X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 5 dni po owu 2 kropki krwi i ból brzucha
Odpowiedz

5 dni po owu 2 kropki krwi i ból brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia 34 Ekspertka
    Postów: 142 489

    Wysłany: 12 listopada 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,
    nowa tu jestem staram się o ciąże już długo owulację miałam 06.11 potwierdzona temperatura dziś 5 dni po owu miałam straszne bóle brzucha cały dzień się czułam jak bym kilo kamieni zjadłam i bóle pleców na zmianę miałam .rano zauważyłam 2 krople kwi czerwonej tak jak bym 2 kropelki krwi z jakieś rany na papier dałam co to może oznaczać ? po paru godzinach raz zauważyłam śluz różowy. i czy wogule coś oznacza ? proszę o poradę

    sbgosbt.png

    74dn1tf.png

  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 12 listopada 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może oznaczać to zagnieżdzenie zarodka tzw. plamienie implantacyjne ( nie wiem tylko czy 5 dni po owu to nie za wczesnie)
    trzymam kciuki

    lala86
  • Andzia 34 Ekspertka
    Postów: 142 489

    Wysłany: 12 listopada 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm różnie piszą od 4 do 12 dni po ovu ale nigdy tak nie miałam

    sbgosbt.png

    74dn1tf.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis megaa spadek,6 dpo

  • Andzia 34 Ekspertka
    Postów: 142 489

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się trzyma wysoko wiec zobaczymy ;)

    sbgosbt.png

    74dn1tf.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ