawdzę raz jeszcze. Dzięki Aniu.

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tego pełno. Ale raczej są to suplementy niż leki z apteki. I składy są naprawdę kolosalnie różne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jednak koleżanka słabo wątek o mthfr przejrzła ;) bo właśnie na ostatnich stronach cały czas dziewczyny piszą o Doctor's Best a i ja wspominałam o B-Right firmy Jarrow. Najlepiej szukać ich przez internet albo w lokalnych sklepach z suplementami dla sportowców

  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka przejrzała wątek doskonale, a właściwie nawet kilka wątków ale jak się okaząło nie ten najważniejszy o MTHFR. Inna sprawa, wprowadzono mnie w błąd, bo nie ma metylowanej formy b6, jest natomiast aktywna i podejrzewam, że tego moja lekarz wymaga. W każdym razie zanim do tego doszłam to trochę się naszukałam. Dzięki za pomoc. Już mam zapasy w domu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 18:19

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 3 września 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę metafoline i metylowaną b12 ale osobno w dwóch tabletkach. Zerknijcie dziewczyny na ofertę firmy NOW albo SOLGAR. Dostępne w niektórych aptekach, sklepach z odżywkami dla sportowców i w necie.
    Osobiście bardzo sobie chwalę, biorę od 3 m-cy. Cykle jak w zegarku, samopoczucie dobre, a ponadto bardzo poprawiła mi się cera. Wiem, że to od suplementów, bo w ostatnim czasie nic innego się u mnie nie zmieniło.
    Tak czy inaczej jak ciąży nie było tak nie ma ;(
    Powodzenia i dużo cierpliwości życzę

    3jgxikgnd94s7ub1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ