Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 5 dni po owu 2 kropki krwi i ból brzucha
Odpowiedz

5 dni po owu 2 kropki krwi i ból brzucha

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia 34 Ekspertka

Wysłany: 12 listopada 2013, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,
    nowa tu jestem staram się o ciąże już długo owulację miałam 06.11 potwierdzona temperatura dziś 5 dni po owu miałam straszne bóle brzucha cały dzień się czułam jak bym kilo kamieni zjadłam i bóle pleców na zmianę miałam .rano zauważyłam 2 krople kwi czerwonej tak jak bym 2 kropelki krwi z jakieś rany na papier dałam co to może oznaczać ? po paru godzinach raz zauważyłam śluz różowy. i czy wogule coś oznacza ? proszę o poradę

sbgosbt.png

74dn1tf.png

• laka86 Przyjaciółka

Wysłany: 12 listopada 2013, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    może oznaczać to zagnieżdzenie zarodka tzw. plamienie implantacyjne ( nie wiem tylko czy 5 dni po owu to nie za wczesnie)
    trzymam kciuki

lala86
  • Andzia 34 Ekspertka

Wysłany: 12 listopada 2013, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm różnie piszą od 4 do 12 dni po ovu ale nigdy tak nie miałam

sbgosbt.png

74dn1tf.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 listopada 2013, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis megaa spadek,6 dpo

• Andzia 34 Ekspertka

Wysłany: 16 listopada 2013, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się trzyma wysoko wiec zobaczymy ;)

sbgosbt.png

74dn1tf.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego