X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Jeszcze raz dziękuję za pomoc, jak będę miała wyniki to dam znać. A co do testów domowych to mam wrażenie, że te 25 bardziej pokazują niż ten 10...

    Daj znać jak wynik. Jestem ciekawa różnicy przy tych zakresach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam betę w innym laboratorium wyszła 17.5 ale progesteron 1.05 nie spodziewam się więc niczego dobrego

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może warto podejść z tymi wynikami do jakiegos gina lub na izbę przyjęć?

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Robilam betę w innym laboratorium wyszła 17.5 ale progesteron 1.05 nie spodziewam się więc niczego dobrego

    No przyrost słaby. Progesteron na @. Czyli raczej ciąża biochemiczna... idź na izbę przyjęć- weź ze sobą te wyniki z dzisiaj i wtedy. Zobacz co powiedzą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do mojego ginekologa, powiedział, że mam czekać do poniedziałku i powtórzyć badania. Godzinę temu zaczęłam plamić więc chyba wszystko jasne...

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, powiem Ci, że drugi raz czytam taką historię w tym tygodniu...
    Każda tutaj radzi, żeby jechać na IP, a dzwonisz do gina i on na to CZEKAĆ...
    Wiem, że nie uratuje nic na siłę, bo na takim etapie, samo się dzieje..
    Ale... najbardziej przeraża ta ludzka bezsilność :( I to, że jesteś świadoma, co się dzieje.

    Ja jeszcze tego nie doświadczyłam, mam nadzieję nie doświadczyć. A teraz się dowiedziałam, że jestem narażona na poronienia ze względu na mutację MTHFR...

    Jedno co mogę poradzić na tym etapie na którym jestem- badaj się sama... na przekór lekarzom. Ja zaczynałam tutaj od 0- z wiedzą gimnazjalisty. Teraz... 6 cykl na OvuF i siedzę w badaniach genetycznych... gdzie na początku człowiek nie wiedział że coś takiego jest.

    A w Twoim przypadku jak dochodzi właśnie do poronienia, to warto mieć takie problemy na uwadze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Dzwoniłam do mojego ginekologa, powiedział, że mam czekać do poniedziałku i powtórzyć badania. Godzinę temu zaczęłam plamić więc chyba wszystko jasne...

    Marrgoo jak tam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dobrze, trafiłam do dobrego lekarza, który zlecił odpowiednie badania i mnie uspokoił. Na razie mamy zakaz starań na 3 miesiące, powiedział, że lepiej odczekać bo statystycznie przez ten czas kolejna ciąża biochemiczna jest bardziej prawdopodobna. Wykrył też pcos, wiec te 3 miesiące spędzę na leczeniu a potem ruszamy znowu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2017, 12:37

    Ania1003 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ