X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 1 cykl mierzenia temperatury
Odpowiedz

1 cykl mierzenia temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki. Mam 22 lata od 3 mies staramy się z partnerem o dzidziusia.jednak jest to 1 cykl kiedy mierze temp dodatkowo robię testy owu. Dziś jest 17 dc ( cykle nie zbyt regularne poprzedni 28 dni a prędzej 26 prędzej brałam tabletki) więc powinna być już owulacja wg obliczeń ze cykl ma 28 dni. Jednak temp od 5 dni wynosi 36.3 testy również na minus i zastanawiam się czy wszystko ok. Mierzmoże ktoś coś podpowie lub miał podobnie. :) chcielibyśmy już by dzidzia była z nami. I sama już nie wiem co o tym myśleć. Pozdrawiam

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kambel, udostępnij nam wykres :)

    I pytanie czy mierzysz temp zgodnie z wszystkimi zasadami? czyli mierzenie o stałej godzinie, po przespaniu kilku godzin w nocy?

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze codziennie o tej samej porZe czasami spr jeszcze raz dodatkowo po kolejnych kilku godz snu i jest wyższa ale zapisuje tą pierwszą. Kurczę nie wiem za bardzo jak się go udostępnia :(

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już udostępniłaś. Może masz późną owulację, albo bezowulacyjny. Mierz dalej temp i zobaczysz jak bedzie sie wykres kształtować po całym cyklu.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś temp poszła w górę o 0.2 :) na szczęście. Nie wszystko jeszcze stracone. :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ