Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Badanie szyjki macicy....Jak?
Odpowiedz

Badanie szyjki macicy....Jak?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Idgie Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2014, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

Czy przy nadzerce wskazane jest badanie szyjki?
    Mozna ja dotykac?

08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Idgie Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anyone?

2nn3flw14d6fmfcl.png
  • 3livka Ekspertka

Wysłany: 1 września 2014, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Autorytetem nie jestem, ale poczekałabym do wyleczenia nadżerki. Obiło mi się o uszy, że podczas leczenia śluz też może być zakłócony.

c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Idgie Autorytet

Wysłany: 1 września 2014, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki.

2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Anka87 Nowa

Wysłany: 2 września 2014, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miu95 wrote:
    Ponawiam pytanie! Z której strony "ciała" jest u was szyjka macicy? Z przodu czy z tyłu? (od "d*py strony" :D)

Miu95 tez mam ten sam dylemat, lecz po kilku " badaniach" mam wrażenie ze jest z tylu ... Podczas badania muszę odwracac palce :/ zeby wyczuć :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 września 2014, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak na razie największy problem mam z ustaleniem wysokości...:-?
    Dopiero zaczęłam obserwację i jak na razie dla mnie cały czas jest miękka i otwarta, wcześniej ewentualnie zamknięta... :-S Kręćka i bólu głowy można od tych obserwacji dostać. 8-}

firanki na duszę lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ