Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak skoku, wolno rosnąca tempka w drugiej fazie
Odpowiedz

Brak skoku, wolno rosnąca tempka w drugiej fazie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • myssss Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2018, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was też tak ma że po owulacji nie ma wyraźnego skoku, a temperatura rośnie powoli zanim wskoczy na poziom tych wyższych temperatur?

Proszę luknijcie na mój wykres. W poniedziałek rano byłam u gina i pęcherzyk miał 2,5 cm. Owulka miała byc w każdej chwili. Przedwczoraj pierwszy test owulacyjny pozytywny. Wczoraj klucie jajnika. Spodziewałam się dzisiaj skoku a tu nic. Powoli pewnie zacznie temperatura rosnąć ale nigdy nie mam wyraźnego skoku :( Mam już synka i przed ciążą miałam książkowe wykresy. Od jutra mam zacząć brać Luteine przez 10 dni, ale skąd mam mieć pewność że to nie za wcześnie :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 08:01

gyxwqps6hogdm1kg.png
  • megiiiii Koleżanka

Wysłany: 12 lutego 2018, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież piękny skok był w 14 dniu cyklu :) to na bank była owulacja:)

• myssss Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2018, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    megiiiii wrote:
    Przecież piękny skok był w 14 dniu cyklu :) to na bank była owulacja:)

Kochana w tym cyklu rzeczywiście :) Poprzednie były naprawdę kiepskie...

gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 18 lutego 2018, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca, 16:42

💏Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020, listopad 2020, grudzień 2020

😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane🙏 -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6% 🙆

🍃Zioła o. Sroki
    🥗Dieta. Podejście 5329635689986432366

🍀 29 dc: bhcg 246, prog 34,8
    🍀 31 dc: bhcg 595, prog 38,5
    🍀 35 dc: bhcg 2594
    💉 Doszczepianie - ✔️
    🍀 7+1: 1 cm człowieka, FHR 144; 8+1: 1,6 cm; 9+1: 2,38 cm
    🍀Prenatalne 12+2: zdrowy 🧒 5,70 cm FHR 168 💙
    🍀 14+2: 9,07 cm
    👩‍⚕️ Połówkowe: 15.07

"Better late than never
    Just don't make me wait forever"

oar8skjoksb1psnp.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 lutego 2018, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ładny skok- znaczny o 0,6, ale dziś 4 dpo mam spadek o 0,3... oczywiście nie doszło do bazowej.. owulacja potwierdzona monit+ testy LH i objawy.
    Martwi mnie ten spadek :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 10:39

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego