X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak skoku, wolno rosnąca tempka w drugiej fazie
Odpowiedz

Brak skoku, wolno rosnąca tempka w drugiej fazie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 8 lutego 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was też tak ma że po owulacji nie ma wyraźnego skoku, a temperatura rośnie powoli zanim wskoczy na poziom tych wyższych temperatur?

    Proszę luknijcie na mój wykres. W poniedziałek rano byłam u gina i pęcherzyk miał 2,5 cm. Owulka miała byc w każdej chwili. Przedwczoraj pierwszy test owulacyjny pozytywny. Wczoraj klucie jajnika. Spodziewałam się dzisiaj skoku a tu nic. Powoli pewnie zacznie temperatura rosnąć ale nigdy nie mam wyraźnego skoku :( Mam już synka i przed ciążą miałam książkowe wykresy. Od jutra mam zacząć brać Luteine przez 10 dni, ale skąd mam mieć pewność że to nie za wcześnie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 08:01

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 12 lutego 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież piękny skok był w 14 dniu cyklu :) to na bank była owulacja:)

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 16 lutego 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megiiiii wrote:
    Przecież piękny skok był w 14 dniu cyklu :) to na bank była owulacja:)

    Kochana w tym cyklu rzeczywiście :) Poprzednie były naprawdę kiepskie...

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 16:42

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ładny skok- znaczny o 0,6, ale dziś 4 dpo mam spadek o 0,3... oczywiście nie doszło do bazowej.. owulacja potwierdzona monit+ testy LH i objawy.
    Martwi mnie ten spadek :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 10:39

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ