Forum Starając się z pomocą medyczną Zmetylowany kwas foliowy i zmetylowane B6 w jednym?
Odpowiedz

Zmetylowany kwas foliowy i zmetylowane B6 w jednym?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KarenMillen Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy znacie taki preparat? Femibion ma zmetylowany kwas foliowy ale zwykłą postać b6. Będę wdzięczna za pomoc.

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzyj na temat MTHFR- tam wszystkie odpowiednie suplementy znajdziesz.

• KarenMillen Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przejrzałam, pewnie nie idealnie ale jednak większość wątków o mutacjach, także na fioletowej stronie ale nie znajduje jednego preparatu. Może zwyczajnie takiego nie ma.

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr's Best Fully B Complex- biorę od kilku dni. Ma i folian i B12 w wysokiej dawce do zbijania homocysteiny.

Dziewczyny biorą też inne specyfiki 2w1 ale nazwy są na MTHFR- nie pamiętam dokładnie a nie chcę wprowadzać w błąd.

• KarenMillen Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, to czyli jednak mogłam coś pominąć, to sprawdzę raz jeszcze. Dzięki Aniu.

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tego pełno. Ale raczej są to suplementy niż leki z apteki. I składy są naprawdę kolosalnie różne.

• Selina Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 23:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jednak koleżanka słabo wątek o mthfr przejrzła ;) bo właśnie na ostatnich stronach cały czas dziewczyny piszą o Doctor's Best a i ja wspominałam o B-Right firmy Jarrow. Najlepiej szukać ich przez internet albo w lokalnych sklepach z suplementami dla sportowców

Koniec starań
  • KarenMillen Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2017, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka przejrzała wątek doskonale, a właściwie nawet kilka wątków ale jak się okaząło nie ten najważniejszy o MTHFR. Inna sprawa, wprowadzono mnie w błąd, bo nie ma metylowanej formy b6, jest natomiast aktywna i podejrzewam, że tego moja lekarz wymaga. W każdym razie zanim do tego doszłam to trochę się naszukałam. Dzięki za pomoc. Już mam zapasy w domu:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 18:19

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Roza86 Ekspertka

Wysłany: 3 września 2017, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę metafoline i metylowaną b12 ale osobno w dwóch tabletkach. Zerknijcie dziewczyny na ofertę firmy NOW albo SOLGAR. Dostępne w niektórych aptekach, sklepach z odżywkami dla sportowców i w necie.
    Osobiście bardzo sobie chwalę, biorę od 3 m-cy. Cykle jak w zegarku, samopoczucie dobre, a ponadto bardzo poprawiła mi się cera. Wiem, że to od suplementów, bo w ostatnim czasie nic innego się u mnie nie zmieniło.
    Tak czy inaczej jak ciąży nie było tak nie ma ;(
    Powodzenia i dużo cierpliwości życzę

3jgxikgnd94s7ub1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego